Hoşgeldiniz!

Aslıhan Doğan Videoları İzle

Aslıhan'dan Arda'ya: 'Fener'de oynar mısın aşkım?' 00:17
Aslıhan'dan Arda'ya: 'Fener'de oynar mısın aşkım?' 1.380 izlenme - 1 yıl önce Barcelona'ya transfer olan Arda Turan, İspanya'daki evinde periscope hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Bu sırada sevgilisi Aslıhan Doğan araya girip, 'F.Bahçe'de oynar mısın?' diye sorunca Arda, 'Şimdi cevap vereceğim abuk subuk manşet olacak' cevabını verdi.İşte o görüntüler...
Arda Turan: 'Eti form yiyoruz Evde lightız' 04:09
Arda Turan: 'Eti form yiyoruz Evde lightız' 1.031 izlenme - 1 yıl önce Arda Turan sevgilisi Aslıhan Doğan ile canlı yayınla Periscope'dan merak edilen soruları yanıtladı.
Aslıhan'dan Arda'ya: 'Fener'de oynar mısın aşkım?' 00:17
Aslıhan'dan Arda'ya: 'Fener'de oynar mısın aşkım?' 734 izlenme - 1 yıl önce Barcelona'ya transfer olan Arda Turan, İspanya'daki evinde periscope hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Bu sırada sevgilisi Aslıhan Doğan araya girip, 'F.Bahçe'de oynar mısın?' diye sorunca Arda, 'Şimdi cevap vereceğim abuk subuk manşet olacak' cevabını verdi.İşte o görüntüler...
Aslıhan Doğan Arda Turan Tatilde 08:04
Aslıhan Doğan Arda Turan Tatilde 176 izlenme - 2 yıl önce İspanya'da futbol yaşantısını sürdüren Arda Turan, adının aşk dedikodularına karıştığı Aslıhan Doğan'la Marmaris'e gitti. Spor hayatı kadar özel yaşantısı ile de sürekli gündeme gelen Arda Turan ve Aslıhan Doğan, aynı anda kendi Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla gündem konusu oldu. Son günlerde sık sık bir arada görülen ikilinin bu kez Marmaris'e tatile çıktıkları öğrenildi. Birlikte çekildikleri fotoğrafları paylaşan çiftin fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı.
Arda Turan Aslıhan Doğan evleniyor mu? 02:09
Arda Turan Aslıhan Doğan evleniyor mu? 194 izlenme - 2 yıl önce Arda Turan Aslıhan Doğan evleniyor mu? Aslıhan Doğan kimdir? Başarı futbolcu Arda Turan uzun zamandır Aslıhan Doğan ile anılmaya başladı. Magazin basını Arda Turan ile Aslıhan Doğan sevgili mi? sorusunun cevabını ararken çift birlikte çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyor. Peki Aslıhan Doğan kimdir? işte Arda Turan Aslıhan Doğan aşkının perde arkası Spor hayatındaki başarıları kadar son zamanlarda aşk hayatındaki gelişmelerle de sık sık gündeme gelen Arda Turan'ın, sevgilisi Aslıhan Doğan'la evlenmeye hazırlandığı öğrenildi. Posta'nın haberine göre; İspanya'nın Atletico Madrid takımında top koşturan yıldız futbolcu, Aslıhan Doğan'a evlenme teklifi etti. Aslıhan Doğan'ın bu teklifi kabul etmesinin ardından çiftin bu yaz nikah masasına oturması bekleniyor. Aslıhan Doğan ile Arda Turan'ın daha önce arkadaş oldukları ve 10 yıllık sıkı bir arkadaşlıktan sonra arkadaşlıklarının tutkulu bir aşka dönüştüğü öğrenilmişti. Atletico Madrid'de top koşturan oğlunun eski sevgilileri Sinem Kobal ve İdil Fırat'a ısınamadığı öğrenilen anne Yüksel Turan, Aslıhan Doğan'a ise hemen onay verdi. Aslıhan Doğan'ın da müstakbel kayınvalidesinin bir dediğini iki etmediği, çok sıcak ve samimi bir yakınlık