Hoşgeldiniz!

aslanı

su aygırı aslanı yutuyor 00:25
su aygırı aslanı yutuyor 135.286 izlenme - 5 yıl önce
Aslanı Anakondanın Ağzından Kardeşleri Kurtardı 00:51
Aslanı Anakondanın Ağzından Kardeşleri Kurtardı 102.345 izlenme - 6 yıl önce aslanı anakondanın ağzından kardeşleri kurtardı
Küçük Kızı Suya Çekerek Korkutan Deniz Aslanı 02:15
Küçük Kızı Suya Çekerek Korkutan Deniz Aslanı 3.335 izlenme - 2 ay önce Beklenmedik bir anda küçük kızı suya çekerek korkutan deniz aslanını izliyoruz.
Deniz Aslanının Küçük Kızı Suya Çekmesi - Bbc Türkçe 01:12
Deniz Aslanının Küçük Kızı Suya Çekmesi - Bbc Türkçe 1.204 izlenme - 2 ay önce Yabani hayvanlar çizgi film karakteri ya da evcil değildir. Onlarla yakınlaşmak tehlikelidir. Küçük kız ve ailesi bu bilgiyi zor yoldan öğrenmiş.
Eğitmenini Öpen Deniz Aslanı 00:40
Eğitmenini Öpen Deniz Aslanı 32.304 izlenme - 4 yıl önce Deniz Aslanından Eğitmenine Sürpriz Öpücük
Sivas Kangal 00:50
Sivas Kangal 44.110 izlenme - 3 yıl önce http://www.satilikkangalkopek.com/ Sivas kangalı damızlık dışı kangallarımızdan çomar ılk deneyımını yaslı kurtla yasadı çomarın vıdeosunu web sıtemızden canlı olarak ızleyebılırsınız
Çocuğun Deniz Aslanıyla Oyunu 01:29
Çocuğun Deniz Aslanıyla Oyunu 9.924 izlenme - 3 yıl önce Çocuğun Deniz Aslanıyla Oyunu
anadolu aslanı; kangal 01:16
anadolu aslanı; kangal 14.831 izlenme - 7 yıl önce
 Balıkçıların Yakaladığı Balığı Balık Çaldı 01:18
Balıkçıların Yakaladığı Balığı Balık Çaldı 10.546 izlenme - 4 yıl önce Meksika'da balıkçılık üzerine program yapan Mike Ritz ile balıkçı konuğu, yakaladıkları balıklar üzerine konuştuğu sırada, teknenin yanından fırlayan bir deniz aslanı koca balığı kuyruğundan yakalayarak denize çekti.
Zehir Kanalları Görülen Karınca Aslanı - Böcek Reis 04:31
Zehir Kanalları Görülen Karınca Aslanı - Böcek Reis 5.114 izlenme - 1 yıl önce Karınca aslanlarının böcekler dünyasının belkide en güçlü en istilacı türünü nasıl yediğinin sırrı ortaya çıktı.Alt kısmından aptığım macro çekimlerde dişlerin ucuna kadar ulaşan kanallar var.Bunlar çukura düşen karıncayı ya zehirliyor,yada uyuşturuyor.
Kutup Ayısının Deniz Aslanlarına Saldırması 03:31
Kutup Ayısının Deniz Aslanlarına Saldırması 783 izlenme - 3 ay önce Antarktika'da açlığa dayanamayan kutup ayısı deniz aslanı sürüsüne saldırdı. Kameraya yansıyan görüntüleri hep birlikte izliyoruz.
k9 eğitim böyle olur,karadeniz aslanı şahika,köpek 02:30
k9 eğitim böyle olur,karadeniz aslanı şahika,köpek 21.260 izlenme - 9 yıl önce k9 eğitim böyle olur,karadeniz aslanı şahika,köpek
Rus Balıkçılara Deniz Aslanı Sürprizi 01:57
Rus Balıkçılara Deniz Aslanı Sürprizi 1.666 izlenme - 8 ay önce Rus teknesindeki balıkçılar muazzam ağırlıkta balıkları yakaladıkları için sevinirken ağ içinden çıkan deniz aslanı herkesi şoke etti.
Gülşah - Aslan Kaç Paraparapom 02:15
Gülşah - Aslan Kaç Paraparapom 4.585 izlenme - 3 yıl önce 1975 yapımı Gülşah filminin hafızalarda en çok yer eden sahnelerinden biri. Müstakbel üvey anneye hazırlanan "dağ aslanı" senaryosu. Neyse ki, dağ aslanını korkutmak kolaydır.
Deniz Aslanı Çapkınlık Peşinde 00:09
Deniz Aslanı Çapkınlık Peşinde 8.344 izlenme - 5 yıl önce Deniz Aslanı Çapkınlık Peşinde
Karınca Aslanı - Myrmeleon Formicarius - Böcek Reis 06:33
Karınca Aslanı - Myrmeleon Formicarius - Böcek Reis 3.334 izlenme - 1 yıl önce Karıncaları avlayarak yaşayan bir canlı.Kumlarda tuzak kuruyor ve geçen karıncaları avlıyor. Korku filmlerinden fırlamış gibi bir canlı.ama metamorfoz sonrası harika bir uçan canlıya dönüşecek.
