Hoşgeldiniz!

Asliye Ceza Mahkemesi

Bilgisayar Korsanı Onur'a 334 Yıl Hapis Cezası 02:44
Bilgisayar Korsanı Onur'a 334 Yıl Hapis Cezası 7.075 izlenme - 1 yıl önce Sanal dünyada korsanlıklar yapıp yakalanınca 199 yıl hapis cezasına mahkum olan 26 yaşındaki Onur Kopçak, devam eden bir başka davada 135 yıl hapis cezası daha ceza aldı.
Haşim Kılıç: ''Süreç Beklenmez 11:28
Haşim Kılıç: ''Süreç Beklenmez" 120 izlenme - 4 yıl önce Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Yok Hükmünde Kararı Yok Hükmündedir! 00:10
Yok Hükmünde Kararı Yok Hükmündedir! 72 izlenme - 3 yıl önce 29 Asliye Ceza Mahkemesi: 10 Sulh Ceza Hakimliği'nin "yok hükmünde kararı" yok hükmündedir.
Mahkemenin Kapısında Kayınpederinin Boğazını Kesti 01:28
Mahkemenin Kapısında Kayınpederinin Boğazını Kesti 46 izlenme - 3 yıl önce Konya'da 21 yaşındaki Yunus Emre K., 'tehdit' suçlamasıyla yargılandığı dava için gittiği adliyede davacı olan kayınpederi Hasan Güneş'i boğazından bıçakladı!
Müezzinoğlu: 03:58
Müezzinoğlu: "kararın Hukuken Hiçbir İzahı Yok" 19 izlenme - 3 yıl önce Görüntü Dökümü: - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun Bursa Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliğini Ziyareti- Müezzinoğlunun Konuşması Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi'nin "paralel Yapı" Soruşturmaları Kapsamında Usulüz Ve Yasaya Aykırı Bir Şekilde Verdiği Tahliye Kararına İlişkin, "hukuken Hiçbir İzahı Olmadığı Halde Serbest Bırakma Kararı Veriyor Bazı Mahkemelerimiz. Bu Süreçleri De Bu Ülke, Bu Millet Atlatacak" Dedi.
Milli Savunma Bakanı Yılmaz Sivas'ta 03:30
Milli Savunma Bakanı Yılmaz Sivas'ta 11 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli Savunma Bakanı Yılmaz'ın açıklaması Milli Savunma Bakanı Yılmaz Sivas'ta: - "Çözüm Süreci bu milletin projesidir.