Hoşgeldiniz!

aşk mevsimi

Bengü Aşk Mevsimi 2009 04:02
Bengü Aşk Mevsimi 2009 15.795 izlenme - 9 yıl önce bengü - aşk mevsimi 2009
Bengü - Aşk Mevsimi 04:03
Bengü - Aşk Mevsimi 4.792 izlenme - 6 yıl önce
Seda Sayan - Aşk Mevsimi 04:18
Seda Sayan - Aşk Mevsimi 4.945 izlenme - 6 yıl önce
Dilek Türkan - Aşk Mevsimi 03:20
Dilek Türkan - Aşk Mevsimi 1.552 izlenme - 2 yıl önce Söz ve müziği Halit Recep Arman'a ait olan bu muazzam eseri Dilek Türkan seslendiriyor.Bu besteyi daha önce Seyyan Hanım seslendirmiştir. (Seyyan Hanım: Seyyan Oskay d. 1913, İstanbul - ö. 16 Mayıs 1989, İstanbul ,Türk tangocu.) Naçizane yorumum : Dilek Türkan'ı "Portekiz Cumhurbaşkanı Silva ve Eşinin Aşırı Klasik Türk Müziğiyle İmtihanı (Sıkıntı İçerir)" başlıklı paylaşımda ilk kez dinledim ve sesine,duruşuna hayran kaldığım bu zamana kadar nasıl dinlememişim diye düşündüğüm bir ses, bir sanatçı.
Seyyan Hanım - Aşk Mevsimi (Fantazi) 02:34
Seyyan Hanım - Aşk Mevsimi (Fantazi) 2.144 izlenme - 6 yıl önce
Yaz Aşkı Neden Biter? 11:15
Yaz Aşkı Neden Biter? 1.058 izlenme - 2 yıl önce Yaz aşkı nasıl başlar ve yaz aşkları neden biter? Haydi diyelim ki yazın güzel bir ilişki yaşamaya başladın, peki bu yaz aşkı nasıl bir ömürlük olur? Yani tatil aşkını uzatmanın yolları ve aşkı sadece tatilde değil kışın da devam ettirmenin tüyolarını bu videoda anlattım. Yazlıkta keşfettiğin ve nereden çıktığı belli olmayan o yakışıklı çocuk, kaldığın otelin lobisine indiğinde, kenarda oturan o dünya güzeli kız, sen 'ulan bu yaz ben de Eda Taşpınar gibi olmazsam şerefsizim!' diyerek saatlerce kan ter içinde güneşin altında yatıyorken ve gözüne zaten hafifçe güneş kremi kaçmış ve sen etrafı biraz bulanık görüyorken, ıslak saçlarındaki suyun vücuduna şıp şıp damlamakta olmasına aldırmadan, birden önünden tüm o tatlılığıyla geçerek sana resmen 'buyur buradan aşık ol canıms' diyen o karizmatik, o afet, o güneşten daha da kavurucu derya kuzusuna nasıl aşık olmayasın? Yazan;Yöneten;Çeken;Montajlayan;Oynayan : Yasemin Erkent
Necla Nazır - Aşk Mevsimi 04:52
Necla Nazır - Aşk Mevsimi 485 izlenme - 2 yıl önce ''Arabesk Rüzgarı'' isimli albümde Necla Nazır da seslendirdiği şarkılarla albümde yer almış.Necla Nazır kareleriyle Aşk Mevsimi şarkısı...
Mithat Can Özer - Aşk Mevsimi ( Offıcıal Audıo ) 04:31
Mithat Can Özer - Aşk Mevsimi ( Offıcıal Audıo ) 107 izlenme - 7 ay önce Abone Olmak İçin Tıklayınız: http://bit.ly/28R8iGZ Albümü İndirmek İçin Tıklayınız: http://fizy.com/#!/album/--/ask-mevsimi/MzYxNDk3MTc1MzE4NQ/--/sarkilar/karisik AŞK MEVSİMİ - MİTHAT CAN ÖZER ( AŞK MEVSİMİ / 2016 / POLL PRODUCTION )
Seda Sayan Aşk Mevsimi 1987 Arabesk Damar 04:17
Seda Sayan Aşk Mevsimi 1987 Arabesk Damar 562 izlenme - 5 yıl önce Albüm: Seda Sayan ile Baş başa, Seda Sayan - Aşk Mevsimi 1987 (Arabesk, Damar)
Grup Göndoğarken - Aşık Oluyorum Eyvah 03:31
Grup Göndoğarken - Aşık Oluyorum Eyvah 338 izlenme - 2 yıl önce Havalar da ısınmaya başladı. Güneşli günler, kırlar bayırlar, neşeyle gezen insanlar aşk mevsimi geldi bi anlamda. Birazda içinizde kıpırtılar varsa hislere derman bir parça huzurlarınızda. Grup Gündoğarken'in 1993 senesindeki Ankaradan Abim Geldi adlı albümünden ıscacık bir parça. Afiyetle..
