Hoşgeldiniz!

Asfalt Videoları

Kaskın Önemi 2 00:38
Kaskın Önemi 2 624.653 izlenme - 3 yıl önce Zamanında izlediğimi ''Kaskın Önemi'' adlı videonun devamıdır ama bu sefer kafada kask yok ve yarılan bir kafanın görüntüsünü izleyeceğiz, çarpış anına ben bakamadım, hiç gereği yok.
Asfalt Yola Tecavüz Eden Adam 00:32
Asfalt Yola Tecavüz Eden Adam 13.384 izlenme - 1 yıl önce Yeni Zelanda'da gündeme düşen bir olay herkesi hayrete düşürdü. Civardaki bir ofisin çalışanları tarafından kameraya kaydedilen 'rahatsız edici' görüntülerde asfalt yolla cinsel ilişkiye girmeye çalışan bir adam görülüyor. Bir arkadaşı da bu anı yakından izliyor. Daily Mail'in yayınladığı video habere göre Yeni Zelanda'da gün ortasında bir adam asfalt yolla cinsel ilişkiye girmeye çalışırken kameraya yakalandı. Şaşkınlık yaşayan ofis çalışanları olay anını görüntülerken ikinci bir adamın da yakından izlediğini fark ettiler. Olayı kameraya kaydeden ofis çalışanları aralarında "şuradaki arkadaşı da kontrol ediyor, ne yapıyor öyle" şeklinde konuşuyor.
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 00:38
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 13.242 izlenme - 11 ay önce Kadın çok sıkışmış olmalı ama yolun kenarını neden tercih etmedi de yolun tam ortasına yaptı?
Cem Yılmaz Asvalt Ağladı 04:53
Cem Yılmaz Asvalt Ağladı 100.685 izlenme - 9 yıl önce cem yılmaz
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 03:05
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 11.581 izlenme - 2 yıl önce Okul öncesi çocuklar 'Neşeli şekiller' dizisinde hem şekilleri hem de iş arabalarını öğreniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
asfalt ağladı 01:55
asfalt ağladı 43.350 izlenme - 9 yıl önce driftin bu kadarı
Meraklı Kamyon Leo - Asfalt yapıyoruz! - (Leo the Truck 60 Asphalt) 06:34
Meraklı Kamyon Leo - Asfalt yapıyoruz! - (Leo the Truck 60 Asphalt) 976 izlenme - 2 hafta önce Mutlu çocuk TV - Eğitici çizgi film Türkçe izle. Leo Junior, küçük kamyon Leo. Leo yolda bir çukur görmüş. O yüzden yeni asfalt yapmaya karar verdi. Çocuklar, asfalt yapmak için hangi arabalar gerek biliyor musunuz? Eğitici videomuzu izleyin ve öğrenin! Mutlu Çocuk TV Eğitici Ve Öğretici Yeni Çizgi Filmlere Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz. Eğlenerek Öğrenmek İçin En Güzel Çizgi Filmler. Bizim Üyemiz Olun Yeni Çizgi Filmleri Kaçırmayın. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Dünyadaki Modern Köprüler 04:43
Dünyadaki Modern Köprüler 1.944 izlenme - 3 ay önce Bir kaç ülkede halihazırda hizmet veren, çağa uygun ve modernizmi yakalamayı başarmış tasarım harikaları. Oslo'dan bir yaya geçidi örneği: http://mapio.net/s/52589089/
Yeşil araba GRENY asfalta battı. 03:55
Yeşil araba GRENY asfalta battı. 7.251 izlenme - 8 ay önce Garajında canı sıkılan yeşil araba Greny garajdan çıkıp kendini şantiyeye atıyor. Çok meraklı olan yeşil küçük araba merakından herşeye burnunu sokuyor. Tabiki başına kalmadık kalmıyor. İşçnin el arabasıyla getirdiği asfaltı yola yapıştıran silindirin yanına gitmeye çalışırken. simsiyah zifte batıyor. İnşaat alanındaki şantiye şefi Hemen greeny e yardım gönderiyor . Tabi ki onu ancak vinç bu bataklık ziftinden kurtarabilir. Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/bebeturk/ www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Aşırı Sıcaktan Asfalta Yapışan Yayalar 00:58
Aşırı Sıcaktan Asfalta Yapışan Yayalar 4.047 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'ın Gujarat eyaletinde gölgede 50 dereceyi bulan sıcak hava dalgası nedeniyle eriyen asfalt yollar, özellikle yayalara zor anlar yaşatıyor. Valsad kentinde, aşırı sıcaktan eriyen yolun karşısına geçmeye çalışan yayaların terliklerinin asfalta yapışıp kalması işte bu görüntülere yol açtı.
