Hoşgeldiniz!

Ashton Kutcher Videoları İzle

JOBS Türkçe Altyazılı Fragman 02:19
JOBS Türkçe Altyazılı Fragman 205.970 izlenme - 4 yıl önce JOBS - 16 Ağustos'ta Sinemalarda! Apple'ın efsanevi CEO'sunun hayatı İkonik Silikon Vadisinin ileri görüşlü mucidi Steve Jobs'u Ashton Kutcher'ın canlandırdığı biyografik film onu ve özel hayatının kesitlerini tanımlıyor, motivasyonlarını ve onu yönlendiren kişileri anlatıyor. Filmde buluşları ile dünyayı değiştiren Jobs'un hayatının ilk zamanları, gençlik yıllarını, ilk başarılarını, düşüşünü ve tekrar esas yükselişini yapışını kapsıyor.
Hatta Ashton Kutcher 00:04
Hatta Ashton Kutcher 54.887 izlenme - 4 yıl önce Hatta Ashton Kutcher bile olabilirsiniz
demi moore u uykusuz bırakan sahneler 02:19
demi moore u uykusuz bırakan sahneler 28.992 izlenme - 7 yıl önce hollywood un ünlü yıldızı demi moore, kendisinden 16 yaş genç eşi ashton kutcher ın yeni filmindeki cüretkar sahneler nedeniyle canı sıkılacak gibi görünüyor.kutcher ın başrolünü anne heche ile paylaştığı spread adlı film, iflah olmaz bir çapkın ile sevgilisinin öyküsünü anlatan bir komedi.kutcher ın başrolünü anne heche ile paylaştığı spread adlı film, iflah olmaz bir çapkın ile sevgilisinin öyküsünü anlatan bir komedi.
Punked 03:06
Punked 12.058 izlenme - 11 yıl önce Punked ve Ashton Kutcher
sevgililer günü filmi fragmanı İzle 02:17
sevgililer günü filmi fragmanı İzle 13.656 izlenme - 7 yıl önce sevgililer günü filmi fragmanı İzle
JOBS Türkçe Altyazılı Fragman 02:19
JOBS Türkçe Altyazılı Fragman 5.639 izlenme - 4 yıl önce Apple'ın efsanevi CEO'sunun hayatı İkonik Silikon Vadisinin ileri görüşlü mucidi Steve Jobs'u Ashton Kutcher'ın canlandırdığı biyografik film onu ve özel hayatının kesitlerini tanımlıyor, motivasyonlarını ve onu yönlendiren kişileri anlatıyor. Filmde buluşları ile dünyayı değiştiren Jobs'un hayatının ilk zamanları, gençlik yıllarını, ilk başarılarını, düşüşünü ve tekrar esas yükselişini yapışını kapsıyor.
Kelebek Etkisi 02:28
Kelebek Etkisi 6.831 izlenme - 11 yıl önce Evan duygusal boşlukları olan bir üniversite öğrencisidir. Bu arada geçmişi ile ilgili bir çok anıyı hatırlamamakatadır. Bir gün bu anıları bulduğu eski günlükleri ile gün yüzüne çıkar.. 2004 Amerikan yapımı
Jobs - Fragman (2013) 02:19
Jobs - Fragman (2013) 1.736 izlenme - 4 yıl önce Apple'ın 2011'de hayata veda eden efsanevi CEO'su Steve Jobs'ın hayatını anlatan Jobs filminin yayınlanan ilk fragmanı. Başrolde Ashton Kutcher'ın yer alacağı film 2013'ün yaz aylarında vizyona girecek.
Jobs - Türkçe Altyazılı Yapım Süreci 02:50
Jobs - Türkçe Altyazılı Yapım Süreci 715 izlenme - 4 yıl önce İkonik Silikon Vadisinin ileri görüşlü mucidi Steve Jobs'u Ashton Kutcher'ın canlandırdığı biyografik film onu ve özel hayatının kesitlerini tanımlıyor, motivasyonlarını ve onu yönlendiren kişileri anlatıyor. Filmde buluşları ile dünyayı değiştiren Jobs'un hayatının ilk zamanları, gençlik yıllarını, ilk başarılarını, düşüşünü ve tekrar esas yükselişini yapışını kapsıyor.
