Hoşgeldiniz!

asuman dabak

Adım Adım (2016) Fragman 02:20
Adım Adım (2016) Fragman 27.108 izlenme - 2 yıl önce Adım Adım, 6 Mayıs 2016'da sinemalarda. Filmde Haldun Dormen, Asuman Dabak ve Yüksel Ünal gibi isimlerle birlikte engelliler rol alıyor.
Erkekler Fragmanı 02:27
Erkekler Fragmanı 11.818 izlenme - 4 yıl önce 2013 yerli yapımı komedi filmi Erkekler'in fragmanı. Erkekler hakkında bilmek istediğiniz herşey bu filmde. 20 Aralık'ta sinemalarda.
Pis Yedili - Orço Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 08:01
Pis Yedili - Orço Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 10.715 izlenme - 5 yıl önce
Erkekler Fragmanı 02:27
Erkekler Fragmanı 5.830 izlenme - 4 yıl önce Sezonun merakla beklenen komedi filmi Erkekler'in fragmanı sosyal medya ile paylaşıldı. Büyük gişe başarısı yakalayan ve sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran "Fetih 1453'' filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy'un yeni projesi Erkekler'de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ve kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Komedi filmi Erkekler, 20 Aralık'ta sinema izleyicisiyle beyazperdede buluşacak. "ERKEKLER" Filmi 20 Aralık'ta Sinemalarda...
Murat Naz'ın Barışma Teklifine Ne Cevap Verecek? - Gel Barışalım 3.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 04:36
Murat Naz'ın Barışma Teklifine Ne Cevap Verecek? - Gel Barışalım 3.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 587 izlenme - 5 ay önce 09 Ağustos 2017 Çarşamba – Gel Barışalım 3.Bölüm - Murat, Naz'ın barışma teklifine ne cevap verecek? Duygu için barışma çağrısında bulunan Murat, karşısında eski sevgilisi Naz'ı bulunca büyük bir şok yaşadı! Peki Murat, Naz'a bir şans daha verecek mi? Eski sevgilisi Naz'ın gelmesiyle birlikte kafası karışan Murat, ona bir şans verecek mi yoksa Duygu'yu mu bekleyecek? "Gel Barışalım" Hafta İçi Her Gün Saat 10:00'da "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pis Yedili - Paşa Ve Trafo Tartışması 02:25
Pis Yedili - Paşa Ve Trafo Tartışması 6.588 izlenme - 5 yıl önce paşa ve trafo, gülcan yüzünden tartışıyor.
Vampir Dişleri Fırlayan Orço 02:17
Vampir Dişleri Fırlayan Orço 4.838 izlenme - 5 yıl önce sözlü olan orço'nun vampir dişleri müfettişin yüzüne fırlıyor.
Elçin Ve Günçiçek Tartışması 02:48
Elçin Ve Günçiçek Tartışması 4.151 izlenme - 5 yıl önce elçin'i paşa'nın evinde gören günçiçek, elçinle tartışıyor.
Irmak'ın Umutlarını Yıkan Haber! - Gel Barışalım 6.Bölüm (14 Ağustos Pazartesi) 03:33
Irmak'ın Umutlarını Yıkan Haber! - Gel Barışalım 6.Bölüm (14 Ağustos Pazartesi) 213 izlenme - 5 ay önce 14 Ağustos 2017 Pazartesi – Gel Barışalım 6.Bölüm - Irmak, hiç görmediği babasının 2 yıl önce vefat ettiği gerçeğiyle karşı karşıya kaldı. Annesi Nuray Hanım ile birlikte stüdyoya gelen Irmak geçtiğimiz hafta babasına çağrıda bulunmuştu. "Gel Barışalım" Hafta İçi Her Gün Saat 10:00'da "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tatlı Hayat - 31. Bölüm 53:34
Tatlı Hayat - 31. Bölüm 1.221 izlenme - 2 yıl önce Sevinç Feraye'yle birlikte resim kursuna gitmeye karar verir. Meyve çizmesini bekleyen İhsan çıplak adam resmini görünce çılgına döner. Yorgo kendi yayın şirketini kurmak için kredi çekmeye çalışır ve bunun için kefil olarak İhsan'ı ikna etmeye çalışır. İyi seyirler.
