Hoşgeldiniz!

asalak

Naim Süleymanoğlu'nun Nihat Doğan Üzerindeki Etkileri 03:57
Naim Süleymanoğlu'nun Nihat Doğan Üzerindeki Etkileri 1.833 izlenme - 3 ay önce Nihat DoÄŸan'ın Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programındaki duygu dolu anlarını izliyoruz... Bu izlencede Nihat DoÄŸan'ın çocukluk yıllarına inerek iç dünyası hakkında bilgi ediniyoruz.
Denizde Boğulup Ölmek Türkiye'de Yaşamaktan İyidir 02:59
Denizde Boğulup Ölmek Türkiye'de Yaşamaktan İyidir 8.258 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'den Yunan Adası "Kos"a göçen bir mülteci genç "Türkiye'de yaşamaktansa denizde boğulup ölüp gitmek daha iyidir" dedi. Tabi savaştan önce süper güç olan kişi başına milli hasılası 120.000 olan suriyeli vatandaşlara Türkiye'yi beğendiremezsin.kusura bakma sana yattığın yerden işsizlik maaşı veremedik babana kişi başı ayrı ayı çocuk parası veremedik.affet bizi çocuk Kendisini 3 siktir git'le uğruyoruz.yıldızın parlasın nankör asalak.hiç olmazsa canını kurtardığımız için bi teşekkür edeydin.
Kızın Dudağında Besiye Çeken Yaratık 01:31
Kızın Dudağında Besiye Çeken Yaratık 8.176 izlenme - 3 yıl önce Biraz daha orada dursa küçükken izlediğimiz yeraltı canavarı film serisindekini aratmayacak cinsten olacakmış. Ama ben besiye çekmiş olma ihitmali üzerinde duruyorum.
Üzerinde Haç İşareti Var Diye Yardım Kabul Etmeyen Suriyeliler 01:19
Üzerinde Haç İşareti Var Diye Yardım Kabul Etmeyen Suriyeliler 4.089 izlenme - 2 yıl önce Yunanistan - Makedonya sınırında zor şartlar altında bekleyen binlerce Ortadoğulu mülteci, üzerinde haç işareti olduğu gerekçesiyle Uluslar arası Kızılhaç'ın yardım paketlerini geri çevirdi. Sınırda Makedonya polisinin göçmenlere Kızılhaç'ın yardım paketlerini dağıtması sırasında ilginç bir olay yaşandı. Görüntülerde tel örgülerin arkasında bekleyen göçmeler, polisin dağıtmak istediği paketleri protesto ediyor. Polis, göçmenlerin tepkisi üzerine yardım paketlerini dağıtamadan geri götürüyor. hem batıya göçeceksin hem kaçak olacaksın hem de seni kabul eip sana yardım edenleri yuhalayacaksın.bu suriyeliler yüzsüzlükte çığır açtılar. bayrağında haç olan ülkelere gidiyosun ya tıpış tıpış,şimdi işsizlik maaşı bol bol üreyip çocuk parası alma rüyaları kuruyosun ya hristiyan diyarlarda. en son almanya 800 bin tane suriyeli mülteci almayı kabul etti.görsünler nasıl tiplermiş bunlar.yağmurlu havada su vermicen böyle tiplere.
veli toplantısı 05:09
veli toplantısı 8.865 izlenme - 8 yıl önce bu öğretmen çok komik
Dünyayı Uyaran Uzaylı - Akıllı Para 05:20
Dünyayı Uyaran Uzaylı - Akıllı Para 1.772 izlenme - 2 yıl önce Hükümet Nakit parayı kaldırır (Nakit Para Geçmez ise) 1- Mecburen;Terörist ya Hesabını Kullanır tutuklanır ya ülkeyi terk eder.! 2- Vatandaşın hesabı Açlık sınırının altına düştüğünde bilgisayar alarm verir, ona yardım fonundan para aktarılır, Hem yardım kurumlarına giden para asalaklar tarafından hortumlanmaz - hem bir elin verdiğini öteki el bilmez - hem de dilenci görerek insanlığımızdan utanmayız. 3- Bugün şifreyi kırarak nakit (salak parayı) çekip bir yerlere gizleyip dilediği gibi harcayan hacker da başka asalaklar, sırtımızdan geçinemezler. Çünkü; bize ait olan akıllı parayı kainatın hiç bir yerine gizleyemez, dilediği gibi harcayamazlar. 4 – Kullandığımız para akıllı olacağından; dünyada ne kara para – ne rüşvet - ne yoksulluk - ne yolsuzluk kalır! Not : Bankalara mahkum değiliz herkeste cep telefonu sms var
hhhh 00:11
hhhh 3.000 izlenme - 10 yıl önce deli,manyak,asalak
Aşık İmami - Asalak 03:40
Aşık İmami - Asalak 1.553 izlenme - 6 yıl önce
Sanal Gerçeğin Gerçeğe Dönüşmesi 00:35
Sanal Gerçeğin Gerçeğe Dönüşmesi 267 izlenme - 12 ay önce Eleman kendini çok kaprıtmış ve VR teknolojisi gerçeğe dönüşmüş
Deli,manyak,asalak 00:10
Deli,manyak,asalak 1.967 izlenme - 10 yıl önce deli,manyak,asalak
deli,manyak,asalak 00:15
deli,manyak,asalak 1.916 izlenme - 10 yıl önce deli,manyak,asalak
Merdivana Tayfalar 01:38
Merdivana Tayfalar 1.018 izlenme - 9 yıl önce merdivana tayfalar
deli,manyak,asalak 00:17
deli,manyak,asalak 423 izlenme - 10 yıl önce deli,manyak,asalak
Suriyelilerin Bedava Sağlık Ve Eğitim İstiyoruz Eylemi 02:45
Suriyelilerin Bedava Sağlık Ve Eğitim İstiyoruz Eylemi 166 izlenme - 2 yıl önce Antalya Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan 100 kadar suriyeli bedava sağlık ve eğitim eylemi yaptı.istekleri karşılanmadıkları taktirde daha kalabalık bir grupla eylem yapacakları tehtidini yapan suriyeliler ayrıyeten iş konusunda da sıkıntı yaşadıklarını eklediler. Türkiye Cumhuriyetinin enayi bireyleri gitmediğiniz hastanenin GSS borçlarınızı bir an önce ödeyin ki Suriyeli kardeşlerimiz daha iyi şartlarda 3'er 5'er üreyebilsinler. önümüz yaz suriyelilerin güneş gözlüğü ve güneş kremi ihtiyaçları devlet tarafından karşılanacak olup oluşacak bütçe açığını karşılamak için ödeyin lan şu borçlarınızı.