Hoşgeldiniz!

asfalt

Kaskın Önemi 2 00:38
Kaskın Önemi 2 625.317 izlenme - 4 yıl önce Zamanında izlediğimi ''Kaskın Önemi'' adlı videonun devamıdır ama bu sefer kafada kask yok ve yarılan bir kafanın görüntüsünü izleyeceğiz, çarpış anına ben bakamadım, hiç gereği yok.
Cem Yılmaz Asvalt Ağladı 04:53
Cem Yılmaz Asvalt Ağladı 100.692 izlenme - 10 yıl önce cem yılmaz
Asfalt Yola Tecavüz Eden Adam 00:32
Asfalt Yola Tecavüz Eden Adam 15.076 izlenme - 2 yıl önce Yeni Zelanda'da gündeme düşen bir olay herkesi hayrete düşürdü. Civardaki bir ofisin çalışanları tarafından kameraya kaydedilen 'rahatsız edici' görüntülerde asfalt yolla cinsel ilişkiye girmeye çalışan bir adam görülüyor. Bir arkadaşı da bu anı yakından izliyor. Daily Mail'in yayınladığı video habere göre Yeni Zelanda'da gün ortasında bir adam asfalt yolla cinsel ilişkiye girmeye çalışırken kameraya yakalandı. Şaşkınlık yaşayan ofis çalışanları olay anını görüntülerken ikinci bir adamın da yakından izlediğini fark ettiler. Olayı kameraya kaydeden ofis çalışanları aralarında "şuradaki arkadaşı da kontrol ediyor, ne yapıyor öyle" şeklinde konuşuyor.
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 00:38
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 14.229 izlenme - 2 yıl önce Kadın çok sıkışmış olmalı ama yolun kenarını neden tercih etmedi de yolun tam ortasına yaptı?
İzlerken Keyif Alacağınız Asfalt Çatlaklarının Onarılması 02:07
İzlerken Keyif Alacağınız Asfalt Çatlaklarının Onarılması 2.203 izlenme - 3 ay önce Asfalt çatlak kısımları Onarım Yapan ekip, tamir ederken gözlerinizi alamayacağınız o çalışma. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
asfalt ağladı 01:55
asfalt ağladı 43.425 izlenme - 10 yıl önce driftin bu kadarı
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 03:05
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 13.664 izlenme - 3 yıl önce Okul öncesi çocuklar 'Neşeli şekiller' dizisinde hem şekilleri hem de iş arabalarını öğreniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çok İşlevli Asfalt Kesme Makinesi 04:27
Çok İşlevli Asfalt Kesme Makinesi 2.276 izlenme - 8 ay önce Kesiyor, kaldırıyor, süpürüyor, topluyor. Bir çok insanın yapacağı işi tek başına yapıyor.
83 Yaşında Asfalta İlk Kez Basan Adam  00:47
83 Yaşında Asfalta İlk Kez Basan Adam 3.123 izlenme - 10 ay önce İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kıran Mahallesi’nde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde incelerken 83 yaşındaki dedenin “Ayaklarım ilk kez asfalt yola bastı” sözleriyle duygulu anlar yaşadı.
