Hoşgeldiniz!

ask.fm

The Harlem Shake (Kezbanlar) 00:29
The Harlem Shake (Kezbanlar) 33.089 izlenme - 5 yıl önce The Harlem Shake (Kezbanlar)
Ask.fm - Küfür Eden Türk Kızları 00:22
Ask.fm - Küfür Eden Türk Kızları 10.254 izlenme - 3 yıl önce Benden çok küfür ediyorlar lan kızlara bak. Nası bi terbiye aldınız neettiniz anlamıyom ki. Hadi küfür ediyorsun da bunu koymaya utanmıyon mu? Yazık.
Analı Kızlı Ayak Gösteren Garip Aile 00:25
Analı Kızlı Ayak Gösteren Garip Aile 11.222 izlenme - 3 yıl önce Ask.fm'de ayak faşisti birinin "ayaklarını göster" demesi üzerine kendi yetmemiş anasının ayaklarınıda çağırmış. İbretle izliyoruz.
Ask Fm Manyakları 02:02
Ask Fm Manyakları 11.857 izlenme - 5 yıl önce ibretlik insnalar
Token Nasıl Kullanılır Facebook Abone-Takipçi Arttırma 00:42
Token Nasıl Kullanılır Facebook Abone-Takipçi Arttırma 5.493 izlenme - 4 yıl önce Http://facebookaboneciniz.blogspot.com.tr/ http://facebookaboneciniz.blogspot.com.tr/ token Nasıl Kullanılır? - Facebook Abone-takipçi Arttırma
Aşırı Derece Aşmış Liseliler - Bornova Suphi Koyuncu Anadolu Lisesi 03:04
Aşırı Derece Aşmış Liseliler - Bornova Suphi Koyuncu Anadolu Lisesi 5.058 izlenme - 3 yıl önce Efenim ben ergenleri incelemek amacıyla ask.fm adlı sitede takılıp yeni gelen nesil nasıl idrak edip anlamaya çalışıyorum. Bu araştırmalarım devam ederken bu arkadaşımızın videosu gözüme çarptı. İzlerken burası neresi dedim. Burası Türkiye ise ben nerede yaşıyorum dedim. Araştırmalarım sonucunda Bornova'da bir lise olduğunu öğrendim. Sonra aklıma Bornova Bornova filmi geldi filmdekiler gerçekmiş amk dedim. Ayrıca Bornova Bornova filmini izlemenizi tavsiye ederim. Saygılarımı sunuyorum. - Abi kola içeceksen bardak getir evden.
Ask fm Begeni Hilesi - R CLup Com 00:05
Ask fm Begeni Hilesi - R CLup Com 3.124 izlenme - 5 yıl önce Ask.fm Begeni Hilesi,Ask.fm,Ask.fm Begeni Uygulaması,Ask.fm Begeni Arttırma,Ask.fm Begeni Eklentisi,Ask.fm Hile,Ask.fm Hileleri,Ask.fm OtoLike http://r-clup.com/119 http://r-clup.com/119
Ask.fm Beğeni Hilesi 02:24
Ask.fm Beğeni Hilesi 2.804 izlenme - 5 yıl önce ask.fm/blackalper 5 soru 10 yanıtını beğenin 300 beğeni gelecektir.Anonimden çıkma gerek yok.
Türk Kezbanının Mimik Sevdası 3 00:09
Türk Kezbanının Mimik Sevdası 3 1.540 izlenme - 3 yıl önce İlk videosunda yalnızca mimik çalışan hanımkızımız, ikinci videosunda bizlere sevimlilik yaparken üçüncü videoda çirkinleşip seviyeyi arttırıp küfürle girişiyor.
Türk Kezbanının Mimik Sevdası 2 00:11
Türk Kezbanının Mimik Sevdası 2 1.708 izlenme - 3 yıl önce Şu: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/147988/turk-kezbaninin-mimik-sevdasi videoda tanıştığımız hanımkızımız mimiklerine bu sefer sevimlilik, minnoşluk katarak devam ediyor.
