Hoşgeldiniz!

asılmak

Saddam Hüseyin'ın İdam Görüntüleri 02:31
Saddam Hüseyin'ın İdam Görüntüleri 27.056 izlenme - 3 yıl önce Ardından bir sürü dedikodu çıktı yok idam edilmedi, yalan mı atıldı, yapılan sadece düzmeceydi, saddam da amerikanın adamı diye nihayetinde bize söylenen buydu ya da inandırılmak istenenen, saddam emperyalizme karşı durdu ama bu duruş gerçekten faşist bir duruştu ne fark eder ki ne olursa olsun. Emperyalizm rüzgarının vurduğu yerde hayat durur, seyir değişir, umarım ülkemizde bu denli sonuçlara yol açmaz, umarım.
Mastürbasyon Yarışması - Çin 02:15
Mastürbasyon Yarışması - Çin 32.372 izlenme - 3 yıl önce Çin'de yapılan yarışmada, Dünya AIDS Günü'ne dikkat çekmek için Çin'in Şangay kentinde ilk defa mastürbasyon yarışması yapılmış. Yarışma Seks oyuncakları üreticisi bir firmanın sponsorluğunda düzenlenmiş. Yarışmada hızlılığı arttırmak ve teşvik için yarışmacılara şişme bebek, dildo ve segsi ablalarla takviyeler yapılmış. Yarışmada ilk orgazm olan kazanırken yarışmanın her sene tekrarlanacağı açıklanmış.
Markette 31 Çekerken Güvenlik Görevlisine Yakalanan Adam 03:00
Markette 31 Çekerken Güvenlik Görevlisine Yakalanan Adam 17.222 izlenme - 3 yıl önce Süpermarkette içeriğini bilemediğimiz bi görüntüden tahrik olan japon abimiz fırsat bu fırsat diyip başlıyor asılmaya, taa ki güvenlik kamerasından olanları izleyen görevli gelene kadar, bu japonlar neden bu hale geldi nerede kaldı samuray kültürü diye insanın sorası geliyor..
Adnan Oktar Tuğba Ekinci'ye Asılıyor 03:11
Adnan Oktar Tuğba Ekinci'ye Asılıyor 15.975 izlenme - 5 yıl önce Seda Sayan'ın programının yeni kadrolu telefon konuğu Adnan Oktar, Tuğba Ekinci'yle karşılıklı övgüleşiyor
Aşırı Derece Aşmış Liseliler - Bornova Suphi Koyuncu Anadolu Lisesi 03:04
Aşırı Derece Aşmış Liseliler - Bornova Suphi Koyuncu Anadolu Lisesi 4.897 izlenme - 3 yıl önce Efenim ben ergenleri incelemek amacıyla ask.fm adlı sitede takılıp yeni gelen nesil nasıl idrak edip anlamaya çalışıyorum. Bu araştırmalarım devam ederken bu arkadaşımızın videosu gözüme çarptı. İzlerken burası neresi dedim. Burası Türkiye ise ben nerede yaşıyorum dedim. Araştırmalarım sonucunda Bornova'da bir lise olduğunu öğrendim. Sonra aklıma Bornova Bornova filmi geldi filmdekiler gerçekmiş amk dedim. Ayrıca Bornova Bornova filmini izlemenizi tavsiye ederim. Saygılarımı sunuyorum. - Abi kola içeceksen bardak getir evden.
Atilla Kaptan - Otuzbir Çekmek 03:42
Atilla Kaptan - Otuzbir Çekmek 3.307 izlenme - 3 yıl önce İşte yine, yeni, yeniden Atilla Kaptan... Bizler neredeyse her gün 31 çekiyoruz. Peki 31 kelimesi nereden geliyor, gündelik hayatın koşturmacası içinde bu soru hiç aklımıza geldi mi? Atilla Kaptan bu kelimeyi etimolojik açıdan ele almış. 31'i bir de uzmanından dinleyelim...
