Hoşgeldiniz!

Asuman Dabak Videoları İzle

Adım Adım (2016) Fragman 02:20
Adım Adım (2016) Fragman 26.638 izlenme - 1 yıl önce Adım Adım, 6 Mayıs 2016'da sinemalarda. Filmde Haldun Dormen, Asuman Dabak ve Yüksel Ünal gibi isimlerle birlikte engelliler rol alıyor.
Erkekler Fragmanı 02:27
Erkekler Fragmanı 10.383 izlenme - 4 yıl önce 2013 yerli yapımı komedi filmi Erkekler'in fragmanı. Erkekler hakkında bilmek istediğiniz herşey bu filmde. 20 Aralık'ta sinemalarda.
Pis Yedili - Orço Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 08:01
Pis Yedili - Orço Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 10.587 izlenme - 4 yıl önce
Erkekler Fragmanı 02:27
Erkekler Fragmanı 5.753 izlenme - 4 yıl önce Sezonun merakla beklenen komedi filmi Erkekler'in fragmanı sosyal medya ile paylaşıldı. Büyük gişe başarısı yakalayan ve sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran "Fetih 1453'' filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy'un yeni projesi Erkekler'de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ve kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Komedi filmi Erkekler, 20 Aralık'ta sinema izleyicisiyle beyazperdede buluşacak. "ERKEKLER" Filmi 20 Aralık'ta Sinemalarda...
Pis Yedili - Paşa Ve Trafo Tartışması 02:25
Pis Yedili - Paşa Ve Trafo Tartışması 6.543 izlenme - 4 yıl önce paşa ve trafo, gülcan yüzünden tartışıyor.
Vampir Dişleri Fırlayan Orço 02:17
Vampir Dişleri Fırlayan Orço 4.824 izlenme - 4 yıl önce sözlü olan orço'nun vampir dişleri müfettişin yüzüne fırlıyor.
Elçin Ve Günçiçek Tartışması 02:48
Elçin Ve Günçiçek Tartışması 4.136 izlenme - 4 yıl önce elçin'i paşa'nın evinde gören günçiçek, elçinle tartışıyor.
Tatlı Hayat - 31. Bölüm 53:34
Tatlı Hayat - 31. Bölüm 886 izlenme - 2 yıl önce Sevinç Feraye'yle birlikte resim kursuna gitmeye karar verir. Meyve çizmesini bekleyen İhsan çıplak adam resmini görünce çılgına döner. Yorgo kendi yayın şirketini kurmak için kredi çekmeye çalışır ve bunun için kefil olarak İhsan'ı ikna etmeye çalışır. İyi seyirler.
Erkekler Film Fragmanı 02:27
Erkekler Film Fragmanı 1.110 izlenme - 4 yıl önce Sezonun merakla beklenen komedi filmi "Erkekler" fragmanı sosyal medya ile paylaşıldı. Büyük gişe başarısı yakalayan ve sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran 'Fetih 1453'' filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy'un yeni projesi Erkekler'de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ve kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Erkekler hakkında bilmek istediğiniz her şey bu filmde.. 'ERKEKLER' Filmi 20 Aralık'ta Sinemalarda...
Erkekler Fragmanı 02:27
Erkekler Fragmanı 961 izlenme - 4 yıl önce 2013 yerli yapımı komedi filmi Erkekler'in fragmanı. Erkekler hakkında bilmek istediğiniz herşey bu filmde.
Pis Yedili 56. Bölüm - Damat Trafo 01:27
Pis Yedili 56. Bölüm - Damat Trafo 1.578 izlenme - 4 yıl önce songül hanım trafo'ya yanlışlıkla damay diyor.