Atarlı Mini Kezbanlar - Pyscho Caseban Rises (Ask Fm) 00:57
Atarlı Mini Kezbanlar - Pyscho Caseban Rises (Ask Fm) 1.394 izlenme - 2 yıl önce Kendisine yazılmasını istemeyen 2 atarlı yavrucağımız veriyorlar küsküyü. Lakin yükleme amacım bu değil, günümüz ergenlerinin ne durumda olduğunu göstermek. Belki biraz utanmalarını sağlamak, belki bir yakınları görürde ağızlarına klavye sokar diye ümit etmek. Neyse lafı çok uzatmayayım, böyle konuşunca ergenler, yaratıktan öte görünmüyor bana. İyi seyirler efenim (adettendir diye yazdım bunuda)
Lez Misin Sorusuna Atarlanan Ergen 00:22
Lez Misin Sorusuna Atarlanan Ergen 2.045 izlenme - 3 yıl önce Ablamız bu soruya çok sinirlenmiş, kendine hakim olamamış. 'ıyyy kızlardan hoşlanıyodu onlar dee mi?' diyo bir de, grendel kılıklı ablamız.
Oguz Yilmaz Yanlizim By_arabeskci 05:00
Oguz Yilmaz Yanlizim By_arabeskci 5.503 izlenme - 9 yıl önce arabeskci@delisevdam.com www.arabeskci.ile.biz ARABESKCİ SUNAR
Çıldırık Kız - Ben Kıskanmam (Ask.fm İçerir) 01:02
Çıldırık Kız - Ben Kıskanmam (Ask.fm İçerir) 1.651 izlenme - 3 yıl önce Gaziantepli kızın Ask.Fm'deki isyanı. İzlemeye değer.. Sinirden hiçbir şey söyleyemiyor.
Kendisini Seksi Sanan Ask.fm Ergeni 00:11
Kendisini Seksi Sanan Ask.fm Ergeni 911 izlenme - 3 yıl önce Ergenimize "birazda sexi ol bakalım" diyorlar. Oda duruyor mu? Yapıştırıyor cevabı. Mimik sevdası videolarını hatırlatıyor.
Annen ile Baban Neden Ayrıldı - Ask.fm 00:53
Annen ile Baban Neden Ayrıldı - Ask.fm 1.084 izlenme - 4 yıl önce Yeni bir ask.fm vakası daha. Şu bir gerçek ki ask.fm v.s sitelerde çok fazla zaman geçirmekten beyni sulanan bir nesil ülkemizde gün geçtikçe çoğalıyor. Artık birileri toplum refah ve mutluluğu için şu siteye erişimi engellesin.
Çok Sinirlenen Bitirim Kezban 01:38
Çok Sinirlenen Bitirim Kezban 1.106 izlenme - 3 yıl önce Ask.fm karın ağrısında aşırı atara gelen ergenimizi izliyoruz. Burası küfür yeri değil.
Bir Anda Atarlanan İlkokullu; Buna Hakkın Yok 00:52
Bir Anda Atarlanan İlkokullu; Buna Hakkın Yok 1.676 izlenme - 5 yıl önce Kendisine sorulan "noldu lan yemedi mi videolu cevap vermek piç" sorusuna çok fena atarlanan çocuk.. Kamerayla dövüşen "Tipiyle Dalga Geçilen" çocuğu anımsattı.
Anneye Ben Piç miyim Diye Sormak 00:23
Anneye Ben Piç miyim Diye Sormak 838 izlenme - 3 yıl önce Ask.fm'de erkeklerden intikam alması videosuyla tanıdığımız kız bu sefer anasına garip sorular soruyor.
Mrsimsek Ask.fm Videolu Yanıt ) 00:07
Mrsimsek Ask.fm Videolu Yanıt ) 627 izlenme - 5 yıl önce
Erkekten İntikam Alma Yöntemi - Ask.fm 00:11
Erkekten İntikam Alma Yöntemi - Ask.fm 738 izlenme - 3 yıl önce Ask.fm'de bir kızımız erkekten nasıl intikam alınır tüm soğukkanlılıkla cevaplamış. Aboo kaçın kaçın.
Bir Anda Atarlanan İlkokullu - Buna Hakkın Yok 00:52
Bir Anda Atarlanan İlkokullu - Buna Hakkın Yok 654 izlenme - 3 yıl önce Kendisine sorulan "noldu lan yemedi mi videolu cevap vermek piç" sorusuna çok fena atarlanan çocuk.. Kamerayla dövüşen "Tipiyle Dalga Geçilen" çocuğu anımsattı.
