Hoşgeldiniz!

Astrolojik Bilgiler Videoları İzle

Bebeklikten Erişkinliğe Aslan Burcu 01:26
Bebeklikten Erişkinliğe Aslan Burcu 391 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bebeklikten-eriskinlige-aslan-burcu/ Bebeklikten erişkinliğe aslan burcu ve karakteristik özelliklerini araştırıyoruz. Astrolog Su Karakuş aslan burçları için hangi meslekler daha uygun sorusunun cevabı da dahil olmak üzere, aslan burcu ile ilgili pek çok ayrıntıyı bu videoda anlatıyor. Astrolojik bilgiler alabileceğiniz videolarımızın devamını izlemek için MigrosTV’de kalın!
Bebeklikten Erişkinliğe Akrep Burcu 01:03
Bebeklikten Erişkinliğe Akrep Burcu 334 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bebeklikten-eriskinlige-akrep-burcu/ Bebeklikten erişkinliğe akrep burcu ve karakteristik özelliklerini araştırıyoruz. Astrolog Su Karakuş akrep burçları için hangi meslekler daha uygun sorusunun cevabı da dahil olmak üzere, akrep burcu ile ilgili pek çok ayrıntıyı bu videoda anlatıyor. Astrolojik bilgiler alabileceğiniz videolarımızın devamını izlemek için MigrosTV’de kalın!
Bebeklikten Erişkinliğe Terazi Burcu 01:00
Bebeklikten Erişkinliğe Terazi Burcu 268 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bebeklikten-eriskinlige-terazi-burcu/ Bebeklikten erişkinliğe terazi burcu ve karakteristik özelliklerini araştırıyoruz. Astrolog Su Karakuş terazi burçları için hangi meslekler daha uygun sorusunun cevabı da dahil olmak üzere, terazi burcu ile ilgili pek çok ayrıntıyı bu videoda anlatıyor. Astrolojik bilgiler alabileceğiniz videolarımızın devamını izlemek için MigrosTV’de kalın!
Bebeklikten Erişkinliğe Oğlak Burcu 01:03
Bebeklikten Erişkinliğe Oğlak Burcu 233 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bebeklikten-eriskinlige-oglak-burcu/ Bebeklikten erişkinliğe oğlak burcu ve karakteristik özelliklerini araştırıyoruz. Astrolog Su Karakuş oğlak burçları için hangi meslekler daha uygun sorusunun cevabı da dahil olmak üzere, oğlak burcu ile ilgili pek çok ayrıntıyı bu videoda anlatıyor. Astrolojik bilgiler alabileceğiniz videolarımızın devamını izlemek için MigrosTV’de kalın! Astrolog Su Karakuş daha pek çok sorumuzu yanıtladı; tarot nedir, tarotta olumlu bilinen kartlar nelerdir, tarotta doğru bilinen yanlışlar nelerdir?
Tutulmalar İnsanları Etkiler mi? 02:28
Tutulmalar İnsanları Etkiler mi? 197 izlenme - 3 yıl önce Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Astroloji Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar 03:30
Astroloji Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar 232 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/astroloji-hakkinda-dogru-bilinen-yanlislar/ Teknik bir tanım olarak; gökyüzündeki gezegenlerin, güneşin ve ayın yeryüzündeki canlılara, olaylara, kişilere ve durumlara etkisini araştıran bir bilim olan “astroloji” hakkında pek çok şey söyleniyor. İşimizi şansa ve kulaktan dolma bilgilere bırakmıyoruz, astroloji hakkında doğru bilinen yanlışları işin uzmanından öğreniyoruz. Doğum haritası ve astrolojinin kader ile ilişkisini bu videoda bulabilirsiniz. Astrolojik bilgiler edinmek için bizi takip etmeye devam edin! Bu videolar da ilginizi çekebilir; tarot nedir, tarotta olumlu kartlar hangileridir?
