Hoşgeldiniz!

asvalt

Yeşil araba GRENY asfalta battı. 03:55
Yeşil araba GRENY asfalta battı. 7.798 izlenme - 8 ay önce Garajında canı sıkılan yeşil araba Greny garajdan çıkıp kendini şantiyeye atıyor. Çok meraklı olan yeşil küçük araba merakından herşeye burnunu sokuyor. Tabiki başına kalmadık kalmıyor. İşçnin el arabasıyla getirdiği asfaltı yola yapıştıran silindirin yanına gitmeye çalışırken. simsiyah zifte batıyor. İnşaat alanındaki şantiye şefi Hemen greeny e yardım gönderiyor . Tabi ki onu ancak vinç bu bataklık ziftinden kurtarabilir. Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/bebeturk/ www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Far Cry 3 - Gerçek Hayat Versiyonu 04:13
Far Cry 3 - Gerçek Hayat Versiyonu 250 izlenme - 2 yıl önce Far Cry 3 oyunu dünyamıza bomba gibi bir giriş yaptı bugünlerde. Bunun gerçek hayat versiyonunu çekmişler, ben çok beğendim, lafı uzatmayayım; İyi seyirler efenim.
Asfalt Kesme Makinası 00:25
Asfalt Kesme Makinası 223 izlenme - 3 yıl önce www.erciyeskarot.com
Far Cry 3 - Gerçek Hayat Versiyonu 04:13
Far Cry 3 - Gerçek Hayat Versiyonu 497 izlenme - 5 yıl önce Far Cry 3 Oyunundan gerçek hayata müthiş uyarlama..
adana beton ve asvalt kesme 01:39
adana beton ve asvalt kesme 285 izlenme - 6 yıl önce http//www.guvenkarot.com.trbeton kesmebetonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonbeton kesme makinaları ile düzgün bir şekilde içerisindeki donatı ile birlikte kesilerek kaldırılır. kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ilave düzeltme işlemi gerektirmez.
asvalt riza 03:25
asvalt riza 230 izlenme - 8 yıl önce kİreçcİ yaŞarin meŞhur kaba dayilardan asvalt rizayi madara etİİ an
Asvaltı Ağlatırken. 06:15
Asvaltı Ağlatırken. 62 izlenme - 7 yıl önce
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Çamurlu Suyu 00:59
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Çamurlu Suyu 168 izlenme - 7 yıl önce mersin büyükşehir belediyesi’nin musluktan akan çamurlu suyu. 24.04.2010 saat 23:00 itibarıyla bize verilen çamurlu su.
Dev obruk otomobili yuttu! 01:30
Dev obruk otomobili yuttu! 71 izlenme - 4 yıl önce Dev obruk otomobili yuttu!
belediye asvalt 01:47
belediye asvalt 60 izlenme - 7 yıl önce belediye asvalt
Adem Ve Motoru 00:23
Adem Ve Motoru 52 izlenme - 8 yıl önce süperr