Hoşgeldiniz!

Aslanı Videoları İzle

Küçük Kızı Suya Çekerek Korkutan Deniz Aslanı 02:15
Küçük Kızı Suya Çekerek Korkutan Deniz Aslanı 3.226 izlenme - 1 ay önce Beklenmedik bir anda küçük kızı suya çekerek korkutan deniz aslanını izliyoruz.
su aygırı aslanı yutuyor 00:25
su aygırı aslanı yutuyor 134.446 izlenme - 5 yıl önce
Deniz Aslanının Küçük Kızı Suya Çekmesi - Bbc Türkçe 01:12
Deniz Aslanının Küçük Kızı Suya Çekmesi - Bbc Türkçe 1.188 izlenme - 3 hafta önce Yabani hayvanlar çizgi film karakteri ya da evcil değildir. Onlarla yakınlaşmak tehlikelidir. Küçük kız ve ailesi bu bilgiyi zor yoldan öğrenmiş.
Aslanı Anakondanın Ağzından Kardeşleri Kurtardı 00:51
Aslanı Anakondanın Ağzından Kardeşleri Kurtardı 102.330 izlenme - 6 yıl önce aslanı anakondanın ağzından kardeşleri kurtardı
Eğitmenini Öpen Deniz Aslanı 00:40
Eğitmenini Öpen Deniz Aslanı 32.298 izlenme - 3 yıl önce Deniz Aslanından Eğitmenine Sürpriz Öpücük
Sivas Kangal 00:50
Sivas Kangal 44.088 izlenme - 3 yıl önce http://www.satilikkangalkopek.com/ Sivas kangalı damızlık dışı kangallarımızdan çomar ılk deneyımını yaslı kurtla yasadı çomarın vıdeosunu web sıtemızden canlı olarak ızleyebılırsınız
Çocuğun Deniz Aslanıyla Oyunu 01:29
Çocuğun Deniz Aslanıyla Oyunu 9.923 izlenme - 3 yıl önce Çocuğun Deniz Aslanıyla Oyunu
anadolu aslanı; kangal 01:16
anadolu aslanı; kangal 14.818 izlenme - 6 yıl önce
Kutup Ayısının Deniz Aslanlarına Saldırması 03:31
Kutup Ayısının Deniz Aslanlarına Saldırması 754 izlenme - 2 ay önce Antarktika'da açlığa dayanamayan kutup ayısı deniz aslanı sürüsüne saldırdı. Kameraya yansıyan görüntüleri hep birlikte izliyoruz.
Zehir Kanalları Görülen Karınca Aslanı - Böcek Reis 04:31
Zehir Kanalları Görülen Karınca Aslanı - Böcek Reis 5.072 izlenme - 1 yıl önce Karınca aslanlarının böcekler dünyasının belkide en güçlü en istilacı türünü nasıl yediğinin sırrı ortaya çıktı.Alt kısmından aptığım macro çekimlerde dişlerin ucuna kadar ulaşan kanallar var.Bunlar çukura düşen karıncayı ya zehirliyor,yada uyuşturuyor.
 Balıkçıların Yakaladığı Balığı Balık Çaldı 01:18
Balıkçıların Yakaladığı Balığı Balık Çaldı 10.539 izlenme - 4 yıl önce Meksika'da balıkçılık üzerine program yapan Mike Ritz ile balıkçı konuğu, yakaladıkları balıklar üzerine konuştuğu sırada, teknenin yanından fırlayan bir deniz aslanı koca balığı kuyruğundan yakalayarak denize çekti.
Rus Balıkçılara Deniz Aslanı Sürprizi 01:57
Rus Balıkçılara Deniz Aslanı Sürprizi 1.634 izlenme - 7 ay önce Rus teknesindeki balıkçılar muazzam ağırlıkta balıkları yakaladıkları için sevinirken ağ içinden çıkan deniz aslanı herkesi şoke etti.
k9 eğitim böyle olur,karadeniz aslanı şahika,köpek 02:30
k9 eğitim böyle olur,karadeniz aslanı şahika,köpek 21.257 izlenme - 9 yıl önce k9 eğitim böyle olur,karadeniz aslanı şahika,köpek
Karınca Aslanı - Myrmeleon Formicarius - Böcek Reis 06:33
Karınca Aslanı - Myrmeleon Formicarius - Böcek Reis 3.323 izlenme - 1 yıl önce Karıncaları avlayarak yaşayan bir canlı.Kumlarda tuzak kuruyor ve geçen karıncaları avlıyor. Korku filmlerinden fırlamış gibi bir canlı.ama metamorfoz sonrası harika bir uçan canlıya dönüşecek.
Deniz Aslanı Çapkınlık Peşinde 00:09
Deniz Aslanı Çapkınlık Peşinde 8.289 izlenme - 5 yıl önce Deniz Aslanı Çapkınlık Peşinde
Gülşah - Aslan Kaç Paraparapom 02:15
Gülşah - Aslan Kaç Paraparapom 4.384 izlenme - 2 yıl önce 1975 yapımı Gülşah filminin hafızalarda en çok yer eden sahnelerinden biri. Müstakbel üvey anneye hazırlanan "dağ aslanı" senaryosu. Neyse ki, dağ aslanını korkutmak kolaydır.
