Hoşgeldiniz!

aşk iksiri

Aşk İksiri (The Mistress of Spices) Fragman 01:37
Aşk İksiri (The Mistress of Spices) Fragman 3.149 izlenme - 4 yıl önce 2005 yapımı Aşk İksiri filminin fragmanı
Luciano Pavarotti - Una Furtiva Lagrima 05:00
Luciano Pavarotti - Una Furtiva Lagrima 938 izlenme - 2 yıl önce Donizetti'nin çok sevilesi operası Aşk İksiri'nden (L'Elisir d'Amore) Una furtiva lagrima... Pavarotti'nin mükemmele yakın seslendirdiği eseri bu kış Süreyya Operası'nda Caner Akın'dan dinlediğimde de oldukça etkilenmiştim. Üstadı en bilinen ve en hoş yorumlarından biri. Operanın konusundanve parçanın operadaki yerinden bahsetmeyeceğim. Sadece dinleyin, kafi gelecektir.
love potion no. 9 02:03
love potion no. 9 1.417 izlenme - 6 yıl önce bu büyüleyici romantik komedide zeki ama yalnız biyokimyager tate donovan durgun olan aşk hayatını alevlendirmek için bir çingeneden gizemli bir iksir alır. utangaç bir hayvan psikoloğu olan çalışma arkadaşına sandra bullock gösterdiği iksiri maymunlar üzerinde denediklerinde inanılmaz bir başarıya ulaşırlar. şimdi bu iksirin insanlarda işe yarayıp yaramadığını anlamanın tek yolu onu kendi üzerlerinde denemektir.
İşte Aydın Abimmm
İşte Aydın Abimmm 196 izlenme - 6 yıl önce söz bizim... mekan bizim... aydın abi bizimmm ömrümün sahibi
love potion no. 9 fragmanı 1 01:09
love potion no. 9 fragmanı 1 260 izlenme - 6 yıl önce bu büyüleyici romantik komedide zeki ama yalnız biyokimyager tate donovan durgun olan aşk hayatını alevlendirmek için bir çingeneden gizemli bir iksir alır. utangaç bir hayvan psikoloğu olan çalışma arkadaşına sandra bullock gösterdiği iksiri maymunlar üzerinde denediklerinde inanılmaz bir başarıya ulaşırlar. şimdi bu iksirin insanlarda işe yarayıp yaramadığını anlamanın tek yolu onu kendi üzerlerinde denemektir.
Aşk İksiri 01:55
Aşk İksiri 29 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/askiksiri.htm Güzel cadı ile kendi aşk iksirinizi yaparak kaderinizde ki yakışıklı çocuğu kendinize aşık etmeye çalışabilirsiniz. Mouse'unuz ile size sunulan nesneleri kazana atarak oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
İlhan İrem - Donuk Yolculuk 03:16
İlhan İrem - Donuk Yolculuk 41 izlenme - 2 yıl önce Bir İlhan İrem hayranı olarak sevdiğim bi parçanın hem hazır klibi varken ekleyip, hem de şu güzel şarkının keyfini alkışlarla yaşıyorum'da yaşamak istedim. Söz ve müziği kendisine ait olan şarkı, ilk olarak 1985 yılında "Köprü" albümünde yer almış ve daha sonraları çeşitli albümlere konulmuş kıymetli bir parçadır. Şarkı Sözleri (lyrics): Yalnız ve sonsuz donuk bir yolda, ilerliyorum Üşüyorum, üzülmüyorum Soğukluklar bir gün biter diyorum Cansız ve bomboş donuk bir dünya, içerliyorum Kaçıyorum, kaçamıyorum Soğukluklar bir gün biter diyorum Ne, nerde, ne zaman biter, nasıl sonu Yoruldum yalnız gitmekten bu sonsuz yolu Issız bir yolda, umutlarımla, ilerliyorum Bekliyorum, bekleniyorum Bu yolculuk bitsin, yeter diyorum
love potion no. 9 fragmanı 2 00:30
love potion no. 9 fragmanı 2 65 izlenme - 6 yıl önce bu büyüleyici romantik komedide zeki ama yalnız biyokimyager tate donovan durgun olan aşk hayatını alevlendirmek için bir çingeneden gizemli bir iksir alır. utangaç bir hayvan psikoloğu olan çalışma arkadaşına sandra bullock gösterdiği iksiri maymunlar üzerinde denediklerinde inanılmaz bir başarıya ulaşırlar. şimdi bu iksirin insanlarda işe yarayıp yaramadığını anlamanın tek yolu onu kendi üzerlerinde denemektir.
love potion no. 9 fragmanı 3 02:04
love potion no. 9 fragmanı 3 35 izlenme - 6 yıl önce bu büyüleyici romantik komedide zeki ama yalnız biyokimyager tate donovan durgun olan aşk hayatını alevlendirmek için bir çingeneden gizemli bir iksir alır. utangaç bir hayvan psikoloğu olan çalışma arkadaşına sandra bullock gösterdiği iksiri maymunlar üzerinde denediklerinde inanılmaz bir başarıya ulaşırlar. şimdi bu iksirin insanlarda işe yarayıp yaramadığını anlamanın tek yolu onu kendi üzerlerinde denemektir.