Hoşgeldiniz!

Asena Atalay Videoları İzle

Asena Atalay: Caner'in Aşk Haberini Sunmam 03:10
Asena Atalay: Caner'in Aşk Haberini Sunmam 3.172 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçeli Caner Erkin'den geçtiğimiz aylarda boşanan Asena Atalay bugün Kanal D'de başlayan 'Renkli Sayfalar' programına konuk oldu. Özel hayatı hakkında bilgi veren Atalay ayrılık sürecini anlattı. Caner ile boşanmadan önce ya da sonra aralarında problem olmadığını söyleyen Asena; Biz Caner'le iyi arkadaşız haftanın 2 ya da 3 günü görüşüyoruz. Ayrılırken aramızda hiç para pul meselesi konuşulmadı. Ne ben ne de Caner bu konulara girmedik. Bütün paramız oğlumuz Çınar'ın zaten. Ayrılırken para konusunu hiç konuşmadık * Caner bana ayrılırken mal varlığı paylaşımı konusunda bir şey söyleseydi bozulurdum. Bu zamana kadar para hiç konuşulmadı. Benim ve ailemin maddi durumu iyi, özel okulda, yurt dışında okudum zaten. Boşandıktan sonra hayatım aynı şekilde devam etti. Hiç maddi sıkıntı çekmedim. Caner bana soyadımı kullanma demedi * Erkin soyadını kullanmamam çok büyültülecek bir olay değil. Caner'in 'soyadımı kullanma' gibi bir talebi olmadı. İmzaları atıp boşandıktan sonra bana 'artık Atalay oldun' dediler 'tamam' dedim. İsteseydim Erkin soyadını da kullanabilirdim ama böyle oldu. Kendi soyadımı da seviyorum ben. Caner'in aşk haberini sunmam * Artık Kanal D'de magazin programı sunacağım ama önüme Caner ile ilgili aşk haberi gelse sunmam. Caner'in yanına olacak kadın kesin doğru bir kadındır. Caner çok mükemmel bir adam.
Asena Atalay'ın Dans Görüntüleri Olay Oldu 13:20
Asena Atalay'ın Dans Görüntüleri Olay Oldu 481 izlenme - 4 ay önce Asena Atalay direk dansı görüntüleri olay yarattı.Caner Erkin, Asena Atalay'ın Striptiz Kulübünde Direk Dansı Yaptığını İddia Etti!. Caner Erkin eski eşi Asena Atalay'ın birtakım özel ev partilerinde, hatta striptiz kulüplerinde direk dansları yaparak geçirdiğini söyledi.
Asena Atalay'dan Ofsayt Anlatımı 02:28
Asena Atalay'dan Ofsayt Anlatımı 978 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçeli Caner Erkin'den geçtiğimiz aylarda boşanan Asena Atalay bugün Kanal D'de başlayan 'Renkli Sayfalar' programına konuk oldu. Özel hayatı hakkında bilgi veren Atalay ofsayt anlatımını da bu şekilde yaptı.