Ezra 4. Fragman / Yakında 01:12
Ezra 4. Fragman / Yakında 322 izlenme - 2 yıl önce Show TV’den bomba gibi proje! Leo Media Company'nin yapımcılığını üstlendiği sürprizlerle dolu dizi ‘Ezra’, yakında Show TV ekranında izleyiciyle buluşacak. Show TV’nin sürpriz projelerinden birisi olan Ezra’nın oyuncu kadrosu da bomba gibi! Başrollerinde, Yusuf Çim, Rüveyda Öksüz, İsmail Fliz, Zeynep Koltuk, Asuman Dabak gibi oyuncuların rol aldığı ‘Ezra’, bu sezonun en iddialı dizileri arasında yer alıyor. Gazze'den mülteci olarak kaçak gelen Ezra'nın macera dolu hayatı bir Türk polisine aşık olması ile değişir. Heyecan, macera ve aşk dolu olan bir hayat Ezra'yı beklemektedir. Yönetmenliği ve senaryosu Tayfun Güneyer’e ait olan sürprizlerle dolu ‘Ezra’, yakında Show TV ekranlarında.
02:27
"ERKEKLER" Filmi Fragmanı 512 izlenme - 4 yıl önce "ERKEKLER" Filmi 20 Aralık'ta Sinemalarda... Sezonun merakla beklenen komedi filmi Erkekler'in fragmanı sosyal medya ile paylaşıldı. Büyük gişe başarısı yakalayan ve sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran 'Fetih 1453'' filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy'un yeni projesi Erkekler'de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ve kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Komedi filmi Erkekler, 20 Aralık'ta sinema izleyicisiyle beyazperdede buluşacak. İyi seyirler..
Pis Yedili 62. Bölüm - Kadın Kılığına Giren Zeki 02:38
Pis Yedili 62. Bölüm - Kadın Kılığına Giren Zeki 610 izlenme - 4 yıl önce can için diğer kızları kıskandırmak isteyen zeki, kadın kılığına girer.
Tatlı Hayat - 41. Bölüm 45:18
Tatlı Hayat - 41. Bölüm 208 izlenme - 2 yıl önce Sevinç ve çocukluk aşkı 30 yıl sonra buluşmak için sözlemişlerdir ve pat diye arar arkadaşı. Sevinç İhsan'dan çekindiği için açık açık söyleyemez ve hengame yaşanır. Yorgo'yu patronu kendi metresiyle Kıbrıs'a göndemeye çalışır ancak Feraye olaydan haberdar olur ve kıyamet kopar. Keyifli seyirler.
Pis Yedili – 56. Bölüm 2. Fragmanı 00:56
Pis Yedili – 56. Bölüm 2. Fragmanı 740 izlenme - 4 yıl önce Bayrampaşalı kuzeni Ceyhun’a Elçin’den uzak durmasını söyler. Nedeni sorup, olayı deşen Ceyhun’la atışan Paşa, ailesinin de Ceyhun’a hak vermesine sinirlenir, kapıyı çarpıp gider. Gülcan, kazandığı burslu özel okul için Tekirdağ’a gitmeye hazırdır, kapıda ailesi onu uğurlarken Trafo da gelmiştir. Trafo ile aralarında geçen konuşma sonrası olaylar, kimsenin tahmin etmediği şekilde gelişir. Elçin’in soğuk davranışlarından şüphelenen Furkan, onu takibe alır. Elçin’in Bayrampaşalı’nın evine girdiğini görünce deliren Furkan, elinde sopayla Paşa’nın evine baskın yapar… ‘Pis Yedili’ yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00
Dayı - Jenerik 02:15
