Hoşgeldiniz!

at arabası

At Arabasıyla Drift 01:01
At Arabasıyla Drift 210.033 izlenme - 9 yıl önce At Arabasıyla Drift 22.12.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'At Arabasıyla Drift' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hızlı ve Öfkeli At Arabası Versiyonu 00:12
Hızlı ve Öfkeli At Arabası Versiyonu 1.604 izlenme - 1 yıl önce At arabasını çeken at huysuzlaşınca dur durak bilmemiş en sonunda bir bahçenin çitlerine çarparak durmuş.
Dünyanın En Absürt Kazası 00:46
Dünyanın En Absürt Kazası 5.086 izlenme - 4 yıl önce Romanya'da yolun ortasında heykel gibi duran bir adam, otomobilin çektiği bir at arabası ve at arabasının üzerinden düşen başka bir adamı içeren bu tuhaf kazanın görüntüsü sosyal medyanın gündemine oturdu.
At Arabasına Arkadan Çarpmak 00:18
At Arabasına Arkadan Çarpmak 3.012 izlenme - 3 yıl önce Kum taşıyan at arabasına arkadan çarparak atın iki bacak üstünde koşmasına sebep olan araba arkadaki kumlardan da nasibini aldı.
Freni Kilitlenen Atın Arabaya Toslaması 00:28
Freni Kilitlenen Atın Arabaya Toslaması 2.483 izlenme - 3 yıl önce Filipinler'de at arabası ile trafikte ilerleyen adam solunda hamle yapan araba yüzünde atını frenlemek istemiş ancak panik yapan at adeta kilitlenmiş ve kayarak duran arabaya vurmuş.
Örnek At Arabacısı 00:30
Örnek At Arabacısı 61 izlenme - 3 hafta önce Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde at arabasının kırmızı ışıkta bekleme anı kameralara yansıdı. Siverek Yenişehir Mahallesi’nde bir kişinin üzerinde bulunduğu at arabasının kırmızı ışıkta otomobiller arasında beklemesi dikkat çekti. Kırmızı ışıkta tıpkı otomobil gibi bekleyen at arabası, yeşil ışığın yanmasıyla beraber tekrar yoluna devam etti. At arabasının kırmızı ışıkta bekleme ve yeşil ışıkta yoluna devam etme anları vatandaşlar tarafından kamerayla kaydedildi.
Burhan Çaçan - Deh Deyin Kızlar 02:00
Burhan Çaçan - Deh Deyin Kızlar 4.986 izlenme - 7 yıl önce Kampüsistanla ilgili bir paylaşım gördüğümde direk bu türkü aklıma geldi. Orada da çok sık söylenen bi türküydü. Bende hemen paylaşayım dedim. Ayrıca hikayesi ise şöyleymiş, şenlik baba adlı aşık şenlik in atı kars tan çıldır a giderken kara saplanmış ve aşık şenlik oradan geçen kızlara bu dörtlükleri yazmış.( Alıntıdır)
Manda Arabasını Coşturan Adamların Sonu 00:44
Manda Arabasını Coşturan Adamların Sonu 1.411 izlenme - 3 yıl önce Yazık değil mi lan hayvana ibnetorlar? Olan hayvana olmuş, yazık.
Hızlı Ve Eşek Arabalı 00:34
Hızlı Ve Eşek Arabalı 2.498 izlenme - 7 yıl önce Adam milletin arabayla yapamadığı hareketi eşek arabasıyla yapıp güzel bir mesaj vermiş. Acaba şu hareketi yapana kadar kaç tane eşek arabası parçaladı. Eğitimleri nerde yapıyordu. Eşek kaç beygir. Kafamda deli sorular
Görüntülenmiş İlk Trafik Kazası 00:09
Görüntülenmiş İlk Trafik Kazası 5.760 izlenme - 8 yıl önce Tarihin ilk çekilmiş trafik kazası sayabileceğimiz görüntülerde, bir arabanın at arabasına çarpıp parçaladığını görüyoruz. Görüntülerin tarihi ve yeri bilinmiyor ama arabanın modelinden ve sokak dizaynından, 20.yy başlarında kaydedildiğini anlayabiliyoruz.
1924 Yılında Anadolu'da Ayı Oynatmak 00:16
1924 Yılında Anadolu'da Ayı Oynatmak 3.406 izlenme - 7 yıl önce Yıl 1924, doğu anadoluda ayı oynatan bir dayı ve onu izleyen çocuklar. At arabalarının kullanıldığı eski zamanlar...
Kömürle Çalışan Kamyon 02:53
Kömürle Çalışan Kamyon 2.328 izlenme - 5 yıl önce Sentinel DG8 Buharlı Kamyon 1929 yılında İngiltere de üretilmiş. Adam basıyor odunu kömürü sonra alemlere akıyor. Arabanın içindeki çöpleri temizleme derdi yok salla sobaya. Bagajı odunla fulle bas gaza.
Kazaya Karışan At Arabası 00:39
Kazaya Karışan At Arabası 337 izlenme - 2 yıl önce İlginçlikler ülkesi dendiğinde nedense güzel ülkem akla gelir. Fakat durum hiçte öyle değil. Bu ruslar varken kesinlikle bize sıra gelmez. Adamlarda araç içi kamerası zorunlu olduğu için yaptıkları bütün ilginçlikler kayda geçiyor.
At Arabasıyla Arabaya Çarpıp Kaçmak 00:36
At Arabasıyla Arabaya Çarpıp Kaçmak 209 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da yolda duran arabaya arkadan gelen at arabası çarpmış. At arabasını kullanan adam hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam etmiş.
