Hoşgeldiniz!

Asayiş Berkemal

 Asayiş BerKemal Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 00:49
Asayiş BerKemal Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 969 izlenme - 4 yıl önce İnsan hayatta bir kardeşini seçemez… Bir de polisse ortağını! Birbirlerine kardeş kadar yakın, ama tamamen zıt karakterlerde iki ortak; Kalbinde yara olan mazisinin etkisiyle hayatla dalga geçen, kural tanımaz, uçarı; Komiser Berk… Mazbut bir aile babası, kural ve disiplin insanı, uğradığı haksızlığı aklından silen ama kalbinden söküp atamayan: Komiser Kemal… Geçmişte yaşadıklarının hesabını sormaya kararlı bir kadın. Güzel, çekici ama bir o kadar da sert: Savcı Ceyda… Tek oğlunu göz göre göre düşmanlarına kaptırmamak için savaşan amiri; Sıra dışı, lafını dudaktan esirgemeyen bilgisayar uzmanı; Her biri farklı karakterlerde polisleri ile: Merkez… Ve… Her şeye rağmen; Asayiş BerKemal… ‘Asayiş BerKemal’ çok yakında FOX TV’de başlıyor!
  Asayiş BerKemal Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı 01:02
Asayiş BerKemal Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı 569 izlenme - 4 yıl önce İnsan hayatta bir kardeşini seçemez… Bir de polisse ortağını! Birbirlerine kardeş kadar yakın, ama tamamen zıt karakterlerde iki ortak; Kalbinde yara olan mazisinin etkisiyle hayatla dalga geçen, kural tanımaz, uçarı; Komiser Berk… Mazbut bir aile babası, kural ve disiplin insanı, uğradığı haksızlığı aklından silen ama kalbinden söküp atamayan: Komiser Kemal… Geçmişte yaşadıklarının hesabını sormaya kararlı bir kadın. Güzel, çekici ama bir o kadar da sert: Savcı Ceyda… Tek oğlunu göz göre göre düşmanlarına kaptırmamak için savaşan amiri; Sıra dışı, lafını dudaktan esirgemeyen bilgisayar uzmanı; Her biri farklı karakterlerde polisleri ile: Merkez… Ve… Her şeye rağmen; Asayiş BerKemal… ‘Asayiş BerKemal’ çok yakında FOX TV’de başlıyor!
İstanbul'un Göbeğinde Gasp Ve Bahşiş Şiddeti 01:24
İstanbul'un Göbeğinde Gasp Ve Bahşiş Şiddeti 106 izlenme - 2 yıl önce Yüz verdikçe tepemize binen bazı soysuzlar, yine haplanıp sağa sola şiddet uygulamaya, masum insanlara zarar vermeye, malımıza, ırzımıza ve canımıza kastetmeye devam ediyor. Arabada sopa, cop, haydar vs. bulundurmak Kabahatlar Kanunana göre ceza gerektiren bir davranışmış, umrumuzda değil, canımızı ırzımızı bu soysuzlara karşı savunmayalım mı? Yer İstanbul'un göbeği, Şişli. Trafiğin yoğun olduğu, araçların adım adım ilerlediği saatte trafikte yaşanan gaspçı terörü dehşete düşürdü. O araçlardan en lüks görünümlü olanının önünü kesen 2 kişi sözde bahşiş istiyor. Ancak bu, bahşişten çok herkesin gözü önünde yaşanan bir soygunu aratmıyor. Elindeki taşla araca zarar vereceğini söyleyen kişi bunu da yapıyor. O taşı art arda otomobilin camına indiriyor; bir taraftan da sürücüyü para vermesi konusunda tehdit savurmaya devam ediyor. Tekrar akmaya başlayan trafik sürücünün imdadına yetişiyor ve o akıcılıktan yararlanarak olay yerinden uzaklaşıyor. Olayın yaşandığı yerin Şişli Evlendirme Dairesi'nin yakını olması da tesadüf değil. İçinde gelin damat olup olmadığına bakmaksızın otomobillerin önünü kesenler bunu bahşiş isteme adı altında yapıyor ancak bu görüntüler bunun bir çeşit soygun girişimi olduğunu gösteriyor. Kaynak : DHA Sizce de son zamanlarda suç oranları artmadı mı? Sebebi ne acaba?
Asayiş Berkemal Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı 01:02
Asayiş Berkemal Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı 79 izlenme - 4 yıl önce İnsan hayatta bir kardeşini seçemez… Bir de polisse ortağını! Birbirlerine kardeş kadar yakın, ama tamamen zıt karakterlerde iki ortak; Kalbinde yara olan mazisinin etkisiyle hayatla dalga geçen, kural tanımaz, uçarı; Komiser Berk… Mazbut bir aile babası, kural ve disiplin insanı, uğradığı haksızlığı aklından silen ama kalbinden söküp atamayan: Komiser Kemal… Geçmişte yaşadıklarının hesabını sormaya kararlı bir kadın. Güzel, çekici ama bir o kadar da sert: Savcı Ceyda… Tek oğlunu göz göre göre düşmanlarına kaptırmamak için savaşan amiri; Sıra dışı, lafını dudaktan esirgemeyen bilgisayar uzmanı; Her biri farklı karakterlerde polisleri ile: Merkez…
Gökhan Işıklı - Asayiş Berkemal 04:50
Gökhan Işıklı - Asayiş Berkemal 2 izlenme - 3 ay önce Güneş Plak Gökhan Işıklı