Hoşgeldiniz!

Aşkın Bir Fıkra Videoları

Bassturk Aşkin Bir Fikra 03:29
Bassturk Aşkin Bir Fikra 56.397 izlenme - 9 yıl önce bassturk aŞkin bİr fikra
Basstürk - Aşkın Bir Fıkra 03:25
Basstürk - Aşkın Bir Fıkra 6.509 izlenme - 5 yıl önce
* Basstürk - Aşkın 1 Fıkra * 03:23
* Basstürk - Aşkın 1 Fıkra * 10.474 izlenme - 9 yıl önce basstürkün aşkın 1 fıkra adlı şarkısı
aşkın bir fıkra,aşk,rap 03:29
aşkın bir fıkra,aşk,rap 8.289 izlenme - 8 yıl önce süper bir rap izleyin
Basstürk İle Tuğba Ekinci.büyük Aşk!!:-)). Atv.m.ş 03:30
Basstürk İle Tuğba Ekinci.büyük Aşk!!:-)). Atv.m.ş 4.689 izlenme - 8 yıl önce
Basstürk Pot Kırıyor.çok Komik.atv.11.12.2008 06:02
Basstürk Pot Kırıyor.çok Komik.atv.11.12.2008 2.887 izlenme - 8 yıl önce
Basstürk - Aşkın Bir Fıkra 2007 03:24
Basstürk - Aşkın Bir Fıkra 2007 375 izlenme - 5 yıl önce basstürk - aşkın bir fıkra 2007
Basstürk - Aşkın Bir Fıkra 03:30
Basstürk - Aşkın Bir Fıkra 279 izlenme - 3 yıl önce Basstürk - Aşkın Bir Fıkra Şarkı Sözleri: Psst güzelim, sus beni dinle, çok konuşma dur üzerime gelme, Yaktin sattin beni yeterince, ama şimdi kozlar benim elimde, Yazik olsun lanet olsun sana ama bana düşmez seni adam etmek, Yeter artik sabrim tükendi, ne halin varsa gör hanim efendi.ah ah ah ah, çok sustum ben çok inandim, Ah ah ah ah, ama sonunda ben yine oyununa kandim. Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Hadi git uğrumuza, bitsin kötü rüya Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Kör olsun bu sevda, zalim sana elveda. Ben sana dedim, hafife alma beni! Yes you played me left me in the rain I cant go on, how you gonna ease the pain Lets stop the game, stop to explain I dont't need a reason girl why should i stay 1 time, 2 time 3 time, 4 I can't be patience, not anymore You broke my heart in million pieces I don't feel shit girl please belive this. Ah ah ah, çok sustum ben çok inandim Ah ah ah, ama sonunda ben yine oyununa kandim Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Hadi git uğrumuza, bitsin kötü rüya Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Kör olsun bu sevda, zalim sana elveda Kör olsun bu sevda, zalim sana elveda Hiç onur yok mu sende Sus da git, o son kalan şerefinle Defol başimdan beni yorma Nerdeyim ne yapiyorum diye sorma ah. Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Hadi git uğrumuza, bitsin kötü rüya, Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Kör olsun bu sevda, zalim sana elveda.
Basstürk - Aşkın Bir Fıkra 03:24
Basstürk - Aşkın Bir Fıkra 52 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Yana Yana Şarkı Sözleri(lyrics): Psst güzelim, sus beni dinle, çok konuşma dur üzerime gelme, Yaktin sattin beni yeterince, ama şimdi kozlar benim elimde, Yazik olsun lanet olsun sana ama bana düşmez seni adam etmek, Yeter artik sabrim tükendi, ne halin varsa gör hanim efendi.ah ah ah ah, çok sustum ben çok inandim, Ah ah ah ah, ama sonunda ben yine oyununa kandim. Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Hadi git uğrumuza, bitsin kötü rüya Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Kör olsun bu sevda, zalim sana elveda. Ben sana dedim, hafife alma beni! Yes you played me left me in the rain I cant go on, how you gonna ease the pain Lets stop the game, stop to explain I dont't need a reason girl why should i stay 1 time, 2 time 3 time, 4 I can't be patience, not anymore You broke my heart in million pieces I don't feel shit girl please belive this. Ah ah ah, çok sustum ben çok inandim Ah ah ah, ama sonunda ben yine oyununa kandim Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Hadi git uğrumuza, bitsin kötü rüya Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Kör olsun bu sevda, zalim sana elveda Kör olsun bu sevda, zalim sana elveda Hiç onur yok mu sende Sus da git, o son kalan şerefinle Defol başimdan beni yorma Nerdeyim ne yapiyorum diye sorma ah. Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Hadi git uğrumuza, bitsin kötü rüya, Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Kör olsun bu sevda, zalim sana elveda.
Basstürk - Aşkın Bir Fıkra 03:25
Basstürk - Aşkın Bir Fıkra 9 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yana Yana Çıkış Tarihi: 24.12.2007 Türkçe Hip Hop Şarkı Sözleri: Psst güzelim, sus beni dinle, çok konuşma dur üzerime gelme, Yaktin sattin beni yeterince, ama şimdi kozlar benim elimde, Yazik olsun lanet olsun sana ama bana düşmez seni adam etmek, Yeter artik sabrim tükendi, ne halin varsa gör hanim efendi.ah ah ah ah, çok sustum ben çok inandim, Ah ah ah ah, ama sonunda ben yine oyununa kandim. Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Hadi git uğrumuza, bitsin kötü rüya Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Kör olsun bu sevda, zalim sana elveda. Ben sana dedim, hafife alma beni! Yes you played me left me in the rain I cant go on, how you gonna ease the pain Lets stop the game, stop to explain I dont't need a reason girl why should i stay 1 time, 2 time 3 time, 4 I can't be patience, not anymore You broke my heart in million pieces I don't feel shit girl please belive this. Ah ah ah, çok sustum ben çok inandim Ah ah ah, ama sonunda ben yine oyununa kandim Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Hadi git uğrumuza, bitsin kötü rüya Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Kör olsun bu sevda, zalim sana elveda Kör olsun bu sevda, zalim sana elveda Hiç onur yok mu sende Sus da git, o son kalan şerefinle Defol başimdan beni yorma Nerdeyim ne yapiyorum diye sorma ah. Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Hadi git uğrumuza, bitsin kötü rüya, Aşkin bir fikra, aşkin bir yalan Kör olsun bu sevda, zalim sana elveda.