Karınca Aslanının Avlanması - Böcek Reis 03:04
Karınca Aslanının Avlanması - Böcek Reis 2.110 izlenme - 1 yıl önce Karınca aslanı tuzağına düşen karıncaları gömüyor ve yiyor. Daha büyük olan böcekleri de avlıyor. büyük böcekleri gömemiyor ama zehirleyerek öldürüyor. Bu videoda karınca aslanlarının zehirli olduğunu öğreniyoruz. facebook: Macro Evren Youtube: Böcek Reis
Hz. Hamza'dan Ebu Cehil'e Tokat 01:49
Hz. Hamza'dan Ebu Cehil'e Tokat 3.688 izlenme - 2 yıl önce Bildiğiniz üzere Çağrı Filmi iki ayrı oyuncu kadrosu ile çekilmiştir. Birinde arap oyuncular diğerinde batılı oyuncular oynamıştır. Genelde tvlerde yabancıların oynadığı gösterilir. Bu versiyonda araplar oynamıştır. Orjinal dilinde altyazı eklenmiştir.
Bufalo Aslanı Perişan Etti 01:03
Bufalo Aslanı Perişan Etti 1.299 izlenme - 2 yıl önce Bufalo Aslanı Perişan Etti
Gürkan Demirez - Kaşık Çalar Ankaranın Aslanı 03:28
Gürkan Demirez - Kaşık Çalar Ankaranın Aslanı 2.769 izlenme - 3 yıl önce Şarkı sözleri Ankaranın garını Çeken bilir gahrını Güzelleri güzel olur (x2) Seven bilir dadını Kaşık çalar ankaranın aslanı Muhapbeti has yerinidir sincanı Seviyorum kara gözlü gülcanı Yarim bana varmazsa neyleyim Neyleyim ben bu canı Hababab sesi yükseldi Muhapbet iştaha geldi Hababab (x2) Bam telini duyunca Ey çeker ankara genci
Satılık Chow Chow ( Çin Aslanı ) Yavruları 02:12
Satılık Chow Chow ( Çin Aslanı ) Yavruları 1.338 izlenme - 3 yıl önce Satılık Chow Chow ( Çin Aslanı ) Yavruları
the searchers 02:47
the searchers 4.321 izlenme - 6 yıl önce
Bufalo Aslanı Ödürüyor Bufalolar Aslanı Parçalıyor (+18) 07:34
Bufalo Aslanı Ödürüyor Bufalolar Aslanı Parçalıyor (+18) 342 izlenme - 11 ay önce Bufalo ava çıkan erkek aslanı öldürüyor. Bufalolar aslanı paramparça Ediyor. Ormanlar kralı aslan bufalolar tarafından parçalanıyor. http://www.bilgibilgiler.com. Bufalo Aslanı Parçaladı, Bufalo Aslana Saldırıyor.
Küçük Kızı Suya Çeken Deniz Aslanı 02:15
Küçük Kızı Suya Çeken Deniz Aslanı 92 izlenme - 2 ay önce Kanada'da Turistlerin deniz aslanlarını beslediği bir yerde iskelenin kıyısına oturan küçük bir kız, deniz aslanı tarafından ısırılarak suya çekildi. Küçük kız suya çekilir çekilmez kızın aile üyelerinden birisi olduğu bilinen adam, korkusuzca suya atlayarak küçük kızı kurtarıyor.
Şezlongda Birbirlerine Sarılıp Keyif Yapan Deniz Aslanları 01:45
Şezlongda Birbirlerine Sarılıp Keyif Yapan Deniz Aslanları 632 izlenme - 1 yıl önce Profesyonel okyanus fotoğrafçısı Clark Little, Galapagos Adaları'ndaki Puerto Ayora kasabasında sevimli deniz aslanlarına rastladı. Boş bir kumsalında bulunan şezlonglarda birbirlerine sarılmış bir şekilde uzanırken onları kameraya kaydetti.
fırfır işte 00:24
fırfır işte 1.994 izlenme - 7 yıl önce
Otomobil Çeken Aksaray Malaklısı (Anadolu Aslanı) 01:29
Otomobil Çeken Aksaray Malaklısı (Anadolu Aslanı) 1.244 izlenme - 3 yıl önce Güçlü ve iri köpek ırklarından olan, "Anadolu Aslanı" olarak bilinen Aksaray Malaklısı, 1,5 tonluk aracı çekti. İzliyoruz efendim
Kayıkçılara Sürpriz Yapan Deniz Aslanı 00:34
Kayıkçılara Sürpriz Yapan Deniz Aslanı 137 izlenme - 3 ay önce Yeni Zelanda'nın Stewart Adası açıklarında görülen deniz aslanı kayakçılara böyle sürpriz yaptı. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Oyuncak aslanı Döven kedi oynat bakalim 00:09
Oyuncak aslanı Döven kedi oynat bakalim 486 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak aslanı Döven kedi oynat bakalim
Küçük Kızı Isıran Deniz Aslanı 00:14
Küçük Kızı Isıran Deniz Aslanı 56 izlenme - 2 ay önce Deniz aslanı, ailenin küçük kızını bir anda kalçasından ısırdı ve suya çekti. Kıyıda büyük panik yaşanırken, hemen suya atlayan baba, kızını kurtardı. Sudan çıkarılan çocuğun durumunun iyi olduğu görülürken, deniz aslanı ise bölgeden uzaklaştı.