Bir Anda Atarlanan İlkokullu - Basın Açıklaması 01:27
Bir Anda Atarlanan İlkokullu - Basın Açıklaması 502 izlenme - 3 yıl önce "Kötü çocuk pezevenk" sözleriyle hafızamıza kazınan, atarlı ilkokullu ergen kardeşimiz. Videosundan aldığı kötü tepkiler sonrasında epey sinirleniyor ve çareyi bir basın açıklaması düzenliyor.
Ask Fm'in Atarlı Ablası 00:20
Ask Fm'in Atarlı Ablası 454 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyorki ask.fm de bir gencimiz diğer bir gencimize atarlanmasın. Yine nadide bir parça olan ''özürlü ben oluorum aabi yhaaaa'' isimli eserle sizleri baş başa bırakıyorum. Not: Kurban bayramınız kutlu ve mutlu olsun. Diğer atarlanmalar... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87975/kendisine-bucuruk-denmesine-isyan-etmek http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88218/13-yasindaki-kiza-bucuruk-diyen-gencin-drami http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88603/sicarken-soru-cevaplamak-askfm http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88938/bir-anda-atarlanan-ilkokullu-buna-hakkin-yok http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88338/kadinin-biri-ocakta-yemegi-unutmus-subatta-aklina-gelmis http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/90250/babasi-karate-seyi-olan-kiz-ask-fm http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88873/illimunati-ve-turk-gencligine-etkisi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80475/abi-senin-tipinle-neden-dalga-geciyorlar-kufur-icerir
Çok İçten Şiir Okuyan Türk Kızı 00:57
Çok İçten Şiir Okuyan Türk Kızı 496 izlenme - 3 yıl önce Bol bol unutmalı bir şiir okuyan ergenimizi izliyoruz.O kadar şeyi unutacağına ask.fm şifresini unutsaydı daha hayırlı olurdu.
Ask.fm - Jennifer Lopez ile Konuştuğunu İddia Eden Ergen 02:41
Ask.fm - Jennifer Lopez ile Konuştuğunu İddia Eden Ergen 499 izlenme - 3 yıl önce Buna hakkın yok! Ergenimiz internette fenomen olma yolunda emin adımlar ile ilerlerken çevreside genişledi tabi ve taa Amerikalara kadar uzandı, yeni dostu Jennifer ile arasından su sızmaz oldu. İzliyoruz efenim..
Kötü Çocuk İle İstanbul'u Tanıyalım 00:16
Kötü Çocuk İle İstanbul'u Tanıyalım 325 izlenme - 3 yıl önce Kötü çocuk p.zevenk dur durak bilmez bir şekilde bize internet aleminden seslenmeye devam ediyor. Sevmeyenleri olsa bile o yepyeni maceralarıyla aramızda olmaya devam edecek gibi gözüküyor..
Atarlı Ergen Ask Fm Kullanırsaı 01:06
Atarlı Ergen Ask Fm Kullanırsaı 540 izlenme - 5 yıl önce Atarlı Ergen Ask Fm Kullanırsaı
Kendisine Bücürük Denmesine İsyan Etmek 01:06
Kendisine Bücürük Denmesine İsyan Etmek 345 izlenme - 3 yıl önce Sen bu kıza bücür nasıl dersin, laan! Sen bu kızın eniştesinin polis olduğunu nasıl bilmezsin? Sen onun sinirli halini nasıl görmezsin? 13 yaşında, o bi kere. Arkası var onun.
Baş Ağrısına % 100 Çözüm 00:53
Baş Ağrısına % 100 Çözüm 337 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki bir gencimiz daha kendini insanlığa adamasın. Kahramanımız baş ağrısına ilginç bir yöntem bulduğunu iddia etmektedir. Ancak işin teorik kısmını kafada güzel kurmasına rağmen pratikte bir takım sorunlarla mücadele etmek zorundadır. Not : Edinilen bir başka bilgiye göre bu yöntemi uygulayan kişi kör oldu, kolonya firmasına dava açtı ve zengin oldu. Kolonya firmasının sahibi de bu videoyu izledikten sonra baş ağrısından öldü.