Hoşgeldiniz!

Aşk İsyandır Bebeğim Videoları

Ersin Korkut - Aşk İsyandır Bebeğim 03:31
Ersin Korkut - Aşk İsyandır Bebeğim 5.756 izlenme - 3 yıl önce Ersin Korkut - Aşk İsyandır Bebeğim Şarkı Sözleri: Vida olmaktan bıktık İnsan olmaktan çıktık Ezenlerin emrinde Baş sallamaktan bıktık Gözümüz bağlıydı çözdük Dilsizdik söyler olduk Kulağımız sağırdı açtık Aşk isyandır bebeğim Elalem ne dermiş Kullar boyun eğermiş Ayıya dayı da dermiş Aşk isyandır sevgilim Aferinler sardı bizi Eritti kemiklerimizi Tepemizdeki kuklacı abi Yedirtti bize birbirimizi Rahatımız kaçtı bir kez Bundan sonra susmak olmaz Bağıralım da duysun herkes. Aşk isyandır sevgilim Rahatımız kaçtı bir kez. Bundan sonra susmak olmaz. Bağıralım da duysun herkes. Aşk isyandır bebeğim. Köprüyü tutmuş bak ayı Diyecekler ya ona dayı İpini tutmuş ya birkez Bırakır mı hiç kuklayı Geçtik biz o köprülerden Eğmedik hiç başımızı Çiğnedik kurallarınızı Aşk isyandır Bebeğim... Artık dikme zamanıdır Yukarılara gözümüzü Perdeler kanpanmadan Aşk isyandır sevgilim Aferinler sardı bizi Eritti kemiklerimizi Tepemizdeki kuklacı abi Yedirtti bize birbirimizi Rahatımız kaçtı bir kez Bundan sonra susmak olmaz Bağıralım da duysun herkes. Aşk isyandır sevgilim Rahatımız kaçtı bir kez. Bundan sonra susmak olmaz. Bağıralım da duysun herkes. Aşk isyandır bebeğim.
Ersin Korkut Galip Derviş 03:30
Ersin Korkut Galip Derviş 2.179 izlenme - 3 yıl önce Ersin Korkutun Galip Dervis Adli Dizide Yer Aldigi Sarki Dinleyin Komik Ama Guzel Bir Sarki
 Ersin Korkut - Aşk İsyandır Bebeğim (Galip Derviş 24. Bölüm) 03:39
Ersin Korkut - Aşk İsyandır Bebeğim (Galip Derviş 24. Bölüm) 1.747 izlenme - 3 yıl önce ’Galip Derviş’ dizisinde Ersin Korkut’un seslendirdiği ’Aşk İsyandır Bebeğim’ şarkısı büyük beğeni topladı.
Ersin Korkut - Aşk İsyandır Bebeğim (Galip Derviş 24. Bölüm) 04:08
Ersin Korkut - Aşk İsyandır Bebeğim (Galip Derviş 24. Bölüm) 1.481 izlenme - 3 yıl önce ’Galip Derviş’ dizisinde Ersin Korkut’un seslendirdiği ’Aşk İsyandır Bebeğim’ şarkısı büyük beğeni topladı.