Hoşgeldiniz!

aşkın kanunu

Nesrin Sipahi - Aşkın Kanunu 03:31
Nesrin Sipahi - Aşkın Kanunu 10.450 izlenme - 3 yıl önce Videoyu Hazırlayan Erhan Duzturk
Nalan Altınörs & Gökhan Sezen - Aşkın Kanunu 05:08
Nalan Altınörs & Gökhan Sezen - Aşkın Kanunu 11.812 izlenme - 3 yıl önce Videoyu Hazırlayan Erhan Duzturk
Kamuran Akkor - Aşkın Kanunu 01:29
Kamuran Akkor - Aşkın Kanunu 5.746 izlenme - 3 yıl önce Kamuran Akkor - Aşkın Kanunu
Muazzez Ersoy - Aşkın Kanunu 03:57
Muazzez Ersoy - Aşkın Kanunu 5.886 izlenme - 3 yıl önce Aşkın Kanunu (Muazzez Ersoy)
Halil Taşkın - Aşkın Kanunu 03:29
Halil Taşkın - Aşkın Kanunu 3.369 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Aşkın kanununu yazsam yeniden Kimi ümitleri yel alır gider Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider Dünyanın bir yazı bir kışı vardır Her yolun bir sonu bir başı vardır Her aşkın sonunda gözyaşı vardır Akar damla damla sel olur gider Boş yere bekleme geçen günleri Böyledir ne yazık ezelden beri Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider.
Rober Hatemo - Aşkın Kanunu (1997) 03:49
Rober Hatemo - Aşkın Kanunu (1997) 3.786 izlenme - 2 yıl önce 90'larda büyük damgasını vurmuş sevgili Rober Hatemo'nun ilk albümü Esmer'de bulunan Aşkın Kanunu şarkısının klibidir. Rober Hatemo,ilk olarak 1997 yılında Esmer adında bir albüm çıkarmıştı. Albümün çıkış parçası olan Esmer büyük bir ilgi görmüş ve o dönem en çok sevilen şarkılardan biri olmuştu. Ardından gelen Dilber klibiyle olay olmuş ve dansı çok konuşulmuştu. Ardından Aşkın Kanunu'nun Remix versiyonuna da klip çeken Hatemo, 1998 yılında ikinci albümü Sen Farklısın'ı çıkardı. Albümün ilk klibi Doludizgin şarkısına çekilmişti. Şarkının melodisi ünlü mehteran marşı olan hücum marşından alınmış ve Billur Kalkavan'la erotik görüntüleri içeren bir klip çekince milliyetçi kesimden sert bir tepki görmüştü. Daha sonradan ikinci klibi eskilerden Selami Şahin'in söylediği Tanrım şarkısına çekmiş ve bu şarkıyla büyük bir patlama yapmış ve bir çok kişinin gönlünü tekrardan bu şarkıyla almıştı. Hatta şarkı bir dönem meyhanelerin ve özellikle aşk acısı çekenlerin vazgeçilmez şarkılarından biri olmuştu. Daha sonradan sırasıyla Bensiz Ölmek Yoktu, Vay Aney ve Gurur şarkısına klip çekmiş, bir çok aşk acısı çekenin acılarına özellikle Tanrım, Bensiz Ölmek Yoktu ve Gurur şarkılarıyla derman olmuştu. Daha sonradan 2001 yılında Azılı Bela gibi muhteşem bir albüme imza atmış ve bu albümde de Çiçeğim, Döktür Döktür ve Azılı Bela gibi harika şarkılarıyla büyük patlama yapmıştı. Daha sonradan 2003 yılında Aşksız Prens albümüne imza atmış, 2006 yılında Senden Çok Var şarkısıyla yine büyük bir patlama yapmış ve kendisi en son 2010 yılında Mahrum adlı bir single yapmıştı. Kendisini özlediğimi belirtiyor ve yine kendisinden bir Tanrım, Gurur, Çiçeğim, Bensiz Ölmek Yoktu, Beyaz Sen, İtirazım Var ve Azılı Bela gibi muhteşem şarkılarla dönüş yapmasını ümit ediyorum.