kurduğu konuşuluyor. Anne Yüksel Turan'ın birlikteliklerine onay verdiği Turan ile Doğan, bu yaz yıldırım nikâhı kıyma kararı aldı. Aslıhan Doğan'ın Arda Turan'la görüşmesini yasakladığı Burcu Esmersoy, önceki gün Soho'da eğlendi. Aşkları basına ilk böyle yansımıştı Spor hayatı kadar özel yaşantısı ile de sürekli gündeme gelen Arda Turan ve Aslıhan Doğan, aynı anda kendi Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla gündem konusu oldu. İspanya'da futbol yaşantısını sürdüren Arda Turan adının aşk dedikodularına karıştığı Aslıhan Doğan'la çekildiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı. Son günlerde sık sık bir arada görülen ikilinin bu kez Marmaris'e tatile çıktıkları öğrenildi. Birlikte çekildikleri fotoğrafları paylaşan çiftin fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı. Galatasaraylılığı ile bilinen ve son şampiyonluk kutlamalarına da TT Arena'ya gelen Arda Turan'ın yeni kız arkadaşı Aslıhan Doğan'ın Instagram hesabından kendi baş harflerinin bulunduğu A.D yazılı Fenerbahçe fotoğrafını payşaması ise dikkat çeken diğer bir ayrıntı oldu.
Arda Turan, Yeni Sevgilisi Aslıhan Doğan'la Tatilde 00:51
Arda Turan, Yeni Sevgilisi Aslıhan Doğan'la Tatilde 166 izlenme - 2 yıl önce Arda Turan, "arkadaşım" dediği yeni kız arkadaşı Aslıhan Doğan'la Marmaris'e tatile gitti. Çift, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarla aşk iddiasını doğruladı.
Arda Turan ile Aslıhan Doğan 20 Gündür Ayrı mı? (Söylemezsem Olmaz 28 Mart Pazartesi) 04:18
Arda Turan ile Aslıhan Doğan 20 Gündür Ayrı mı? (Söylemezsem Olmaz 28 Mart Pazartesi) 65 izlenme - 11 ay önce Arda Turan ile Aslıhan Doğan 20 Gündür Ayrı mı? Arda Turan ve sevgilisi Aslıhan Doğan hakkında yeni dedikodular su yüzüne çıktı.
Arda'nın Sevgilisi Aslıhan Doğan'ın Babası Tahliye Oldu 01:21
Arda'nın Sevgilisi Aslıhan Doğan'ın Babası Tahliye Oldu 94 izlenme - 2 yıl önce Arda Turan aşkıyla gündem olan Aslıhan Doğan'ın babası Sabri Doğan, önceki gün tahliye edildi. Evlilik hazırlığı yapan Arda'nın önündeki engel ortadan kalkmış oldu.
Arda Turan Ve Aslıhan Doğan'ın Bodrum Tatili 01:57
Arda Turan Ve Aslıhan Doğan'ın Bodrum Tatili 72 izlenme - 2 yıl önce Arda Turan ve sevgilisi Aslıhan Doğan, Çeşme tatilini noktalayıp Bodrum’a geçti. Çift önceki gün Türkbükü Maça Kızı’nın iskelesindeydi.
ARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara Sinirlendi 01:29
ARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara Sinirlendi 80 izlenme - 2 yıl önce ARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara Sinirlendi
Arda Turan, Aslıhan Doğan'la El Ele Görüntülendi 01:35
Arda Turan, Aslıhan Doğan'la El Ele Görüntülendi 68 izlenme - 2 yıl önce Milli futbolcu Arda Turan ile yeni sevgilisi Aslıhan Doğan, Nişantaşı'nda ilk kez el ele kameralara yakalandı.
Arda Turan'la Aslıhan Doğan Arasında Dövme Krizi 00:45
Arda Turan'la Aslıhan Doğan Arasında Dövme Krizi 45 izlenme - 1 yıl önce Arda Turan ile Aslıhan Doğan arasında dövme krizi yaşanıyor. Şimdilerde İstanbul'da olan Doğan'ın hâlâ İspanya'ya dönmemesi ayrılık iddialarını güçlendirdi.
