Hoşgeldiniz!

Aşık Olma Videoları

Sibel Can - Aşık Olma 03:35
Sibel Can - Aşık Olma 11.247 izlenme - 5 yıl önce
Sibel Can - Aşık Olma 03:35
Sibel Can - Aşık Olma 908 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Özledin Mi? Çıkış Tarihi: 24.02.2005 Arabesk Şarkı Sözleri: Asik Olma sicak gelir, elin yanar tutamazsin. Küsme Kizma, öfke agir gelir ucamazsin. Bundan sonra bana Karisma. Karar verdim gezecegim... Nerde Aksam orda Sabah olacak. Ben Yasarken yesil Gözlerin dolacak. Ben Severken, seni Söyle kim saracak. Kendime artik neyi dert edecegim. Nerde Aksam orda Sabah olacak. Ben Yasarken güzel Gözlerin dolacak. Ben Severken, seni Söyle kim saracak. Kendime artik neyi dert edecegim. Asik Olma sicak gelir, elin yanar tutamazsin. Küsme Kizma, öfke agir gelir ucamazsin. Bundan sonra bana Karisma. Karar verdim gezecegim... Nerde Aksam orda Sabah olacak. Ben Yasarken yesil Gözlerin dolacak. Ben Severken, seni Söyle kim saracak. Kendime artik neyi dert edecegim. Nerde Aksam orda Sabah olacak. Ben Yasarken güzel Gözlerin dolacak. Ben Severken, seni Söyle kim saracak. Kendime artik neyi dert edecegim. Nerde Aksam orda Sabah olacak. Ben Yasarken güzel Gözlerin dolacak. Ben Severken, seni Söyle kim saracak. Kendime artik neyi dert edecegim.
aşık olma 05:55
aşık olma 1.170 izlenme - 8 yıl önce senide sewdiklerin terk edip gitsin
Sibel Can - Aşık Olma 03:35
Sibel Can - Aşık Olma 113 izlenme - 2 yıl önce Asik Olma sicak gelir, elin yanar tutamazsin. Küsme Kizma, öfke agir gelir ucamazsin. Bundan sonra bana Karisma. Karar verdim gezecegim… Nerde Aksam orda Sabah olacak. Ben Yasarken yesil Gözlerin dolacak. Ben Severken, seni Söyle kim saracak. Kendime artik neyi dert edecegim. Nerde Aksam orda Sabah olacak. Ben Yasarken güzel Gözlerin dolacak. Ben Severken, seni Söyle kim saracak. Kendime artik neyi dert edecegim. Asik Olma sicak gelir, elin yanar tutamazsin. Küsme Kizma, öfke agir gelir ucamazsin. Bundan sonra bana Karisma. Karar verdim gezecegim… Nerde Aksam orda Sabah olacak. Ben Yasarken yesil Gözlerin dolacak. Ben Severken, seni Söyle kim saracak. Kendime artik neyi dert edecegim. Nerde Aksam orda Sabah olacak. Ben Yasarken güzel Gözlerin dolacak. Ben Severken, seni Söyle kim saracak. Kendime artik neyi dert edecegim. Nerde Aksam orda Sabah olacak. Ben Yasarken güzel Gözlerin dolacak. Ben Severken, seni Söyle kim saracak. Kendime artik neyi dert edecegim.
Orient Expressions - Aşık Olma 03:27
Orient Expressions - Aşık Olma 333 izlenme - 5 yıl önce
Chuky 04:51
Chuky 465 izlenme - 9 yıl önce sevipte karsılık goremeyenlere
Aşk'ın Bilimsel Hali (48 dk) 48:45
Aşk'ın Bilimsel Hali (48 dk) 55 izlenme - 1 yıl önce Aşk nedir, niçin aşık olur, nasıl aşık olunur? İşte bu sorulara bilimsel yollarla cevap bulmaya çalışan bir belgesel aşık olma aşamalarını aşık olunca hangi organların hangi hislerin devreye girdigini anlatmaya çalışıyor.
Eo3aontapapo 128 04:36
Eo3aontapapo 128 9 izlenme - 3 yıl önce EO3aonTapaPO 128