Dayı - Jenerik 282 izlenme - 2 yıl önce Ali bir gazetede karikatürist olarak çalışmaktadır. Çizdiği karakter "Dayı" da kendi yaşamını anlatmaktadır. Ali'nin dört ablası ve dokuz tane yeğeni vardır. En küçük erkek kardeş olması onun için bazen avantaj çoğu zaman da dezavantaj olacaktır. Dört ablası da birbirinden farklı hayatlar yaşamakta ancak herhangi bir sorunları olduğunda ortak adres olarak Ali'nin kapısını çalmaktadırlar. Yeğenleri de Ali'nin hayatında önemli bir yer tutar. Dayıları hepsini çok sever hatta onların problemlerinin de tek çözüm kaynağı Ali'dir. Adeta anneleridir. Ali'nin en yakın arkadaşı Nuri bir hamburgercide çalışmakta bunun dışında geçirdiği tüm zamanını kızlara ve hamburgerlere ayırmaktadır. Kız tavlamak için her zaman farklı yolları dener ve her seferinde çıkmazın içine girer. Ali'nin işi daha da zordur. Dört ablası da durmadan evlenmesi için başının etini yerler. Bir kız arkadaş bulduğunda ise ne yapıp edip Ali'yi rezil ederler (onu mahcup edecek çocukluk anılarını anlatmakla başlarlar işe...) Bu Dizi Devam Etmeliydi Ya,Dizi Müziği Zaten Güzel İzlerken Hem de Eğlendiriyordu Maalesef Hemen Artık Para mı Yetmedi Diziye Yoksa Bizim Halkımız Beğenmedi de Reyting mi Düştü Bilemicem Ama Bence Bu Dizi Devam Etmeliydi Kadrosu Çok Sağlam :)
Asuman Dabak Dolandırıcıların Kurbanı Oldu 00:37
Asuman Dabak Dolandırıcıların Kurbanı Oldu 157 izlenme - 4 yıl önce Profesör Doktor Canan Karatay'ın Ardından Oyuncu Asuman Dabak Da Dolandırıcı Kurbanı Oldu. Dabak, Tam 2.5 Milyon Liralık Birikimini Restoran Açma Hayaliyle Dolandırıcılara Kaptırdı. İşlerle İlgilenmek İçin Asuman Dabak'tan 2.5 Milyon Lira Değerinde Tam 45 Adet Çek Alan Dolandırıcılar, Daha Sonra Kayıplara Karıştı. Ünlü Oyuncu İse Soluğu Savcılıkta Aldı
 Pis Yedili 88. Bölüm - Orço'nun Sakarlıkları 01:28
Pis Yedili 88. Bölüm - Orço'nun Sakarlıkları 410 izlenme - 4 yıl önce pis yedili 88. bölümde, orço,arkadaşlarına markette işe girdiğini ve ilk günden bir çok sakarlıklar yaptığını söylüyor.
Tatlı Hayat - 47. Bölüm 54:48
Tatlı Hayat - 47. Bölüm 108 izlenme - 2 yıl önce İhsan temizlenmiş elbiseleri yerlerine götürür. Bunlardan biri akıl hastanesidir ve oradan o kadar da kolay çıkmaz. Sevinç'in yıllar önce ölmüş babasına benzer ve aynı isimde bir adama rastlarlar gazetede. Hem keyifli hem duygusal bir bölüm sizi bekliyor. İyi seyirler. Konuk Oyuncular: Mehmet Akan, Barış Falay
Erkekler Film Fragmanı 02:27
Erkekler Film Fragmanı 204 izlenme - 4 yıl önce Sezonun merakla beklenen komedi filmi "Erkekler" fragmanı sosyal medya ile paylaşıldı. Büyük gişe başarısı yakalayan ve sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran 'Fetih 1453'' filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy'un yeni projesi Erkekler'de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ve kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Erkekler hakkında bilmek istediğiniz her şey bu filmde.. 'ERKEKLER' Filmi 20 Aralık'ta Sinemalarda...
Tatlı Hayat - 25. Bölüm 43:09
Tatlı Hayat - 25. Bölüm 70 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümde Kuru Temizlemeciler Birliği'nden ödül almak için hiç yapmayacağı şeyleri yapar İhsan. Bir haftasonu yeni işe aldığı genç elemanıyla kamp yapmaya karar verirler ve komedinin âlâsı yaşanır. Keyifli seyirler.