Umut'un Geçmişindeki Düğüm Çözülüyor mu? - Gel Barışalım 3.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 02:19
Umut'un Geçmişindeki Düğüm Çözülüyor mu? - Gel Barışalım 3.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 195 izlenme - 5 ay önce 09 Ağustos 2017 Çarşamba – Gel Barışalım 3.Bölüm - Umut'un geçmişindeki düğüm çözülüyor mu? Umut'un üvey ağabeyi Yılmaz, Umut’a annesiyle ve geçmişiyle ilgili tüm gerçekleri anlattı. Umut doğduğu köyde bir çöp konteynırının önüne bırakılmış ve çocuk yetiştirme yurdunda büyümüştür. Yıllar sonra ablası kendisini bulmuş ancak nüfus cüzdanında babası olarak kaydettirilen kişinin gerçek babası olmadığı DNA testiyle ortaya çıkmış. Umut’un annesi ise akli dengesi yerinde olmadığı için hastanede tedavi görmüş. Bebekken onu bırakıp giden dayısı ve amcası programa geçtiğimiz günlerde bağlandılar ancak Umut’un annesine kavuşma isteği gerçekleşemedi. "Gel Barışalım" Hafta İçi Her Gün Saat 10:00'da "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayten Hanım ve Oğlu Yıllar Sonra Canlı Yayında Yüzleşti! - Gel Barışalım 7.Bölüm (15 Ağustos Salı) 03:53
Ayten Hanım ve Oğlu Yıllar Sonra Canlı Yayında Yüzleşti! - Gel Barışalım 7.Bölüm (15 Ağustos Salı) 175 izlenme - 5 ay önce 15 Ağustos 2017 Salı – Gel Barışalım 7.Bölüm - Ayten Hanım ve oğlu yıllar sonra canlı yayında yüzleşti! Oğullarına kavuşmak isteyen Ayten Bademci bugün canlı yayında onu görmek istemeyen oğluyla yüzleşti. Ayten Hanım'ın büyük oğlu, onunla asla görüşmek istemediğini söyledi... "Gel Barışalım" Hafta İçi Her Gün Saat 10:00'da "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Arzu Hanım'ın Kızından Şok İddia! - Gel Barışalım 3.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 02:33
Arzu Hanım'ın Kızından Şok İddia! - Gel Barışalım 3.Bölüm (9 Ağustos Çarşamba) 135 izlenme - 5 ay önce 09 Ağustos 2017 Çarşamba – Gel Barışalım 3.Bölüm - Arzu Hanım'ın kızından şok iddia! Kanser hastası Arzu Yılmaz, 7 yıldır görmediği kızıyla canlı yayında yüzleşti. Kanser hastası Arzu Yılmaz, 7 yıldır görmediği kızıyla canlı yayında yüzleşti. Otizm eğilimli 11 yaşındaki oğlunu eşiyle yaşadığı zorluklara dayanamadığı için 2010 yılında bırakıp evi terk eden Arzu Hanım, çocuklarıyla tekrar görüşebilmek istiyor. Arzu Hanım, eşinin alkol kullanarak kendisine şiddet uyguladığını, bu yüzden evliliklerine devam edemediklerini iddia ederken kızı Kıvılcım’ın anlattığı olaylar başka iddiaları ortaya çıkardı. Arzu Hanım daha fazla dayanamayarak stüdyoyu terk etmek zorunda kaldı. "Gel Barışalım" Hafta İçi Her Gün Saat 10:00'da "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Erkekler Film Fragmanı 02:27
Erkekler Film Fragmanı 1.131 izlenme - 4 yıl önce Sezonun merakla beklenen komedi filmi "Erkekler" fragmanı sosyal medya ile paylaşıldı. Büyük gişe başarısı yakalayan ve sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran 'Fetih 1453'' filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy'un yeni projesi Erkekler'de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ve kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Erkekler hakkında bilmek istediğiniz her şey bu filmde.. 'ERKEKLER' Filmi 20 Aralık'ta Sinemalarda...
Erkekler Fragmanı 02:27
Erkekler Fragmanı 963 izlenme - 4 yıl önce 2013 yerli yapımı komedi filmi Erkekler'in fragmanı. Erkekler hakkında bilmek istediğiniz herşey bu filmde.
Pis Yedili 56. Bölüm - Damat Trafo 01:27
Pis Yedili 56. Bölüm - Damat Trafo 1.587 izlenme - 5 yıl önce songül hanım trafo'ya yanlışlıkla damay diyor.
