Hoşgeldiniz!

Asfalt Videoları

Kaskın Önemi 2 00:38
Kaskın Önemi 2 624.281 izlenme - 2 yıl önce Zamanında izlediğimi ''Kaskın Önemi'' adlı videonun devamıdır ama bu sefer kafada kask yok ve yarılan bir kafanın görüntüsünü izleyeceğiz, çarpış anına ben bakamadım, hiç gereği yok.
Asfalt Yola Tecavüz Eden Adam 00:32
Asfalt Yola Tecavüz Eden Adam 12.723 izlenme - 8 ay önce Yeni Zelanda'da gündeme düşen bir olay herkesi hayrete düşürdü. Civardaki bir ofisin çalışanları tarafından kameraya kaydedilen 'rahatsız edici' görüntülerde asfalt yolla cinsel ilişkiye girmeye çalışan bir adam görülüyor. Bir arkadaşı da bu anı yakından izliyor. Daily Mail'in yayınladığı video habere göre Yeni Zelanda'da gün ortasında bir adam asfalt yolla cinsel ilişkiye girmeye çalışırken kameraya yakalandı. Şaşkınlık yaşayan ofis çalışanları olay anını görüntülerken ikinci bir adamın da yakından izlediğini fark ettiler. Olayı kameraya kaydeden ofis çalışanları aralarında "şuradaki arkadaşı da kontrol ediyor, ne yapıyor öyle" şeklinde konuşuyor.
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 00:38
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 12.776 izlenme - 7 ay önce Kadın çok sıkışmış olmalı ama yolun kenarını neden tercih etmedi de yolun tam ortasına yaptı?
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 03:05
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 10.580 izlenme - 1 yıl önce Okul öncesi çocuklar 'Neşeli şekiller' dizisinde hem şekilleri hem de iş arabalarını öğreniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
asfalt ağladı 01:55
asfalt ağladı 43.316 izlenme - 8 yıl önce driftin bu kadarı
Hipnoz Etkili RC Yol Yapım Çalışması 08:04
Hipnoz Etkili RC Yol Yapım Çalışması 2.128 izlenme - 2 ay önce Adamlar RC cihazlar ile yapılabilecek işleri abarttıkça abartmışlar. Bir maden simülasyonu ve madene giden yolun onarım çalışması. Hep birlikte izliyoruz, çaylar benden.
Yeşil araba GRENY asfalta battı. 03:55
Yeşil araba GRENY asfalta battı. 5.086 izlenme - 4 ay önce Garajında canı sıkılan yeşil araba Greny garajdan çıkıp kendini şantiyeye atıyor. Çok meraklı olan yeşil küçük araba merakından herşeye burnunu sokuyor. Tabiki başına kalmadık kalmıyor. İşçnin el arabasıyla getirdiği asfaltı yola yapıştıran silindirin yanına gitmeye çalışırken. simsiyah zifte batıyor. İnşaat alanındaki şantiye şefi Hemen greeny e yardım gönderiyor . Tabi ki onu ancak vinç bu bataklık ziftinden kurtarabilir. Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/bebeturk/ www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Aşırı Sıcaktan Asfalta Yapışan Yayalar 00:58
Aşırı Sıcaktan Asfalta Yapışan Yayalar 4.017 izlenme - 9 ay önce Hindistan'ın Gujarat eyaletinde gölgede 50 dereceyi bulan sıcak hava dalgası nedeniyle eriyen asfalt yollar, özellikle yayalara zor anlar yaşatıyor. Valsad kentinde, aşırı sıcaktan eriyen yolun karşısına geçmeye çalışan yayaların terliklerinin asfalta yapışıp kalması işte bu görüntülere yol açtı.
Pratik Asfalt Dökme 2 02:40
Pratik Asfalt Dökme 2 3.541 izlenme - 11 ay önce Ülkemizde ki belediyelerin yola ve kaldırım taşlarına ne kadar para harcadığını yap boza dönüşen mahalle ve sokakları herkes bilir.. Eski ve bozuLMUŞ yolu basit ve ucuz bir yöntemle iki dakikada nasıl yenileyorlar.. İzleyelim... İyi seyirler...
Pratik Asfalt Dökme 19:36
Pratik Asfalt Dökme 5.144 izlenme - 11 ay önce Ülkemizde ki belediyelerin yola ve kaldırım taşlarına ne kadar para harcadığını yap boza dönüşen mahalle ve sokakları herkes bilir.. Abd de bu işin kolayını bulmuşlar..(Ne de olsa orada ki halkın vergileri kutsal sayılıyor...) Eski ve bozuk yolu basit ve ucuz bir yöntemle yenileyebiliyorlar. Darısı bizim başımıza.. İyi seyirler...
Yerli & Yabancı Belediye Karşılaştırması 03:00
Yerli & Yabancı Belediye Karşılaştırması 3.286 izlenme - 11 ay önce Temsili olarak Türkiyedeki Belediyelerin çalışma şeklini kıyaslayan ve gözler önüne seren.. Profesyonelliğin olumlu sonuçlarını gözümüze sokan , iş disiplinin önemine işaret eden güzel bir video...
Süper Su Emici Asfalt 02:22
Süper Su Emici Asfalt 3.494 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle bu asfalt teknolojisini İzmir, İstanbul ve Ankara belediyelerine öneririm, son olarak ileride bu sorunları yaşayacak olan diğer belediyelere öneririm.
