Hoşgeldiniz!

Askerlik Şubesi Videoları İzle

Mardin'de Askerlik Şubesinde Patlama 01:35
Mardin'de Askerlik Şubesinde Patlama 1.348 izlenme - 1 yıl önce Mardin'in Kızıltepe ilçesi askerlik şubesinde büyük bir patlama yaşandı. Patlamanın ardından bölgeye çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi. Edinilen ilk bilgilere göre olay, Kızıltepe-Mardin yolu üzerinde bulunan askerlik şubesinde meydana geldi. Bahçede, saat 00.00 sıralarında büyük bir patlama yaşandı. Patlamanın ardından elektriklerin kesildiği bölgeye, çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi.
Meraklısı İçin Konya Eğlence Gecesi 04:41
Meraklısı İçin Konya Eğlence Gecesi 156 izlenme - 2 yıl önce Efenim Konyalı gençler ve orta yaş abilerimiz bir odaya doluşmuş gerekli ses tesisatı fazlasıyla kurmuş, sigara dumanı altında yanık sesli abimizin çığırdığı türkü eşliğinde ortama efkar basıyorlar. Herkese yerinden görmek naip olmadığı için videoyu yükledim. İyi seyirler.
Bedelli Askerlik Başvuruları Başladı 02:27
Bedelli Askerlik Başvuruları Başladı 107 izlenme - 3 yıl önce Merakla beklenen bedelli askerlik için başvurular bugün itibariyle başladı. Bedelli askerliği bekleyenler başvuruların ilk gününde askerlik şubelerine akın etti.
Bedelli İçin Koştular 02:05
Bedelli İçin Koştular 27 izlenme - 2 yıl önce Başvuru işlemlerini son güne bırakan kimi vatandaşlar Halıcıoğlu Askerlik şubesi önünde ilginç görüntüler oluşturdu. Mesai bitiminden önce bedelli askerlik başvurusunda bulunmak isteyenler işlemlerin yapıldığı binaya koşarak girdiler. Başvuru işlemeni tamamlayan Hakan Altay, “Son güne kaldı hallettik işlemimizi. Çok mutluyum” dedi. Bir başka vatandaş ise 2 aylık zamanın kısa olduğunu söyleyerek, “Başvurdum, herkes için iyi bir süreç oldu. Umarım herkes yatırabilmiştir. Zaman çok kısaydı. İnşallah herkes yatırabilmiştir” şeklinde konuştu. Askerlik şubesine koşarak giren Barış Kahraman ise, “Hallettim. Son gün değil son 2,5 saat gibi bir şey” dedi. Bedelli başvuru ücreti olan 18 bin lirayı bu gün mesai bitimine kadar bankaya yatıran vatandaşlar işlemlerine pazartesi günü devam edebilecek.