Hoşgeldiniz!

Aşkına Doyum Olmaz Videoları

Neşe Karaböcek - Aşkına Doyum Olmaz 02:44
Neşe Karaböcek - Aşkına Doyum Olmaz 13.701 izlenme - 4 yıl önce Son hatıra & Aşkına Doyum Olmaz 1972
Deniz Seki - Aşkına Doyum Olmaz 02:41
Deniz Seki - Aşkına Doyum Olmaz 4.716 izlenme - 4 yıl önce
Deniz Seki - Aşkına Doyum Olmaz 02:38
Deniz Seki - Aşkına Doyum Olmaz 1.844 izlenme - 3 yıl önce Deniz Seki - Aşkına Doyum Olmaz Yükleyen - Mustafa Özdemir
Yildirim Gürses / Aşkım Ve Gururum ( Sitem ) 03:13
Yildirim Gürses / Aşkım Ve Gururum ( Sitem ) 6.090 izlenme - 9 yıl önce www.nostaljikahvesi.net www.yukselozkasap.net.tc
Lale Belkıs - Aşkına Doyum Olmaz 02:40
Lale Belkıs - Aşkına Doyum Olmaz 1.537 izlenme - 5 yıl önce
Deniz Seki - Aşkına Doyum Olmaz 02:41
Deniz Seki - Aşkına Doyum Olmaz 788 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Aşkların En Güzeli Çıkış Tarihi: 27.08.2003 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Dön desen dönermi sanki? Aşkımızla dolu günler Ayrılıkla dargınlıkla geçiyor yazık ömürler Gel desem gelir mi sanki? Aşkımızla dolu günler Ayrılıkla dargınlıkla geçiyor yazık ömürler Ne kadar severse sevsin neden ilk aşk gibi olamaz Bir ömür boyunca insan ilk aşkın tadını bulamaz Bana gel diye gel diye bilsen sana aşkımı anlatabilsem Yine maziye maziye dönsem,senin aşkına hiç doyum olmaz. Seneler Boyunca Sürdü Hiç Yüzünden Dargınlıklar.. Aramızda Şimdi Yalnız Ayrılık Var Ayrılık Var.. Ne kadar severse sevsin neden ilk aşk gibi olamaz Bir ömür boyunca insan ilk aşkın tadını bulamaz Bana gel diye gel diye bilsen sana aşkımı anlatabilsem Yine maziye maziye dönsem,senin aşkına hiç doyum olmaz.
Neşe Karaböcek - Aşkına Doyum Olmaz (1972) 02:08
Neşe Karaböcek - Aşkına Doyum Olmaz (1972) 593 izlenme - 2 yıl önce TRT Müzik kanalında yayınlanan, "Hey Gidi Günler ve Klip Saati" adlı programlarda derlenen nostaljik klipler serisinde sırada "Neşe Karaböcek" var. "1972" yılında kliplenen parçasında "Aşkına Doyum Olmaz" adlı parçasını söylüyor efendim. Keyifli dinlemeler.. Nostaljik klipler serisi, kaldığı yerden devam ediyor.
Deniz Seki - Aşkına Doyum Olmaz 02:41
Deniz Seki - Aşkına Doyum Olmaz 223 izlenme - 2 yıl önce Dön desen dönermi sanki? Aşkımızla dolu günler Ayrılıkla dargınlıkla geçiyor yazık ömürler Gel desem gelir mi sanki? Aşkımızla dolu günler Ayrılıkla dargınlıkla geçiyor yazık ömürler Ne kadar severse sevsin neden ilk aşk gibi olamaz Bir ömür boyunca insan ilk aşkın tadını bulamaz Bana gel diye gel diye bilsen sana aşkımı anlatabilsem Yine maziye maziye dönsem,senin aşkına hiç doyum olmaz. Seneler Boyunca Sürdü Hiç Yüzünden Dargınlıklar.. Aramızda Şimdi Yalnız Ayrılık Var Ayrılık Var.. Ne kadar severse sevsin neden ilk aşk gibi olamaz Bir ömür boyunca insan ilk aşkın tadını bulamaz Bana gel diye gel diye bilsen sana aşkımı anlatabilsem Yine maziye maziye dönsem,senin aşkına hiç doyum olmaz.
Neşe Karaböcek - Aşkına Doyum Olmaz (1972) 02:44
Neşe Karaböcek - Aşkına Doyum Olmaz (1972) 256 izlenme - 2 yıl önce Yıldım Gürses'ten sevdiğimiz güzel şarkıyı bir de Neşe hanımdan dinleyelim.
Önder Bali Orkestrası - Aşkına Doyum Olmaz (1973) 03:05
Önder Bali Orkestrası - Aşkına Doyum Olmaz (1973) 198 izlenme - 2 yıl önce Yanlış hatırlamıyorsam tek kanal TRT'nin de bir ara kullandığı (yanılmam ya da karıştımam büyük ihtimal) Yıldırım Gürses'e ait ilk aşk (senin aşkına doyum olmaz) adlı şarkının Önder Bali orkestrası tarafından icra edilmiş hali.
Neşe Karaböcek - Aşkına Doyum Olmaz 02:44
Neşe Karaböcek - Aşkına Doyum Olmaz 14 izlenme - 2 ay önce
Deniz Seki-Aşkına doyum olmaz 02:38
Deniz Seki-Aşkına doyum olmaz 58 izlenme - 2 yıl önce Deniz Seki-Aşkına doyum olmaz Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Dön desen dönermi sanki? Aşkımızla dolu günler Ayrılıkla dargınlıkla geçiyor yazık ömürler Gel desem gelir mi sanki? Aşkımızla dolu günler Ayrılıkla dargınlıkla geçiyor yazık ömürler Ne kadar severse sevsin neden ilk aşk gibi olamaz Bir ömür boyunca insan ilk aşkın tadını bulamaz Bana gel diye gel diye bilsen sana aşkımı anlatabilsem Yine maziye maziye dönsem,senin aşkına hiç doyum olmaz. Seneler boyunca sürdü hiç yüzünden dargınlıklar.. Aramızda şimdi yalnız ayrılık var ayrılık Var.. Ne kadar severse sevsin neden ilk aşk gibi olamaz Bir ömür boyunca insan ilk aşkın tadını bulamaz Bana gel diye gel diye bilsen sana aşkımı anlatabilsem Yine maziye maziye dönsem,senin aşkına hiç doyum olmaz.
Deniz Seki - Aşkına Doyum Olmaz 02:42
Deniz Seki - Aşkına Doyum Olmaz 120 izlenme - 4 yıl önce Deniz Seki - Aşkına Doyum Olmaz
Yıldırım Gürses - Bir Garip Yolcu & Aşkına Doyum Olmaz 06:39
Yıldırım Gürses - Bir Garip Yolcu & Aşkına Doyum Olmaz 90 izlenme - 3 yıl önce Yıldırım Gürses Bir Garip Yolcu Aşkına Doyum Olmaz