Bu Sözler Çok Konuşulucak! Erkekler Kadınlara Asılmakta Özgür Olmalı 00:31
Bu Sözler Çok Konuşulucak! Erkekler Kadınlara Asılmakta Özgür Olmalı 37 izlenme - 1 hafta önce Cinsel taciz skandallarının fazla abartıldığını düşünen Fransız oyuncu Catherine Deneuve, "Erkekler kadınlara asılmakta özgür olmalı." diyerek ilginç bir çıkışta bulundu.
Moral Bozukluğu ve 31 (küfürlü) 04:26
Moral Bozukluğu ve 31 (küfürlü) 2.076 izlenme - 2 yıl önce Çocuğu Boğmak, Havale Vermek, Elden Ele, Çavuşu Tokatlamak, Asılmak, Kamyonu Devirmek, Yalova'ya tek kürek gitmek, Sıvaztika, Şakşuka, Tek atmak, Attırmak, Etin Suyunu Sıkmak,Elizabeth ve tabii ki 31! 25 yaşına gelmiş iki denyo hala ellerinden başka hiç bir kişiyle birlikte olmamıştır. Ama onlara sorsanız uçana kaçana atlamaktadırlar. Ve bir gün anidennnn.. Olaylar gelişir. (Spoiler olmasın diye anlatmıyorum gerisini) Teknik ve oyunculuktaki aksaklıklara rağmen, filmin geneline yayılan mizah duygusu ve ironik ince göndermeler gayet hoş. İlerde birçok kişinin arşivinde yerini alacağından emin olduğum bu filmin bana GEMİDE filminin Kaptan'la Kamil'in efsane diyaloğunun olduğu sahneyi hatırlatan sekansını, site sakinlerinin arşivine şimdiden katkı yapmak için paylaşmak istediğimi belirteyim. Bir sahneyi 14 saatte çeken lavuklara inat, bu filmin tamamını, 18 saatte çeken Dirty Cheap Creative'in bu ilk uzun metrajlı bağımsız filmini direk korsan dvdciler üzerinden dağıtacağını duyurması ve sitesinden bedava indirmeye izin vermesi de ayrı bir güzellik. Detaylar ve fazlası için : http://www.moralbozukluguve31.com
Sakarya'da Ağaca Asılı Erkek Cesedi Bulundu 02:42
Sakarya'da Ağaca Asılı Erkek Cesedi Bulundu 2.329 izlenme - 4 yıl önce Sakarya'nın Arifiye ilçesinde ağaca asılı bir erkek cesedi bulundu. Hanlı Kavşağı kenarındaki ağaçlık alanda ağaca asılı bir erkek cesedi bulundu. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri ve Olay Yeri İnceleme ekipleri, bölgede çalışma yaptı. Savcısının incelemesinin ardından ceset, asılı bulunduğu yerden indirildi ve morga kaldırıldı. Şahsın kimliğinin tespit edilmesi için çalışmaların devam ettiği belirtildi.
Küçük Kızı Öldürüp Tecavüz Eden Sapığın Kendini Asması 06:42
Küçük Kızı Öldürüp Tecavüz Eden Sapığın Kendini Asması 1.378 izlenme - 3 yıl önce Herkes hatırlayacaktır 90larda Bayrampaşa cezaevinde tecavüzcüler infaz edildi diye haberler çıkardı.İşte bu kesitte Bayrampaşa cezaevinin anlam ve önemini hatırlayacağız.Kendini astı diyorlar ama ben pek inanmıyorum.Neyse yorum sizlerin.
