Hoşgeldiniz!

Ask.fm Videoları İzle

The Harlem Shake (Kezbanlar) 00:29
The Harlem Shake (Kezbanlar) 32.883 izlenme - 4 yıl önce The Harlem Shake (Kezbanlar)
Ask.fm - Küfür Eden Türk Kızları 00:22
Ask.fm - Küfür Eden Türk Kızları 8.535 izlenme - 2 yıl önce Benden çok küfür ediyorlar lan kızlara bak. Nası bi terbiye aldınız neettiniz anlamıyom ki. Hadi küfür ediyorsun da bunu koymaya utanmıyon mu? Yazık.
Analı Kızlı Ayak Gösteren Garip Aile 00:25
Analı Kızlı Ayak Gösteren Garip Aile 9.172 izlenme - 3 yıl önce Ask.fm'de ayak faşisti birinin "ayaklarını göster" demesi üzerine kendi yetmemiş anasının ayaklarınıda çağırmış. İbretle izliyoruz.
Ask Fm Manyakları 02:02
Ask Fm Manyakları 11.830 izlenme - 5 yıl önce ibretlik insnalar
Token Nasıl Kullanılır Facebook Abone-Takipçi Arttırma 00:42
Token Nasıl Kullanılır Facebook Abone-Takipçi Arttırma 5.485 izlenme - 3 yıl önce Http://facebookaboneciniz.blogspot.com.tr/ http://facebookaboneciniz.blogspot.com.tr/ token Nasıl Kullanılır? - Facebook Abone-takipçi Arttırma
Ask fm Begeni Hilesi - R CLup Com 00:05
Ask fm Begeni Hilesi - R CLup Com 3.124 izlenme - 5 yıl önce Ask.fm Begeni Hilesi,Ask.fm,Ask.fm Begeni Uygulaması,Ask.fm Begeni Arttırma,Ask.fm Begeni Eklentisi,Ask.fm Hile,Ask.fm Hileleri,Ask.fm OtoLike http://r-clup.com/119 http://r-clup.com/119
Aşırı Derece Aşmış Liseliler - Bornova Suphi Koyuncu Anadolu Lisesi 03:04
Aşırı Derece Aşmış Liseliler - Bornova Suphi Koyuncu Anadolu Lisesi 3.706 izlenme - 2 yıl önce Efenim ben ergenleri incelemek amacıyla ask.fm adlı sitede takılıp yeni gelen nesil nasıl idrak edip anlamaya çalışıyorum. Bu araştırmalarım devam ederken bu arkadaşımızın videosu gözüme çarptı. İzlerken burası neresi dedim. Burası Türkiye ise ben nerede yaşıyorum dedim. Araştırmalarım sonucunda Bornova'da bir lise olduğunu öğrendim. Sonra aklıma Bornova Bornova filmi geldi filmdekiler gerçekmiş amk dedim. Ayrıca Bornova Bornova filmini izlemenizi tavsiye ederim. Saygılarımı sunuyorum. - Abi kola içeceksen bardak getir evden.
Ask.fm Beğeni Hilesi 02:24
Ask.fm Beğeni Hilesi 2.804 izlenme - 5 yıl önce ask.fm/blackalper 5 soru 10 yanıtını beğenin 300 beğeni gelecektir.Anonimden çıkma gerek yok.
Türk Kezbanının Mimik Sevdası 3 00:09
Türk Kezbanının Mimik Sevdası 3 1.452 izlenme - 2 yıl önce İlk videosunda yalnızca mimik çalışan hanımkızımız, ikinci videosunda bizlere sevimlilik yaparken üçüncü videoda çirkinleşip seviyeyi arttırıp küfürle girişiyor.
Türk Kezbanının Mimik Sevdası 2 00:11
Türk Kezbanının Mimik Sevdası 2 1.543 izlenme - 2 yıl önce Şu: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/147988/turk-kezbaninin-mimik-sevdasi videoda tanıştığımız hanımkızımız mimiklerine bu sefer sevimlilik, minnoşluk katarak devam ediyor.