Tatlı Hayat - 45. Bölüm 55:35
Tatlı Hayat - 45. Bölüm 86 izlenme - 2 yıl önce Sevinç'in doğum günü için İhsan 30 yıldır görmediği ablasını Fransa'dan getirir. Ancak Sevinç pek sevinmez, geçmiş yıllarda yaşadıkları sorunlar vardır. İhsan ve Yorgo maraton yarışına katılmaya karar verirler. Eğlenceli bir bölüm sizibekliyor, keyifli seyirler. Konuk Oyuncu: Şenay Yüzbaşıoğlu.
Tatlı Hayat - 30. Bölüm 52:55
Tatlı Hayat - 30. Bölüm 94 izlenme - 2 yıl önce Başar işten kovulur ve İhsan oğlunu işe almaya karar verir. Başar babasının işine mükemmel kampanyalar ve yaratıcı fikirlerle katkı sağlar. İhsan rüyasında 20 yıl sonraya gider ve herkes yaşlanmıştır. Eğlencenin tadından geçilmez. İyi seyirler.
Tatlı Hayat - 21. Bölüm 52:08
Tatlı Hayat - 21. Bölüm 72 izlenme - 2 yıl önce Tatlı Hayat'ın bu bölümünde İhsan askerlik arkadaşıyla karşılaşır ama askerde hatırladığı gibi değildir pek. İrfan komşularının biriyle problem yaşar ve İhsan İrfan'a akıl verir ancak pek işe yaramaz. Yine güldüren ve eğlendiren bir bölüm. Keyifli seyirler.
Tatlı Hayat - 34. Bölüm 49:23
Tatlı Hayat - 34. Bölüm 70 izlenme - 2 yıl önce İrfan'ın evine memleketinden bir misafiri gelir. Misafiri baş belası olduğu için İhsan ve Sevinç'in evinde bolca vakit geçirmeye başlar. Sevinç hafızasını kaybeder ve çok keyifli bir bölüm çıkar ortaya. İyi seyirler. Konuk Oyuncular: Şenay Gürler,Mehmet Polat
Tatlı Hayat- 49. Bölüm 53:07
Tatlı Hayat- 49. Bölüm 63 izlenme - 2 yıl önce İhsan yankesiciye engel olduğu için TV'ye çıkar ve adeta halk kahramanı olur. Ancak yankesicinin psikopat bir deli olduğunu ve tımarhaneden kaçtığını duyunca kendine koruma tutmaya karar verir. İşlerini daha da büyütmek isteyen İhsan arkadaşı olan Cemal'in barını alıp almama konusunda Sevinç'le tartışır. Eğlenceli bir bölüm sizlerle, iyi seyirler. Konuk Oyuncu: Ata Demirer
Tatlı Hayat - 51. Bölüm 50:15
Tatlı Hayat - 51. Bölüm 63 izlenme - 2 yıl önce İhsan ile Sevinç'in 30. evlilik yıl dönümünü kutlamak isterler ancak ufak tefek pürüzler yaşanır. Menekşe kuzenine 3 milyar vermesi için İhsan'a yalvarır. Gayet keyifli bir bölüm, iyi seyirler.
Tatlı Hayat - 48. Bölüm 52:37
Tatlı Hayat - 48. Bölüm 68 izlenme - 2 yıl önce Sevinç tuttuğu günlüğü İhsan'a göstermek istemez ama İhsan o günlüğü ele geçirmek için elinden geleni yapar. İhsan'ın doğum gününde arkadaşlarına parti vermek ister ama bütün arkadaşlarının işi vardır o gün. İyi seyirler.
Tatlı Hayat - 40. Bölüm 56:44
Tatlı Hayat - 40. Bölüm 58 izlenme - 2 yıl önce İhsan Yıldırım verdiği toplantıya ünlü birini getirmek çabalar. Sonunda bulur ancak Menekşe 1 numaralı hayranı olduğu bu kişinin dublör olduğunu iddia eder. İhsan'ın amcasının oğlunun böbreğe ihtiyacı vardır. İyi seyirler. Konuk Oyuncular: Salih Güney, Kenan Işık,