Hoşgeldiniz!

At Arabası Videoları İzle

At Arabasıyla Drift 01:01
At Arabasıyla Drift 208.135 izlenme - 4 yıl önce At Arabasıyla Drift 22.12.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'At Arabasıyla Drift' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
E-5 te Hız Denemesi Yapan At Arabası 03:37
E-5 te Hız Denemesi Yapan At Arabası 2.000 izlenme - 4 hafta önce Sahibinden kaçan at, E-5'e girdi. Sol şeritte sırtındaki arabasıyla dakikalarca diğer araçlarla yarışan atı, sürücüler şaşkınlıkla izlerken bir yandan da durdurmaya çalıştı. İyi Seyirler. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Görüntülenmiş İlk Trafik Kazası 00:09
Görüntülenmiş İlk Trafik Kazası 53.812 izlenme - 4 yıl önce Tarihin İlk Çekilmiş Trafik Kazası Sayabileceğimiz Görüntülerde, Bir Arabanın At Arabasına Çarpıp Parçaladığını Görüyoruz.
At Arabasıyla Drift Yapmak 01:11
At Arabasıyla Drift Yapmak 14.360 izlenme - 4 yıl önce Birde Böyle İzleyin ))
Burhan Çaçan - Deh Deyin Kızlar 02:00
Burhan Çaçan - Deh Deyin Kızlar 4.745 izlenme - 2 yıl önce Kampüsistanla ilgili bir paylaşım gördüğümde direk bu türkü aklıma geldi. Orada da çok sık söylenen bi türküydü. Bende hemen paylaşayım dedim. Ayrıca hikayesi ise şöyleymiş, şenlik baba adlı aşık şenlik in atı kars tan çıldır a giderken kara saplanmış ve aşık şenlik oradan geçen kızlara bu dörtlükleri yazmış.( Alıntıdır)
Hızlı Ve Eşek Arabalı 00:34
Hızlı Ve Eşek Arabalı 2.100 izlenme - 1 yıl önce Adam milletin arabayla yapamadığı hareketi eşek arabasıyla yapıp güzel bir mesaj vermiş. Acaba şu hareketi yapana kadar kaç tane eşek arabası parçaladı. Eğitimleri nerde yapıyordu. Eşek kaç beygir. Kafamda deli sorular
1924 Yılında Anadolu'da Ayı Oynatmak 00:16
1924 Yılında Anadolu'da Ayı Oynatmak 3.255 izlenme - 1 yıl önce Yıl 1924, doğu anadoluda ayı oynatan bir dayı ve onu izleyen çocuklar. At arabalarının kullanıldığı eski zamanlar...
Otomatik Pilotta Giden At Arabası 00:30
Otomatik Pilotta Giden At Arabası 5.676 izlenme - 4 yıl önce Otomatik Pilotta Giden At Arabası izleyenleri kahkahaya boğdu!
At Arabası Okul Servisi Oldu 02:23
At Arabası Okul Servisi Oldu 1.224 izlenme - 8 ay önce Adana'nın Ceyhan ilçesine bağlı Burhanlı Mahallesi'nde öğrenciler okula at arabalarıyla gidiyor. Okul servislerine yönelik yapılan yasa değişikliğinin ardından muhtarların attığı yanlış imzadan dolayı öğrenciler devletin sağladığı imkanlardan yoksun kaldı. Edinilen bilgiye göre, servislere yönelik yapılan yasa değişikliğinin ardından minibüs kooperatifi olan mahallelerde yaşayan öğrencilerin mahallalere ait kooperatif minibüsleri ile okullara gitmesi kararı alındı. Kooperatifi olmayan mahallede yaşayan öğrenciler ise muhtarlar tarafından atılan yanlış imza sonucu mağdur olurken, 3 buçuk kilometre uzak olan okula öğrenciler, at arabaları, bisiklet ve yaya olarak gitmek zorunda kaldılar. Burhanlı Köyü Muhtarı Zeki Durgun, kooperatifçilerin yanlarına gelerek imza istediklerini belirterek, “Biz polisten, askerden, jandarmadan dolayı bu mahallelere giremiyoruz onun için bize bir yazılı kağıt verin, bizde köye gelerek servis yapalım’ dediler. Biz bu yazılı kağıdı imzamızı bunlara sunduk. Yalnız bunlar bizi kandırdılar. Bunlar bizim verdiğimiz imzayı başka yönlerde kullanıldı. Bu yüzden de benim köyümün çocukları mağdur kaldı. Yemekten de mağdur kaldı servisten de mağdur kaldı. Bunun içerisinde getireni var getiremeyeni var. Çoğu kişi de okula gönderemiyor çocuklarını. Ben bir muhtar olarak devletimizden el atmasını rica ediyorum” diye konuştu. Okul servislerinden yararlanamadıklarını belirten Faruk Abasıkeleş, “Beş yıldan beri devlet servisimiz vardı. Son yılda devletimizin çıkardığı yeni bir kanuna göre kooperatif olan köylere taşımacılık vermiyorlar. Bizim köyümüzde kooperatif sadece isimde var. Daha önceleri muhtarlarımızdan güzergah belgesi diye imza aldılar. Bunu da yanlış yerde kullandılar. Kooperatifin araçları olmadığı için çocuklarımız devletin servisinden faydalanamıyor. Otomatikman yemek servisinden de faydalanamıyorlar” dedi. Köyden okula iki oğlunun geldiğini söyleyen Şevket Bekiroğlu, “Biri 1. sınıf diğeri 8. sınıf yayan gidip geliyorlar. Çocukları götürüp getirmeye gücümüz yetmiyor. At arabalarıyla, yaya olarak geliyorlar. Yağmurda yaşta imkanımız yok. Devletimizden buna bir çözüm bulmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.
hummer’dan at arabası yaptılar! 01:53
hummer’dan at arabası yaptılar! 6.783 izlenme - 7 yıl önce daha fazlası için: TÜRKÇE KLİP | 2010 grubuna sende katıl şimdi facebook’ta http://www.facebook.com/#!/pages/TURKCE-KLIP-2010/109259635759460?ref=ts
Görüntülenmiş İlk Trafik Kazası 00:09
Görüntülenmiş İlk Trafik Kazası 3.795 izlenme - 2 yıl önce Tarihin ilk çekilmiş trafik kazası sayabileceğimiz görüntülerde, bir arabanın at arabasına çarpıp parçaladığını görüyoruz. Görüntülerin tarihi ve yeri bilinmiyor ama arabanın modelinden ve sokak dizaynından, 20.yy başlarında kaydedildiğini anlayabiliyoruz.
Böyle Kontrolmü Olur 00:36
Böyle Kontrolmü Olur 7.013 izlenme - 9 yıl önce arabayı kontrol ederken atı kontrol etmeyi unuttu :)
Sol Şeritten Son Sürat ilerleyen At Arabası 00:59
Sol Şeritten Son Sürat ilerleyen At Arabası 88 izlenme - 3 hafta önce D-100’de dün akşam sürücüler, sol şeritte son sürat ilerleyen at arabasının şaşkınlığını yaşadı.Amatör kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Otomatik Pilotta Giden At Arabası 00:38
Otomatik Pilotta Giden At Arabası 2.363 izlenme - 4 yıl önce Otomatik Pilotta Giden At Arabası
At yarışında şok eden kaza! 00:48
At yarışında şok eden kaza! 1.476 izlenme - 3 yıl önce ABD'de Freehold yarış pistinde yapılan at arabası yarışları sırasında başlama aracının spin atması sonucu adeta bir felaket yaşandı.
At Arabasını Oto Yıkamacıya Getiren Dayı 00:54
At Arabasını Oto Yıkamacıya Getiren Dayı 426 izlenme - 11 ay önce Afyon'da at arabasını oto yıkamacıya getiren bir kişi atını yıkattı. Çevredekilerin yorumu ise, motora su tutturuyor oldu.
At arabasıyla 'drift' atmak! 01:01
At arabasıyla 'drift' atmak! 994 izlenme - 4 yıl önce O anlarda kamera kayıttaydı...
sahibi uyuyan at arabası yolda... 01:55
sahibi uyuyan at arabası yolda... 1.343 izlenme - 7 yıl önce bu kadarına da pes...
