Hoşgeldiniz!

Aslı Gören

Aslı Gören & Salih Çiçek & Tayfun Solumaz Eşleşmesi O Ses Türkiye 19 Ocak Salı 03:32
Aslı Gören & Salih Çiçek & Tayfun Solumaz Eşleşmesi O Ses Türkiye 19 Ocak Salı 21.869 izlenme - 2 yıl önce Aslı Gören & Salih Çiçek & Tayfun Solumaz Eşleşmesi (O Ses Türkiye 19 Ocak 2016) Sesler ve jüri üyeleri yarışıyor, “O Ses Türkiye” de heyecan devam ediyor. Hadise, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz ile Hakan Özoğuz’un jüri koltuğunda oturduğu “O Ses Türkiye” de, her zaman olduğu gibi sesler değil, jüriler yarışıyor. O Ses Türkiye son sürat devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sunduğu, jüri koltuğunda Hadise, Gökhan&Hakan Özoğuz, Murat Boz ve Ebru Gündeş’in oturduğu ve birbirinden güzel sesli yarışmacılara sahip oldukları O Ses Türkiye’de 2. Tur performansları da ağızları açıkta bıraktı. O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor? O Ses Türkiye 2. Tur elemeleri nasıl yapılıyor diye merak edenlere de hemen aktaralım. Her jüri 6 yarışmacıdan 1 yarışmacıyı direk olarak Düellolarda yarıştırmak üzere seçiyorlar. Seslerinden emin olamadıkları 2 yarışmacıyı da tekrar dinlemek için birebirde yarıştırıyorlardı. Geri kalan 3 kişi ise direk olarak eleniyordu. İşte böylesine zorlu elemelerde yarışmacılar ellerinden geleni yaptı, ancak sesi biraz daha güzel olan ve duyguyu bir tık önde tutan yarışmacılar yarışmaya devam etmeye hak kazandı. İkinci Tur elemelerinde yarışmaya kimler veda edecek, kimler birinciliğe doğru ilerleyecek? İşler gittikçe zorlaşıyor.
Aslı Gören - Sabret Gönül (O Ses Türkiye - Düello Performansı) 02:32
Aslı Gören - Sabret Gönül (O Ses Türkiye - Düello Performansı) 896 izlenme - 2 yıl önce Aslı Gören - Makber / Sabret Gönül | O Ses Türkiye Çapraz Düello Performansı - (26.01.2016) 62% | Gökhan ve Hakan - Alpaslan Adsay 38% | Hadise - Aslı Gören Şarkı Sözleri: Sevabı var hayatın Biter mi ki bu çile Bize karşı kördüğüm Bize karşı hep engel Ne hesabı var hayatın Çare var mı bu derde Suçu neydi baharın Karanfiller açarken Sabret gönül sabret Küsme sakın kaderine şükret Küsme fundyysozleri.blogspot Her kışın bir baharı var elbet Yeterki sen sabret Sabret gönül sabret Küsme sakın kaderine şükret Her kışın bir baharı var elbet Yeterki sen sabret nakarat x3
Aslı Gören - Makber (O Ses Türkiye Çapraz Düellolar) 26 Ocak Salı 02:34
Aslı Gören - Makber (O Ses Türkiye Çapraz Düellolar) 26 Ocak Salı 265 izlenme - 2 yıl önce Aslı Gören - Makber | O Ses Türkiye Çapraz Düellolar Performansları Şarkı Sözleri: Heryer karanlık Pûr nur o mevki Mağrip mi yoksa makber mi Yarab Mağrip mi yoksa makber mi Yarab Kabri çiçekten Bir türbe olmuş Dönmüş o türbe bir haclegâhe Dönmüş o türbe bir haclegâhe Bir haclegahe dönmüşse türben Aç koynunu aç ma' şukanım ben "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."