Süper Su Emici Asfalt 02:22
Süper Su Emici Asfalt 3.545 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle bu asfalt teknolojisini İzmir, İstanbul ve Ankara belediyelerine öneririm, son olarak ileride bu sorunları yaşayacak olan diğer belediyelere öneririm.
Pratik Asfalt Dökme 2 02:40
Pratik Asfalt Dökme 2 3.550 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizde ki belediyelerin yola ve kaldırım taşlarına ne kadar para harcadığını yap boza dönüşen mahalle ve sokakları herkes bilir.. Eski ve bozuLMUŞ yolu basit ve ucuz bir yöntemle iki dakikada nasıl yenileyorlar.. İzleyelim... İyi seyirler...
Pratik Asfalt Dökme 19:36
Pratik Asfalt Dökme 5.262 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizde ki belediyelerin yola ve kaldırım taşlarına ne kadar para harcadığını yap boza dönüşen mahalle ve sokakları herkes bilir.. Abd de bu işin kolayını bulmuşlar..(Ne de olsa orada ki halkın vergileri kutsal sayılıyor...) Eski ve bozuk yolu basit ve ucuz bir yöntemle yenileyebiliyorlar. Darısı bizim başımıza.. İyi seyirler...
Yerli & Yabancı Belediye Karşılaştırması 03:00
Yerli & Yabancı Belediye Karşılaştırması 3.291 izlenme - 1 yıl önce Temsili olarak Türkiyedeki Belediyelerin çalışma şeklini kıyaslayan ve gözler önüne seren.. Profesyonelliğin olumlu sonuçlarını gözümüze sokan , iş disiplinin önemine işaret eden güzel bir video...
Hipnoz Etkili RC Yol Yapım Çalışması 08:04
Hipnoz Etkili RC Yol Yapım Çalışması 2.496 izlenme - 6 ay önce Adamlar RC cihazlar ile yapılabilecek işleri abarttıkça abartmışlar. Bir maden simülasyonu ve madene giden yolun onarım çalışması. Hep birlikte izliyoruz, çaylar benden.
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 03:53
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 7.667 izlenme - 2 yıl önce Kamyonu 1870 yılında Glascow da ilk icat eden Jon Yule bugün dünya çocuklarının sevinmesinede vesile oldu.Eğer Jon Yule ilk kamyonu oluşturmasaydı bugün bu çizgi film de olmazdı. O nun anısına kamyonumuzun adını Yule koyduk. Kamyon ismine yakışır şekilde çalışıyor.Nakliye işi ni iyi beceriyor yük alıp boşaltıyor.Çukurları doldurmak için defalarca kez toprak taşıyor ve o iş bitince bırakmadan diğer işe geçiyor Yolyapımı için asfalt taşıyor.Çocuklar aynı zamanda çizgi filmi tam izlerseniz içindeki bulmacayı da çözersiniz. Haydi izleyelim gizli soruyu bilelim. Sürekli yenilen çizgi film ve vşdeoları kaçırmamak için bebetürk e abone olun.