Kayseri Aslanı Fragman (6 Ekim'de Sinemalarda) 01:47
Kayseri Aslanı Fragman (6 Ekim'de Sinemalarda) 62 izlenme - 4 ay önce Oyuncular: Ulaş İnan Torun - Algı Eke - Asuman Dabak - Ali Erkazan - Ali Çatalbaş - Cenk Ertan - Hüseyin Elmalıpınar - Metin Yıldız - Yönetmen: Ali Demirel Yapımcı: Erdi Ertaş - Bilal Kalyoncu
Ezra 4. Fragman / Yakında 01:12
Ezra 4. Fragman / Yakında 353 izlenme - 3 yıl önce Show TV’den bomba gibi proje! Leo Media Company'nin yapımcılığını üstlendiği sürprizlerle dolu dizi ‘Ezra’, yakında Show TV ekranında izleyiciyle buluşacak. Show TV’nin sürpriz projelerinden birisi olan Ezra’nın oyuncu kadrosu da bomba gibi! Başrollerinde, Yusuf Çim, Rüveyda Öksüz, İsmail Fliz, Zeynep Koltuk, Asuman Dabak gibi oyuncuların rol aldığı ‘Ezra’, bu sezonun en iddialı dizileri arasında yer alıyor. Gazze'den mülteci olarak kaçak gelen Ezra'nın macera dolu hayatı bir Türk polisine aşık olması ile değişir. Heyecan, macera ve aşk dolu olan bir hayat Ezra'yı beklemektedir. Yönetmenliği ve senaryosu Tayfun Güneyer’e ait olan sürprizlerle dolu ‘Ezra’, yakında Show TV ekranlarında.
Beni Sinemaya Götürsene / Kurtuluş Son Durak 01:07
Beni Sinemaya Götürsene / Kurtuluş Son Durak 490 izlenme - 3 yıl önce Demet Akbağ, Belçim Bilgin, Nihal Yalçın, Asuman Dabak, Ayten Soykök, Damla Sönmez. 6 kadın, 6 problem, 1 semt. Kurtuluş Son Durak'ta bir araya geliyor. Mahalleye yeni taşınan psikolog Eylem (Belçim Bilgin), hayatını yatalak babasına adamış Vartanuş (Demet Akbağ), mafya babası sevgilisinin metresliğinden, eşi olmaya asla geçemeyeceğini anlayan Goncagül (Nihal Yalçın), günlük koca dayaklarına alışmış Gülnur (Ayten Soykök), annesinin yediği her tokadı kendi ruhuna da yiyen kızı Tülay (Damla Sönmez) ve hayatı pembe görmeye çalışan kuafor Füsun ( Asuman Dabak) önce Eylem’i, sonra birer birer kendilerini ve belki de ülkedeki tüm kadınları Kurtuluş Son Durak’ta buluşturuyorlar. Kadınlarımıza Yavuz Bingöl, Mete Horozoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi güçlü oyuncuların eşlik ettiği ve “Biz her türlü şiddete karşıyız!” ilkesini işleyen, provakatif, fantastik ve pespembe bir kara komedide herkes kendinden bir şeyler bulacak.
Tatlı Hayat - 41. Bölüm 45:18
Tatlı Hayat - 41. Bölüm 354 izlenme - 2 yıl önce Sevinç ve çocukluk aşkı 30 yıl sonra buluşmak için sözlemişlerdir ve pat diye arar arkadaşı. Sevinç İhsan'dan çekindiği için açık açık söyleyemez ve hengame yaşanır. Yorgo'yu patronu kendi metresiyle Kıbrıs'a göndemeye çalışır ancak Feraye olaydan haberdar olur ve kıyamet kopar. Keyifli seyirler.
02:27
"ERKEKLER" Filmi Fragmanı 522 izlenme - 4 yıl önce "ERKEKLER" Filmi 20 Aralık'ta Sinemalarda... Sezonun merakla beklenen komedi filmi Erkekler'in fragmanı sosyal medya ile paylaşıldı. Büyük gişe başarısı yakalayan ve sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran 'Fetih 1453'' filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy'un yeni projesi Erkekler'de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ve kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Komedi filmi Erkekler, 20 Aralık'ta sinema izleyicisiyle beyazperdede buluşacak. İyi seyirler..
