Hoşgeldiniz!

Asalak Videoları İzle

Denizde Boğulup Ölmek Türkiye'de Yaşamaktan İyidir 02:59
Denizde Boğulup Ölmek Türkiye'de Yaşamaktan İyidir 8.035 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'den Yunan Adası "Kos"a göçen bir mülteci genç "Türkiye'de yaşamaktansa denizde boğulup ölüp gitmek daha iyidir" dedi. Tabi savaştan önce süper güç olan kişi başına milli hasılası 120.000 olan suriyeli vatandaşlara Türkiye'yi beğendiremezsin.kusura bakma sana yattığın yerden işsizlik maaşı veremedik babana kişi başı ayrı ayı çocuk parası veremedik.affet bizi çocuk Kendisini 3 siktir git'le uğruyoruz.yıldızın parlasın nankör asalak.hiç olmazsa canını kurtardığımız için bi teşekkür edeydin.
Kızın Dudağında Besiye Çeken Yaratık 01:31
Kızın Dudağında Besiye Çeken Yaratık 7.923 izlenme - 2 yıl önce Biraz daha orada dursa küçükken izlediğimiz yeraltı canavarı film serisindekini aratmayacak cinsten olacakmış. Ama ben besiye çekmiş olma ihitmali üzerinde duruyorum.
Sanal Gerçeğin Gerçeğe Dönüşmesi 00:35
Sanal Gerçeğin Gerçeğe Dönüşmesi 261 izlenme - 2 ay önce Eleman kendini çok kaprıtmış ve VR teknolojisi gerçeğe dönüşmüş
Üzerinde Haç İşareti Var Diye Yardım Kabul Etmeyen Suriyeliler 01:19
Üzerinde Haç İşareti Var Diye Yardım Kabul Etmeyen Suriyeliler 4.050 izlenme - 2 yıl önce Yunanistan - Makedonya sınırında zor şartlar altında bekleyen binlerce Ortadoğulu mülteci, üzerinde haç işareti olduğu gerekçesiyle Uluslar arası Kızılhaç'ın yardım paketlerini geri çevirdi. Sınırda Makedonya polisinin göçmenlere Kızılhaç'ın yardım paketlerini dağıtması sırasında ilginç bir olay yaşandı. Görüntülerde tel örgülerin arkasında bekleyen göçmeler, polisin dağıtmak istediği paketleri protesto ediyor. Polis, göçmenlerin tepkisi üzerine yardım paketlerini dağıtamadan geri götürüyor. hem batıya göçeceksin hem kaçak olacaksın hem de seni kabul eip sana yardım edenleri yuhalayacaksın.bu suriyeliler yüzsüzlükte çığır açtılar. bayrağında haç olan ülkelere gidiyosun ya tıpış tıpış,şimdi işsizlik maaşı bol bol üreyip çocuk parası alma rüyaları kuruyosun ya hristiyan diyarlarda. en son almanya 800 bin tane suriyeli mülteci almayı kabul etti.görsünler nasıl tiplermiş bunlar.yağmurlu havada su vermicen böyle tiplere.
Dünyayı Uyaran Uzaylı - Akıllı Para 05:20
Dünyayı Uyaran Uzaylı - Akıllı Para 1.766 izlenme - 1 yıl önce Hükümet Nakit parayı kaldırır (Nakit Para Geçmez ise) 1- Mecburen;Terörist ya Hesabını Kullanır tutuklanır ya ülkeyi terk eder.! 2- Vatandaşın hesabı Açlık sınırının altına düştüğünde bilgisayar alarm verir, ona yardım fonundan para aktarılır, Hem yardım kurumlarına giden para asalaklar tarafından hortumlanmaz - hem bir elin verdiğini öteki el bilmez - hem de dilenci görerek insanlığımızdan utanmayız. 3- Bugün şifreyi kırarak nakit (salak parayı) çekip bir yerlere gizleyip dilediği gibi harcayan hacker da başka asalaklar, sırtımızdan geçinemezler. Çünkü; bize ait olan akıllı parayı kainatın hiç bir yerine gizleyemez, dilediği gibi harcayamazlar. 4 – Kullandığımız para akıllı olacağından; dünyada ne kara para – ne rüşvet - ne yoksulluk - ne yolsuzluk kalır! Not : Bankalara mahkum değiliz herkeste cep telefonu sms var
veli toplantısı 05:09
veli toplantısı 8.843 izlenme - 7 yıl önce bu öğretmen çok komik
hhhh 00:11
hhhh 2.997 izlenme - 9 yıl önce deli,manyak,asalak
Aşık İmami - Asalak 03:40
Aşık İmami - Asalak 1.537 izlenme - 5 yıl önce
Deli,manyak,asalak 00:10
Deli,manyak,asalak 1.966 izlenme - 9 yıl önce deli,manyak,asalak
deli,manyak,asalak 00:15
deli,manyak,asalak 1.915 izlenme - 9 yıl önce deli,manyak,asalak
Merdivana Tayfalar 01:38
Merdivana Tayfalar 1.014 izlenme - 8 yıl önce merdivana tayfalar
Suriyelilerin Bedava Sağlık Ve Eğitim İstiyoruz Eylemi 02:45
Suriyelilerin Bedava Sağlık Ve Eğitim İstiyoruz Eylemi 148 izlenme - 2 yıl önce Antalya Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan 100 kadar suriyeli bedava sağlık ve eğitim eylemi yaptı.istekleri karşılanmadıkları taktirde daha kalabalık bir grupla eylem yapacakları tehtidini yapan suriyeliler ayrıyeten iş konusunda da sıkıntı yaşadıklarını eklediler. Türkiye Cumhuriyetinin enayi bireyleri gitmediğiniz hastanenin GSS borçlarınızı bir an önce ödeyin ki Suriyeli kardeşlerimiz daha iyi şartlarda 3'er 5'er üreyebilsinler. önümüz yaz suriyelilerin güneş gözlüğü ve güneş kremi ihtiyaçları devlet tarafından karşılanacak olup oluşacak bütçe açığını karşılamak için ödeyin lan şu borçlarınızı.