Neşe Karaböcek - Aşkın Kanununu Yazsam Yeniden 03:37
Neşe Karaböcek - Aşkın Kanununu Yazsam Yeniden 3.137 izlenme - 4 yıl önce Yükleyen-Mustafa Özdemir
Aşkın Kanunu - Neşe Karaböcek - Öykü Gülen Güven 03:40
Aşkın Kanunu - Neşe Karaböcek - Öykü Gülen Güven 5.839 izlenme - 7 yıl önce aşkın kanunu-neşe karaböcek-öykü gülen güven
Suat Suna - Aşkın Kanunu 02:51
Suat Suna - Aşkın Kanunu 3.246 izlenme - 4 yıl önce Suat Suna - Aşkın Kanunu
Meltem Yılmazkaya - Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın ve Aşkın Kanunu (Canlı Performans) Beyaz Show 04:06
Meltem Yılmazkaya - Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın ve Aşkın Kanunu (Canlı Performans) Beyaz Show 1.714 izlenme - 2 yıl önce Meltem Yılmazkaya - Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın ve Aşkın Kanunu (Canlı Performans) Beyaz Show Şarkı Sözleri: Bir kızıl goncaya benzer dudağın Açılan tek gülsün sen bu budağın Bir kızıl goncaya benzer dudağın Açılan tek gülsün sen bu budağın Kurulur kalplere sevda otağın Kimbilir hangi gönüldür durağın Her gören göğsüme taksam seni der Kimi ateş gibi yaktın beni der Her gören göğsüme taksam seni der Kimi ateş gibi yaktın beni der Kimi billur bakışından sözeder Kimbilir hangi gönüldür durağın Kimi billur bakışından sözeder Kimbilir hangi gönüldür durağ
Zeki Müren - Aşkın Kanunu 03:17
Zeki Müren - Aşkın Kanunu 3.153 izlenme - 5 yıl önce
Muhittin Seçen - Aşkın Kanunu Olur Mu? 02:08
Muhittin Seçen - Aşkın Kanunu Olur Mu? 2.431 izlenme - 3 yıl önce Çilekeşh Adem Reis.
Rüzgar Müzik Aşkın Kanunu 03:45
Rüzgar Müzik Aşkın Kanunu 3.159 izlenme - 7 yıl önce rüzgar müzik aşkın kanunu
Aysu Baceoğlu - Aşkın Kanunu - Ece Toprak Remix 03:50
Aysu Baceoğlu - Aşkın Kanunu - Ece Toprak Remix 2.329 izlenme - 4 yıl önce Aysu Baceoğlu - Aşkın Kanunu - Ece Toprak Remix
Aşkın Kanunu 3.Bölüm 1.Fragmanı 00:45
Aşkın Kanunu 3.Bölüm 1.Fragmanı 980 izlenme - 3 yıl önce Aşkın Kanunu 3.Bölüm 1.Fragmanı Aşkın Kanunu Pazartesi günleri 19:55'te TRT1'de!
Aşkın Kanunu 2.Bölüm Fragmanı 00:28
Aşkın Kanunu 2.Bölüm Fragmanı 931 izlenme - 3 yıl önce Aşkın Kanunu 2.Bölüm Fragmanı ÇETİN VE İPEK'E BEKLENMEDİK SÜRPRİZ !
Aşkın Kanunu 5.Bölüm Fragmanı 00:31
Aşkın Kanunu 5.Bölüm Fragmanı 951 izlenme - 3 yıl önce Aşkın Kanunu 5.Bölüm Fragmanı (8 Aralık Pazartesi) BENDE BÖYLE SEVİYORUM İŞTE!
Aşkın Kanunu 6.Bölüm 1.Fragmanı 00:32
Aşkın Kanunu 6.Bölüm 1.Fragmanı 656 izlenme - 3 yıl önce Aşkın Kanunu 6.Bölüm Fragmanı Aşkın Kanunu’nin yeni bölümünde ne tür gelişmeler oluyor? Bir Süre Önce yayınlanan Aşkın Kanunu yayınlanan bölümüyle de herkesi hem çok etkiledi hem de çok merakta bıraktı. Bu yüzden Aşkın Kanunu 6.Bölüm Fragmanı hemen sitemizdeki yerini aldı. İşte dizinin yeni bölümüyle ilgili en yeni ipuçları! Aşkın Kanunu 6.Bölüm Fragmanı internet sayfamızda yayınlandı, şimdi herkes 15 Aralık Pazartesi akşamı saat 22.30’de TRT 1 televizyonunda yayınlanacak yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor.
Aşkın Kanunu 02:18
Aşkın Kanunu 791 izlenme - 4 yıl önce Sami Köse Farkıyla...
Ayça Bingöl - Aşkın Kanunu 03:08
Ayça Bingöl - Aşkın Kanunu 876 izlenme - 3 yıl önce Türk Sinemasının 100. yılı şerefine düzenlenen Şarkılarla Filmler gecesinde, Ayça Bingöl - Aşkın Kanunu performansı Şarkı Sözleri (lyrics): Aşkın kanununu yazsam yeniden Kimi ümitleri yel alır gider Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider Dünyanın bir yazı bir kışı vardır Her yolun bir sonu bir başı vardır Her aşkın sonunda gözyaşı vardır Akar damla damla sel olur gider Boş yere bekleme geçen günleri Böyledir ne yazık ezelden beri Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider.