 Kocamı Öldürdünüz / Kurtuluş Son Durak 01:54
Kocamı Öldürdünüz / Kurtuluş Son Durak 395 izlenme - 3 yıl önce Demet Akbağ, Belçim Bilgin, Nihal Yalçın, Asuman Dabak, Ayten Soykök, Damla Sönmez. 6 kadın, 6 problem, 1 semt. Kurtuluş Son Durak'ta bir araya geliyor. Mahalleye yeni taşınan psikolog Eylem (Belçim Bilgin), hayatını yatalak babasına adamış Vartanuş (Demet Akbağ), mafya babası sevgilisinin metresliğinden, eşi olmaya asla geçemeyeceğini anlayan Goncagül (Nihal Yalçın), günlük koca dayaklarına alışmış Gülnur (Ayten Soykök), annesinin yediği her tokadı kendi ruhuna da yiyen kızı Tülay (Damla Sönmez) ve hayatı pembe görmeye çalışan kuafor Füsun ( Asuman Dabak) önce Eylem’i, sonra birer birer kendilerini ve belki de ülkedeki tüm kadınları Kurtuluş Son Durak’ta buluşturuyorlar. Kadınlarımıza Yavuz Bingöl, Mete Horozoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi güçlü oyuncuların eşlik ettiği ve “Biz her türlü şiddete karşıyız!” ilkesini işleyen, provakatif, fantastik ve pespembe bir kara komedide herkes kendinden bir şeyler bulacak.
Pis Yedili 62. Bölüm - Kadın Kılığına Giren Zeki 02:38
Pis Yedili 62. Bölüm - Kadın Kılığına Giren Zeki 613 izlenme - 5 yıl önce can için diğer kızları kıskandırmak isteyen zeki, kadın kılığına girer.
Dayı - Jenerik 02:15
Dayı - Jenerik 360 izlenme - 3 yıl önce Ali bir gazetede karikatürist olarak çalışmaktadır. Çizdiği karakter "Dayı" da kendi yaşamını anlatmaktadır. Ali'nin dört ablası ve dokuz tane yeğeni vardır. En küçük erkek kardeş olması onun için bazen avantaj çoğu zaman da dezavantaj olacaktır. Dört ablası da birbirinden farklı hayatlar yaşamakta ancak herhangi bir sorunları olduğunda ortak adres olarak Ali'nin kapısını çalmaktadırlar. Yeğenleri de Ali'nin hayatında önemli bir yer tutar. Dayıları hepsini çok sever hatta onların problemlerinin de tek çözüm kaynağı Ali'dir. Adeta anneleridir. Ali'nin en yakın arkadaşı Nuri bir hamburgercide çalışmakta bunun dışında geçirdiği tüm zamanını kızlara ve hamburgerlere ayırmaktadır. Kız tavlamak için her zaman farklı yolları dener ve her seferinde çıkmazın içine girer. Ali'nin işi daha da zordur. Dört ablası da durmadan evlenmesi için başının etini yerler. Bir kız arkadaş bulduğunda ise ne yapıp edip Ali'yi rezil ederler (onu mahcup edecek çocukluk anılarını anlatmakla başlarlar işe...) Bu Dizi Devam Etmeliydi Ya,Dizi Müziği Zaten Güzel İzlerken Hem de Eğlendiriyordu Maalesef Hemen Artık Para mı Yetmedi Diziye Yoksa Bizim Halkımız Beğenmedi de Reyting mi Düştü Bilemicem Ama Bence Bu Dizi Devam Etmeliydi Kadrosu Çok Sağlam :)
 İlgi / Kurtuluş Son Durak 02:14
İlgi / Kurtuluş Son Durak 317 izlenme - 3 yıl önce Demet Akbağ, Belçim Bilgin, Nihal Yalçın, Asuman Dabak, Ayten Soykök, Damla Sönmez. 6 kadın, 6 problem, 1 semt. Kurtuluş Son Durak'ta bir araya geliyor. Mahalleye yeni taşınan psikolog Eylem (Belçim Bilgin), hayatını yatalak babasına adamış Vartanuş (Demet Akbağ), mafya babası sevgilisinin metresliğinden, eşi olmaya asla geçemeyeceğini anlayan Goncagül (Nihal Yalçın), günlük koca dayaklarına alışmış Gülnur (Ayten Soykök), annesinin yediği her tokadı kendi ruhuna da yiyen kızı Tülay (Damla Sönmez) ve hayatı pembe görmeye çalışan kuafor Füsun ( Asuman Dabak) önce Eylem’i, sonra birer birer kendilerini ve belki de ülkedeki tüm kadınları Kurtuluş Son Durak’ta buluşturuyorlar. Kadınlarımıza Yavuz Bingöl, Mete Horozoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi güçlü oyuncuların eşlik ettiği ve “Biz her türlü şiddete karşıyız!” ilkesini işleyen, provakatif, fantastik ve pespembe bir kara komedide herkes kendinden bir şeyler bulacak.
