Hoşgeldiniz!

aşılama

Bakan Koca: 2 Doz İnaktif Aşı Olmuşsanız 3. Dozu Yaparak Koruma Seviyemizi Yükseltmemiz Gerekiyor 08:17
Bakan Koca: 2 Doz İnaktif Aşı Olmuşsanız 3. Dozu Yaparak Koruma Seviyemizi Yükseltmemiz Gerekiyor 398 izlenme - 1 ay önce Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bugün için en önemli sonuç, iki doz inaktif aşı olmuşsanız 3. doz uygulamayı geciktirmeden yaparak koruma seviyemizi yükseltmemiz gerektiğidir dedi.
bagda aşılama 06:14
bagda aşılama 10.099 izlenme - 11 yıl önce bagda , aşılama, tarimsalbilgi , videotarim
Aşılama Nedir ?  Aşılama  Nasıl Yapılır? 00:29
Aşılama Nedir ? Aşılama Nasıl Yapılır? 6.946 izlenme - 7 yıl önce Aşılama (IUI) nedir ? Aşılama Nedir ? Aşılama Nasıl Yapılır?
aşı makası ile nasıl aşı yapılır? 02:12
aşı makası ile nasıl aşı yapılır? 7.531 izlenme - 11 yıl önce göz yarma ve omega olmak üzere 3 çeşit aşı yapmaktadır. bu makasla kendi aşınızı kendiniz çok kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. aşı makasının üç adet aşı bıçağı mevcut olup yongalı göz aşısı omega aşı ve dilcikli kalem aşısı v aşı yapabilirsiniz.
Aşı Olmayanlar İçin Kısıtlamalar Yolda 05:59
Aşı Olmayanlar İçin Kısıtlamalar Yolda 168 izlenme - 3 ay önce Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Van'ın yüzde 35 aşı oranıyla Türkiye'de 71'inci sırada yer aldığını belirterek, "Bir süre sonra aşı olmamış kişilere yönelik bazı kısıtlamalar söz konusu olabilir. Kamu kurumlarına girişlerde aşı olma şartının aranması, uçak bileti, şehirlerarası ve toplu taşımada aşı olma şartı aranabilir" dedi.
Rahim İçi Aşılama (İntrauterin İnseminasyon) İşlemi Nasıl Yapılır? 02:12
Rahim İçi Aşılama (İntrauterin İnseminasyon) İşlemi Nasıl Yapılır? 2.246 izlenme - 4 yıl önce Gebe kalamama durumlarında yapılan aşılama ("suni dölleme") işlemi, yumurtlamayı sağlamak için verilen ilaçlarla yumurta olgunlaşması sağlandıktan sonra, gerekli durumlarda verilen "çatlatma iğnesi" enjeksiyonunu takiben rahim içine önceden hazırlanmış spermlerin verilme işlemidir. Ayrıntılar burada: http://www.gebelik.org/dosyalar/infer... Animasyon: Schering - Plough firması
Organize Sanayi Bölgelerinde Aşılama Başladı 04:28
Organize Sanayi Bölgelerinde Aşılama Başladı 145 izlenme - 3 ay önce Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sosyal medya hesabından yaptığı "Üretimin devamlılığı ve güvenliği için organize sanayi bölgelerinde mobil ekiplerimizle yerinde aşı uygulamasına başlıyoruz. Çarklar dönmeye devam edecek. Bu güce güvenin." açıklamasının ardından Antalya OSB'de aşılama başladı. Aşı merkezi olarak ayarlanan itfaiye alanında aşı için uzun kuyruk oluştu.
IUI Aşılama Yöntemi 00:29
IUI Aşılama Yöntemi 2.321 izlenme - 7 yıl önce IUI Aşılama Yöntemi
Bakan Koca’dan 1 Milyon 500 Bin Doz Aşı Paylaşımı 00:34
Bakan Koca’dan 1 Milyon 500 Bin Doz Aşı Paylaşımı 33 izlenme - 3 ay önce Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 1 milyon 500 bin doz aşı yapıldığını paylaşarak, "Bu hızla Covid-19 yenilmeye mahkum" dedi.
Prof. Dr. Taşova: Aşı 12 Yaş Altına Da İnebilir 03:53
Prof. Dr. Taşova: Aşı 12 Yaş Altına Da İnebilir 8 izlenme - 3 hafta önce Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yeşim Taşova, okulların açılmasıyla birlikte korona virüs aşısının 12 yaş altındaki çocuklara da yakın zamanda uygulanabileceğini belirterek, “12 yaş altına kadar mRNA aşılarının da çalışmaları var. Toplumdaki virüs yükünü azaltmak için toplumda aktif olan grubun aşılanma gerekliliği ortada” dedi.
18 Yaş Üzeri Vatandaşların Covid-19 Aşılama Süreci Başladı 08:04
18 Yaş Üzeri Vatandaşların Covid-19 Aşılama Süreci Başladı 13 izlenme - 3 ay önce Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın müjdesini verdiği 18 yaş üzerindeki vatandaşların aşılaması bugün itibarıyla başladı.
Milli Basketbolcu Cedi Osman: Güzel Günler İçin Siz De Aşınızı Olun 00:33
Milli Basketbolcu Cedi Osman: Güzel Günler İçin Siz De Aşınızı Olun 11 izlenme - 3 ay önce Milli basketbolcu Cedi Osman: "Güzel günler için siz de aşınızı olun, Koronavirüs'e karşı kazanan taraf biz olalım" Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, milli basketbolcu Cedi Osman'ın yer aldığı kamu spotunu paylaştı.
İnfertilite (Kısırlık) Tanısı Konulduktan Sonra Uygulanan Tedavi Yöntemleri 01:31
İnfertilite (Kısırlık) Tanısı Konulduktan Sonra Uygulanan Tedavi Yöntemleri 83 izlenme - 7 yıl önce İnfertilite tedavisinde uygulanması gereken yöntemleri Dr. Aytuğ, Akıllı Kadınlar için anlattı.