Hoşgeldiniz!

Asena Atalay

Asena Atalay Caner Erkin'e Canlı Yayında Gönderme Yaptı 00:30
Asena Atalay Caner Erkin'e Canlı Yayında Gönderme Yaptı 1.397 izlenme - 4 ay önce Sunucu Asena Atalay, derbi maçından sonra sunuculuğunu üstlendiği Magazin D programını açılış konuşmasında eski eşi Caner Erkin'e imalı bir göndermede bulundu. Fenerbahçeli olduğu bilinen Magazin D Pazar programının sunucusu Asena Atalay, açılışı şöyle yaptı: "Valla ben bugün çok keyifliyim. Sizi bilemeyeceğim. Neyse yine de keyifli bir pazar diliyorum." Derbide Fenerbahçeli taraftarlar top Caner Erkin'in ayağına geldiğinde yoğun protestoda bulunmuştu.
Asena Atalay'ın Dans Görüntüleri Olay Oldu 13:20
Asena Atalay'ın Dans Görüntüleri Olay Oldu 1.378 izlenme - 11 ay önce Asena Atalay direk dansı görüntüleri olay yarattı.Caner Erkin, Asena Atalay'ın Striptiz Kulübünde Direk Dansı Yaptığını İddia Etti!. Caner Erkin eski eşi Asena Atalay'ın birtakım özel ev partilerinde, hatta striptiz kulüplerinde direk dansları yaparak geçirdiğini söyledi.
Asena Atalay: Caner'in Aşk Haberini Sunmam 03:10
Asena Atalay: Caner'in Aşk Haberini Sunmam 3.343 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli Caner Erkin'den geçtiğimiz aylarda boşanan Asena Atalay bugün Kanal D'de başlayan 'Renkli Sayfalar' programına konuk oldu. Özel hayatı hakkında bilgi veren Atalay ayrılık sürecini anlattı. Caner ile boşanmadan önce ya da sonra aralarında problem olmadığını söyleyen Asena; Biz Caner'le iyi arkadaşız haftanın 2 ya da 3 günü görüşüyoruz. Ayrılırken aramızda hiç para pul meselesi konuşulmadı. Ne ben ne de Caner bu konulara girmedik. Bütün paramız oğlumuz Çınar'ın zaten. Ayrılırken para konusunu hiç konuşmadık * Caner bana ayrılırken mal varlığı paylaşımı konusunda bir şey söyleseydi bozulurdum. Bu zamana kadar para hiç konuşulmadı. Benim ve ailemin maddi durumu iyi, özel okulda, yurt dışında okudum zaten. Boşandıktan sonra hayatım aynı şekilde devam etti. Hiç maddi sıkıntı çekmedim. Caner bana soyadımı kullanma demedi * Erkin soyadını kullanmamam çok büyültülecek bir olay değil. Caner'in 'soyadımı kullanma' gibi bir talebi olmadı. İmzaları atıp boşandıktan sonra bana 'artık Atalay oldun' dediler 'tamam' dedim. İsteseydim Erkin soyadını da kullanabilirdim ama böyle oldu. Kendi soyadımı da seviyorum ben. Caner'in aşk haberini sunmam * Artık Kanal D'de magazin programı sunacağım ama önüme Caner ile ilgili aşk haberi gelse sunmam. Caner'in yanına olacak kadın kesin doğru bir kadındır. Caner çok mükemmel bir adam.
Asena Atalay'dan Ofsayt Anlatımı 02:28
Asena Atalay'dan Ofsayt Anlatımı 1.072 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli Caner Erkin'den geçtiğimiz aylarda boşanan Asena Atalay bugün Kanal D'de başlayan 'Renkli Sayfalar' programına konuk oldu. Özel hayatı hakkında bilgi veren Atalay ofsayt anlatımını da bu şekilde yaptı.
Asena Atalay: Caner Erkin Benim Abim Babam 04:50
Asena Atalay: Caner Erkin Benim Abim Babam 625 izlenme - 2 yıl önce Caner Erkin'in başka bir kadınla sarmaş dolaş görüntülenmesiyle ilgili açıklama yapan Asena Atalay, "İyi bir dostluğumuz var. O benim abim, babam" dedi. Kanal D ekranlarının sevilen programı 'Renkli Sayfalar'a Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay konuk oldu. "ÖLENE KADAR YANINDAYIM" Caner Erkin'in Dilan Sunar'la olan ilişkisi hakkında konuşan Atalay, Şunları söyledi; "Bu tarz haberler ile Caner'in demorolize edilmesini istemem, her zaman yanındayım, yanında olmaya da devam edeceğim. Caner mutlu ise mutluyum, ben mutluysam da oda mutludur. Yani bizim çok iyi bir bağımız var iyi bir dostluğumuz var her şeyden önce… O benim abim, babam… Caner hiç benim üzülmemi istemez, ben de onun istemem, ölene kadar yanındayım." "DÜĞÜNÜNE GİDERİM" 'Caner evlenirse düğününe gider misin?' sorusuna da cevap veren Asena Atalay "Olabilir niye olmasın ki, gerçekten dostuz, birçok insan için anlaşılması zor bir durum olabilir ama neden olmasın ki, gerçekten iyi bir kız olabilir, iyi anlaşabiliriz. Gerçekten Caner'in mutluluğu önemli, başka bir durum yok yani." DİLAN SUNAL KİMDİR? Geçtiğimiz günlerde kamp için Antalya'da bulunan Türk Milli Takımı'nın futbolcusu Caner Erkin, Antalya gecelerinde kumral bir güzelle objektiflere yakalanmıştı. Erkin, kız arkadaşıyla bir restoranda yemek yedikten sonra samimi görüntüler vermiş ve kız arkadaşının kim olduğu merak edilmişti. Ancak o güzelin üniversite öğrencisi Dilan Sunar olduğu ortaya çıktı. Okan Üniversitesi'nde okuyan Sunar Antalyalı bir ailenin kızı. İddialara göre Caner Erkin, Asena'dan boşanmadan önce Dilan Sunar ile tanıştı. İkili arasındaki arkadaşlık zamanla aşka dönüştü. Fanatik Fenerbahçeli olan Sunar, sık sık Caner Erkin'in maçlarını izlemeye gidiyor. Öte yandan ikilinin o gece kullandıkları arabanın Dilan Sunar'a ait olduğu ortaya çıktı. Sunar yaklaşık bir hafta önce yeni aracının plakasını almış.
