Hoşgeldiniz!

askerlik

Yeni Gelen Askere Komutan Şakası Yapmak 04:49
Yeni Gelen Askere Komutan Şakası Yapmak 79.996 izlenme - 1 ay önce 95/1 askerler yeni gelen arkadaşlarına kendi aralarında bi şaka yapmışlar. Bonus : Suratına traş köpüğü sürmüş asker.
İlker Başbuğ'dan Ahmet Hakan'a Askerlik Sorusu 00:56
İlker Başbuğ'dan Ahmet Hakan'a Askerlik Sorusu 17.475 izlenme - 4 ay önce Ahmet Hakan'ı İlker Başbuğ'un tek soruyla susturduğu o an...
Tezkereci Askeri Tıraş Köpüğüne Bulamak 03:36
Tezkereci Askeri Tıraş Köpüğüne Bulamak 4.732 izlenme - 4 hafta önce Askerliğinin bitimine bir gün kalan tezkereci askere arkadaşları tıraş köpüğü ile adeta eziyet ediyor.
Kerimcan Durmaz: Askere Gitmeyeceğim 02:39
Kerimcan Durmaz: Askere Gitmeyeceğim 2.412 izlenme - 3 hafta önce Sosyal medyada hakkında çıkan "askere gidecek" dedikodularına açıklık getiren Kerimcan Durmaz, iş yoğunluğundan dolayı askere gitmeyeceğini belirtti. Sosyal medyanın son dönem en çok takip edilen fenomenlerinden Kerimcan Durmaz, askere gideceği yönündeki dedikodulara noktayı koydu. CANLI YAYINDA AÇIKLIK GETİRDİ Instagram ve Snapchat fenomeni olan Kerimcan Durmaz her yaptığıyla konuşulmaya devam ediyor. Konuk olduğu 'Renkli Sayfalar' programında Twitter'da ortaya atılan askerlik celbiyle ilgili açıklama yaptı. ASKERE GİTMEYECEK Kerimcan Durmaz askere gidiyor mu sorusuna canlı yayında yanıt verdi.
Bedelli Askerlik İstiyorum Çünkü 04:01
Bedelli Askerlik İstiyorum Çünkü 3.101 izlenme - 2 ay önce İşini bırakamayan, bakmak zorunda olduğu insanları olan, psikolojik problemleri olan gibi gibi bir çok nedenle askerlik görevini yerine getirmeyip bakaya düşenlerin isteğidir. 700-800 bin sayılarından bahsediliyor. Rakamlardan da görüldüğü üzere insanlar kendi rızaları ile gitmek ve zaman harcamak istemiyor. Bunun yerine özel üniversitelerde hangi bölümde boşluk varsa orada yüksek lisans yapıp dönemlik 2-3bin gibi ücretler ödeyerek özgürlükleri için para harcıyorlar. Bu döngünün kırılması ve belki de bu ücretlerin ordu modernizasyonu, profosyonelleşme adına ne derseniz, bu yolda kullanılması insanların 5 buçuk ay boyunca topyekün savaş ihtimaline karşı silah kullanmayı öğretmek gibi realist olmayan nedenlerle bir yerde tutulmasının önüne geçilir. Bırakalım bu işi gerçekten tutkusu olan ve askerlik mesleğine gönül vermiş insanlar yapsınlar. Bu şekilde gönülsüz iş yapmanın önüne geçilmiş ve vatanı bu şekilde sevdiğine inanan insanlara kapı açılmış olur. Vatanseverlik, askere gitmek ve verimsiz olarak orada durmak değildir. Devlet için de 3-4 milyar askerlik geliri olur. 10 15 uçak eder heralde.
Tabur Vur, Tabur Dur! 04:29
Tabur Vur, Tabur Dur! 36.999 izlenme - 1 yıl önce Efendim daha çok askerlikte oynanan "tabur vur" adlı oyunu sizlerle paylaşmak istedim. Video gayet eğlenceli fakat buram buram testosteron kokuyor. Buna rağmen izlemenizi tavsiye ederim. Ömer wuri vallah. İzleyelim..
Polemick Askerlik Vakti 02:04
Polemick Askerlik Vakti 77.680 izlenme - 7 yıl önce polemick askerlik vakti
cem yılmaz  askerlik anıları - orgeneral 07:09
cem yılmaz askerlik anıları - orgeneral 61.928 izlenme - 6 yıl önce
Norveç'te Kadınlara Zorunlu Askerlik Getirilmesi 00:56
Norveç'te Kadınlara Zorunlu Askerlik Getirilmesi 2.543 izlenme - 3 ay önce Alınan karar doğrultusunda 19 yaşını dolduran Norveçli kadınlar da erkekler gibi askerlik hizmetini yerine getirmek için ilgili birimlere teslim olacak. Zorunlu askerlik hizmetini yerine getiren kadın ve erkekler karma yatakhanelerde kalacak.