Muhittin Seçen Aşkın Kanunu Olurmu 03:16
Muhittin Seçen Aşkın Kanunu Olurmu 3.638 izlenme - 9 yıl önce damara devam
Aşkın Kanunu 4.Bölüm 1.Fragmanı 00:32
Aşkın Kanunu 4.Bölüm 1.Fragmanı 589 izlenme - 3 yıl önce Aşkın Kanunu 4.Bölüm Fragmanı 01 Aralık 2014 Pazartesi 19:55 TRT 1 Son dönemde yer aldığı tiyatro oyununun yanı sıra, oynadığı diziler ve seslendirme yaptığı filmlerle adından söz ettiren başarılı oyuncu Serkan Altunorak; TRT 1’in yeni dizisi Aşkın Kanunu’nun kadrosuna dahil oldu. Oyuncu, Başkomiser Vedat rolüyle izleyici karşısına geçecek. Çetin ve İpek’in çalıştığı Hırsızlık ve Dolandırıcılık Bürosu’na Başkomiser olarak atanan Vedat, aynı zamanda İpek’in de akademiden arkadaşı olarak izleyiciyle buluşacak. Başrollerdeki Ceyda Düvenci ve Mustafa Üstündağ'ın yanı sıra kadrosunda Recep Yener, Gökçen Gökçebağ, Ayşenur Yazıcı, Kerem Atabeyoğlu, Serkan Altunorak, Bülent Şakrak, Beste Bereket ve Ayten Uncuoğlu gibi isimleri barındıran yapım; ilk gençlik yıllarından beri birbirlerine aşık olan, ancak 15 senelik evliliğin ardından boşanma kararı alan İpek ve Çetin’i ekranlara getiriyor. Aşkın Kanunu Pazartesi akşamları, TRT 1'de yayınlanmaya devam ediyor.
Aşkın Kanunu (Muazzez Ersoy) 03:58
Aşkın Kanunu (Muazzez Ersoy) 1.290 izlenme - 5 yıl önce
Aşkın Kanunu Ekimde Trt 1’de 00:41
Aşkın Kanunu Ekimde Trt 1’de 809 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Ceyda Düvenci Ve Mustafa Üstündağ’ın Yer Aldığı, Senaryosunu Sema Ali Erol, Gülden Çakır, Figen Şakacı, Kemal Kocatürk Ve Mahir Erol’un Üstlendiği ‘aşkın Kanunu’ Dizisinin İlk Tanıtımı Önceki Akşam Trt 1’de Yayınlandı. ceyda Düvenci‘nin Romantik Bir Kadın Olmanın Yanı Sıra Akıllı Ve Hırslı Bir Polis Olan ‘ipek’i Canlandırdığı Dizide, Mustafa Üstündağ İse Dürüst, Yufka Yürekli, Sözünün Eri, Yankesicilik Ve Dolandırıcılık Bürosunda Komiser Olan ‘çetin’i Oynuyor. Dizinin Yönetmen Koltuğunda İse M. Çağatay Tosun Yer Alıyor. Dizide 15 Sene Sonra Ayrılan ‘ipek’ Ve ‘çetin’in “mutlu Evliliğin Formülü Nedir?” Sorusuna Aradıkları Cevap Anlatılacak.
Neşe Özcan Aşkın Kanunu 03:24
Neşe Özcan Aşkın Kanunu 1.008 izlenme - 6 yıl önce aşkın kanunu olurmu bilmem bartınlı kral
Aysu Baceoğlu Aşkın Kanunu (2012) (Öpücük Single Albüm) Yepyeni ! 03:29
Aysu Baceoğlu Aşkın Kanunu (2012) (Öpücük Single Albüm) Yepyeni ! 1.024 izlenme - 5 yıl önce
Aşkın Kanunu 6.Bölüm 2.Fragmanı 00:45
Aşkın Kanunu 6.Bölüm 2.Fragmanı 487 izlenme - 3 yıl önce Aşkın Kanunu 6.Bölüm 2.Fragmanı Aşkın Kanunu’nin yeni bölümünde ne tür gelişmeler oluyor? Bir Süre Önce yayınlanan Aşkın Kanunu yayınlanan bölümüyle de herkesi hem çok etkiledi hem de çok merakta bıraktı. Bu yüzden Aşkın Kanunu 6.Bölüm Fragmanı hemen sitemizdeki yerini aldı. İşte dizinin yeni bölümüyle ilgili en yeni ipuçları! Aşkın Kanunu 6.Bölüm Fragmanı internet sayfamızda yayınlandı, şimdi herkes 15 Aralık Pazartesi akşamı saat 22.30’de TRT 1 televizyonunda yayınlanacak yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor
Aşkın Kanunu....!!! 02:22
Aşkın Kanunu....!!! 909 izlenme - 7 yıl önce pskopat_sersri@hotmail.com
muazzez ersoy aşkın kanunu 04:01
muazzez ersoy aşkın kanunu 792 izlenme - 6 yıl önce
Ayça Bingöl - Aşkın Kanunu 03:08
Ayça Bingöl - Aşkın Kanunu 440 izlenme - 3 yıl önce Türk Sinemasının 100. yılı şerefine düzenlenen Şarkılarla Filmler gecesinde, Ayça Bingöl - Aşkın Kanunu performansı