Satürn İnsanları Nasıl Etkiler? 00:55
Satürn İnsanları Nasıl Etkiler? 167 izlenme - 3 yıl önce Gezegenlerin insanlar üzerine etkilerini işliyoruz, astrolojik bilgiler vermeye devam ediyoruz! Bazı gezegenler insanlar üzerinde tahmin edilmeyen etkiler yaratabiliyor. Satürn insanları nasıl etkiler biliyor musunuz? Astrolog Su Karakuş sizin için yanıtlıyor. http://www.migrostv.com/saturn-insanlari-nasil-etkiler/ Bizi takip etmeye devam edin; http://migrostv.migros.com.tr/
Uranüs İnsanları Nasıl Etkiler? 00:43
Uranüs İnsanları Nasıl Etkiler? 158 izlenme - 3 yıl önce Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Doğum Haritası Nedir? 01:00
Doğum Haritası Nedir? 153 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/dogum-haritasi-nedir/ Sıkça duyduğumuz doğum haritası kavramını inceliyoruz. Doğum haritası nedir, yıldız haritasından farkı nedir? Bu soruların yanıtlarını işin uzmanı Astrolog Su Karakuş’tan alıyoruz. Burçlara göre vücutta dikkat edilmesi gereken bölgeleri biliyor muydunuz ya da yükselen burcun ne olduğunu? Sizin için Astrolog Su Karakuş’a sorduk. Özellikle kış ayında, vücut direncimiz azalır ve hastalıklar da kapıda belirir. İlk misafir(!) grip… Peki grip belirtileri nelerdir? Şimdi MigrosTV’de!
Bebeklikten Erişkinliğe Boğa Burcu 01:11
Bebeklikten Erişkinliğe Boğa Burcu 150 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bebeklikten-eriskinlige-boga-burcu/ Bebeklikten erişkinliğe boğa burcu ve karakteristik özelliklerini araştırıyoruz. Astrolog Su Karakuş boğa burçları için hangi meslekler daha uygun sorusunun cevabı da dahil olmak üzere, boğa burcu ile ilgili pek çok ayrıntıyı bu videoda anlatıyor. Astrolojik bilgiler alabileceğiniz videolarımızın devamını izlemek için MigrosTV’de kalın!
Jüpiter İnsanları Nasıl Etkiler? 00:57
Jüpiter İnsanları Nasıl Etkiler? 145 izlenme - 3 yıl önce Gezegenlerin insanlar üzerine etkilerini işliyoruz, astrolojik bilgiler vermeye devam ediyoruz! Bazı gezegenler insanlar üzerinde tahmin edilmeyen etkiler yaratabiliyor. Jüpiter insanları nasıl etkiler biliyor musunuz? Astrolog Su Karakuş sizin için yanıtlıyor. http://www.migrostv.com/jupiter-insanlari-nasil-etkiler/ Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Plüton İnsanları Nasıl Etkiler? 00:52
Plüton İnsanları Nasıl Etkiler? 143 izlenme - 3 yıl önce Pratik öneriler ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Bebeklikten Erişkinliğe İkizler Burcu 01:16
Bebeklikten Erişkinliğe İkizler Burcu 142 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bebeklikten-eriskinlige-ikizler-burcu/ Bebeklikten erişkinliğe ikizler burcu ve karakteristik özelliklerini araştırıyoruz. Astrolog Su Karakuş ikizler burçları için hangi meslekler daha uygun sorusunun cevabı da dahil olmak üzere, ikizler burcu ile ilgili pek çok ayrıntıyı bu videoda anlatıyor. Astrolojik bilgiler alabileceğiniz videolarımızın devamını izlemek için MigrosTV’de kalın!
Bebeklikten Erişkinliğe Koç Burcu 01:00
Bebeklikten Erişkinliğe Koç Burcu 140 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bebeklikten-eriskinlige-koc-burcu/ Bebeklikten erişkinliğe koç burcu ve karakteristik özelliklerini araştırıyoruz. Astrolog Su Karakuş koç burçları için hangi meslekler daha uygun sorusunun cevabı da dahil olmak üzere, koç burcu ile ilgili pek çok ayrıntıyı bu videoda anlatıyor. Astrolojik bilgiler alabileceğiniz videolarımızın devamını izlemek için MigrosTV’de kalın!
Neptün İnsanları Nasıl Etkiler? 00:58
Neptün İnsanları Nasıl Etkiler? 120 izlenme - 3 yıl önce Astrolojik bilgiler vermeye devam ediyoruz! Bazı gezegenler insanlar üzerinde tahmin edilmeyen etkiler yaratabiliyor. Neptün insanları nasıl etkiler biliyor musunuz? Astrolog Su Karakuş sizin için yanıtlıyor. http://www.migrostv.com/neptun-insanlari-nasil-etkiler/ Pratik öneriler, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler MigrosTV'de: http://migrostv.migros.com.tr/