Cem Yilmaz Askerlik Anilari 09:59
Cem Yilmaz Askerlik Anilari 35.343 izlenme - 4 yıl önce Cem yilmaz askerlik anilari
Öğrenci Kolektifi Sözcüsü Genç: Savaş Çıkarsa Gitmem 03:30
Öğrenci Kolektifi Sözcüsü Genç: Savaş Çıkarsa Gitmem 7.139 izlenme - 10 ay önce Öğrenci Kolektifleri Sözcüsü Gönenç Hacaloğlu, savaş çıkması durumunda gitmemek için elinden geleni yapacağını söyledi. Hacaloğlu, PYD'nin ülkemiz için tehdit olmadığını söylerken, sokağa çıkma yasakları ile ilgili, "Kürt halkı, siviller, çocuklar öldürülüyor" dedi. Türkiye'nin Suudi Arabistan ile birlikte karadan Suriye'ye girme ihtimali konuşuluyor. Savaş çıkacak şeklindeki iddialara ilişkin aralarında Baskın Oran, Hasan Cemal ve Murat Belge'nin de bulunduğu 200 kadar önemli isim, 'Suriye’de Savaşa Hayır' başlıklı bir bildiri yayımladı. Savaş çıkması durumunda cepheye ilk çağrılacak olanlar ise gençler. Konuyla ilgili KRT'de Çağlar Cilara'nın sorularını yanıtlayan Öğrenci Kolektifleri Sözcüsü Hacaloğlu, savaşa davet gelmesi durumunda gitmemek için elinden geleni yapacağını söyledi ve şöyle konuştu: "SAVAŞA GİTMEMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPARIM" "Bu Türkiye halklarının geleceği için çok kötü bir gelişme olur. Bu halkların çıkarına bir savaş değil. Böyle bir savaş bütün Ortadoğu halklarının zararına olacak bir savaş. Suriye örneği var hemen güneyimizde. Suriye ne hale geldi, kaç tane insan evini ailesini kaybetti, hatta mülteci olarak başka ülkere sığınan insanların canları 3 milyar Euro karşılığında pazarlık konusu edildi. Bu memlekette barışın gelmesinin yolu AKP'nin iktidardan gitmesi. Böyle bir savaşın vatan savunması olduğunu düşünmüyorum." "PYD DEĞİL IŞİD TÜRKİYE İÇİN TEHDİT" Hacaloğlu, PYD ile ilgili sorulan soruya şöyle yanıt verdi: "Türkiye halkları için bir tehdit olduğunu düşünmüyorum. Türkiye halkları için tehdit olan şey IŞİD, El Nusra ve cihatçı örgütlerdir. PYD bu güçlere karşı savaşıyor. Biz Esad'ın da Türkiye için bir tehdit olduğunu düşünmüyoruz. Aksine, cihatçı çetelerin ve bunları destekleyen AKP iktidarının Türkiye halkları için tehdit olduğunu düşünüyoruz." "AKP KÜRT HALKINI, SİVİLLERİ VE ÇOCUKLARI ÖLDÜRÜYOR" PKK'ya karşı yürütülen operasyonları desteklemeyen Öğrenci Kolektifleri sözcüsü, bölgede terörle mücadele edilmediğin, sivillerin katledildiğini söyledi ve şunları belirtti: "Biz, devletin terörle mücadele ettiğini düşünmüyoruz. Biz, AKP'nin doğrudan Kürt halkına yönelik saldırılarının olduğunu düşünüyoruz. Kürt halkını, sivilleri hatta çocukları dahi bu savaşta öldürdüğünü düşünüyoruz."
Emre Belözoğlu'nun Çok Komik Askerlik Anısı 01:55
Emre Belözoğlu'nun Çok Komik Askerlik Anısı 10.339 izlenme - 1 yıl önce 28 gün askerlik yapan adamın askerlik anısı da ancak bu kadar olurdu. Ali Güneş falan askere gittik işte, merdivenden çıkıyom çocuğun biri beni tanımadı ''gardaş koş Emre Belözoğlu gelmiş'' dedi. Adeta bir kahkaha tufanı, dost sohbetlerinde anlatılmalı.
Homoseksüellerin Askerlik Muayenesi 03:45
Homoseksüellerin Askerlik Muayenesi 10.538 izlenme - 1 yıl önce Gerçek bir hikayeden alıntı olduğunu öne süren Türk yapımı 'Zenne' filminden askerlik muayenesi sahnesi.
Askerlik Videoları, Asker Videoları, Asker 04:32
Askerlik Videoları, Asker Videoları, Asker 46.253 izlenme - 7 yıl önce askerlik videoları, asker videoları, asker
Askerlik Kısalınca Gençler Askerlik Şubelerine Akın Etti 00:56
Askerlik Kısalınca Gençler Askerlik Şubelerine Akın Etti 13.565 izlenme - 3 yıl önce Askerlik süresinin 12 aya indirilmesi üzerine askere gidecek olan gençler askerlik şubelerine akın etti.