Bir İdam Mahkûmunun Son Anları - In Cold Blood Filminden (1967) 07:06
Bir İdam Mahkûmunun Son Anları - In Cold Blood Filminden (1967) 1.799 izlenme - 3 yıl önce Varlıklı bir ailenin katledilmesini, aileyi katleden iki suçlunun karakterlerinin her yönünü, işlenen cinayetin sebebinin ne olabileceğini, idamın bu tür vak'aları önlemede yeterli olup olmadığını 'soğukkanlı' bir şekilde anlatan bir filmdir In Cold Blood. Bu sahnede de suçlular yakalanır ve cezaları asılmaktır. Evet, bir idam mahkûmunun son anlarını, babasını hem sevip hem de ondan nefret ettiğini söylemesini, özür dilemesini ama kimden özür dileyeceğini bilememesini, idam hükmünün yerine getirilmesi hakkındaki birkaç diyalogu izleyeceksiniz. Videoda idam sahnesi de gösterilmektedir. Kaldıramazsanız izlemeyin. Bu sahneler filmin son bölümüdür.
31 Çekemeyen T-Rex ve Öfkesi - Family Guy 00:42
31 Çekemeyen T-Rex ve Öfkesi - Family Guy 990 izlenme - 3 yıl önce Family Guy'dan ince bir espri ve güldürü, neyse genşler siz siz olun çekemeyince böyle öfkelenip ergen heyezanları ile evdekilere t-rex zulmü yapmayın emi.
Fikret Kızılok - Sizin İçin Öldük 03:10
Fikret Kızılok - Sizin İçin Öldük 957 izlenme - 2 yıl önce Herhangi bir sözle tarif edemeyeceğim büyük sanatçı Fikret Kızılok'un 1996'daki Vurulduk Ey Halkım albümünün bestesi ve söyleyişiyle tüylerimizi diken diken eden eseri. Uğur Mumcu'nun dünden bugüne ve geleceğe seslenişiydi Vurulduk Ey Halkım, Unutma Bizi! Uğur Mumcu'yu 24 Ocak 1993'te, Fikret Kızılok'u 22 Eylül 2000'de kaybettik, saygıyla anıyoruz. Giresun'daki yoksul köylüler, sizin için öldük Ege'deki tütün işçileri, sizin için öldük Doğudaki topraksız köylüler, sizin için öldük İstanbul'daki, Ankara'daki işçiler, sizin için öldük Adana'da, paramparça elleriyle ak pamuk taşıyan işçiler Sizin için öldük Vurulduk Asıldık Öldürüldük ey halkım Unutma bizi Unutma bizi
Erdem Amca'yla Hayrına Kaldırmak (Küfür İçerir) 09:13
Erdem Amca'yla Hayrına Kaldırmak (Küfür İçerir) 529 izlenme - 2 yıl önce Video'yu izlemeye başladığinızda karanlık birşey gözükmüyor diye kapamayın, film tadinda bir dram, bir korku, komedi herşey mevcut. Tedavi yöntemi evlere şenlik Erdem Amca'nın ve tedavi sırasında kullandığı yağın adi Soro otu yağı sanırım Sorolo'dan geliyor bu yağ, artık benimki ufak kalkmıyor diye uzulmeyin, bu amca'nın ev adresini bulursam kesin kes paylaşacağım, ben bu kadar iyi niyetli adam görmedim... Ağzına sağlık Erdem Amca aynen dudağınlan asılmaya devam...
Cüneyt Arkın İş Başında 02:07
Cüneyt Arkın İş Başında 403 izlenme - 3 yıl önce Klasik ötesi bir kesit, asılan adamlar, matrix öncesi oktan kaçabilen Cücü, yanan oyuncak arabalar izleyeceksiniz. Aksiyon severler için mutlaka hergün alınması gereken bir ilaçtır. Websitemizden ısrarla isteyiniz.
ATV ile 5 Saniyede Ceylan Derisi Yüzmek 00:25
ATV ile 5 Saniyede Ceylan Derisi Yüzmek 502 izlenme - 3 yıl önce efendim bilirsiniz kurban bayramlarında kurban keseyim derken 1. gün neredeyse kurban kesme yüzme temizleme işi ile geçer. Yanlız bu taktik sayesinde artık kurban kesme işi çok basite iniyor. Bu amcamız ATV motoru ile tek seferde 5 saniye gibi bir kısa sürede derisini çekip asılıyor.
