Hoşgeldiniz!

asmalı konak

Özcan Deniz - Nurgül Yeşilçay - Sevişme Sahnesi 00:30
Özcan Deniz - Nurgül Yeşilçay - Sevişme Sahnesi 66.245 izlenme - 2 yıl önce Asmalı konak dizisinin başrollerini paylaşan Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın oynadıkları sevişme sahnesi....
özcan deniz bir umut şarkısı 03:59
özcan deniz bir umut şarkısı 30.798 izlenme - 7 yıl önce özcan denizin asmalı konak için yazdığı şarkı
özcan deniz asmalı konak hayat 04:20
özcan deniz asmalı konak hayat 20.222 izlenme - 7 yıl önce özcan deniz asmalı konak hayat
Asmalı Konak 01:58
Asmalı Konak 12.252 izlenme - 8 yıl önce ne güzel diziydi hele müziği hatırlamanız için
özcan deniz -- asmalı konak 02:39
özcan deniz -- asmalı konak 16.006 izlenme - 7 yıl önce unutulmayan dizinin soundtrack albümünün ilk klibi...
Asmalı Konak - Seğmen Ağa, Dicle Sevişmesi 02:11
Asmalı Konak - Seğmen Ağa, Dicle Sevişmesi 3.705 izlenme - 1 yıl önce Pürdikkat izlediğim çok az diziden birisiydi Asmalı Konak. O zamanlar İpek Tuzcuoğlu'na aşık gibi bir şeydim. Dizideki Seymen ağa karakterinin, Dicle gibi bir ateş parçası varken, Bahar'la (Nurgül Yeşilçay) ilgi duyması bile saçma gelirdi bana. En azından Kapadokya'da (Yerli turistler halen konağı geziyor) devam eden diziden nostajik bir sahne. Dicle, o çocuğun yapıldığı geceyi hatırlıyor. Ayrıca, Bahar'ın, Dicle-Seğmen ilişkisini öğrendiği sahnedeki yüz hali müthişti. Bulan olursa buraya eklesin, sevaptır.
asmalı konak-nurgül yeşilçay özcan deniz efsane ag 02:28
asmalı konak-nurgül yeşilçay özcan deniz efsane ag 13.461 izlenme - 7 yıl önce
Asmali Konak 1. Bölüm (2002) 01:02:57
Asmali Konak 1. Bölüm (2002) 831 izlenme - 8 ay önce ATV'nin dizileri ile prime time'da bütün haftayı kapadığı yıllar. Reklam süresinin kısıtlanmasına sebep olan dizimiz Asmalı Konak, 45 dakika aralıksız reklam izleme fırsatı tanımıştır izleyicilerine...
Niye Çıkmıyor Bu Sıçtığımın Bornozu! 04:42
Niye Çıkmıyor Bu Sıçtığımın Bornozu! 1.972 izlenme - 1 yıl önce 2002 ile 2003 yıllarında yayınlanmış ve bir dönem çok sevilmiş efsane dizilerden biri olan Asmalı Konak'ta Özcan Deniz'in rolünü oynadığı Seymen Ağa ile Bahar rolünü oynayan Nurgül Yeşilçay arasında geçen ilginç bir sahnedir. İyi izlemeler.
Asmalı Konak  # Twilight 01:19
Asmalı Konak # Twilight 11.200 izlenme - 7 yıl önce Edward seyman,Bella Bahar olursa :)Twilighti çok seviyorum yanlış anlaşılmasın :)
Asmalı Konak - Jenerik (Başlangıç Müziği) 01:58
Asmalı Konak - Jenerik (Başlangıç Müziği) 728 izlenme - 1 yıl önce Çocukluğumuzun dizilerinden Asmalı Konak'ın açılış jeneriği sizlerle. Heyt gidi seğmen ağa.
