Hoşgeldiniz!

aşırı hız

Aşırı Hızın Kadın Vücuduna Etkisi 00:55
Aşırı Hızın Kadın Vücuduna Etkisi 36.401 izlenme - 2 yıl önce Günlük meme ihtiyacınız karşılayacak bir video. Vasıfsız Elemanın deyimiyle Tatava yapma izle geç tarzı bir video.
Mobese Trafik Kazaları (Burdur) 01:05
Mobese Trafik Kazaları (Burdur) 7.179 izlenme - 4 yıl önce Burdur'da meydana gelen ilginç trafik kazaları Burdur'da meydana gelen trafik kazaları, mobese kameralarınca saniye saniye kaydedildi.Burdur İl Emniyet Müdürlüğü, mobese kameraları tarafından kaydedilen trafik kazaları görüntülerini basın mensuplarına dağıttı.
MOBESE kameralarına yansıyan kazalar 02:38
MOBESE kameralarına yansıyan kazalar 5.578 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'un farklı noktalarında aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu yaşanan trafik kazaları MOBESE kameralarına saniye saniye yansıdı.
Freddy Krueger'ın Motosiklete Müdahalesi 01:27
Freddy Krueger'ın Motosiklete Müdahalesi 1.628 izlenme - 11 ay önce Freddy Krueger'in de dediği gibi 'Fren yok sürat var'...1989 yapımı 'Elm Sokağında Kabus' serisinin beşinci filmi olan ''A Nightmare on Elm Street 5: The Dream Child'' filminden korkunç bir görsel şölen.
Amerikalı Gençler Aşırı Hız Yapan Şerifi Durdurdu 03:50
Amerikalı Gençler Aşırı Hız Yapan Şerifi Durdurdu 161 izlenme - 2 ay önce Görüntüler Amerika'dan benim anladığım kadarıyla aşırı hız yapan şerif ardından gelen genler şerifin hızı fazla yaptığını düşünüp onu durdurup uyarıyolar.
aşırı hız ve duramadı 00:12
aşırı hız ve duramadı 2.906 izlenme - 7 yıl önce fazla zarar yok
hatalı sollama 00:46
hatalı sollama 1.403 izlenme - 7 yıl önce vatandaşın bayağı bir acelesi var herhalde
bu ne hızz 00:14
bu ne hızz 1.791 izlenme - 6 yıl önce yanlarından bi şey mi geçti ?
Aşırı Hız Yapan iki Genç Canlı Yayında Kaza Yaptı 02:38
Aşırı Hız Yapan iki Genç Canlı Yayında Kaza Yaptı 39 izlenme - 3 ay önce İstanbul Şile Yolu’nda araçta seyir halinde olan iki genç, “Periscope”tan canlı yayındayken kaza yaptı. Sosyal medyada bir ilk daha gerçekleşti. Şile yolunda iki genç arabaya binerek, yaptıkları gezintiyi sosyal medya hesaplarından yayınlamaya başladı. Bu sırada yanlarına yanaşan araçtakilerle de sohbet eden gençler hızla ilerlemeye devam etti. Sohbet sırasında gençler yandaki araca, “İsteğine göre 300 km hızla. Ne kadar istersen o kadar hızla gidiyor” dediler. Yüksek sesle müzik de dinleyen gençler, tam bu sırada öndeki kamyonu son anda fark etti. Dikkatsizliğin getirdiği kazada kamyona çarpan araçtakiler, ağır şekilde yaralandı. Yaralıların yardımına koşan vatandaşlar, olay yerine itfaiye ve sağlık ekibi çağırdı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yaralıları sıkıştıkları yerden çıkararak hastaneye gönderdi. Yaralanan E.G. ve ismi öğrenilemeyen arkadaşının durumunun ağır olduğu öğrenildi.
Aşırı Hızın Sonu 01:05
Aşırı Hızın Sonu 308 izlenme - 3 yıl önce End Of Excessive Speed ( Asırı Hızın Sonu )
Aşırı Hız Nedeni İle Yapılan İnanılmaz Kaza 00:31
Aşırı Hız Nedeni İle Yapılan İnanılmaz Kaza 177 izlenme - 3 yıl önce Aşırı Hız Nedeni İle Yapılan İnanılmaz Kaza Araç Kamerası Tarafından Böyle Görüntüle
aşırı hız tehlikelidir 00:12
aşırı hız tehlikelidir 308 izlenme - 7 yıl önce an ve an kaza anı
Aşırı Hız 2 Gencin Sonu Oldu 01:08
Aşırı Hız 2 Gencin Sonu Oldu 4 izlenme - 3 hafta önce Bursa'da aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkan otomobil çöp arabasına çarptı. Kazada 2 kişi öldü, 1 kişi de ağır yaralandı.
Kazaya davetiye çıkarmak 00:21
Kazaya davetiye çıkarmak 78 izlenme - 4 yıl önce Kazaya davetiye çıkarmak
dikkat 06:28
dikkat 92 izlenme - 8 yıl önce alkol, aşırı hız, uykusuzluk
Ölümün Teğet Geçmesi 00:32
Ölümün Teğet Geçmesi 17 izlenme - 1 yıl önce Malezya' da yaşanan ve araç içi kamera tarafından kaydedilen görüntülerde az kalsın bir aile faciaya kurban gidecekti. Karşı şeritten gelen aracın birden önlerine fırlamasına şöförün ani fren ile karşılık vermesiyle facia kaza önlenmiş oluyor.
AŞIRI HIZ DİKKATSİZLİK VE FECİ SON - 00:38
AŞIRI HIZ DİKKATSİZLİK VE FECİ SON - 5 izlenme - 1 yıl önce Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...Aşırı hız dikkatsizlik ve feci son...