Karınca Aslanının Avlanması - Böcek Reis 03:04
Karınca Aslanının Avlanması - Böcek Reis 2.077 izlenme - 12 ay önce Karınca aslanı tuzağına düşen karıncaları gömüyor ve yiyor. Daha büyük olan böcekleri de avlıyor. büyük böcekleri gömemiyor ama zehirleyerek öldürüyor. Bu videoda karınca aslanlarının zehirli olduğunu öğreniyoruz. facebook: Macro Evren Youtube: Böcek Reis
Hz. Hamza'dan Ebu Cehil'e Tokat 01:49
Hz. Hamza'dan Ebu Cehil'e Tokat 3.673 izlenme - 1 yıl önce Bildiğiniz üzere Çağrı Filmi iki ayrı oyuncu kadrosu ile çekilmiştir. Birinde arap oyuncular diğerinde batılı oyuncular oynamıştır. Genelde tvlerde yabancıların oynadığı gösterilir. Bu versiyonda araplar oynamıştır. Orjinal dilinde altyazı eklenmiştir.
Bufalo Aslanı Perişan Etti 01:03
Bufalo Aslanı Perişan Etti 1.286 izlenme - 1 yıl önce Bufalo Aslanı Perişan Etti
Küçük Kızı Suya Çeken Deniz Aslanı 02:15
Küçük Kızı Suya Çeken Deniz Aslanı 80 izlenme - 4 hafta önce Kanada'da Turistlerin deniz aslanlarını beslediği bir yerde iskelenin kıyısına oturan küçük bir kız, deniz aslanı tarafından ısırılarak suya çekildi. Küçük kız suya çekilir çekilmez kızın aile üyelerinden birisi olduğu bilinen adam, korkusuzca suya atlayarak küçük kızı kurtarıyor.
Gürkan Demirez - Kaşık Çalar Ankaranın Aslanı 03:28
Gürkan Demirez - Kaşık Çalar Ankaranın Aslanı 2.767 izlenme - 2 yıl önce Şarkı sözleri Ankaranın garını Çeken bilir gahrını Güzelleri güzel olur (x2) Seven bilir dadını Kaşık çalar ankaranın aslanı Muhapbeti has yerinidir sincanı Seviyorum kara gözlü gülcanı Yarim bana varmazsa neyleyim Neyleyim ben bu canı Hababab sesi yükseldi Muhapbet iştaha geldi Hababab (x2) Bam telini duyunca Ey çeker ankara genci
Satılık Chow Chow ( Çin Aslanı ) Yavruları 02:12
Satılık Chow Chow ( Çin Aslanı ) Yavruları 1.275 izlenme - 2 yıl önce Satılık Chow Chow ( Çin Aslanı ) Yavruları
the searchers 02:47
the searchers 4.216 izlenme - 6 yıl önce
Bufalo Aslanı Ödürüyor Bufalolar Aslanı Parçalıyor (+18) 07:34
Bufalo Aslanı Ödürüyor Bufalolar Aslanı Parçalıyor (+18) 339 izlenme - 10 ay önce Bufalo ava çıkan erkek aslanı öldürüyor. Bufalolar aslanı paramparça Ediyor. Ormanlar kralı aslan bufalolar tarafından parçalanıyor. http://www.bilgibilgiler.com. Bufalo Aslanı Parçaladı, Bufalo Aslana Saldırıyor.
Küçük Kızı Isıran Deniz Aslanı 00:14
Küçük Kızı Isıran Deniz Aslanı 56 izlenme - 1 ay önce Deniz aslanı, ailenin küçük kızını bir anda kalçasından ısırdı ve suya çekti. Kıyıda büyük panik yaşanırken, hemen suya atlayan baba, kızını kurtardı. Sudan çıkarılan çocuğun durumunun iyi olduğu görülürken, deniz aslanı ise bölgeden uzaklaştı.
Kayıkçılara Sürpriz Yapan Deniz Aslanı 00:34
Kayıkçılara Sürpriz Yapan Deniz Aslanı 137 izlenme - 3 ay önce Yeni Zelanda'nın Stewart Adası açıklarında görülen deniz aslanı kayakçılara böyle sürpriz yaptı. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Şezlongda Birbirlerine Sarılıp Keyif Yapan Deniz Aslanları 01:45
Şezlongda Birbirlerine Sarılıp Keyif Yapan Deniz Aslanları 629 izlenme - 1 yıl önce Profesyonel okyanus fotoğrafçısı Clark Little, Galapagos Adaları'ndaki Puerto Ayora kasabasında sevimli deniz aslanlarına rastladı. Boş bir kumsalında bulunan şezlonglarda birbirlerine sarılmış bir şekilde uzanırken onları kameraya kaydetti.
Deniz Aslanı Küçük Kızı Suya Çekti 01:12
Deniz Aslanı Küçük Kızı Suya Çekti 49 izlenme - 1 ay önce Kanada'nın Vancouver kentinde limanların çevresinde yemek arayan deniz aslanlarını görmek sürpriz değil. Ancak onları beslemek oldukça tehlikeli olabiliyor. Uyarıları dikkate almayan bir aile bunu zor bir deneyimle öğrendi.
fırfır işte 00:24
fırfır işte 1.993 izlenme - 6 yıl önce
Otomobil Çeken Aksaray Malaklısı (Anadolu Aslanı) 01:29
Otomobil Çeken Aksaray Malaklısı (Anadolu Aslanı) 1.232 izlenme - 3 yıl önce Güçlü ve iri köpek ırklarından olan, "Anadolu Aslanı" olarak bilinen Aksaray Malaklısı, 1,5 tonluk aracı çekti. İzliyoruz efendim