Asena Atalay: Caner Erkin Benim Abim Babam 04:50
Asena Atalay: Caner Erkin Benim Abim Babam 603 izlenme - 1 yıl önce Caner Erkin'in başka bir kadınla sarmaş dolaş görüntülenmesiyle ilgili açıklama yapan Asena Atalay, "İyi bir dostluğumuz var. O benim abim, babam" dedi. Kanal D ekranlarının sevilen programı 'Renkli Sayfalar'a Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay konuk oldu. "ÖLENE KADAR YANINDAYIM" Caner Erkin'in Dilan Sunar'la olan ilişkisi hakkında konuşan Atalay, Şunları söyledi; "Bu tarz haberler ile Caner'in demorolize edilmesini istemem, her zaman yanındayım, yanında olmaya da devam edeceğim. Caner mutlu ise mutluyum, ben mutluysam da oda mutludur. Yani bizim çok iyi bir bağımız var iyi bir dostluğumuz var her şeyden önce… O benim abim, babam… Caner hiç benim üzülmemi istemez, ben de onun istemem, ölene kadar yanındayım." "DÜĞÜNÜNE GİDERİM" 'Caner evlenirse düğününe gider misin?' sorusuna da cevap veren Asena Atalay "Olabilir niye olmasın ki, gerçekten dostuz, birçok insan için anlaşılması zor bir durum olabilir ama neden olmasın ki, gerçekten iyi bir kız olabilir, iyi anlaşabiliriz. Gerçekten Caner'in mutluluğu önemli, başka bir durum yok yani." DİLAN SUNAL KİMDİR? Geçtiğimiz günlerde kamp için Antalya'da bulunan Türk Milli Takımı'nın futbolcusu Caner Erkin, Antalya gecelerinde kumral bir güzelle objektiflere yakalanmıştı. Erkin, kız arkadaşıyla bir restoranda yemek yedikten sonra samimi görüntüler vermiş ve kız arkadaşının kim olduğu merak edilmişti. Ancak o güzelin üniversite öğrencisi Dilan Sunar olduğu ortaya çıktı. Okan Üniversitesi'nde okuyan Sunar Antalyalı bir ailenin kızı. İddialara göre Caner Erkin, Asena'dan boşanmadan önce Dilan Sunar ile tanıştı. İkili arasındaki arkadaşlık zamanla aşka dönüştü. Fanatik Fenerbahçeli olan Sunar, sık sık Caner Erkin'in maçlarını izlemeye gidiyor. Öte yandan ikilinin o gece kullandıkları arabanın Dilan Sunar'a ait olduğu ortaya çıktı. Sunar yaklaşık bir hafta önce yeni aracının plakasını almış.
Asena Atalay İlk Defa Konuştu! - Magazin D (6 Şubat Pazartesi) 08:43
Asena Atalay İlk Defa Konuştu! - Magazin D (6 Şubat Pazartesi) 131 izlenme - 5 ay önce Magazin D'nin güzel sunucusu Asena Atalay, bu hafta ''Mert'çe'' nin konuğu oldu; hakkında merak edilenleri bir bir cevapladı. Eski eşi Caner Erkin ve yeni eşi Şükran Ovalı hakkında sorulara ne yanıt verdi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Asena Atalay: Caner'in Düğününe Giderim 04:50
Asena Atalay: Caner'in Düğününe Giderim 124 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçeli Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay, Kanal D’de ‘Renkli Sayfalar’ programına katıldı. Erkin’in yeni sevgilisi Dilan Sunar’la ilgili sorular üzerine “Bu tarz haberlerle Caner’in demoralize edilmesini istemem, her zaman yanındayım” dedi. Atalay, “Caner evlenirse düğününe gider misin?’ sorusunu da “Olabilir niye olmasın. Belki kız çok iyidir, iyi anlaşırız. Birçok insan için anlaşılması zor bir durum olabilir ama benim için önemli olan Caner’in mutluluğu” diye yanıtladı.
Asena Atalay İlk Defa Konuştu! (Magazin D 6 Şubat 2017) 08:43
Asena Atalay İlk Defa Konuştu! (Magazin D 6 Şubat 2017) 24 izlenme - 5 ay önce Magazin D'nin güzel sunucusu Asena Atalay, bu hafta ''Mert'çe'' nin konuğu oldu; hakkında merak edilenleri bir bir cevapladı. Eski eşi Caner Erkin ve yeni eşi Şükran Ovalı hakkında sorulara ne yanıt verdi?
Caner Erkin'in Eski Eşi Asena Atalay, Ofsaytı Anlattı 02:28
Caner Erkin'in Eski Eşi Asena Atalay, Ofsaytı Anlattı 74 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçeli Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay, bir kağıda çizim yaparak ofsaytı anlattı. Asena ayrıca futbolcu olarak Caner Erkin ve Arda Turan'ı örnek gösterdi.
Caner Erkin'nin eski eşi Asena ofsaytı anlattı 02:28
Caner Erkin'nin eski eşi Asena ofsaytı anlattı 48 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin eski eşi Asena Atalay, katıldığı bir televizyon programında 'ofsayt'ı anlattı.