Hoşgeldiniz!

aslıhan doğan

Arda Turan'dan Evlilik Teklifi 00:15
Arda Turan'dan Evlilik Teklifi 5.699 izlenme - 1 ay önce Arda Turan, Aslıhan Doğan'a evlenme teklifinde bulundu. Aslıhan Doğan'dan 'evet' cevabını alan Arda Turan büyük bir sevinç yaşadı.
Aslıhan'dan Arda'ya: 'Fener'de oynar mısın aşkım?' 00:17
Aslıhan'dan Arda'ya: 'Fener'de oynar mısın aşkım?' 1.398 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'ya transfer olan Arda Turan, İspanya'daki evinde periscope hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Bu sırada sevgilisi Aslıhan Doğan araya girip, 'F.Bahçe'de oynar mısın?' diye sorunca Arda, 'Şimdi cevap vereceğim abuk subuk manşet olacak' cevabını verdi.İşte o görüntüler...
Arda Turan: 'Eti form yiyoruz Evde lightız' 04:09
Arda Turan: 'Eti form yiyoruz Evde lightız' 1.097 izlenme - 2 yıl önce Arda Turan sevgilisi Aslıhan Doğan ile canlı yayınla Periscope'dan merak edilen soruları yanıtladı.
Arda Turan'ın Evlenme Teklifindeki Sır Çözüldü 01:24
Arda Turan'ın Evlenme Teklifindeki Sır Çözüldü 42 izlenme - 1 ay önce Futbolcu Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan'a yaptığı evlilik teklifiyle ilgili gerçek ortaya çıktı.Aslıhan Doğan'ın hamile Arda Turan'ın baba olacağı iddia edildi.
Aslıhan'dan Arda'ya: 'Fener'de oynar mısın aşkım?' 00:17
Aslıhan'dan Arda'ya: 'Fener'de oynar mısın aşkım?' 736 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'ya transfer olan Arda Turan, İspanya'daki evinde periscope hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Bu sırada sevgilisi Aslıhan Doğan araya girip, 'F.Bahçe'de oynar mısın?' diye sorunca Arda, 'Şimdi cevap vereceğim abuk subuk manşet olacak' cevabını verdi.İşte o görüntüler...
Aslıhan Doğan Arda Turan Tatilde 08:04
Aslıhan Doğan Arda Turan Tatilde 187 izlenme - 3 yıl önce İspanya'da futbol yaşantısını sürdüren Arda Turan, adının aşk dedikodularına karıştığı Aslıhan Doğan'la Marmaris'e gitti. Spor hayatı kadar özel yaşantısı ile de sürekli gündeme gelen Arda Turan ve Aslıhan Doğan, aynı anda kendi Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla gündem konusu oldu. Son günlerde sık sık bir arada görülen ikilinin bu kez Marmaris'e tatile çıktıkları öğrenildi. Birlikte çekildikleri fotoğrafları paylaşan çiftin fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı.
Arda Turan Aslıhan Doğan evleniyor mu? 02:09
Arda Turan Aslıhan Doğan evleniyor mu? 235 izlenme - 3 yıl önce Arda Turan Aslıhan Doğan evleniyor mu? Aslıhan Doğan kimdir? Başarı futbolcu Arda Turan uzun zamandır Aslıhan Doğan ile anılmaya başladı. Magazin basını Arda Turan ile Aslıhan Doğan sevgili mi? sorusunun cevabını ararken çift birlikte çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyor. Peki Aslıhan Doğan kimdir? işte Arda Turan Aslıhan Doğan aşkının perde arkası Spor hayatındaki başarıları kadar son zamanlarda aşk hayatındaki gelişmelerle de sık sık gündeme gelen Arda Turan'ın, sevgilisi Aslıhan Doğan'la evlenmeye hazırlandığı öğrenildi. Posta'nın haberine göre; İspanya'nın Atletico Madrid takımında top koşturan yıldız futbolcu, Aslıhan Doğan'a evlenme teklifi etti. Aslıhan Doğan'ın bu teklifi kabul etmesinin ardından çiftin bu yaz nikah masasına oturması bekleniyor. Aslıhan Doğan ile Arda Turan'ın daha önce arkadaş oldukları ve 10 yıllık sıkı bir arkadaşlıktan sonra arkadaşlıklarının tutkulu bir aşka dönüştüğü öğrenilmişti. Atletico Madrid'de top koşturan oğlunun eski sevgilileri Sinem Kobal ve İdil Fırat'a ısınamadığı öğrenilen anne Yüksel Turan, Aslıhan Doğan'a ise hemen onay verdi. Aslıhan Doğan'ın da müstakbel kayınvalidesinin bir dediğini iki etmediği, çok sıcak ve samimi bir yakınlık kurduğu konuşuluyor. Anne Yüksel Turan'ın birlikteliklerine onay verdiği Turan ile Doğan, bu yaz yıldırım nikâhı kıyma kararı aldı. Aslıhan Doğan'ın Arda Turan'la görüşmesini yasakladığı Burcu Esmersoy, önceki gün Soho'da eğlendi. Aşkları basına ilk böyle yansımıştı Spor hayatı kadar özel yaşantısı ile de sürekli gündeme gelen Arda Turan ve Aslıhan Doğan, aynı anda kendi Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla gündem konusu oldu. İspanya'da futbol yaşantısını sürdüren Arda Turan adının aşk dedikodularına karıştığı Aslıhan Doğan'la çekildiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı. Son günlerde sık sık bir arada görülen ikilinin bu kez Marmaris'e tatile çıktıkları öğrenildi. Birlikte çekildikleri fotoğrafları paylaşan çiftin fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı. Galatasaraylılığı ile bilinen ve son şampiyonluk kutlamalarına da TT Arena'ya gelen Arda Turan'ın yeni kız arkadaşı Aslıhan Doğan'ın Instagram hesabından kendi baş harflerinin bulunduğu A.D yazılı Fenerbahçe fotoğrafını payşaması ise dikkat çeken diğer bir ayrıntı oldu.
