Hoşgeldiniz!

Aslanı Videoları İzle

su aygırı aslanı yutuyor 00:25
su aygırı aslanı yutuyor 132.660 izlenme - 5 yıl önce
Aslanı Anakondanın Ağzından Kardeşleri Kurtardı 00:51
Aslanı Anakondanın Ağzından Kardeşleri Kurtardı 102.314 izlenme - 6 yıl önce aslanı anakondanın ağzından kardeşleri kurtardı
Eğitmenini Öpen Deniz Aslanı 00:40
Eğitmenini Öpen Deniz Aslanı 32.284 izlenme - 3 yıl önce Deniz Aslanından Eğitmenine Sürpriz Öpücük
Kutup Ayısının Deniz Aslanlarına Saldırması 03:31
Kutup Ayısının Deniz Aslanlarına Saldırması 438 izlenme - 1 hafta önce Antarktika'da açlığa dayanamayan kutup ayısı deniz aslanı sürüsüne saldırdı. Kameraya yansıyan görüntüleri hep birlikte izliyoruz.
Sivas Kangal 00:50
Sivas Kangal 44.021 izlenme - 3 yıl önce http://www.satilikkangalkopek.com/ Sivas kangalı damızlık dışı kangallarımızdan çomar ılk deneyımını yaslı kurtla yasadı çomarın vıdeosunu web sıtemızden canlı olarak ızleyebılırsınız
Çocuğun Deniz Aslanıyla Oyunu 01:29
Çocuğun Deniz Aslanıyla Oyunu 9.923 izlenme - 3 yıl önce Çocuğun Deniz Aslanıyla Oyunu
Zehir Kanalları Görülen Karınca Aslanı - Böcek Reis 04:31
Zehir Kanalları Görülen Karınca Aslanı - Böcek Reis 4.854 izlenme - 10 ay önce Karınca aslanlarının böcekler dünyasının belkide en güçlü en istilacı türünü nasıl yediğinin sırrı ortaya çıktı.Alt kısmından aptığım macro çekimlerde dişlerin ucuna kadar ulaşan kanallar var.Bunlar çukura düşen karıncayı ya zehirliyor,yada uyuşturuyor.
anadolu aslanı; kangal 01:16
anadolu aslanı; kangal 14.756 izlenme - 6 yıl önce
 Balıkçıların Yakaladığı Balığı Balık Çaldı 01:18
Balıkçıların Yakaladığı Balığı Balık Çaldı 10.537 izlenme - 3 yıl önce Meksika'da balıkçılık üzerine program yapan Mike Ritz ile balıkçı konuğu, yakaladıkları balıklar üzerine konuştuğu sırada, teknenin yanından fırlayan bir deniz aslanı koca balığı kuyruğundan yakalayarak denize çekti.
Rus Balıkçılara Deniz Aslanı Sürprizi 01:57
Rus Balıkçılara Deniz Aslanı Sürprizi 1.587 izlenme - 5 ay önce Rus teknesindeki balıkçılar muazzam ağırlıkta balıkları yakaladıkları için sevinirken ağ içinden çıkan deniz aslanı herkesi şoke etti.
k9 eğitim böyle olur,karadeniz aslanı şahika,köpek 02:30
k9 eğitim böyle olur,karadeniz aslanı şahika,köpek 21.250 izlenme - 8 yıl önce k9 eğitim böyle olur,karadeniz aslanı şahika,köpek
Kayıkçılara Sürpriz Yapan Deniz Aslanı 00:34
Kayıkçılara Sürpriz Yapan Deniz Aslanı 136 izlenme - 2 hafta önce Yeni Zelanda'nın Stewart Adası açıklarında görülen deniz aslanı kayakçılara böyle sürpriz yaptı. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Karınca Aslanı - Myrmeleon Formicarius - Böcek Reis 06:33
Karınca Aslanı - Myrmeleon Formicarius - Böcek Reis 3.273 izlenme - 10 ay önce Karıncaları avlayarak yaşayan bir canlı.Kumlarda tuzak kuruyor ve geçen karıncaları avlıyor. Korku filmlerinden fırlamış gibi bir canlı.ama metamorfoz sonrası harika bir uçan canlıya dönüşecek.
Deniz Aslanı Çapkınlık Peşinde 00:09
Deniz Aslanı Çapkınlık Peşinde 8.238 izlenme - 4 yıl önce Deniz Aslanı Çapkınlık Peşinde
Karınca Aslanının Avlanması - Böcek Reis 03:04
Karınca Aslanının Avlanması - Böcek Reis 1.968 izlenme - 10 ay önce Karınca aslanı tuzağına düşen karıncaları gömüyor ve yiyor. Daha büyük olan böcekleri de avlıyor. büyük böcekleri gömemiyor ama zehirleyerek öldürüyor. Bu videoda karınca aslanlarının zehirli olduğunu öğreniyoruz. facebook: Macro Evren Youtube: Böcek Reis
Gülşah - Aslan Kaç Paraparapom 02:15
Gülşah - Aslan Kaç Paraparapom 3.919 izlenme - 2 yıl önce 1975 yapımı Gülşah filminin hafızalarda en çok yer eden sahnelerinden biri. Müstakbel üvey anneye hazırlanan "dağ aslanı" senaryosu. Neyse ki, dağ aslanını korkutmak kolaydır.
