Hoşgeldiniz!

ashley young

Maç sırasında ağzına kuş pisledi 00:05
Maç sırasında ağzına kuş pisledi 4.301 izlenme - 4 yıl önce Manchester United'ın yıldız futbolcusu Ashley Young, Swansea ile oynanan Premier Lig'de sezonun ilk maçında talihsiz bir an yaşadı.
Ashley Young'a Yapılan Şaka 01:27
Ashley Young'a Yapılan Şaka 4.136 izlenme - 5 yıl önce Taraftarlarımızdan Ufuk Kurtuluş Manchester'ın İstanbul'da kaldığı otele ardından resepsiyon aracılığıyla Ashley Young'un odasına ulaşıyor ve sesini Testere'deki gibi yaparak "WELCOME TO HELL" diyor.
Ashley Young'ın Ağzına Kuş Sıçması 00:20
Ashley Young'ın Ağzına Kuş Sıçması 523 izlenme - 4 yıl önce İngiltere premier ligi bugün başladı ve açılış maçında manchester united swansea karşılaşmasında Ashley Young'ın ağzına kuş sıçıyor izliyoruz efendim.
Ashley Young'ın Ağzına Kuş Sıçması 00:20
Ashley Young'ın Ağzına Kuş Sıçması 351 izlenme - 3 yıl önce İngiltere premier ligi bugün başladı ve açılış maçında manchester united swansea karşılaşmasında Ashley Young'ın ağzına kuş sıçıyor izliyoruz efendim.
Manchester'ın Kaldığı Oteli Arayıp Ashley Young'a 'welcome To Hell' Diyen Gs'li 01:28
Manchester'ın Kaldığı Oteli Arayıp Ashley Young'a 'welcome To Hell' Diyen Gs'li 456 izlenme - 5 yıl önce Taraftarlarımızdan Ufuk Kurtuluş Manchester'ın İstanbul'da kaldığı otele ardından resepsiyon aracılığıyla Ashley Young'un odasına ulaşıyor ve sesini Testere'deki gibi yaparak "WELCOME TO HELL" diyor.
Manchester'ın Otelini Arayıp Ashley Young'a  Welcome to Hell Demek 01:28
Manchester'ın Otelini Arayıp Ashley Young'a Welcome to Hell Demek 139 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray taraftarı Ufuk Kurtuluş Manchester'ın İstanbul'da kaldığı otele ardından resepsiyon aracılığıyla Ashley Young'un odasına ulaşıyor ve sesini Testere'deki gibi yaparak "Welcome To Hell" diyor.
Ashley Young'ın Ağzına Kuş Sıçması 00:20
Ashley Young'ın Ağzına Kuş Sıçması 107 izlenme - 4 yıl önce İngiltere Premier Ligi Bugün Başladı Ve Açılış Maçında Manchester United Swansea Karşılaşmasında Ashley Young'ın Ağzına Kuş Sıçıyor İzliyoruz Efendim.
Yeteneksiz Ashley Young! 02:02
Yeteneksiz Ashley Young! 103 izlenme - 3 yıl önce Manchester United'ın yıldız isimleri Darren Fletcher, Ander Herrera, Angel Di Maria ve Ashley Young sponsor olan firanın modelini çizmek için boyaların başına geçti.
Nani, Young ve Fellaini'nin Renkli Yarışması! 01:59
Nani, Young ve Fellaini'nin Renkli Yarışması! 60 izlenme - 4 yıl önce Manchester United'in yıldız futbolcuları Nani, Ashley Young ve Marouane Fellaini'nin ilginç yarışması sırasında renkli görüntüler oluştu.
Manchester'ın kaldığı oteli arayıp Ashley Young'a 'WELCOME TO HELL' diyen Galatasaraylı :) 01:28
Manchester'ın kaldığı oteli arayıp Ashley Young'a 'WELCOME TO HELL' diyen Galatasaraylı :) 79 izlenme - 5 yıl önce Taraftarlarımızdan Ufuk Kurtuluş Manchester'ın İstanbul'da kaldığı otele ardından resepsiyon aracılığıyla Ashley Young'un odasına ulaşıyor ve sesini Testere'deki gibi yaparak "WELCOME TO HELL" diyor.