Sanal Raylar Üzerinde Giden Tren! 01:04
Sanal Raylar Üzerinde Giden Tren! 89 izlenme - 3 hafta önce Asfalttaki sensörleri okuyarak gidebilen tren 300 yolcu alabiliyor ve saate 70 km hıza ulaşabiliyor. Lityum pil teknolojisiyle elektrik enerjisiyle ulaşım hizmetinde çalışacak olan tren çin yapımı ve 2018'de yollarda olması planlanıyor.
Asfaltı Ağlatan Bayan 00:39
Asfaltı Ağlatan Bayan 2.446 izlenme - 3 yıl önce Letonya kızının efsane kazayla sıfır çizip asfaltı ağlattığı anlar.
Asfalt Dünya Sakın Orjinal Klip 2009 04:59
Asfalt Dünya Sakın Orjinal Klip 2009 5.197 izlenme - 8 yıl önce
Euro Truck Sımulator Asfalt Aglatmaca 08:13
Euro Truck Sımulator Asfalt Aglatmaca 3.885 izlenme - 6 yıl önce euro truck sımulator asfalt aglatmaca
asfalt ağladı be 00:18
asfalt ağladı be 5.076 izlenme - 8 yıl önce rx-8 borumu
Yılan Sıcak Asfalta Yapıştı 01:12
Yılan Sıcak Asfalta Yapıştı 1.093 izlenme - 2 yıl önce Bu manzara otoyolda seyredenleri şaşkına çevirdi. Sıcak asfaltla temas eden yılan olduğu yerden öteye gidemeyince yolunu değiştirip geri döndü.
Asfalt Agliyo 00:52
Asfalt Agliyo 6.472 izlenme - 11 yıl önce amatör video...
Asfalt Çiçekleri (Fragman) 02:02
Asfalt Çiçekleri (Fragman) 1.628 izlenme - 3 yıl önce İnsan bilmediği hikayenin peşine neden düşer? Bilmek için... Kamil Koç'tan bir yol hikayesi... Oyuncu kadrosunda Hilmi Tunahan Korkmaz, Sema Şahingöz, Sinem İslamoğlu'nun oynadığı filmin fragmanı.
Golf Topunun Üstünden Silindir İle Geçerse Ne Olur? 01:24
Golf Topunun Üstünden Silindir İle Geçerse Ne Olur? 327 izlenme - 9 ay önce Asfalt silindiri golf topunu üzerinden ancak defalarca geçerek parçalamayı başardı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Muhteşem Asfalt Çalışması 03:15
Muhteşem Asfalt Çalışması 164 izlenme - 5 ay önce İzlemesi Aşırı Keyifli Şeylerde Bugün Drone görüntüleriyle bir asfalt çalışması sahasına konuk olacağız. İzlerken keyif veren görüntüler Avustralya'dan.
Euro Truck Sımulator Asfalt Aglatmaca 08:13
Euro Truck Sımulator Asfalt Aglatmaca 2.257 izlenme - 6 yıl önce euro truck sımulator asfalt aglatmaca
yer yarildi aniden 00:05
yer yarildi aniden 2.556 izlenme - 7 yıl önce
Çöken Asfalta Düşmekten Son Anda Kurtulan Sürücü 00:33
Çöken Asfalta Düşmekten Son Anda Kurtulan Sürücü 884 izlenme - 3 yıl önce Çinde bir sürücü çöken asfalta düşen arabasından son anda kurtuldu. Sürücü yolcu kapısından aşağı indikten bir süre sonra arabası çukura düştü.
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 03:05
Neşeli Şekiller - Asfalt Silindiri - Eğitici Çizgi Film 1.136 izlenme - 2 yıl önce merhaba çocuklar eğitici bir çizgi film izlemeye ne dersiniz.asfalt silindiri ile şekilleri öğreniyoruz.hemde iş makinalarını tanımış oluyoruz.çocuklarımıza yeni bilgiler kazandırmış oluyoruz.daha fazla video izlemek için mutlu çocuk kanalımıza abone olun.üstelik ücretsiz