Hoşgeldiniz!

aşkın benden de öte

Aşkin Benden De Öte 02:47
Aşkin Benden De Öte 3.477 izlenme - 10 yıl önce 10 - aŞkin benden de öte
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte ( Olay Şarkı) 04:57
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte ( Olay Şarkı) 632 izlenme - 4 yıl önce Gördüğüm düşlerin ömrü benden uzun Seni çok seviyorum mutsuzum Herşeyim bana inat Görmüyor yüzüm rahat Çok özlüyorum huzursuzum Ben sana dayanamam ayrımı hiç duramam Gözlerinde gece olmuyorGüneşi perdeliyor bakışın Hem sana ihtiyacım var hemde bana delice Al beni bırakma hiçbir an bile kendime Aşkın benden de öte bir yere gidemem ki Sen benim kalbimsin ya Alma yaşayamam ki O kollarda bulamazsın gerçek aşkı. Yangınlarda sönemezsin benden ayrı. Sen korksanda yine aynıyım aşığınım.
Metin 2 Sisligece7 & Acar07 09:19
Metin 2 Sisligece7 & Acar07 1.291 izlenme - 9 yıl önce sevdam
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte 09:24
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte 167 izlenme - 1 yıl önce Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte / Yar Yar ( Mix )
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden de Öte 04:51
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden de Öte 205 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): Gördüğüm düşlerin ömrü benden uzun Seni çok seviyorum mutsuzum Herşeyim bana inat Görmüyor yüzüm rahat Çok özlüyorum huzursuzum Ben sana dayanamam ayrımı hiç duramam Gözlerinde gece olmuyor Güneşi perdeliyor bakışın Hem sana ihtiyacım var hemde bana delice Al beni bırakma hiçbir an bile kendime Aşkın benden de öte bir yere gidemem ki Sen benim kalbimsin ya Alma yaşayamam ki O kollarda bulamazsın gerçek aşkı. Yangınlarda sönemezsin benden ayrı. Sen korksanda yine aynıyım aşığınım.
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte 05:42
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte 248 izlenme - 4 yıl önce ''şarkıların Yıldızı'' Programı 08.02.2012 {ayhan}
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden de Öte 04:51
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden de Öte 6 izlenme - 2 ay önce https://www.facebook.com/mecnunutku/
Yıldız Tilbe  - Aşkın Benden De Öte 2001 04:51
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte 2001 8 izlenme - 11 ay önce Yildiz Tilbe - Askin Benden de ote ( 2001 )
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte (2001) 04:51
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte (2001) 19 izlenme - 2 yıl önce Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte (2001) Albüm: Gülüm Çıkış tarihi: 2001 Şarkı Sözleri: Gördüğüm düşlerin ömrü benden uzun Seni çok seviyorum mutsuzum Herşeyim bana inat Görmüyor yüzüm rahat Çok özlüyorum huzursuzum Ben sana dayanamam ayrımı hiç duramam Gözlerinde gece olmuyor Güneşi perdeliyor bakışın Hem sana ihtiyacım var hemde bana delice Al beni bırakma hiçbir an bile kendime Aşkın benden de öte bir yere gidemem ki Sen benim kalbimsin ya Alma yaşayamam ki O kollarda bulamazsın gerçek aşkı. Yangınlarda sönemezsin benden ayrı. Sen korksanda yine aynıyım aşığınım.
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte  Yar Yar ( Mix ) 09:24
Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte Yar Yar ( Mix ) 5 izlenme - 1 yıl önce Yıldız Tilbe - Aşkın Benden De Öte Yar Yar ( Mix )