Hoşgeldiniz!

aşkın izleri

Aşkın İzleri - Türkçe Altyazılı Fragman 01:47
Aşkın İzleri - Türkçe Altyazılı Fragman 32.242 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Ben Affleck, Olga Kurylenko, Javier Bardem gibi isimlerin yer aldığı romantik dram türündeki Aşkın İzleri filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Ekin Yelboğa - Aşkın İzleri (Feat. İstisna) 02:48
Ekin Yelboğa - Aşkın İzleri (Feat. İstisna) 1.563 izlenme - 4 yıl önce Ekin Yelboğa - Aşkın İzleri (feat. istisna) Yeni Klip 2014
Öldüren Tutku - Rachel McAdams Türkçe Röportajı 02:40
Öldüren Tutku - Rachel McAdams Türkçe Röportajı 2.209 izlenme - 5 yıl önce Öldüren Tutku filminin ünlü oyuncusu Rachel McAdams'la yapılan Türkçe altyazılı röportaj.
Aşkın İzleri Fragman 01:59
Aşkın İzleri Fragman 977 izlenme - 5 yıl önce Yönetmenliğini Terrence Malick yaptığı ve başrollerinde Ben Affleck, Olga Kurylenko, Javier Bardem ile Emma Stone'un yer aldığı romantik dram türündeki Aşkın İzleri filminin fragmanı.
Aşkın İzleri / To the Wonder - Türkçe Altyazılı Kamera Arkası 04:06
Aşkın İzleri / To the Wonder - Türkçe Altyazılı Kamera Arkası 953 izlenme - 5 yıl önce 8 Mart'ta sinemalarda! Amerikalı Neil, Paris'te tanıştığı güzel ve hayat dolu Marina ile tutkulu bir aşk yaşamaya başlar. Marina, aşkı için yıllarca tek başına ayakta kalarak kurmaya çalıştığı hayatı geride bırakır ve Neil ile birlikte yeni bir hayat kurmak üzere Amerika'ya yerleşir. Fakat bir süre sonra Paris'teki büyük aşkları artık uzak bir anı gibi gözükmeye başlar. Bu sırada Neil, çocukluk aşkı olan Jane ile karşılaşır. Neil, bu ikilem arasında kaldıktan sonra bencilce Marina'yı yüz üstü bırakır. Aşk, bağlılık, ihanet, fedakarlık gibi kavramları yeniden sorgularken giderek yalnızlaşan Marina da inanç hakkında şüpheleri olan Rahip Quintana ile görüşerek hayatındaki soru işaretlerini çözmeye çalışacaktır. Hem Marina hem de Quintana zaman içerisinde aşkın ve sevginin ömrünü sorgulayacak ve sevginin başka bir formda var olup olamayacağını düşünecektir. Terrence Malick'in 1998'de hayatını kaybeden eski karısına adadığı film, erkekten ziyade kadının iç dünyasına yaklaşarak yitirilmiş bir aşk, duyguların iniş çıkışlı doğası ve hatıralar üzerine görsel bir şölen yaratıyor. Filmin görüntü yönetmenliğinde ise Malick'in 3 filmdir birlikte harikalar yarattığı Emmanuel Lubezki bulunuyor.
Ekin Yelboğa & İstisna - Aşkın İzleri 2014 02:54
Ekin Yelboğa & İstisna - Aşkın İzleri 2014 403 izlenme - 4 yıl önce Ekin Yelboğa & İstisna - Aşkın İzleri - 2014
Aşkın İzleri – To the Wonder (2012) – Teaser “Brad Pitt” 00:39
Aşkın İzleri – To the Wonder (2012) – Teaser “Brad Pitt” 701 izlenme - 5 yıl önce Ben Affleck, Rachel McAdams ve Javier Bardem aynı filmde! Saint-Michel tepesini gezdikten sonra Marina ve Neil olayların tırmandığı Oklahoma’ya gelirler. Marina bir rahiple ve sürgünde olan kendi yetenekleriyle başa çıkmaya çalışan bir yoldaşla karşılaşır. Tüm bunlar olurken Neil , Jane adındaki çocukluk arkadaşıyla aralarındaki bağı yenilemekle meşguldür. Baş rollerini Rachel McAdams, Ben Affleck ve Olga Kurylenko’nın paylaştığı filmin yönetmenliğini Terrence Malick yapıyor.
Aşkın İzleri / To the Wonder / Türkçe Altyazılı Fragman 01:47
Aşkın İzleri / To the Wonder / Türkçe Altyazılı Fragman 300 izlenme - 5 yıl önce "Aşkın İzleri / To the Wonder" 8 Mart 2013 tarihinde vizyonda.
Tangopera - Aşkın İzleri (Osman İşmen & Allegra Quartet) 02:18
Tangopera - Aşkın İzleri (Osman İşmen & Allegra Quartet) 15 izlenme - 9 ay önce Anadolu Müzik Yapım
Mc Ateş -Aşkın İzleri 2017 02:36
Mc Ateş -Aşkın İzleri 2017 4 izlenme - 1 yıl önce Beat:Alperen Gölge