Lez Misin Sorusuna Atarlanan Ergen 00:22
Lez Misin Sorusuna Atarlanan Ergen 1.720 izlenme - 2 yıl önce Ablamız bu soruya çok sinirlenmiş, kendine hakim olamamış. 'ıyyy kızlardan hoşlanıyodu onlar dee mi?' diyo bir de, grendel kılıklı ablamız.
Oguz Yilmaz Yanlizim By_arabeskci 05:00
Oguz Yilmaz Yanlizim By_arabeskci 5.500 izlenme - 8 yıl önce arabeskci@delisevdam.com www.arabeskci.ile.biz ARABESKCİ SUNAR
Atarlı Mini Kezbanlar - Pyscho Caseban Rises (Ask Fm) 00:57
Atarlı Mini Kezbanlar - Pyscho Caseban Rises (Ask Fm) 976 izlenme - 2 yıl önce Kendisine yazılmasını istemeyen 2 atarlı yavrucağımız veriyorlar küsküyü. Lakin yükleme amacım bu değil, günümüz ergenlerinin ne durumda olduğunu göstermek. Belki biraz utanmalarını sağlamak, belki bir yakınları görürde ağızlarına klavye sokar diye ümit etmek. Neyse lafı çok uzatmayayım, böyle konuşunca ergenler, yaratıktan öte görünmüyor bana. İyi seyirler efenim (adettendir diye yazdım bunuda)
Çıldırık Kız - Ben Kıskanmam (Ask.fm İçerir) 01:02
Çıldırık Kız - Ben Kıskanmam (Ask.fm İçerir) 1.459 izlenme - 3 yıl önce Gaziantepli kızın Ask.Fm'deki isyanı. İzlemeye değer.. Sinirden hiçbir şey söyleyemiyor.
Kendisini Seksi Sanan Ask.fm Ergeni 00:11
Kendisini Seksi Sanan Ask.fm Ergeni 855 izlenme - 2 yıl önce Ergenimize "birazda sexi ol bakalım" diyorlar. Oda duruyor mu? Yapıştırıyor cevabı. Mimik sevdası videolarını hatırlatıyor.
Annen ile Baban Neden Ayrıldı - Ask.fm 00:53
Annen ile Baban Neden Ayrıldı - Ask.fm 1.039 izlenme - 3 yıl önce Yeni bir ask.fm vakası daha. Şu bir gerçek ki ask.fm v.s sitelerde çok fazla zaman geçirmekten beyni sulanan bir nesil ülkemizde gün geçtikçe çoğalıyor. Artık birileri toplum refah ve mutluluğu için şu siteye erişimi engellesin.
Çok Sinirlenen Bitirim Kezban 01:38
Çok Sinirlenen Bitirim Kezban 1.002 izlenme - 2 yıl önce Ask.fm karın ağrısında aşırı atara gelen ergenimizi izliyoruz. Burası küfür yeri değil.
Bir Anda Atarlanan İlkokullu; Buna Hakkın Yok 00:52
Bir Anda Atarlanan İlkokullu; Buna Hakkın Yok 1.670 izlenme - 5 yıl önce Kendisine sorulan "noldu lan yemedi mi videolu cevap vermek piç" sorusuna çok fena atarlanan çocuk.. Kamerayla dövüşen "Tipiyle Dalga Geçilen" çocuğu anımsattı.
Anneye Ben Piç miyim Diye Sormak 00:23
Anneye Ben Piç miyim Diye Sormak 763 izlenme - 3 yıl önce Ask.fm'de erkeklerden intikam alması videosuyla tanıdığımız kız bu sefer anasına garip sorular soruyor.
Mrsimsek Ask.fm Videolu Yanıt ) 00:07
Mrsimsek Ask.fm Videolu Yanıt ) 626 izlenme - 5 yıl önce
Bir Anda Atarlanan İlkokullu - Buna Hakkın Yok 00:52
Bir Anda Atarlanan İlkokullu - Buna Hakkın Yok 610 izlenme - 2 yıl önce Kendisine sorulan "noldu lan yemedi mi videolu cevap vermek piç" sorusuna çok fena atarlanan çocuk.. Kamerayla dövüşen "Tipiyle Dalga Geçilen" çocuğu anımsattı.
