Hoşgeldiniz!

aşmış

bu kız aşmış 00:37
bu kız aşmış 207.237 izlenme - 7 yıl önce
Bu Hacı Başka Hacı :) 00:47
Bu Hacı Başka Hacı :) 101.051 izlenme - 9 yıl önce hacı abim olayı aşmış izleyin şaşıracak ve bana hak vereceksiniz
Bu Kız Aşmış Kendini 00:37
Bu Kız Aşmış Kendini 32.085 izlenme - 6 yıl önce Bu kız aşmış kendini
Hayatı Tesbih Yapmış Filozof Çocuk 02:40
Hayatı Tesbih Yapmış Filozof Çocuk 7.056 izlenme - 5 yıl önce Günümüzdeki çocuklardan beklenmeyecek sözler ve farkındalık ile bizleri utandırıyor. Alkışlayalım ve söyledikleri hakkında düşünceye dalalım.
sigara dumanını kulağından çıkaran hacı ) 00:10
sigara dumanını kulağından çıkaran hacı ) 3.709 izlenme - 6 yıl önce
Hayatı Tesbih Yapmış Filozof Çocuk 02:40
Hayatı Tesbih Yapmış Filozof Çocuk 819 izlenme - 3 yıl önce Günümüzdeki çocuklardan beklenmeyecek sözler ve farkındalık ile bizleri utandırıyor. Alkışlayalım ve söyledikleri hakkında düşünceye dalalım.
El Topo - Fragman (1970) 03:53
El Topo - Fragman (1970) 273 izlenme - 3 yıl önce İsmi sizi yanıltmasın çok delikanlı bir abimizdir. western sevenlerin, özellikle de spagetti cinsini sevenlerin kaçırmaması gereklidir. fakat bu film spagetti değil acid western olarak anılıyor (ki başka örneği çok az var bu tarzın, zaten meksika yapımı). ben olsam mükemmelliğe tur bindiren diye kategorize ederdim.. Kendim filmden bir trailer yapmayı düşündüm ilk, ama bence orjinal trailer başarılı olmuş. önceden pek çaktırmıyor filmi. hazırlıksız yakalanın, mümkünse yalnız izleyin. Film ilk çıktığında sinema eleştirmenlerinden çok düşük not aldıysa da, zamanla izleyiciden gelen tepkiler üzerine çok daha olumlu bakılmış, Alejandro Jodorowsky (yazar, yönetmen, başrol) reyizin hakkı iade edilmiştir..
bu şöför aşmış kendini. 00:40
bu şöför aşmış kendini. 608 izlenme - 8 yıl önce
bu adamlar aŞmiŞ... 02:35
bu adamlar aŞmiŞ... 428 izlenme - 9 yıl önce süper yaa
 Yok Artık Daha Neler En İyisi Bu ama.!!  Yüz Boyamada Çığır aşmış..!! 00:15
Yok Artık Daha Neler En İyisi Bu ama.!! Yüz Boyamada Çığır aşmış..!! 189 izlenme - 3 yıl önce Yok Artık Daha Neler En İyisi Bu ama.!! Yüz Boyamada Çığır aşmış..!!
HDD ile Daft Punk Çalmak - Get Lucky 04:11
HDD ile Daft Punk Çalmak - Get Lucky 55 izlenme - 3 yıl önce Daha önce disket sürücü ile yapılan örneklerini gördünüz fakat bu arkadaşımız olayı farklı bir boyuta taşımış.
Norrda - I Know 04:19
Norrda - I Know 27 izlenme - 3 yıl önce Üç güzel insandan, yastık altı etmelik enfes bir çalışma. Şarkısı ayrı, klibi ayrı aşmış bir ziyafet. Türk olduklarını da unutmayın. Daha da fazlasını dinlemek için ; http://www.myspace.com/norrda
Beatbox'u Aşmış Uzakdoğulu - KRNFX 08:40
Beatbox'u Aşmış Uzakdoğulu - KRNFX 25 izlenme - 3 yıl önce 8 dakika izlenir mi demeyin eleman baya iyi yapıyor, görsel kısmı da Mike isimli kardeşimiz güzel yapmış. Hayır o değil o kadar dakika durmadan tıpıtıs diye diye hiç mi tükürük bitmiyor arkadaş hiç mi susamıyorsun. Tamam hadi vantriloklukta var anlıyorum da o da mı yormuyor. Nası bi anatomidir anlamadım gitti.