Takımı Yenilgiye Uğrayan Caner Erkin'e, Eski Eşi Asena Atalay Canlı Yayında Gönderme Yaptı 00:30
Takımı Yenilgiye Uğrayan Caner Erkin'e, Eski Eşi Asena Atalay Canlı Yayında Gönderme Yaptı 60 izlenme - 4 ay önce Sunucu Asena Atalay, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinden sonra eski eşi Caner Erkin'e program açılışında imalı bir göndermede bulundu.
Asena Atalay'ın Halı Sahada Attığı Gol 00:13
Asena Atalay'ın Halı Sahada Attığı Gol 32 izlenme - 3 ay önce Beşiktaşlı Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay, halı sahada attığı bir golü sosyal medya hesabından paylaştı.
Asena Atalay İlk Defa Konuştu! - Magazin D (6 Şubat Pazartesi) 08:43
Asena Atalay İlk Defa Konuştu! - Magazin D (6 Şubat Pazartesi) 146 izlenme - 11 ay önce Magazin D'nin güzel sunucusu Asena Atalay, bu hafta ''Mert'çe'' nin konuğu oldu; hakkında merak edilenleri bir bir cevapladı. Eski eşi Caner Erkin ve yeni eşi Şükran Ovalı hakkında sorulara ne yanıt verdi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Asena Atalay'dan Caner Erkin Göndermesi 00:10
Asena Atalay'dan Caner Erkin Göndermesi 34 izlenme - 4 ay önce
Asena Atalay: Caner'in Düğününe Giderim 04:50
Asena Atalay: Caner'in Düğününe Giderim 176 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay, Kanal D’de ‘Renkli Sayfalar’ programına katıldı. Erkin’in yeni sevgilisi Dilan Sunar’la ilgili sorular üzerine “Bu tarz haberlerle Caner’in demoralize edilmesini istemem, her zaman yanındayım” dedi. Atalay, “Caner evlenirse düğününe gider misin?’ sorusunu da “Olabilir niye olmasın. Belki kız çok iyidir, iyi anlaşırız. Birçok insan için anlaşılması zor bir durum olabilir ama benim için önemli olan Caner’in mutluluğu” diye yanıtladı.
Asena Atalay'ın halı sahada attığı gol 00:13
Asena Atalay'ın halı sahada attığı gol 16 izlenme - 3 ay önce Beşiktaşlı Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay, halı sahada attığı bir golü sosyal medya hesabından paylaştı.
Asena Atalay'dan Caner Erkin'e İmalı Gönderme 00:18
Asena Atalay'dan Caner Erkin'e İmalı Gönderme 27 izlenme - 4 ay önce Sunucu Asena Atalay, Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı 2-1 yenmesinden dolayı eski eşi Caner Erkin'e program açılışında imalı bir göndermede bulunmuş.
Caner Erkin'in Eski Eşi Asena Atalay, Ofsaytı Anlattı 02:28
Caner Erkin'in Eski Eşi Asena Atalay, Ofsaytı Anlattı 91 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay, bir kağıda çizim yaparak ofsaytı anlattı. Asena ayrıca futbolcu olarak Caner Erkin ve Arda Turan'ı örnek gösterdi.
Asena Atalay İlk Defa Konuştu! (Magazin D 6 Şubat 2017) 08:43
Asena Atalay İlk Defa Konuştu! (Magazin D 6 Şubat 2017) 28 izlenme - 11 ay önce Magazin D'nin güzel sunucusu Asena Atalay, bu hafta ''Mert'çe'' nin konuğu oldu; hakkında merak edilenleri bir bir cevapladı. Eski eşi Caner Erkin ve yeni eşi Şükran Ovalı hakkında sorulara ne yanıt verdi?
Caner Erkin'nin eski eşi Asena ofsaytı anlattı 02:28
Caner Erkin'nin eski eşi Asena ofsaytı anlattı 51 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin eski eşi Asena Atalay, katıldığı bir televizyon programında 'ofsayt'ı anlattı.