Aslıhan Doğan'ın Hamilelik İddiaları Büyüyor 02:50
Aslıhan Doğan'ın Hamilelik İddiaları Büyüyor 10 izlenme - 1 ay önce Başakşehirspor'da forma giyen Arda Turan, sevgilisi Aslıhan Doğan'a yaptığı evlilik teklifiyle konuşulmaya devam ederken, ortaya atılan ''hamilelik'' iddiası magazin gündemini fena çalkaladı... Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan'a hamile olduğu için evlilik teklif ettiği iddia edildi... Turan; İddiaları sert bir şekilde yalanlarken, Mustafa Ceceli ve İrem Derici'nin açıklamaları kafaları iyice karıştırdı...
Arda Turan, Yeni Sevgilisi Aslıhan Doğan'la Tatilde 00:51
Arda Turan, Yeni Sevgilisi Aslıhan Doğan'la Tatilde 171 izlenme - 3 yıl önce Arda Turan, "arkadaşım" dediği yeni kız arkadaşı Aslıhan Doğan'la Marmaris'e tatile gitti. Çift, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarla aşk iddiasını doğruladı.
ARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara Sinirlendi 01:29
ARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara Sinirlendi 137 izlenme - 3 yıl önce ARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara SinirlendiARDA TURAN, Aslıhan Doğan ve Burcu Esmersoy'la İlgili Sorulara Sinirlendi
Arda Turan Ve Aslıhan Doğan'ın Bodrum Tatili 01:57
Arda Turan Ve Aslıhan Doğan'ın Bodrum Tatili 111 izlenme - 3 yıl önce Arda Turan ve sevgilisi Aslıhan Doğan, Çeşme tatilini noktalayıp Bodrum’a geçti. Çift önceki gün Türkbükü Maça Kızı’nın iskelesindeydi.
Arda Turan ile Aslıhan Doğan 20 Gündür Ayrı mı? (Söylemezsem Olmaz 28 Mart Pazartesi) 04:18
Arda Turan ile Aslıhan Doğan 20 Gündür Ayrı mı? (Söylemezsem Olmaz 28 Mart Pazartesi) 81 izlenme - 2 yıl önce Arda Turan ile Aslıhan Doğan 20 Gündür Ayrı mı? Arda Turan ve sevgilisi Aslıhan Doğan hakkında yeni dedikodular su yüzüne çıktı.
Arda'nın Sevgilisi Aslıhan Doğan'ın Babası Tahliye Oldu 01:21
Arda'nın Sevgilisi Aslıhan Doğan'ın Babası Tahliye Oldu 101 izlenme - 3 yıl önce Arda Turan aşkıyla gündem olan Aslıhan Doğan'ın babası Sabri Doğan, önceki gün tahliye edildi. Evlilik hazırlığı yapan Arda'nın önündeki engel ortadan kalkmış oldu.
Arda Turan, Aslıhan Doğan'la El Ele Görüntülendi 01:35
Arda Turan, Aslıhan Doğan'la El Ele Görüntülendi 72 izlenme - 3 yıl önce Milli futbolcu Arda Turan ile yeni sevgilisi Aslıhan Doğan, Nişantaşı'nda ilk kez el ele kameralara yakalandı.
Aslıhan Doğan'dan Arda Turan Paylaşımı! 00:19
Aslıhan Doğan'dan Arda Turan Paylaşımı! 15 izlenme - 8 ay önce Barcelona'da forma giyen Arda Turan, sevgilisi Aslıhan Doğan'la eğlence mekanında dans etti. Aslıhan Doğan, görüntüleri Instagram hesabından "Nazar değmeyecekse..." yazarak paylaştı.
Arda Turan'la Aslıhan Doğan Arasında Dövme Krizi 00:45
Arda Turan'la Aslıhan Doğan Arasında Dövme Krizi 46 izlenme - 2 yıl önce Arda Turan ile Aslıhan Doğan arasında dövme krizi yaşanıyor. Şimdilerde İstanbul'da olan Doğan'ın hâlâ İspanya'ya dönmemesi ayrılık iddialarını güçlendirdi.
Arda'nın sevgilisi yeni evlerini böyle kutladı! 00:10
Arda'nın sevgilisi yeni evlerini böyle kutladı! 15 izlenme - 3 yıl önce Arda'nın kız arkadaşı Aslıhan Doğan yeni evlerini böyle kutladı.