Aslıhan Doğan Arda Turan'a Yapıştı mı? (Söylemezsem Olmaz 4 Nisan Pazartesi) 02:11
Aslıhan Doğan Arda Turan'a Yapıştı mı? (Söylemezsem Olmaz 4 Nisan Pazartesi) 28 izlenme - 11 ay önce Söylemezsem Olmaz moderatörü Lerzan Mutlu Barcelona'da top koşturan Arda Turan ' ın sevgilisi Aslıhan Doğan hakkında bomba bir iddia ortaya attı.
Arda Turan'a 'Fener'de Oynar Mısın?' Sorusu 00:18
Arda Turan'a 'Fener'de Oynar Mısın?' Sorusu 13 izlenme - 1 yıl önce Arda Turan İspanya'daki evinde periscope hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Bu sırada kız arkadaşı Aslıhan Doğan araya girip 'F.Bahçe'de oynar mısın?' diye sorunca Arda, 'Şimdi cevap vereceğim abuk subuk manşet olacak' cevabını verdi.İşte o görüntüler.
Arda Turan: Aslıhan'ın 7 Sülalesine Yetecek Kadar Parası Var 03:40
Arda Turan: Aslıhan'ın 7 Sülalesine Yetecek Kadar Parası Var 17 izlenme - 1 yıl önce Sevgilisi Aslıhan Doğan'ın Arda'nın parasıyla 20 bin euroluk çanta aldığı iddialarına köpüren yıldız oyuncu, "7 sülalesine yetecek kadar parası var." diyerek noktayı koydu. Rekor bir ücretle dünya devi Barcelona'ya transfer olan milli futbolcu Arda Turan, sevgilisi Aslıhan Doğan'la ilgili 'çanta' dedikodularına yanıt verdi. Arda, "Aslıhan'ın 7 sülalesine yetecek kadar parası var." dedi. MESAJ GÖNDEREREK İDDİALARI YALANLADI Genç futbolcunun, Barcelona'dayken nakit sıkıntısı çekmemesi için sevgilisine banka kartını verdiği, alışverişe çıkan Doğan'ın da Hermes'ten 20 bin euroluk çanta aldığı öne sürülmüştü. "Söylemezsem Olmaz" programında Turan'ın, ekibe gönderdiği cep telefonu mesajıyla iddiayı yalanladığı aktarıldı. "YEDİ SÜLALESİNE YETECEK KADAR PARASI VAR" Sunucuların yaptığı açıklamaya göre; Arda Turan, "Aslıhan Doğan'ın kendisinin parasını yiyen bir kadın olarak gösterildiğini, ancak bu durumun gerçek dışı olduğunu, Doğan'ın istediği takdirde o çantayı alacak ve yedi sülalesine yetecek kadar parası olduğunu" söyledi.
Arda'nın sevgilisi yeni evlerini böyle kutladı! 00:10
Arda'nın sevgilisi yeni evlerini böyle kutladı! 15 izlenme - 1 yıl önce Arda'nın kız arkadaşı Aslıhan Doğan yeni evlerini böyle kutladı.
Aslıhan Doğan'dan Fotoğraflı Atak (Hayatın İçinden 27 Mart Pazar) 01:45
Aslıhan Doğan'dan Fotoğraflı Atak (Hayatın İçinden 27 Mart Pazar) 6 izlenme - 11 ay önce Barcelona'lı Arda Turan ile yaz başlarında başlayan aşkları dillerden düşmeyen Aslıhan Doğan sustu sustu ve sonunda atağa kalkıp kayınvalidesi ile fotoğraf paylaştı
Arda'dan Fenerbahçe'de Oynar Mısın Sorusuna Tepki 00:18
Arda'dan Fenerbahçe'de Oynar Mısın Sorusuna Tepki 5 izlenme - 1 yıl önce Barcelona'da forma giyen yıldız futbolcu Arda Turan, periscope yayınında sevgilisi Aslıhan Doğan'ın 'Aslıhan için 'Fenerbahçe'de oynar mısın?' sorusuna tepki gösterdi.