Pis Yedili – 56. Bölüm 2. Fragmanı 00:56
Pis Yedili – 56. Bölüm 2. Fragmanı 744 izlenme - 5 yıl önce Bayrampaşalı kuzeni Ceyhun’a Elçin’den uzak durmasını söyler. Nedeni sorup, olayı deşen Ceyhun’la atışan Paşa, ailesinin de Ceyhun’a hak vermesine sinirlenir, kapıyı çarpıp gider. Gülcan, kazandığı burslu özel okul için Tekirdağ’a gitmeye hazırdır, kapıda ailesi onu uğurlarken Trafo da gelmiştir. Trafo ile aralarında geçen konuşma sonrası olaylar, kimsenin tahmin etmediği şekilde gelişir. Elçin’in soğuk davranışlarından şüphelenen Furkan, onu takibe alır. Elçin’in Bayrampaşalı’nın evine girdiğini görünce deliren Furkan, elinde sopayla Paşa’nın evine baskın yapar… ‘Pis Yedili’ yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00
Asuman Dabak Dolandırıcıların Kurbanı Oldu 00:37
Asuman Dabak Dolandırıcıların Kurbanı Oldu 159 izlenme - 4 yıl önce Profesör Doktor Canan Karatay'ın Ardından Oyuncu Asuman Dabak Da Dolandırıcı Kurbanı Oldu. Dabak, Tam 2.5 Milyon Liralık Birikimini Restoran Açma Hayaliyle Dolandırıcılara Kaptırdı. İşlerle İlgilenmek İçin Asuman Dabak'tan 2.5 Milyon Lira Değerinde Tam 45 Adet Çek Alan Dolandırıcılar, Daha Sonra Kayıplara Karıştı. Ünlü Oyuncu İse Soluğu Savcılıkta Aldı
Tatlı Hayat - 25. Bölüm 43:09
Tatlı Hayat - 25. Bölüm 127 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümde Kuru Temizlemeciler Birliği'nden ödül almak için hiç yapmayacağı şeyleri yapar İhsan. Bir haftasonu yeni işe aldığı genç elemanıyla kamp yapmaya karar verirler ve komedinin âlâsı yaşanır. Keyifli seyirler.
 Kadın Dedikodusu / Kurtuluş Son Durak 00:23
Kadın Dedikodusu / Kurtuluş Son Durak 206 izlenme - 3 yıl önce Demet Akbağ, Belçim Bilgin, Nihal Yalçın, Asuman Dabak, Ayten Soykök, Damla Sönmez. 6 kadın, 6 problem, 1 semt. Kurtuluş Son Durak'ta bir araya geliyor. Mahalleye yeni taşınan psikolog Eylem (Belçim Bilgin), hayatını yatalak babasına adamış Vartanuş (Demet Akbağ), mafya babası sevgilisinin metresliğinden, eşi olmaya asla geçemeyeceğini anlayan Goncagül (Nihal Yalçın), günlük koca dayaklarına alışmış Gülnur (Ayten Soykök), annesinin yediği her tokadı kendi ruhuna da yiyen kızı Tülay (Damla Sönmez) ve hayatı pembe görmeye çalışan kuafor Füsun ( Asuman Dabak) önce Eylem’i, sonra birer birer kendilerini ve belki de ülkedeki tüm kadınları Kurtuluş Son Durak’ta buluşturuyorlar. Kadınlarımıza Yavuz Bingöl, Mete Horozoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi güçlü oyuncuların eşlik ettiği ve “Biz her türlü şiddete karşıyız!” ilkesini işleyen, provakatif, fantastik ve pespembe bir kara komedide herkes kendinden bir şeyler bulacak.
Tatlı Hayat - 30. Bölüm 52:55
Tatlı Hayat - 30. Bölüm 183 izlenme - 2 yıl önce Başar işten kovulur ve İhsan oğlunu işe almaya karar verir. Başar babasının işine mükemmel kampanyalar ve yaratıcı fikirlerle katkı sağlar. İhsan rüyasında 20 yıl sonraya gider ve herkes yaşlanmıştır. Eğlencenin tadından geçilmez. İyi seyirler.