Lenovo Yoga Tablet 8'in Ashton Kutcher'lı Reklam Filmi 01:05
Lenovo Yoga Tablet 8'in Ashton Kutcher'lı Reklam Filmi 295 izlenme - 3 yıl önce Lenovo'nun yeni tableti Yoga 8'in reklam yüzü olarak Ashton Kutcher ile anlaşmış. Bizim çok da ü...
JOBS Türkçe Altyazılı 2. Fragman 01:39
JOBS Türkçe Altyazılı 2. Fragman 268 izlenme - 4 yıl önce JOBS - 16 Ağustos'ta Sinemalarda! Apple'ın efsanevi CEO'sunun hayatı İkonik Silikon Vadisinin ileri görüşlü mucidi Steve Jobs'u Ashton Kutcher'ın canlandırdığı biyografik film onu ve özel hayatının kesitlerini tanımlıyor, motivasyonlarını ve onu yönlendiren kişileri anlatıyor. Filmde buluşları ile dünyayı değiştiren Jobs'un hayatının ilk zamanları, gençlik yıllarını, ilk başarılarını, düşüşünü ve tekrar esas yükselişini yapışını kapsıyor.
Jobs / Yapım Süreci - Türkçe Altyazılı Fragman 02:50
Jobs / Yapım Süreci - Türkçe Altyazılı Fragman 305 izlenme - 4 yıl önce 16 Ağustos'ta Sinemalarda. İkonik Silikon Vadisinin ileri görüşlü mucidi Steve Jobs'u Ashton Kutcher'ın canlandırdığı biyografik film onu ve özel hayatının kesitlerini tanımlıyor, motivasyonlarını ve onu yönlendiren kişileri anlatıyor. Filmde buluşları ile dünyayı değiştiren Jobs'un hayatının ilk zamanları, gençlik yıllarını, ilk başarılarını, düşüşünü ve tekrar esas yükselişini yapışını kapsıyor.
Steve Jobs'ın İşte instagram'daki ilk film fragmanı 00:14
Steve Jobs'ın İşte instagram'daki ilk film fragmanı 105 izlenme - 4 yıl önce Steve Jobs'ın hayatını konu alan 'Jobs' filminin son fragmanı, bir ilke imza atarak Instagram'da yayınlandı.
Jobs - Instagram Fragman 3 00:14
Jobs - Instagram Fragman 3 103 izlenme - 4 yıl önce Jobs filminin instagramda yayınlanan problem çözülüyor isimli resmi fragmanı.
Jobs Fragman 01:02
Jobs Fragman 130 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Ashton Kutcher, Josh Gad, Annika Bertea gibi isimlerin yer aldığı ve dünyaca ünlü Steve Jobs'un hayat hikayesinin anlatıldığı Jobs filminin yayınlanan ilk fragmanı.
Jobs Fragman (2013) 00:59
Jobs Fragman (2013) 109 izlenme - 4 yıl önce Steve Jobs'un yaşamını konu alan filmde Steve Jobs'u Ashton Kutcher canlandıracak. Yayınlanan fragmanda Steve Jobs Steve Wozniak'ı ikna etmeye çalışıyor. Film 19 Nisan'da vizyona girecek.
Two and A Half Men 1-11 Sezonlar Arası Jenerik 03:46
Two and A Half Men 1-11 Sezonlar Arası Jenerik 71 izlenme - 2 yıl önce Eskiden reklam jingle si yapan Chuck lorrenin kendi bulduğu intro şarkısı. Şu an tüm dünyada sanırım aktörüne yılda en fazla para ödiyen dizidir. Charlie sheen dizinin 8. sezonunda bölüm başına haftalık 2 milyon dolar almıştır Charlie sheen kovulduktan sonra yerine geçen ashton kutcher ise yıllık 20m kazanmaktadır. İnsan gerçekten hayret ediyor.