Kadın ve Erkek Askerler Aynı Koğuşta 01:11
Kadın ve Erkek Askerler Aynı Koğuşta 6.232 izlenme - 7 ay önce Aynı kışla içinde ve koğuşta ortak askerlik yapan kadın ve erkeklerin ilginç görüntüleri. Yer: Norveç Ordusu
Portekiz'de 50 Kişiyi Dönerle Kovalayan Türk  Dönerci 02:46
Portekiz'de 50 Kişiyi Dönerle Kovalayan Türk Dönerci 5.180 izlenme - 7 ay önce Her ne kadar görüntülerde 50 kişilik bir grup gözükmesede haberde öyle geçiyordu. 50 kişilik bir grup dönerciye nasıl sığmış, Orası nasıl bir dönerciymiş orasıda ayrı bir olay tabi. Neyse haber aynen şu şekildeymiş Portekiz'de bir Türk tarafından işletilen dönerciye gelen 50 kişliik çete grubu hesabı ödemeden gitmek isteyince ortalık birbirine girdi. çeteyi dağıtan dönerci Mustafa Kartal ülke gündemine oturdu. -------------
cem yılmaz-askerlik 00:57
cem yılmaz-askerlik 50.738 izlenme - 8 yıl önce askerlik anıları
Ünlülerin Askerlik Fotoğrafları 02:20
Ünlülerin Askerlik Fotoğrafları 6.656 izlenme - 2 yıl önce Askerlik yapan ünlülerin askerlik fotoğrafları Kimisi 2 gün yaptı, kimisi uzun dönem gitti, işte askere giden ünlülerden fotoğraflar
Doğuda Askerlik - Ağrı Diyadin 1991/4 Jandarma 16:47
Doğuda Askerlik - Ağrı Diyadin 1991/4 Jandarma 3.145 izlenme - 9 ay önce canı cehenneme başkasının yangınıyla ısınanın evini ısıtıp yemeğini pişirenin canı cehenneme başkasının üstüne basa basa yükselen oturduğu yerden ahkam kesenin Şükrü Erbaş
4.komando,tugayi,tunceli 08:37
4.komando,tugayi,tunceli 33.826 izlenme - 8 yıl önce tuncelİ,kral,tertİp
İlyas Salman 06:41
İlyas Salman 16.048 izlenme - 3 yıl önce 44 Arguvan 44
Aydoğan Tayfur Biter Gülüm 05:57
Aydoğan Tayfur Biter Gülüm 26.352 izlenme - 8 yıl önce biter gülüm biter bu askerlik birgün biter bensiz kalan yuvamızda teskereyle günler biter...
Ünlülerin Askerlik Fotoğrafları 02:20
Ünlülerin Askerlik Fotoğrafları 10.029 izlenme - 3 yıl önce Askerlik Yapan Ünlülerin Askerlik Fotoğrafları
12 Ay Askerlik 1 Ocak 2014'te Başlayacak 04:13
12 Ay Askerlik 1 Ocak 2014'te Başlayacak 8.998 izlenme - 3 yıl önce 12 Ay Askerlik 1 Ocak 2014te Başlayacak
Hakkari 3 Dağ Komando Taburu 06:01
Hakkari 3 Dağ Komando Taburu 16.572 izlenme - 7 yıl önce
Çapraz Ateş - Bülent Ecevit & Kenan Evren (17.01.1994) 37:50
Çapraz Ateş - Bülent Ecevit & Kenan Evren (17.01.1994) 3.614 izlenme - 9 ay önce Mehmet Ali Birand ile Can Dündar'ın hazırlayıp sunduğu, Bülent Ecevit ve Kenan Evren'in televizyonda ilk kez konuk olarak biraraya geldiği 17.01.1994 tarihinde yayınlanan "Çapraz Ateş" programı
Cem yilmaz Askerlik Er gazinosu 02:49
Cem yilmaz Askerlik Er gazinosu 16.450 izlenme - 5 yıl önce Cem yilmaz Askerlik Er gazinosu
1 İbrik 1 Ufo 2 Asker - Adaletsiz Seçim 03:05
1 İbrik 1 Ufo 2 Asker - Adaletsiz Seçim 1.690 izlenme - 6 ay önce Askerlerimiz yeteneklerini konuşturmuşlar. Özellikle ibrik çalan arkadaşımız bu alanda bir çığır açabilir (Sivilde darbukacı olabilir).
Bedellilerin Yeniden Askere Gönderilmesi 00:46
Bedellilerin Yeniden Askere Gönderilmesi 3.309 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, 'mecburi askerlik hizmetinden bedelli olarak yararlanan herkesin hakkını iptal edeceklerini ve yeniden askere göndereceklerini açıkladı.