Askerlerin Ciciş Sevgisi 00:54
Askerlerin Ciciş Sevgisi 412 izlenme - 2 yıl önce "Askerler eskiden duvarlara Hülya Avşar'ın resimlerini yapıştırıyormuş. Şimdi bizim resimlerimizi yapıştırıyorlar. Çok mutlu olduk" demişler Cicişler. Ama esracığım ve ceydacığım askerler o fotoları nasıl yapıştırıyor biliyor musunuz?
Sucuklara Sulanan Ezgi  Sertel 00:06
Sucuklara Sulanan Ezgi Sertel 304 izlenme - 2 yıl önce Yiyeceklere farklı gözle bakan ezgi hanım yemek yemeyi farklı bir boyuta taşıyor.
Nedir Abi Bu Mühendislerin Olayı ? 00:50
Nedir Abi Bu Mühendislerin Olayı ? 257 izlenme - 3 yıl önce Filmin devamında mühendisliği bırakan Ediz Hun, Nane Nane isimli bir beste yapıp ünlü oluyor, finalde tam Türkan Şoray ile kavuşacaklarken Alihan'ın dedesi Ediz Hun'u tokat içinde bırakıp kafasını gözünü yararken bi yandan da elindeki bir bidon benzini Ediz'in üzerine aşağı boca ediyor ve ''önce bana para lazım, sonra bana aşk lazım'' şarkısı eşliğinde sona eriyor film.
Sevgilisi Olan Birine Asılmak 03:55
Sevgilisi Olan Birine Asılmak 236 izlenme - 4 yıl önce Evde yaşadığı paranormal aktiviteler bir yana, uzun süredir ilk defa bir insan evladından hoşlanıyor olması öbür yana... Zor dönemlerden geçiyor. UYARI : Atarlı Türk pop müziği içerir. Bir de kameraya yansıyan gariplikler...
Türk Erkeği Asılmayı Bilmiyor ! 10:36
Türk Erkeği Asılmayı Bilmiyor ! 28 izlenme - 8 ay önce Bizi takip etmek ve topluluğumuza katılmak için; Abone olun!https://goo.gl/pWWbem Subscribe!https://goo.gl/pWWbem **** Scorp uygulamasını ücretsiz indirmek için hemen tıklayın! Scorp Android - https://goo.gl/VvjIWw Scorp İOS - https://goo.gl/iczFBg **** - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Bize buralardan da ulaşabilirsiniz; https://scorpapp.com/ https://www.facebook.com/scorpapp https://twitter.com/scorpapp https://instagram.com/scorpapp/
Erkeklere Asılmak İçin Onlarla İyi Anlaşabildiğini Gösterme Çabası Be 00:06
Erkeklere Asılmak İçin Onlarla İyi Anlaşabildiğini Gösterme Çabası Be 146 izlenme - 4 yıl önce Erkeklere Asılmak İçin Onlarla İyi Anlaşabildiğini Gösterme Çabası Be
Atilla Kaptan - Kadın Tv Spikerleriyle İmtihanı 02:37
Atilla Kaptan - Kadın Tv Spikerleriyle İmtihanı 78 izlenme - 3 yıl önce Hangi kanalı açsa erik gibi hatun sunucuya rastlayan Atilla Kaptan kızları gece gündüz düşünmekten "Peki Zeki Müren de beni görüyor mudur acaba?" moduna girmiş. En sonunda da çareyi "asılmakta" bulmuş.
Moral Bozukluğu ve 31 - İntro 01:15
Moral Bozukluğu ve 31 - İntro 104 izlenme - 2 yıl önce Sansasyon yaratan ekibin filme giriş jeneriği. Malum olayın anlatımını ustalara bırakıyoruz. -mek, -mak eklerine yeni bir bakış açısı getiren ses dosyası, Elizabeth sevenleriniz çok olsun.