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 03:53
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 6.441 izlenme - 1 yıl önce Kamyonu 1870 yılında Glascow da ilk icat eden Jon Yule bugün dünya çocuklarının sevinmesinede vesile oldu.Eğer Jon Yule ilk kamyonu oluşturmasaydı bugün bu çizgi film de olmazdı. O nun anısına kamyonumuzun adını Yule koyduk. Kamyon ismine yakışır şekilde çalışıyor.Nakliye işi ni iyi beceriyor yük alıp boşaltıyor.Çukurları doldurmak için defalarca kez toprak taşıyor ve o iş bitince bırakmadan diğer işe geçiyor Yolyapımı için asfalt taşıyor.Çocuklar aynı zamanda çizgi filmi tam izlerseniz içindeki bulmacayı da çözersiniz. Haydi izleyelim gizli soruyu bilelim. Sürekli yenilen çizgi film ve vşdeoları kaçırmamak için bebetürk e abone olun.
Muhteşem Asfalt Çalışması 03:15
Muhteşem Asfalt Çalışması 159 izlenme - 1 ay önce İzlemesi Aşırı Keyifli Şeylerde Bugün Drone görüntüleriyle bir asfalt çalışması sahasına konuk olacağız. İzlerken keyif veren görüntüler Avustralya'dan.
Golf Topunun Üstünden Silindir İle Geçerse Ne Olur? 01:24
Golf Topunun Üstünden Silindir İle Geçerse Ne Olur? 326 izlenme - 5 ay önce Asfalt silindiri golf topunu üzerinden ancak defalarca geçerek parçalamayı başardı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Asfaltı Ağlatan Bayan 00:39
Asfaltı Ağlatan Bayan 2.436 izlenme - 3 yıl önce Letonya kızının efsane kazayla sıfır çizip asfaltı ağlattığı anlar.
Asfalt Dünya Sakın Orjinal Klip 2009 04:59
Asfalt Dünya Sakın Orjinal Klip 2009 5.195 izlenme - 8 yıl önce
Euro Truck Sımulator Asfalt Aglatmaca 08:13
Euro Truck Sımulator Asfalt Aglatmaca 3.885 izlenme - 5 yıl önce euro truck sımulator asfalt aglatmaca
Yılan Sıcak Asfalta Yapıştı 01:12
Yılan Sıcak Asfalta Yapıştı 1.083 izlenme - 2 yıl önce Bu manzara otoyolda seyredenleri şaşkına çevirdi. Sıcak asfaltla temas eden yılan olduğu yerden öteye gidemeyince yolunu değiştirip geri döndü.
asfalt ağladı be 00:18
asfalt ağladı be 5.075 izlenme - 8 yıl önce rx-8 borumu
Asfalt Agliyo 00:52
Asfalt Agliyo 6.472 izlenme - 10 yıl önce amatör video...
Asfalt Çiçekleri (Fragman) 02:02
Asfalt Çiçekleri (Fragman) 1.595 izlenme - 2 yıl önce İnsan bilmediği hikayenin peşine neden düşer? Bilmek için... Kamil Koç'tan bir yol hikayesi... Oyuncu kadrosunda Hilmi Tunahan Korkmaz, Sema Şahingöz, Sinem İslamoğlu'nun oynadığı filmin fragmanı.
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 03:05
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 1.060 izlenme - 1 yıl önce merhaba çocuklar eğitici bir çizgi film izlemeye ne dersiniz.asfalt silindiri ile şekilleri öğreniyoruz.hemde iş makinalarını tanımış oluyoruz.çocuklarımıza yeni bilgiler kazandırmış oluyoruz.daha fazla video izlemek için mutlu çocuk kanalımıza abone olun.üstelik ücretsiz
Çöken Asfalta Düşmekten Son Anda Kurtulan Sürücü 00:33
Çöken Asfalta Düşmekten Son Anda Kurtulan Sürücü 884 izlenme - 2 yıl önce Çinde bir sürücü çöken asfalta düşen arabasından son anda kurtuldu. Sürücü yolcu kapısından aşağı indikten bir süre sonra arabası çukura düştü.
Euro Truck Sımulator Asfalt Aglatmaca 08:13
Euro Truck Sımulator Asfalt Aglatmaca 2.257 izlenme - 5 yıl önce euro truck sımulator asfalt aglatmaca
yer yarildi aniden 00:05
yer yarildi aniden 2.556 izlenme - 7 yıl önce
Asfaltta Et, Arabada Kurabiye Pişirdi 00:33
Asfaltta Et, Arabada Kurabiye Pişirdi 323 izlenme - 8 ay önce Hava sıcaklıklarıyla başı dertte olan Arizona'da bir genç asfaltta et, arabada kurabiye pişirdi. Kameraya yansıyan ilginç görüntüler sizlerle...
Beton Kesme Makinası 00:44
Beton Kesme Makinası 1.506 izlenme - 3 yıl önce Km12 5,5hp Honda 10 Cm Kesme Derinligi Olan Derz Makinası
Beni Severmiş O 03:55
Beni Severmiş O 3.246 izlenme - 10 yıl önce sana...
Mazda Rx8 00:23
Mazda Rx8 2.370 izlenme - 10 yıl önce MUTLAKA İZLEYİN