Bir Anda Atarlanan İlkokullu - Basın Açıklaması 01:27
Bir Anda Atarlanan İlkokullu - Basın Açıklaması 491 izlenme - 2 yıl önce "Kötü çocuk pezevenk" sözleriyle hafızamıza kazınan, atarlı ilkokullu ergen kardeşimiz. Videosundan aldığı kötü tepkiler sonrasında epey sinirleniyor ve çareyi bir basın açıklaması düzenliyor.
Erkekten İntikam Alma Yöntemi - Ask.fm 00:11
Erkekten İntikam Alma Yöntemi - Ask.fm 648 izlenme - 3 yıl önce Ask.fm'de bir kızımız erkekten nasıl intikam alınır tüm soğukkanlılıkla cevaplamış. Aboo kaçın kaçın.
Ask.fm - Jennifer Lopez ile Konuştuğunu İddia Eden Ergen 02:41
Ask.fm - Jennifer Lopez ile Konuştuğunu İddia Eden Ergen 462 izlenme - 2 yıl önce Buna hakkın yok! Ergenimiz internette fenomen olma yolunda emin adımlar ile ilerlerken çevreside genişledi tabi ve taa Amerikalara kadar uzandı, yeni dostu Jennifer ile arasından su sızmaz oldu. İzliyoruz efenim..
Kötü Çocuk İle İstanbul'u Tanıyalım 00:16
Kötü Çocuk İle İstanbul'u Tanıyalım 313 izlenme - 2 yıl önce Kötü çocuk p.zevenk dur durak bilmez bir şekilde bize internet aleminden seslenmeye devam ediyor. Sevmeyenleri olsa bile o yepyeni maceralarıyla aramızda olmaya devam edecek gibi gözüküyor..
Atarlı Ergen Ask Fm Kullanırsaı 01:06
Atarlı Ergen Ask Fm Kullanırsaı 539 izlenme - 5 yıl önce Atarlı Ergen Ask Fm Kullanırsaı
Kendisine Bücürük Denmesine İsyan Etmek 01:06
Kendisine Bücürük Denmesine İsyan Etmek 317 izlenme - 2 yıl önce Sen bu kıza bücür nasıl dersin, laan! Sen bu kızın eniştesinin polis olduğunu nasıl bilmezsin? Sen onun sinirli halini nasıl görmezsin? 13 yaşında, o bi kere. Arkası var onun.
Çok İçten Şiir Okuyan Türk Kızı 00:57
Çok İçten Şiir Okuyan Türk Kızı 302 izlenme - 2 yıl önce Bol bol unutmalı bir şiir okuyan ergenimizi izliyoruz.O kadar şeyi unutacağına ask.fm şifresini unutsaydı daha hayırlı olurdu.
Acıların Çocuğu Justin Bieber'le İlgili Gerçekler - Ask.fm 01:25
Acıların Çocuğu Justin Bieber'le İlgili Gerçekler - Ask.fm 241 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki bir Justin Biebercı daha isyan etmesin. Bu videomuz da kendisine ask.fm den sorulan "Justin Bieber bir bok. Onu neden seviyorsun?" sorusuna fena atarlanan ve isyan eden kızımızın haykırışlarını izliyoruz. Justin Bieber hakkında en doğrusunu öğreten site; alkışlarlayaşıyorum.com. İyi seyirler efendim..
Baş Ağrısına % 100 Çözüm 00:53
Baş Ağrısına % 100 Çözüm 306 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki bir gencimiz daha kendini insanlığa adamasın. Kahramanımız baş ağrısına ilginç bir yöntem bulduğunu iddia etmektedir. Ancak işin teorik kısmını kafada güzel kurmasına rağmen pratikte bir takım sorunlarla mücadele etmek zorundadır. Not : Edinilen bir başka bilgiye göre bu yöntemi uygulayan kişi kör oldu, kolonya firmasına dava açtı ve zengin oldu. Kolonya firmasının sahibi de bu videoyu izledikten sonra baş ağrısından öldü.