Hoşgeldiniz!

Aşkım Olur Musun

Yusuf Güney - Aşkım Olur Musun (2016 Yepyeni) 03:32
Yusuf Güney - Aşkım Olur Musun (2016 Yepyeni) 6.419 izlenme - 1 yıl önce Yusuf Güney - Aşkım Olur Musun (2016 Yepyeni) Albüm:Kaptan 01. Yusuf Güney - Hadi Aşkım (Yorgan Yakalım) 02. Yusuf Güney - Evlen Benimle 03. Yusuf Güney - Kaptan 04. Yusuf Güney - Sevdaluğun Sarmadı 05. Yusuf Güney - Aşkım Olur musun 06. Yusuf Güney - Sevme Yanarsın 07. Yusuf Güney - Umudun Yolu 08. Yusuf Güney - Elini Vicdanına Koy. 09. Yusuf Güney - Ben Ordan Geliyorum 10. Yusuf Güney - Hazin (Remix).
Yusuf Güney - Aşkım Olur Musun (2016) 03:34
Yusuf Güney - Aşkım Olur Musun (2016) 165 izlenme - 1 yıl önce Yusuf Güney - Aşkım Olur Musun (2016) Şarkı Sözleri: Ben bir çöp kaplanıyım Havalara uçarım Kaçma yüreğimden Akma gözlerimden Ben beşikkertiğinim Merhaba! Gırgır geçmiyorum Vallahi seninim geldim Amma fena bişeysin Ben bir aşk tüccarıyım Bir çılgın peşindeyim Olmaz olmaz olsun Senin gibi taş kalpli Vurdumduymaz telelelli Bunca zaman kimseleri beğenmemiş Benim gibi zor bulursun Al kalbine koy bulunsun Zambak çiçeğim aşkım olurmusun Zambak çiçeğim zambak çiçeğim Hop bidi hopbidi Zambak çiçeğim
Yusuf Güney - Aşkım Olur Musun 03:32
Yusuf Güney - Aşkım Olur Musun 158 izlenme - 1 yıl önce Yusuf Güney - Aşkım Olur Musun Şarkı Sözleri: Ben bir çöp kaplanıyım Havalara uçarım Kaçma yüreğimden Akma gözlerimden Ben beşikkertiğinim Merhaba! Gırgır geçmiyorum Vallahi seninim geldim Amma fena bişeysin Ben bir aşk tüccarıyım Bir çılgın peşindeyim Olmaz olmaz olsun Senin gibi taş kalpli Vurdumduymaz telelelli Bunca zaman kimseleri beğenmemiş Benim gibi zor bulursun Al kalbine koy bulunsun Zambak çiçeğim aşkım olurmusun Zambak çiçeğim zambak çiçeğim Hop bidi hopbidi Zambak çiçeğim Müzik sektöründe saygın bir kuruluş olan EMRE MÜZİK 1970 yılından bugüne siz müzik severlere hizmet vermeye devam etmektedir. Ülkemizde ilk olarak 45’lik plaklarla başlayıp, 33’luk LP (Long Play) ler,kaset,CD,klip,Digital ortama kadar Her türlü hizmeti sunmuştur. Barış Manço , İbrahim Tatlıses ,Moğollar, Zeki Müren, Cem Karaca, Tanju Okan , Ajda Pekkan , Askın Nur Yengi , Ümit Bensen, Edip Akbayram Gibi değerli sanatçıları ilk defa müzik dinleyicileri ile tanıştırdı. Hızla Büyümeye Devam eden Emre MÜZİK Sibel Can , Ebru Gündeş, Serdar Ortaç, Rafet El Roman , Funda Arar , Ferhat Göçer , Yusuf Güney gibi sanatçıları da kadrosuna ekleyerek dev bir kuruluş halini almıştır.
ümit evirgen - aşkım olur musun 03:32
ümit evirgen - aşkım olur musun 444 izlenme - 7 yıl önce ümit evirgen - aşkım olur musun orjinal video klibi / türkiye'nin forum portalı www.theboardtr.org
Benim Son Aşkım Olur Musun! 04:19
Benim Son Aşkım Olur Musun! 358 izlenme - 6 yıl önce
Ümit Evirgen - Aşkım Olur Musun 03:32
Ümit Evirgen - Aşkım Olur Musun 47 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Bir Mum Yanar Şarkı Sözleri(lyrics): Vuruldum ilk görüşte Yıldırım aşkı bu işte Yanar oldum sarhoş oldum Aşkı içtim bir dikişte Her şeyi unuttum Ceylan gözlerinde Bölündüm parçalandım Bakınca öyle baygın baygın Aşkım aşkım aşkım olur musun? Bitanem olur musun? Bebeğim olur musun?
Ümit Evirgen - Aşkım Olur Musun 03:30
Ümit Evirgen - Aşkım Olur Musun 8 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Mum Yanar Çıkış Tarihi: 04.05.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Vuruldum ilk görüşte Yıldırım aşkı bu işte Yanar oldum sarhoş oldum Aşkı içtim bir dikişte Her şeyi unuttum Ceylan gözlerinde Bölündüm parçalandım Bakınca öyle baygın baygın Aşkım aşkım aşkım olur musun? Bitanem olur musun? Bebeğim olur musun?