Hoşgeldiniz!

aseton

Asetonla Bardak Yok Etme Deneyi 02:14
Asetonla Bardak Yok Etme Deneyi 18.655 izlenme - 4 yıl önce Kadınların oje çıkarmada kullandığı asetonun saf haliyle bir deney yaptık. Asetonun içine strafordan bir bardak koyduk. Videomuzda da göreceğiniz üzere, sonuç epey etkileyici oldu.
Kusursuz Cam Şişe Nasıl Kesilir? 03:09
Kusursuz Cam Şişe Nasıl Kesilir? 8.056 izlenme - 3 yıl önce MALZEMELER: 1.Soğuk su (mümkünse buzlu) 2.Plastik kap 3.Yün iplik veya benzeri 4.Aseton veya ispirto 5.Çakmak 6.Makas 7.Çay tabağı 8.Arzunuza göre bir cam şişe 9.Eldiven Mumluk ve Fırçalık İçin: 1.Silikon tabancası 2.İki adet silikon 3.Bir paket çöp şiş 4.Kerpeten 5.Kağıt Zımpara ÖNEMLİ ! : 1.Şişeye sardığınız ipin düğümünü kesmeyi unutmayın. 2.İpteki alev sönmeden ( azalsa bile ) suya sokmayın. Tamamen söndüğünü gördüğünüz an da suya batırın. 3.İpi çok kalın bir şekilde sarmayın. 4.İşlem bittikten sonra kağıt zımparayla kestiğiniz yerin sivriliklerini almayı unutmayın. İzlediğiniz İçin Teşekkürler...
Sülfürik Asit Ayakkabının Üzerine Dökülürse Ne Olur? 01:51
Sülfürik Asit Ayakkabının Üzerine Dökülürse Ne Olur? 1.992 izlenme - 2 yıl önce Eline geçen her şeyi ya eritmeyi bir görev edinen Let's Melt This kanalı bu defa ayakkabınıza sülfürik asit dökülürse ne olacağını göstermek istedi. Birbirinden tatmin edici görüntüler yayınlayarak aseton, sülfirik asit ve bazen de direk ısı kullanarak objeleri eritiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Strafor Mucizesi 01:37
Strafor Mucizesi 2.556 izlenme - 8 yıl önce asetona atılan strafor
Süngerli Aseton Yapımı - Glitter | DIY | Merve SEVİL 05:56
Süngerli Aseton Yapımı - Glitter | DIY | Merve SEVİL 493 izlenme - 2 yıl önce Glitter ve normal ojelerinizi çıkartmak için 3 farklı seçeneği olan süngerli oje çıkartıcısı hazırladım. ABONE OL butonuna basarak ücretsiz abone olabilirsiniz :) Hızlı abonelik için ; http://goo.gl/tJyMmz . DETAYLAR AŞAĞIDA. Gerekli Malzemeler ; -Aseton -2 ve ya 3 taraflı sünger -Makas -Boş bir kap Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.