Hz. Hamza'dan Ebu Cehil'e Tokat 01:49
Hz. Hamza'dan Ebu Cehil'e Tokat 3.645 izlenme - 1 yıl önce Bildiğiniz üzere Çağrı Filmi iki ayrı oyuncu kadrosu ile çekilmiştir. Birinde arap oyuncular diğerinde batılı oyuncular oynamıştır. Genelde tvlerde yabancıların oynadığı gösterilir. Bu versiyonda araplar oynamıştır. Orjinal dilinde altyazı eklenmiştir.
Bufalo Aslanı Perişan Etti 01:03
Bufalo Aslanı Perişan Etti 1.261 izlenme - 1 yıl önce Bufalo Aslanı Perişan Etti
Gürkan Demirez - Kaşık Çalar Ankaranın Aslanı 03:28
Gürkan Demirez - Kaşık Çalar Ankaranın Aslanı 2.753 izlenme - 2 yıl önce Şarkı sözleri Ankaranın garını Çeken bilir gahrını Güzelleri güzel olur (x2) Seven bilir dadını Kaşık çalar ankaranın aslanı Muhapbeti has yerinidir sincanı Seviyorum kara gözlü gülcanı Yarim bana varmazsa neyleyim Neyleyim ben bu canı Hababab sesi yükseldi Muhapbet iştaha geldi Hababab (x2) Bam telini duyunca Ey çeker ankara genci
Satılık Chow Chow ( Çin Aslanı ) Yavruları 02:12
Satılık Chow Chow ( Çin Aslanı ) Yavruları 1.231 izlenme - 2 yıl önce Satılık Chow Chow ( Çin Aslanı ) Yavruları
Bufalo Aslanı Ödürüyor Bufalolar Aslanı Parçalıyor (+18) 07:34
Bufalo Aslanı Ödürüyor Bufalolar Aslanı Parçalıyor (+18) 325 izlenme - 8 ay önce Bufalo ava çıkan erkek aslanı öldürüyor. Bufalolar aslanı paramparça Ediyor. Ormanlar kralı aslan bufalolar tarafından parçalanıyor. http://www.bilgibilgiler.com. Bufalo Aslanı Parçaladı, Bufalo Aslana Saldırıyor.
the searchers 02:47
the searchers 4.092 izlenme - 6 yıl önce
Şezlongda Birbirlerine Sarılıp Keyif Yapan Deniz Aslanları 01:45
Şezlongda Birbirlerine Sarılıp Keyif Yapan Deniz Aslanları 628 izlenme - 1 yıl önce Profesyonel okyanus fotoğrafçısı Clark Little, Galapagos Adaları'ndaki Puerto Ayora kasabasında sevimli deniz aslanlarına rastladı. Boş bir kumsalında bulunan şezlonglarda birbirlerine sarılmış bir şekilde uzanırken onları kameraya kaydetti.
