Hoşgeldiniz!

aşkın gözü kördür

Ben Bilmem Eşim Bilir'de aşk gözleri kör edecek! 01:48
Ben Bilmem Eşim Bilir'de aşk gözleri kör edecek! 2.069 izlenme - 3 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir’in yeni bölümünde yine birbirinden heyecanlı oyunlar oynanıyor.
aşkın gözü kör 03:53
aşkın gözü kör 3.408 izlenme - 7 yıl önce aşk aşk aşk
Ben Bilmem Eşim bilir - Aşkın Gözü Kördür 01:48
Ben Bilmem Eşim bilir - Aşkın Gözü Kördür 1.568 izlenme - 3 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'de oynanan oyun, izleyenleri oldukça eğlendirdi.
ece(aşkın gözü kördür 2.bölüm;) wazgeçiyorum sende 01:25
ece(aşkın gözü kördür 2.bölüm;) wazgeçiyorum sende 3.347 izlenme - 7 yıl önce süper şarkıı;)aşkın gözü kördürden hatırlarsınız arkadaşlar;)
Rita - Aşkın Gözü Kördür 04:08
Rita - Aşkın Gözü Kördür 868 izlenme - 4 yıl önce
dön geri yar - grup as 04:58
dön geri yar - grup as 1.634 izlenme - 5 yıl önce dön geri!. gitmelerine sebeb yok ki!. yanımda yaşlanman için O kadar neden var ki!..
neden aşkın gözü kördür derler? 02:58
neden aşkın gözü kördür derler? 1.401 izlenme - 6 yıl önce bilirmisiniz
Aşkın Gözü Kördürde İlginç İtiraf (Ben Bilmem Eşim Bilir) 01:46
Aşkın Gözü Kördürde İlginç İtiraf (Ben Bilmem Eşim Bilir) 590 izlenme - 3 yıl önce FANUSA FANUSA SEYİRCİYE SEYİRCİ'YE... Kanal D'nin sevilen yarışma programı Ben Bilemem Eşim Bilir'de bu akşam aşkın gözü kördür oyununda kahkahalar gülme krizine dönüşecek. Gülay Hanım'ın gözü kapalı olarak masayı donatmaya çalışan eşine verdiği tarif hem stüdyodakileri hem de sunucu İlker Ayrık'ı çok güldürecek. Kadehe meyve suyunu doldurması için fanus ve seyirci olarak tariff ettiği saga git sola git şifresi bir anda programın sloganına dönüşecek....İlker Ayrık bakın stüdyodaki seyirciye nasıl tezzahürat yaptıracak. Bu akşam Ben Bilmem Eşim Bilir'de.İşte o komik anlar...
Rita - Aşkın Gözü Kördür 04:08
Rita - Aşkın Gözü Kördür 197 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Pişmanlar Cehennemi Çıkış Tarihi: 20.10.2006 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bitti diyorsun tamam hepsi bu Yalan oldu butun o yasanmis duygular Bilmem ki sen bunu oyun mu zanediyorsun Durma git ardina kadar açik bu evdeki kapilar Ardinda yarali bir kalp var Çaresizligim bilirim sonu yok Sevgilim bu askin hiç umudu yok Gururdan degil anla bu halim yorgunlugundan Seninle iken sensiz olusumdan Askin gozu kordur ama Nihayet vardim farkina Son goz yasimdir bu senin ugruna Kalbim yarali olsada Teslim oldum yalnizliga Sensizde yasarim olmem korkma
aşkın gözü kördür! blınd date 01:40
aşkın gözü kördür! blınd date 306 izlenme - 5 yıl önce aşkın gözü kördür.14 şubat 2011 sevgililer günübirbirini tanımayan 20 kadın 20 erkek.birbirini görmeden galata'daki mekanda zifiri karanlıkta tanışacak sardunya catering'in leziz yemeklerini yiyecek canlı müzik eşliğinde dans edecekgörme engelli garson ve müzisyenledir görev aldığı bu sıradışı gecenin sonunda çiftler birbirini görmeden mekandan tek tek ayrılacak. gece yarısı emaille katılımcılara yollanacak video linkinde; o gece kim kimdi görülebilecek.www.karanliktayemek.com
Olacak O Kadar Aşkın Gözü Kördür Skeci 07:32
Olacak O Kadar Aşkın Gözü Kördür Skeci 69 izlenme - 9 ay önce Aslında Klasik Türk Filmleri gibi bu skeç Cemil Yavuz Bingöl'ü Kız tavlamak için sesinden faydalanır fakat şarkı söylerken Levent Kırca Tülin Şahin'in Babasına yakalanır sonuç Yavuz Bingöl Plak Şirketinde Türkücü olur ve Cemil'in Sevdiği kıza aşık olur Türk Filmi Tadında..
Metin Köse - Aşkın Gözü Kördür 03:07
Metin Köse - Aşkın Gözü Kördür 109 izlenme - 4 yıl önce
Sanalika Aşk her şeyi yapar 03:41
Sanalika Aşk her şeyi yapar 26 izlenme - 4 yıl önce Aşkın ne ler yapabileceği