Royal Asitane Orchestra - Aşk Mevsimi 03:15
Royal Asitane Orchestra - Aşk Mevsimi 279 izlenme - 6 yıl önce
Seyyan Hanım - Aşk Mevsimi 02:38
Seyyan Hanım - Aşk Mevsimi 115 izlenme - 2 yıl önce Halit Recep Arman'ın bestelediği bu parçayı, Seyyan Hanım seslendiriyor: şimdi aşk mevsimidir gönülde karar olmaz çapkınlığın demidir bir günle bahar olmaz (2) vefa umma güzelden vazgeçme sen emelden kaparlar gider elden bu işte insaf olmaz (2) sarıya kanma sakın kumrallar cana yakın esmer kızlar çok çapkın insana hiç yar olmaz (2) vefa umma güzelden vazgeçme sen emelden kaparlar gider elden bu işte insaf olmaz (2)
Necla Nazır - Aşk Mevsimi 04:44
Necla Nazır - Aşk Mevsimi 185 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ferdifon'dan Seçmeler 4 Çıkış Tarihi: 15.02.1989 Arabesk Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik Şarkı Sözleri (lyrics): Silmişsin gönlünden beni bir günde Eğlenmiş gülmüsün gittiğin yerde Bir zamanlar aşkla yanan kalbinde Ne ocak ne duman nede kül kalmış Hayalim yok olmuş güzel gözünde Hiç bir iz kalmamış benden gönlünde Birlikte yaşanan aşk mevsiminde Ne bahar ne çiçek ne de gül kalmış Resmimi yırtmıoşsın kendi elinle Unuttum demişsin binbir yeminle Aşkımız üstüne kurulan düşte Ne duvak ne yüzük ne de tül kalmış Hayalim yok olmuş güzel gözünde Hiç bir iz kalmamış benden gönlünde Birlikte yaşanan aşk mevsiminde Ne bahar ne çiçek ne de gül kalmış
Bengü - Aşk Mevsimi 04:03
Bengü - Aşk Mevsimi 160 izlenme - 6 yıl önce
Simon & Garfunkel - Scarborough Fair 03:08
Simon & Garfunkel - Scarborough Fair 113 izlenme - 2 yıl önce Buram buram, efil efil 60'lar kokan harika bir şarkı. Simon&Garfunkel'in en ses getiren nadide, rafine bir romantizm içeren ve bir o kadar etkileyici şarkılarındandır. Ayrıca 1967 yapımı The Graduate(Aşk Mevsimi) adlı o yıllarda en iyi yönetmen oscarını kucaklayan muhteşem ötesi filminde film müzikleri arasındadır. Dustin Hoffman'ın bu filmdeki performansı tartışmasız şükela ötesidir. İç dünyanıza ve 60'lara yolculuğa çıkmaya hazır olun. Afiyetle... (1966)
Seyyan Hanim - Aşk Mevsimi 02:20
Seyyan Hanim - Aşk Mevsimi 106 izlenme - 6 yıl önce
Ferdi Tayfur - Necla Nazır - Aşk Mevsimi 04:51
Ferdi Tayfur - Necla Nazır - Aşk Mevsimi 28 izlenme - 1 yıl önce Ferdi Tayfur - Necla Nazır - Aşk Mevsimi Albüm: Arabesk Rüzgarı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler Ferdi Tayfur Şarkıları,Ferdi Tayfur Dinle
Aşk Mevsimi 01:30
Aşk Mevsimi 64 izlenme - 6 yıl önce şiir fatih güler ses hatice katran
Aşk mevsimi (oLcAy) 03:19
Aşk mevsimi (oLcAy) 46 izlenme - 5 yıl önce "AŞK MEVSİMİ" Söz müzik: Erkut TURNA Düzenleme | Seslendiren: oLcAy
Canses Aşk Mevsimi 03:26
Canses Aşk Mevsimi 40 izlenme - 6 yıl önce aşk mevsimi
Çeşitli Sanatçılar - Aşk Mevsimi 04:44
Çeşitli Sanatçılar - Aşk Mevsimi 23 izlenme - 6 yıl önce