Yeşil araba GRENY asfalta battı. 03:55
Yeşil araba GRENY asfalta battı. 14.120 izlenme - 1 yıl önce Garajında canı sıkılan yeşil araba Greny garajdan çıkıp kendini şantiyeye atıyor. Çok meraklı olan yeşil küçük araba merakından herşeye burnunu sokuyor. Tabiki başına kalmadık kalmıyor. İşçnin el arabasıyla getirdiği asfaltı yola yapıştıran silindirin yanına gitmeye çalışırken. simsiyah zifte batıyor. İnşaat alanındaki şantiye şefi Hemen greeny e yardım gönderiyor . Tabi ki onu ancak vinç bu bataklık ziftinden kurtarabilir. Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/bebeturk/ www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Meraklı Kamyon Leo - Asfalt yapıyoruz! - (Leo the Truck 60 Asphalt) 06:34
Meraklı Kamyon Leo - Asfalt yapıyoruz! - (Leo the Truck 60 Asphalt) 8.431 izlenme - 10 ay önce Mutlu çocuk TV - Eğitici çizgi film Türkçe izle. Leo Junior, küçük kamyon Leo. Leo yolda bir çukur görmüş. O yüzden yeni asfalt yapmaya karar verdi. Çocuklar, asfalt yapmak için hangi arabalar gerek biliyor musunuz? Eğitici videomuzu izleyin ve öğrenin! Mutlu Çocuk TV Eğitici Ve Öğretici Yeni Çizgi Filmlere Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz. Eğlenerek Öğrenmek İçin En Güzel Çizgi Filmler. Bizim Üyemiz Olun Yeni Çizgi Filmleri Kaçırmayın. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Süper Su Emici Asfalt 02:22
Süper Su Emici Asfalt 3.685 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle bu asfalt teknolojisini İzmir, İstanbul ve Ankara belediyelerine öneririm, son olarak ileride bu sorunları yaşayacak olan diğer belediyelere öneririm.
Aşırı Sıcaktan Asfalta Yapışan Yayalar 00:58
Aşırı Sıcaktan Asfalta Yapışan Yayalar 4.250 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'ın Gujarat eyaletinde gölgede 50 dereceyi bulan sıcak hava dalgası nedeniyle eriyen asfalt yollar, özellikle yayalara zor anlar yaşatıyor. Valsad kentinde, aşırı sıcaktan eriyen yolun karşısına geçmeye çalışan yayaların terliklerinin asfalta yapışıp kalması işte bu görüntülere yol açtı.
Pratik Asfalt Dökme 19:36
Pratik Asfalt Dökme 5.549 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde ki belediyelerin yola ve kaldırım taşlarına ne kadar para harcadığını yap boza dönüşen mahalle ve sokakları herkes bilir.. Abd de bu işin kolayını bulmuşlar..(Ne de olsa orada ki halkın vergileri kutsal sayılıyor...) Eski ve bozuk yolu basit ve ucuz bir yöntemle yenileyebiliyorlar. Darısı bizim başımıza.. İyi seyirler...
Pratik Asfalt Dökme 2 02:40
Pratik Asfalt Dökme 2 3.638 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde ki belediyelerin yola ve kaldırım taşlarına ne kadar para harcadığını yap boza dönüşen mahalle ve sokakları herkes bilir.. Eski ve bozuLMUŞ yolu basit ve ucuz bir yöntemle iki dakikada nasıl yenileyorlar.. İzleyelim... İyi seyirler...
Yerli & Yabancı Belediye Karşılaştırması 03:00
Yerli & Yabancı Belediye Karşılaştırması 3.302 izlenme - 2 yıl önce Temsili olarak Türkiyedeki Belediyelerin çalışma şeklini kıyaslayan ve gözler önüne seren.. Profesyonelliğin olumlu sonuçlarını gözümüze sokan , iş disiplinin önemine işaret eden güzel bir video...
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 03:53
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 9.376 izlenme - 3 yıl önce Kamyonu 1870 yılında Glascow da ilk icat eden Jon Yule bugün dünya çocuklarının sevinmesinede vesile oldu.Eğer Jon Yule ilk kamyonu oluşturmasaydı bugün bu çizgi film de olmazdı. O nun anısına kamyonumuzun adını Yule koyduk. Kamyon ismine yakışır şekilde çalışıyor.Nakliye işi ni iyi beceriyor yük alıp boşaltıyor.Çukurları doldurmak için defalarca kez toprak taşıyor ve o iş bitince bırakmadan diğer işe geçiyor Yolyapımı için asfalt taşıyor.Çocuklar aynı zamanda çizgi filmi tam izlerseniz içindeki bulmacayı da çözersiniz. Haydi izleyelim gizli soruyu bilelim. Sürekli yenilen çizgi film ve vşdeoları kaçırmamak için bebetürk e abone olun.
