Hoşgeldiniz!

Aşk ve Mavi

Emrah - Unutabilsem - Aşk ve Mavi 40.Bölüm (10 Kasım Cuma) 04:33
Emrah - Unutabilsem - Aşk ve Mavi 40.Bölüm (10 Kasım Cuma) 212 izlenme - 4 ay önce Safiye ve Mavi, konağı terk ederler. Sinem’in kurnazca planı, Mavi ve Ali’yi gittikçe uzaklaştırmaktadır. Cemal ise derdini ne Safiye’ye ne de ailesine anlatamaz. Herkes Gülay’ın karnındaki bebeğin Cemal’den olduğuna inanmaktadır. Faysal, Cemal’i bir an önce nikah masasına oturtmaya çalışırken, Safiye’nin boşanma davası açması Cemal’in elini iyice zayıflatır.
Unutabilsem – Emrah - Aşk ve Mavi 40.Bölüm (10 Kasım Cuma) 04:33
Unutabilsem – Emrah - Aşk ve Mavi 40.Bölüm (10 Kasım Cuma) 107 izlenme - 4 ay önce 10 Kasım 2017 Cuma – Aşk ve Mavi 40. Bölüm - Emrah – Unutabilsem 40.Bölüm Özet: Safiye ve Mavi, konağı terk ederler. Sinem'in kurnazca planı, Mavi ve Ali'yi git gide uzaklaştırmaktadır. Cemal ise derdini ne Safiye'ye ne de ailesine anlatamaz. Herkes Gülay'ın karnındaki bebeğin Cemal'den olduğuna inanmaktadır. Faysal, Cemal'i bir an önce nikah masasına oturtmaya çalışırken, Safiye'nin boşanma davası açması Cemal'in elini iyice zayıflatır. Konu & Hikaye: İmkansız bir aşkın kahramanları, Ali ve Mavi'nin öyküsü... Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Ali'nin abisi Cemal'dir. Ali, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali'yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır.. Yapımcı: Mehmet Yiğit Alp Genel Koordinatör: Nazlı Heptürk (1. Sezon) İdari Yapımcı: Arzu Ersan Deligöz (2. Sezon) Yönetmen: Hakan Arslan Senaryo: Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu Kategori: Televizyon Dizisi Tür: Dram Oyuncu Kadrosu: Emrah Erdoğan (Ali) Burcu Kıratlı (Mavi) Işıl Yücesoy (Refika) Kenan Bal (Fazıl) Cüneyt Mete (Cemal) Ayşegül Ünsal (Hasibe) Birgül Ulusoy (Birgül) Necmettin Çobanoğlu (Mahmut) Alayça Öztürk (Safiye) Osman Karakoç (İlyas) Nur Yazar (Fatma) Uğur Uzunel (İsmet) Merve Erdoğan (Gülizar) Gülderen Güler, Yıldız Ustabaş (Hatice) Selin Dumlugöl (Pembe) Muhittin Oymakçıer (Metin) Aşk ve Mavi Her Cuma Akşamları Saat 21:00'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aşk ve Mavi Oyuncuları Sevgilileri ve Eşleri #yenisezon 01:57
Aşk ve Mavi Oyuncuları Sevgilileri ve Eşleri #yenisezon 78 izlenme - 5 ay önce Aşk ve Mavi dizisi - yeni sezon oyuncularıyla beraber - oyuncularının sevgililerini ve eşlerini derledim. Keyifli seyirler :) Daha fazla video için beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın :) Abone olmak için https://www.youtube.com/channel/UCTUK... Aşk ve Mavi Dizisi tüm oyuncu kadrosu Emrah Erdoğan İpek Burcu Kıratlı Işıl Yücesoy Kenan Bal Cüneyt Mete Uğur Uzunel Merve Erdoğan Birgül Ulusoy Osman Karakoç Ayşegül Ünsal Necmettin Çobanoğlu Alayça Öztürk Baran Akbulut Hasan Üner Yağmur Aydan Derya Artemel Gülderen Güler Yıldız Ustabaş Sevgilileri ve eşleri videolarımız - Cennetin Gözyaşları Oyuncuları Sevgilileri ve Eşleri -- https://youtu.be/9puBdLmrMus - Çukur Dizisi Oyuncuları Şaşırtan Sevgilileri ve Eşleri -- https://youtu.be/S8JU4bcglxs öncesi ve sonrası videolarımız - Çukur Dizisi Oyuncuları Öncesi ve Sonrası -- https://youtu.be/27LYWqFBL4E - Arrow Öncesi ve Sonrası 2017 -- https://youtu.be/OYAVbMirqZg - The Flash dizisi oyuncuları Öncesi ve Sonrası 2017 - HD -- https://youtu.be/OIPqUxPPFKc - GAME of THRONES ÖNCESİ ve SONRASI 2017 - HD -- https://youtu.be/G2pwMkOXoco - KAYITDIŞI DİZİ OYUNCULARI ÖNCESİ VE SONRASI - HD -- https://youtu.be/3BtrUU4rBpU - YABANCI ÜNLÜLER ÖNCESİ VE SONRASI 2017 - HD -- https://youtu.be/oCGEcQOwkIY Oyuncuların yaşları videolarımız - Siyah Beyaz Aşk dizisi Oyuncuları Yaşları ve Boyları -- https://youtu.be/g_y5rpGqa1M -Yüz Yüze dizisi oyuncuları yaşları ve boyları -- https://youtu.be/HpjSOTI-R-Q - Cennetin Gözyaşları Oyuncuları Yaşları -- https://youtu.be/7ruGp2lLpsc - Fazilet Hanım ve Kızları Oyuncularının Yaşları -- https://youtu.be/hJC8JnGa7KI - Çukur Dizisi Oyuncuları ve Yaşları -- https://youtu.be/86eqFZAJyiE - Sevda'nın Bahçesi dizisi oyuncularının ŞAŞIRTAN yaşları 2017 - HD -- https://youtu.be/_J8S71I9WNI - BİZİM HİKAYE DİZİ OYUNCULARI BOYLARI VE YAŞLARI - HD -- https://youtu.be/5-rkwAXCjVE EN'ler videolarımız - 2018'in En Çok Beklenen 25 Filmi -- https://youtu.be/QOcpWk0OQZk - Dünyanın En Çok Turist Çeken 10 Ülkesi 2017 -- https://youtu.be/-1HoBb3SXY8 - Son 10 yılın Miss Turkey Birincileri ve Yer Aldığı Projeler 2017 -- https://youtu.be/5yYcHDASDHM - İnstagram'da En Çok Takip Edilen 15 Hesap 2017 -- https://youtu.be/eIrde912LBI KİM BİLİR dizi, film ve ünlülerin öncesi ve sonrasını,sevgililerini ve eşlerini, merak edilen yaşlarını, vizyona girecek filmleri, film önerileri ve bazende dünyanın enleri hakkında video atan bir YouTube kanalıdır. Daha fazla video için beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın :) Abone olmak için https://www.youtube.com/channel/UCTUK...
Emrah Oğlunu Bu Yüzden İstemiyor 17:24
Emrah Oğlunu Bu Yüzden İstemiyor 31 izlenme - 4 ay önce Aşk ve Mavi dizisiyle ekranlarda olan Emrah , Evleneceksen Gel programında bulunan oğlu Tayfun 'u istemiyor ve oğlu ise ısrarla sitem ediyor ve peşini bırakmıyor.