Yılmaz Güney - Umut 04:42
Yılmaz Güney - Umut 1.114 izlenme - 7 yıl önce Seneryo yazarlığını ve yönetmenliğini Şerif Gören ve Yılmaz Güney'in yaptığı, başröllerinde Yılmaz Güney ve Tuncel Kurtiz'in oynadığı 1970 yılına ait bir film. Atı bir araba tarafından ezilen ve fakirlikle baş etme yolunu olmayan bir hazinenin umudunda bulan Cabbar'ın dramatik hikayesi anlatılmaktadır.
At Arabasına El Freni Takmak 00:23
At Arabasına El Freni Takmak 273 izlenme - 2 yıl önce Modifiye tutkusu sadece otomobil ve motosiklette geçerli değilmiş demek ki, bu gençler at arabasına el freni takmayı denemiş ve başarmış.
Atın Cinsel Uzvuna Tekme Atmak 02:21
Atın Cinsel Uzvuna Tekme Atmak 609 izlenme - 8 yıl önce Düğün günü tutulan at arabasındaki kısrakları gözüne kestiren arkadaşımız 'Abi seviyosan git konuş bence' lafını yanlış anlamış galiba. Gelişen olayları rus toplum yapısına uygun bulmayan beyaz gömlekli dayımız da kendince hayvanı terbiye ediyor. Tekmeler 01:35 de başlıyor. At kardeşimize geçmiş olsun diyor dayımıza da çabalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Böyle şeyler bizim toplum yapımıza ters.......
At Arabasıyla Drift 01:06
At Arabasıyla Drift 443 izlenme - 7 yıl önce At arabasıyla drift yapmayı akıl eden arkadaşı ve atını ayakta alkışlamak, nice hollywood filmine ' yalanmışsınız, hepiniz kolpasınız' diyerek iç geçirmek alkışlarlayaşıyorum'un seçkin üyelerine özgü bir davranıştır.
Atın Ani Fren Yapması 00:15
Atın Ani Fren Yapması 575 izlenme - 7 yıl önce Abimiz dört nala at arabasını sürerken atın dengeyi kaybetmesiyle newton kurallarına yakışır bir şekilde uçuyor. Sürat her zaman felakettir at arabası it arabası farketmez..
Bir Beygir Gücünde Bile Olmayan Araba 01:04
Bir Beygir Gücünde Bile Olmayan Araba 470 izlenme - 8 yıl önce Efendim 2 işgüzar arkadas efsane araba haci muratin karizmasini cizmek icin cok orjinal bir teste basvurmus NOT: Ekledigim ve onaylanan videolari lütfen alip yotube sayfanizda paylasmayin sonra telif gönderince gelip agliyorsunuz.
Full Tesisatlı At Arabası 00:51
Full Tesisatlı At Arabası 371 izlenme - 8 yıl önce 90 lı yıllarda genelde tofaş arabası olan her genç aracına önce cms 40 jant sonrada müzik sistemi koyar güm güm güm gezerdi.Arkadaşımız at arabasına öyle bir sistem döşemiş ki zamanın tofaşlarındaki tesisatlara beş basar.Valla ne yalan söylim ben kıskandım be.
Tek Manevra ile Park Yapan At 00:27
Tek Manevra ile Park Yapan At 370 izlenme - 8 yıl önce Çoğumuz arabayla park etmekte güçlük çekeriz. Bakın sevgili atımız tek manevra ile nasıl park yapıyor.
Külkedisinin Sinderalla'ya Dönüşmesi 09:49
Külkedisinin Sinderalla'ya Dönüşmesi 257 izlenme - 7 yıl önce Gaddar üvey annesi ve kötü kalpli üvey kardeşleri tarafından baloya götürülmeyen külkedisinin yardımına peri anne koşar ve sihirli güçleriyle külkedisini Sinderalla'ya dönüştürür.
Need For Speed Romanya 00:17
Need For Speed Romanya 288 izlenme - 8 yıl önce Romanya'da modifiyeli at arabalarının acımasızca otoyolları işgal edişi ve sonrasındaki hız tutkusunu izliyoruz efenim. Arkalarında kalan araçlarında pek acelesi yok gibi zaten.
Eski Londra Sokakları  (1903) 04:09
Eski Londra Sokakları (1903) 200 izlenme - 7 yıl önce İnsandan önce trafik vamrış dedirtecek nitelikte bir paylaşım. Taşıtlar tamamını faytonlar kaplıyor ve işin enteresan tarafı hiçbir tehlike yaratmadan, büyük uyum içerisinde 108 sene önce bile yaşayabiliyorlar. Old is Gold
At Arabasına Benzin Almak 01:44
At Arabasına Benzin Almak 192 izlenme - 7 yıl önce Efendim Brezilyadaki dostlarımız Pompacı bayan arkadaşı oldukça şaşırtan bir durumla karşılarına çıkmışlar. At arabasına benzin almak isteyen arkadaşlar pompacı bayan arkadaşı gülme krizine sokmuşlar. Videonun sonunda ise işin gerçeği görülüyor.
Motosikleti At Arabası Gibi Kullanmak 00:58
Motosikleti At Arabası Gibi Kullanmak 149 izlenme - 8 yıl önce "Motosikletine at muamelesi yapan bu adamla aynı dünyada nefes alıp veriyoruz. Uzayda hakiki su bulunsa da gitsek!" tarzında yorum yapan enteller kısmından çok "adam istemiş, eğlencesi buymuş, yapmış, baya da komik olmuş" diyenlerdenim. İşte o görüntüleri hep beraber izleyelim. Yorum sizin..