Avustralya'da Yaklaşık 10 km Boyunca Eriyen Asfalt 00:21
Avustralya'da Yaklaşık 10 km Boyunca Eriyen Asfalt 353 izlenme - 3 ay önce 5 Ocak 2018 tarihinde Tallarook, Victoria, Avustralya'da meydana gelen otoyolun sağ şeridi yaklaşık olarak 10 kilometre uzunluğunda erime meydana gelmiş. İşte kaydedilen o görüntüler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hipnoz Etkili RC Yol Yapım Çalışması 08:04
Hipnoz Etkili RC Yol Yapım Çalışması 2.889 izlenme - 1 yıl önce Adamlar RC cihazlar ile yapılabilecek işleri abarttıkça abartmışlar. Bir maden simülasyonu ve madene giden yolun onarım çalışması. Hep birlikte izliyoruz, çaylar benden.
Dünyadaki Modern Köprüler 04:43
Dünyadaki Modern Köprüler 2.007 izlenme - 1 yıl önce Bir kaç ülkede halihazırda hizmet veren, çağa uygun ve modernizmi yakalamayı başarmış tasarım harikaları. Oslo'dan bir yaya geçidi örneği: http://mapio.net/s/52589089/
Tek Tekeri Abartan Motosikletlinin Taklaya Gelmesi 00:59
Tek Tekeri Abartan Motosikletlinin Taklaya Gelmesi 491 izlenme - 4 ay önce Trafik akışının yoğun olduğu bölgede tek teker üzerinde şov yaparak ilerlemek isteyen motosiklet sürücüsünün asfalta yapışması araç içi kameraya böyle yansımış.
Asfalt Dünya Sakın Orjinal Klip 2009 04:59
Asfalt Dünya Sakın Orjinal Klip 2009 5.200 izlenme - 9 yıl önce
Euro Truck Sımulator Asfalt Aglatmaca 08:13
Euro Truck Sımulator Asfalt Aglatmaca 3.885 izlenme - 6 yıl önce euro truck sımulator asfalt aglatmaca
asfalt ağladı be 00:18
asfalt ağladı be 5.085 izlenme - 9 yıl önce rx-8 borumu
Asfaltı Ağlatan Bayan 00:39
Asfaltı Ağlatan Bayan 2.463 izlenme - 4 yıl önce Letonya kızının efsane kazayla sıfır çizip asfaltı ağlattığı anlar.
Asfalt Agliyo 00:52
Asfalt Agliyo 6.472 izlenme - 11 yıl önce amatör video...
Mekiska Depreminde Çatlayan Asfaltın Şoke Etmesi 01:27
Mekiska Depreminde Çatlayan Asfaltın Şoke Etmesi 417 izlenme - 7 ay önce Meksika'da gerçekleşen 7.1 büyüklüğündeki deprem esnasında çatlayan asfaltın nefes alıp verircesine çöküp kalkması amatör kameraya böyle yansımış.
Meraklı kamyon Leo ve asfalt silindiri - eğitici çizgi film - Türkçe dublaj 04:01
Meraklı kamyon Leo ve asfalt silindiri - eğitici çizgi film - Türkçe dublaj 1.474 izlenme - 2 yıl önce Bilin bakalım oyun parkında kim geziyor? Meraklı kamyon Leo. Ve bize yeni bir iş arabasının parçalarını getirmiş. Hadi, birlikte bir asfalt silindiri yapalım. Bakalım parçaları birleştirebilecek miyiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yılan Sıcak Asfalta Yapıştı 01:12
Yılan Sıcak Asfalta Yapıştı 1.125 izlenme - 3 yıl önce Bu manzara otoyolda seyredenleri şaşkına çevirdi. Sıcak asfaltla temas eden yılan olduğu yerden öteye gidemeyince yolunu değiştirip geri döndü.
Asfalt Çiçekleri (Fragman) 02:02
Asfalt Çiçekleri (Fragman) 1.694 izlenme - 4 yıl önce İnsan bilmediği hikayenin peşine neden düşer? Bilmek için... Kamil Koç'tan bir yol hikayesi... Oyuncu kadrosunda Hilmi Tunahan Korkmaz, Sema Şahingöz, Sinem İslamoğlu'nun oynadığı filmin fragmanı.