asmali-konak-twilight 01:19
asmali-konak-twilight 1.149 izlenme - 5 yıl önce asmali-konak-twilight
Asmalı Konak - Seymen'in Unutulmaz Mayın Sahnesi 03:07
Asmalı Konak - Seymen'in Unutulmaz Mayın Sahnesi 295 izlenme - 1 yıl önce 2002 yılının Mart ayında yayına başlamış ve 2003 yılının Haziran ayına kadar devam etmiş,daha sonradan bir de filmi de çekilmiş Asmalı Konak dizisinin 1.sezon finalinde Seymen Ağa'nın Bahar'ı , kendisini Yaman'la aldattığını düşünüp taciz etmeye çalışmasından sonra yaptığı hatanını büyüklüğünü farkedip geriye dönememiş ve aşkı uğruna kendini mayınlara atmıştır.Daha sonra bu sahne çok konuşulmuş ve izleyiciler merakla yeni sezonu beklemiştir. Ayrıca bu sahnenin olduğu gün Türkiye, Dünya Kupası 3.lüğü için Güney Kore ile maç yapmıştı. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Özcan Deniz ile Nurgül Yeşilçay Yeniden Birlikte Oynayacak (Magazin 8) 04:36
Özcan Deniz ile Nurgül Yeşilçay Yeniden Birlikte Oynayacak (Magazin 8) 43 izlenme - 2 ay önce Erkan Petekkaya ile tartıştıktan sonra diziden ayrılan Nurgül Yeşilçay yeniden setlere dönüyor... Asmalı Konak dizisinin yapımcısı Avşar Film şirketi, yeni bir film projesi ile Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ı yeniden bir araya getiriyor
arapların samalığı konağı 09:52
arapların samalığı konağı 1.154 izlenme - 8 yıl önce bizimkine benzyo
Asmalı Konak Soundtrack 03:45
Asmalı Konak Soundtrack 206 izlenme - 9 ay önce İkibinli yılların başında Çağan Irmak'ın yönettiği, geniş bir hayran kitlesi olan ve bir o kadarda belki sevmeyeni olan Asmalı Konak dizisinin müziklerini Cem Erman ve Tolga Kılınç yapmış. Belki duymak istersiniz diye düşündüm bu giriş müziğini...
bilinmez ki 02:58
bilinmez ki 1.142 izlenme - 7 yıl önce selda alkor-bilinmez ki...
Kral3838 03:53
Kral3838 973 izlenme - 8 yıl önce super agustos İzleeeeeeeeeee
kanal d otobüs yolcuları 05:25
kanal d otobüs yolcuları 706 izlenme - 6 yıl önce harput asmalı konak da karşılama
Özcan DENİZ-hadi hadi meleğim 03:48
Özcan DENİZ-hadi hadi meleğim 53 izlenme - 8 ay önce Özcan DENİZ-Hadi hadi meleğim Attila Atahan VersionMix2015 Sözler; Saçları uzun sanki sülün Süzülür durur sanki gelin Öyle bir masum hali var ki Melek sanki gelin görün Hadi hadi meleğim gel de göreyim O güzel yüzünü ben de seveyim Herkes seni melek sanıyor Hadi hadi meleğim uç da göreyim Bir bakar nice canlar yakar Her gün oltaya birini takar Haline bakıp inanmayın O güzel maskeyi her gün takar Bir bakar nice canlar yakar Her gün oltaya birini takar Haline bakıp aldanmayın O güzel maskeyi her gün takar Hadi hadi meleğim gel de göreyim O güzel yüzünü ben de seveyim Herkes seni melek sanıyor Hadi hadi meleğim uç da göreyim
Ağaoğlu Halil İbrahim (Çakma Aşiret Dizisi) 07:19
Ağaoğlu Halil İbrahim (Çakma Aşiret Dizisi) 60 izlenme - 9 ay önce Korku, intikam, gerilim hepsi birarada ödüllü kısa film tadında bir başyapıt..
Adım Adım İbrahim 07:46
Adım Adım İbrahim 75 izlenme - 1 yıl önce Türk işi eğlenceli bir stop motion çalışması.internet dizisi olan bu projenin ilk bölümünde ''içimizden biri'' ibrahim'in derbeder hayatını tanıyor,füsun'a olan delice sevdasının uğruna herşeyi göze alabilecek bu çılgın adamın macerasına ortak oluyoruz. Bu enfes eseri hazırlayan cem perin ve aksel bonfil' e de sevgiler, saygılar.
Game of Mansion 01:58
Game of Mansion 51 izlenme - 1 yıl önce Game of Thrones'un jenerik müziğinin TRT versiyonun Asmalı Konak'ın jenerik müziğinin yerine tercih edilmesi sonucu ortaya çıkan, müziğin montajında bazı yerlerde hata olan ama çerezlik izlenebilecek bir video. Not: Yukarıdaki cümle anlaşıldıysa videonun bir önemi yok.
Asmalı Konak Film Müziği - Bir Umut 04:11
Asmalı Konak Film Müziği - Bir Umut 12 izlenme - 8 ay önce Asmalı Konak Film Müziği - Bir Umut özcan deniz