Hoşgeldiniz!

aşkzede

Bahar Gelir - Aşkzede 03:56
Bahar Gelir - Aşkzede 808 izlenme - 1 hafta önce Bahar Gelir'in, DMC etiketiyle yayınlanan "İlla da" albümünde yer alan "Aşkzede" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Doğuş Düzenleme: Koray Güler Yönetmen: Tamer Aydoğdu
forgetting sarah marshall fragmanı 5 00:49
forgetting sarah marshall fragmanı 5 1.427 izlenme - 7 yıl önce müzisyen peter altı yılını televizyon yıldızı kız arkadaşı sarah'ı idolleştirmekle geçirmiştir. sarah'ın attığı her adımda yanında olmaya çalışır. o sarah'ın hem sevgilisi hem asistanıdır. ancak sarah tarafından terk edilmesiyle birlikte kendisini yapayalnız bulur. peter kendine gelebilmek için hawaii'ye tatile gittiğinde hayatının en büyük kabusuyla karşı karşıya kalır. eski sevgilisi ve erkek arkadaşı aldous da aynı tatil köyünde kalmaktadır.
forgetting sarah marshall fragmanı 3 00:41
forgetting sarah marshall fragmanı 3 967 izlenme - 7 yıl önce müzisyen peter altı yılını televizyon yıldızı kız arkadaşı sarah'ı idolleştirmekle geçirmiştir. sarah'ın attığı her adımda yanında olmaya çalışır. o sarah'ın hem sevgilisi hem asistanıdır. ancak sarah tarafından terk edilmesiyle birlikte kendisini yapayalnız bulur. peter kendine gelebilmek için hawaii'ye tatile gittiğinde hayatının en büyük kabusuyla karşı karşıya kalır. eski sevgilisi ve erkek arkadaşı aldous da aynı tatil köyünde kalmaktadır.
Erhan Erkal- Aşkzede 03:54
Erhan Erkal- Aşkzede 394 izlenme - 4 yıl önce Aşkzede 2014 Maxisingle.tarih,aşkzede,bula Bula,hayaline Uzandım,yaralı Serçe
forgetting sarah marshall fragmanı 1 00:16
forgetting sarah marshall fragmanı 1 771 izlenme - 7 yıl önce müzisyen peter altı yılını televizyon yıldızı kız arkadaşı sarah'ı idolleştirmekle geçirmiştir. sarah'ın attığı her adımda yanında olmaya çalışır. o sarah'ın hem sevgilisi hem asistanıdır. ancak sarah tarafından terk edilmesiyle birlikte kendisini yapayalnız bulur. peter kendine gelebilmek için hawaii'ye tatile gittiğinde hayatının en büyük kabusuyla karşı karşıya kalır. eski sevgilisi ve erkek arkadaşı aldous da aynı tatil köyünde kalmaktadır.
forgetting sarah marshall fragmanı 2 00:44
forgetting sarah marshall fragmanı 2 355 izlenme - 7 yıl önce müzisyen peter altı yılını televizyon yıldızı kız arkadaşı sarah'ı idolleştirmekle geçirmiştir. sarah'ın attığı her adımda yanında olmaya çalışır. o sarah'ın hem sevgilisi hem asistanıdır. ancak sarah tarafından terk edilmesiyle birlikte kendisini yapayalnız bulur. peter kendine gelebilmek için hawaii'ye tatile gittiğinde hayatının en büyük kabusuyla karşı karşıya kalır. eski sevgilisi ve erkek arkadaşı aldous da aynı tatil köyünde kalmaktadır.
forgetting sarah marshall fragmanı 4 00:24
forgetting sarah marshall fragmanı 4 343 izlenme - 7 yıl önce müzisyen peter altı yılını televizyon yıldızı kız arkadaşı sarah'ı idolleştirmekle geçirmiştir. sarah'ın attığı her adımda yanında olmaya çalışır. o sarah'ın hem sevgilisi hem asistanıdır. ancak sarah tarafından terk edilmesiyle birlikte kendisini yapayalnız bulur. peter kendine gelebilmek için hawaii'ye tatile gittiğinde hayatının en büyük kabusuyla karşı karşıya kalır. eski sevgilisi ve erkek arkadaşı aldous da aynı tatil köyünde kalmaktadır.
Erhan Erkal Yaralı Serçe 05:07
Erhan Erkal Yaralı Serçe 155 izlenme - 4 yıl önce Erhan Erkal Aşkzede 2014
Erhan Erkal - Hayaline Uzandım 04:08
Erhan Erkal - Hayaline Uzandım 108 izlenme - 4 yıl önce Erhan Erkal Aşkzede 2014
Erhan Erkal Albüm Teaser 02:47
Erhan Erkal Albüm Teaser 30 izlenme - 4 yıl önce Erhan Erkal - Aşkzede 2014
Bahar Gelir - Aşkzede 03:58
Bahar Gelir - Aşkzede 4 izlenme - 10 ay önce
Bahar Gelir - Aşkzede 03:55
Bahar Gelir - Aşkzede 1 izlenme - 10 ay önce