deli,manyak,asalak 00:17
deli,manyak,asalak 422 izlenme - 9 yıl önce deli,manyak,asalak
Lokman Cagirici'nin Rezillikleri Bitmek Bilmiyor 2.Video 02:40
Lokman Cagirici'nin Rezillikleri Bitmek Bilmiyor 2.Video 43 izlenme - 2 yıl önce BAĞCILAR'DA KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN BELİRSİZ KOŞULLARINI KABUL ETMEYİNCE DOĞALGAZI KANUNA AYKIRI OLARAK KESTİLER VE SONRA GERİ AÇMAK ZORUNDA KALDILAR ! Youtube: Bugün TV HD https://www.youtube.com/watch?v=czGhs... Youtube: Albayrak Sitesi Kentsel Dönüşüm Mücadelesi Değerli Albayrak Sitesi Sakinlerinin Dikkatine!!! 06.08.2015 Saat 10:00 sularında Belediye Kentsel Tasarım Müdürlüğündeki Evren Erteğin kendi insiyatifiyle hukuksuzca Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı adına kestirmeye yeltenmiştir ve kestirmiştirde. İGDAŞ görevlileri bizim yetkimiz yok demelerine ragmen Belediye Kentsel Tasarım Müdürlüğündeki Evren Erteğin karaktersizlik yaparak evrensel ve hukuksal en doğal nefes almak gibi yaşamsal fonksiyonlarımız ve yasal haklarımız olan elektrik,su,doğalgaz ve iletişimimizi kesmeye yeltenmiştir. Ancak site sakinlerinin birlikte mücadelesi ve toplu baskısı sonucu İGDAŞ görevlileri gelip doğalgazı geri açmak zorunda kalmışlardır. Toplu irademizle bir kez daha bu kanunsuz hareketlerini kendilerine çevirmiş bulunmaktayız. Bütün kanallar geldi ve Bağcılar Belediyesi rezil rüsva edilmiştir. Zafer yine ve yine Albayrak Sitesinin olmuştur. Bağcılar Belediyesini Allah'a havale ediyoruz ve yakın zamanda bu yaptıkları hareketin bedelini hukuksal ve yasal anlamda çok ağır bir şekilde ödeyeceklerini buradan acıkça ve aleni olarak beyan ederiz. Bu yaşananlardan sonra hala adam gibi proje getirme niyetleri olmadığını Bağcılar Belediyesi açıkça ve aleni olarak beyan etmiş bulunmaktadır ve sitemize dolaylı değil doğrudan meydan okumaktadır. Bu saatten sonra kendisinin yapacağı ya da dahil olacağı hiçbir dönüşüm uygulamasına dahil olmamız mümkün değildir... Öyle etkili ve kaliteli bir proje ve teklif getirmeleri gerekiyor ki o da kendilerinden beklenmez bizleri şoke edecek kadar etkili bir proje ya da teklif getirmiş olmaları dışında asla ve katiyen projeleri kabul görmeyecektir... Bugün zorbalıkla ve zorla güzellik olmayacağını birkez daha kanıtlamış bulunmaktayız. Direnen, mücadele veren, arayan ve destek veren bütün komşularımıza çok teşekkür ederiz... Ayrıca bizlere desteğini esirgemeyen gelen veyahut arayan mahallelere, Mahalleler Birliğine, Bir Umut Gönüllülerine, haber yapan muhabir arkadaşlara ve bu mağduriyetleri haber yapan haber ajanslarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. ALBAYRAK UYUMA, EVİNE SAHİP ÇIK! BU EVLER BİZİM, LOKMANA YEDİRMEYELİM! LOKMAN ŞAŞIRMA, YETKİNİ AŞMA! BU EVLER BİZİM, BİZİM KALACAK!