Hoşgeldiniz!

aşık değilim olabilirim

Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim 02:56
Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim 16.334 izlenme - 6 yıl önce Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim Şarkı Sözü: Artık sana git diyebilirim, Kendim kendime yetebilirim. Sana karşı koysam da Yeni bir ben olabilirim. Başka aşklar bulabilirim, Seni hiç yok sayabilirim. Yanılıyor olsam da Buna memnun olabilirim. Aşık değilim, olabilirim. Olabilirim, olabilirim. Yüzde elli sevebilirim. Sevebilirim, sevebilirim. Sana inat yapabilirim, Her an aşık olabilirim. Kanabilirim, kanabilirim Ellere kanabilirim. Geçebilirim, geçebilirim Kendimden geçebilirim. Coğalıp çok olabilirim, Bir aleme dalabilirim. Giderek yok olabilirim, Deliler gibi sevebilirim. Her günüm başka Leyla, Çok üzgün olabilirim. Bu yürek benim degil mi? Yollara atabilirim. Böyle de sevebilirim. Anlamsız kalabilirim, Değişip sen olsam da Sana hep ters gelebilirim.
Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim 02:55
Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim 1.337 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Hadise Var Çıkış Tarihi: 23.12.1992 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Artık sana git diyebilirim, Kendim kendime yetebilirim. Sana karşı koysam da Yeni bir ben olabilirim. Başka aşklar bulabilirim, Seni hiç yok sayabilirim. Yanılıyor olsam da Buna memnun olabilirim. Aşık değilim, olabilirim. Olabilirim, olabilirim. Yüzde elli sevebilirim. Sevebilirim, sevebilirim. Sana inat yapabilirim, Her an aşık olabilirim. Kanabilirim, kanabilirim Ellere kanabilirim. Geçebilirim, geçebilirim Kendimden geçebilirim. Coğalıp çok olabilirim, Bir aleme dalabilirim. Giderek yok olabilirim, Deliler gibi sevebilirim. Her günüm başka Leyla, Çok üzgün olabilirim. Bu yürek benim degil mi? Yollara atabilirim. Böyle de sevebilirim. Anlamsız kalabilirim, Değişip sen olsam da Sana hep ters gelebilirim.
Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim 02:55
Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim 1.179 izlenme - 6 yıl önce
Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim 02:50
Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim 39 izlenme - 3 ay önce -
Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim 02:56
Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim 168 izlenme - 3 yıl önce aşık değilim olabilirim ... olabilirim olabilirim yüzde elli sevebilirim ... sevebilirim sevebilirim.. Yıllar sonrasında dinlendiğinde insanı çocukluğuna götüren enfes şarkıdır.
Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim 02:50
Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim 6 izlenme - 3 ay önce Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim
Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim (1992) 02:55
Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim (1992) 5 izlenme - 6 ay önce Nazan Öncel - Aşık Değilim Olabilirim (1992)