Otomobil Çeken Aksaray Malaklısı (Anadolu Aslanı) 01:29
Otomobil Çeken Aksaray Malaklısı (Anadolu Aslanı) 1.216 izlenme - 2 yıl önce Güçlü ve iri köpek ırklarından olan, "Anadolu Aslanı" olarak bilinen Aksaray Malaklısı, 1,5 tonluk aracı çekti. İzliyoruz efendim
fırfır işte 00:24
fırfır işte 1.988 izlenme - 6 yıl önce
Ağa Takılmış Deniz Aslanını Takıldığı Ağdan Kurtaran İnsanlar 00:55
Ağa Takılmış Deniz Aslanını Takıldığı Ağdan Kurtaran İnsanlar 179 izlenme - 4 ay önce Denizaslanı Vikipedi: Denizaslanıgiller, Kulaklıfokgiller, İrikulaklıgiller (Otariidae), etçiller (Carnivora) takımından bir köpeğimsi yüzgeçayaklı familya. Büyük koloniler içerisinde okyanusların birçok kayalık kıyılarında yaşarlar. Fokgillerde olduğu kadar karada ilerleme kabiliyetlerini kaybetmemiş ve karada da rahat hareket edebilecek bir vücut yapısına sahiptirler. Familyanın en küçük üyeleri sırf 25 kiloya ulaşan, bazı denizayısı türlerinin dişileri, ve en büyükleri 500 kiloya kadar ulaşan Eumetopias jubatus türünün erkekleridir. Phocarctos hookeri türün erkekleri 3,5 m uzunluğa ulaşırken, Arctocephalus galapagoensis türünün dişileri ancak 1 m uzunluğa ulaşırlar. Bu sayılardanda belli olduğu gibi, bu familyada cinsiyete göre ölçüler çok değişebilir. Örneğin Callorhinus (Kuzey denizayısı) cinsine ait türlerde erkekler dişilerden 4 kere daha ağır olurlar. Bu farkların familyadaki özel çiftleşme usulünden kaynaklandığı düşünülmektedir. Denizayısıgillerin kafatası, kafasındaki kasları, damarları, sinirleri ile ayıların kafatasına çok benzer. Omuriliğinin boyun ve 15 göğüs eklemi bölümünde diğer yerlerinden daha sağlam yapılı olması nedeniyle, evrim sürecinde ağırlığını ön ayaklarına yüklemesi ile geliştiği varsayılmaktadır. Denizayısıgiller soğuk kutup denizlerinde, ılıman denizlerde ve subtropik denizlerde yaşarlar. En fazla türleri kutup denizlerinde bulunur. Akdeniz'de ve Türkiye'nin diğer denizlerinde Denizayısıgiller yoktur. Tüm yüzgeçayaklılar gibi çoğu zamanlarını kıyıya yakın sularda geçirirler. Irmakların denize aktığı bölgelerde, yani acı suda ya da hatta bu ırmakların tatlısuyunda çok nadir görülürler. Çiftleşme ve üreme karada ve özellikle kendilerine tehlike yaratabilen hayvanların bulunmadığı, çok izolasyonda kalan kayalık kıyılarda ya da kayalık adalarda gerçekleşir. Dosdoğru buzun içinde yuva kuran türler tanılmamaktadır; denizayısıgiller zaten fazla soğuk suyu da fokgiller kadar sevmezler.
Oyuncak aslanı Döven kedi oynat bakalim 00:09
Oyuncak aslanı Döven kedi oynat bakalim 473 izlenme - 1 yıl önce Oyuncak aslanı Döven kedi oynat bakalim
Ilgaz Erel - Aslanı Kızdırma 03:40
Ilgaz Erel - Aslanı Kızdırma 1.465 izlenme - 5 yıl önce
Murat Yanık 05:27
Murat Yanık 3.064 izlenme - 8 yıl önce klip çalışması yonetmen gani ruzgar şavata
Deniz Aslanı-2016 Nefes Kesti 01:33
Deniz Aslanı-2016 Nefes Kesti 358 izlenme - 12 ay önce Türk Silahlı Kuvvetleri arama kurtarma unsurları, Ege Denizi’nde Deniz Aslanı-2016 Arama Kurtarma Tatbikatını gerçekleştirdi. Ege denizinin uluslararası sularında yapılan tatbikatın ilk safhası İzmir Körfezine 75 mil uzaklıkta gerçekleştirildi. Türk Silahlı Kuvvetleri arama kurtarma unsurları tarafından icra edilen Deniz Aslanı-2016, Sahil Güvenlik Komutanlığı sevk ve idaresinde, Deniz Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri ve Sahil Güvenlik Komutanlığı unsurları ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü Ana Arama Kurtarma Koordinasyon Merkezi (AAKKM)’nin katılımıyla yapıldı. UÇAK DÜŞTÜ İlk senaryoda bir deniz uçağının tehlike sinyali vermesinin ardından denize düşen uçakta bulunan yolcu ve mürettebatı kurtarmak için harekete geçildi. 1 numaralı tatbikat sahasından Ana Arama Kurtarma Koordinasyon Merkezi (AAKKM) tarafından alınan tehlike sinyali, Deniz Arama Kurtarma Koordinasyon Merkezine (DAKKM) iletildi. DAKKM’nin Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Arama Kurtarma Koordinasyon Merkezinden unsur talep etmesi üzerine, sahil güvenliğe ait Umut ve Yaşam korvetleri ile TCSG 311, TCSG 107 botları, 1 arama kurtarma uçağı, 1 arama kurtarma helikopteri; Hava Kuvvetlerine ait 1 arama kurtarma uçağı, 1 arama kurtarma helikopteri ve Kara Kuvvetleri’ne ait 1 arama kurtarma helikopterinden oluşan arama kurtarma görev birliği harekete geçti. Olay yerine sevk edilen Sahil Güvenlik arama kurtarma uçağı, kazazedelerin bulunduğu mevkiye SAR kiti attı. Sahil Güvenlik helikopteri ve bir bot, SAR kitinden kazazedeleri kurtarmasıyla tatbikatın ilk safhası başarılı bir şekilde sona erdi.