Aseton - Dibini Gör (Kız Takımı) 03:08
Aseton - Dibini Gör (Kız Takımı) 2.349 izlenme - 10 yıl önce aseton - dibini gör (kız takımı)
Şişe İple Nasıl İkiye Bolünür? (Hatta Üçe) 03:19
Şişe İple Nasıl İkiye Bolünür? (Hatta Üçe) 1.207 izlenme - 4 yıl önce Yeni bir alevli deneyle daha karşınızdayım. Bu sefer şişenin etrafına doladığımız ipi yakarak bir şişeyi üçe bölüyoruz. Aslında amaç ikiye bölmekti ama ipi fazla sarınca fazladan bir parçamız daha oldu. :) Tüm ateşli, alevli deneyler gibi bunu da evde kendi kendinize yapmanızı kesinlikle önermiyorum. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
aseton ne kadar yakar 00:18
aseton ne kadar yakar 933 izlenme - 8 yıl önce aseton ne kadar yakaraseton ne kadar yakaraseton ne kadar yakaraseton ne kadar yakaraseton ne kadar yakaraseton ne kadar yakaraseton ne kadar yakaraseton ne kadar yakar
Asetonla Strafor Bardak Temas Ederse Ne Olur? 01:26
Asetonla Strafor Bardak Temas Ederse Ne Olur? 244 izlenme - 2 yıl önce Let's Melt This kanalı kadınların hemen hemen her gün kullandığı bir madde olan asetonun zararını gösteren ufak bir deney hazırladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ateş İle Şaka Olmaz 00:18
Ateş İle Şaka Olmaz 290 izlenme - 3 yıl önce Hemen hemen bir çoğumuz gençliğimizde ya da çocukluğumuzda Aseton "Tırnaklara sürülen ojeleri çıkartmaya yarayan uçucu sıvı madde" ile böyle şeyler denemişizdir.İşte bu kardeşimizde ne olduğunu bilmediğimiz ama aseton olduğunu tahmin ettiğimiz yanıcı maddeden önce bol miktarda koltuğa döküyor,az miktarda eline döktüğü sıvıyı ateşleyen ve alevli eli ile koltuğu ateşe veren kardeşimiz iş söndürmeye gelince başarılı olamıyor.Görüntüleri kaydeden kardeşimiz olayı pek ciddiye almıyor olsa gerek arkadaşının yardım çağrılarına gülerek karşılık veriyor.Bu içeriği siteye ekleyebildiğimize göre korkulacak bir şey yok arkadaşlar yaşıyor.
Asetonsuz Oje Çıkarma İçin 2 Öneri 05:25
Asetonsuz Oje Çıkarma İçin 2 Öneri 322 izlenme - 4 yıl önce Herkese merhaba , bu videoda size nasıl asetonsuz oje çıkarabileceğinizi gösterdim :) umarım beğenirsiniz :) Etiketler:Oje,Oje çıkarma ,Asetonsuz oje çıkarma...
1000 Derecede Yumurta Pişirmek 05:37
1000 Derecede Yumurta Pişirmek 317 izlenme - 3 yıl önce Saf aseton ve de bol miktarda strafor birleştirilerek çok yakıcı bir malzeme elde ediliyor. Daha sonra bu maddeyi-napalm benzeri- çiğ yumurta üzerine dökülüyor ve yakılıyor. Sonuç gerçekten şaşırtıcı.Yumurta kısa bir sürede yaklaşık 1000 derece sıcaklığa ulaşıyor. (Not: Bu deneyi sakın denemeyiniz). Uras Benlioğlu'nun anlatımı ve sunumuyla güzel çalışmalar ortaya çıkıyor. İyi seyirler.
Aseton - Gece 03:28
Aseton - Gece 210 izlenme - 7 yıl önce
Aseton Akrilik 00:33
Aseton Akrilik 248 izlenme - 9 yıl önce
asetonu oyuncak zanneden arkadaş 00:25
asetonu oyuncak zanneden arkadaş 212 izlenme - 8 yıl önce bukişide tam salakmış azkalsın evi yakıyodu...
Bitenler Videosu Çeken Ufaklık 04:58
Bitenler Videosu Çeken Ufaklık 84 izlenme - 3 yıl önce Arkadaş ufaklık bitirdiği ve bitirmeye çalıştığı ürünlerin videosunu çekmiş. 404 yapıştırıcıdan sonra izlemedim ben. Buyrun ibretle takip edelim.
Çocukta Şeker Hastalığı Teşhisi 02:16
Çocukta Şeker Hastalığı Teşhisi 169 izlenme - 4 yıl önce Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Pediatrik Endokrinolog Prof. Dr. Nurçin Saka, Doktoramcam.com Çocuk Sağlığı Portalı için açıkladı.
Aseton - Sen 03:10
Aseton - Sen 77 izlenme - 7 yıl önce aseton - sen
Aseton - Eurovizyona Gitmeyen Parça 02:59
Aseton - Eurovizyona Gitmeyen Parça 85 izlenme - 7 yıl önce aseton - eurovizyona gitmeyen parça