At Arabasıyla Drift 01:01
At Arabasıyla Drift 544 izlenme - 3 yıl önce Çılgınlık Bu Olsa Gerek
Modifiyeli At Arabası 00:51
Modifiyeli At Arabası 1.103 izlenme - 7 yıl önce modifiyeli at arabası
Atın Ani Fren Yapması 00:15
Atın Ani Fren Yapması 354 izlenme - 1 yıl önce Abimiz dört nala at arabasını sürerken atın dengeyi kaybetmesiyle newton kurallarına yakışır bir şekilde uçuyor. Sürat her zaman felakettir at arabası it arabası farketmez..
At Arabasıyla Drift 01:06
At Arabasıyla Drift 287 izlenme - 2 yıl önce At arabasıyla drift yapmayı akıl eden arkadaşı ve atını ayakta alkışlamak, nice hollywood filmine ' yalanmışsınız, hepiniz kolpasınız' diyerek iç geçirmek alkışlarlayaşıyorum'un seçkin üyelerine özgü bir davranıştır.
Külkedisinin Sinderalla'ya Dönüşmesi 09:49
Külkedisinin Sinderalla'ya Dönüşmesi 215 izlenme - 2 yıl önce Gaddar üvey annesi ve kötü kalpli üvey kardeşleri tarafından baloya götürülmeyen külkedisinin yardımına peri anne koşar ve sihirli güçleriyle külkedisini Sinderalla'ya dönüştürür.
Atın Cinsel Uzvuna Tekme Atmak 02:21
Atın Cinsel Uzvuna Tekme Atmak 469 izlenme - 3 yıl önce Düğün günü tutulan at arabasındaki kısrakları gözüne kestiren arkadaşımız 'Abi seviyosan git konuş bence' lafını yanlış anlamış galiba. Gelişen olayları rus toplum yapısına uygun bulmayan beyaz gömlekli dayımız da kendince hayvanı terbiye ediyor. Tekmeler 01:35 de başlıyor. At kardeşimize geçmiş olsun diyor dayımıza da çabalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Böyle şeyler bizim toplum yapımıza ters.......
Gta San Andreas At Arabası 07:05
Gta San Andreas At Arabası 726 izlenme - 5 yıl önce Gta san andreas at arabası
Yılmaz Güney - Umut 04:42
Yılmaz Güney - Umut 393 izlenme - 2 yıl önce Seneryo yazarlığını ve yönetmenliğini Şerif Gören ve Yılmaz Güney'in yaptığı, başröllerinde Yılmaz Güney ve Tuncel Kurtiz'in oynadığı 1970 yılına ait bir film. Atı bir araba tarafından ezilen ve fakirlikle baş etme yolunu olmayan bir hazinenin umudunda bulan Cabbar'ın dramatik hikayesi anlatılmaktadır.
Bir Beygir Gücünde Bile Olmayan Araba 01:04
Bir Beygir Gücünde Bile Olmayan Araba 364 izlenme - 2 yıl önce Efendim 2 işgüzar arkadas efsane araba haci muratin karizmasini cizmek icin cok orjinal bir teste basvurmus NOT: Ekledigim ve onaylanan videolari lütfen alip yotube sayfanizda paylasmayin sonra telif gönderince gelip agliyorsunuz.
At Arabasına Konan Ses Sistemi 00:51
At Arabasına Konan Ses Sistemi 573 izlenme - 4 yıl önce At Arabasına Konan Ses Sistemi
Leyla ile Mecnun'daki AT Sevgisi 04:00
Leyla ile Mecnun'daki AT Sevgisi 330 izlenme - 2 yıl önce At, avrat, L|M, demiş atalarımız. Alkışlarlayaşıyorum, Leyla ile Mecnun'u sever; Leyla ile Mecnun da atları sever. Kişneyen site: Alkışarlayaşıyorum(dot)com
Full Tesisatlı At Arabası 00:51
Full Tesisatlı At Arabası 257 izlenme - 2 yıl önce 90 lı yıllarda genelde tofaş arabası olan her genç aracına önce cms 40 jant sonrada müzik sistemi koyar güm güm güm gezerdi.Arkadaşımız at arabasına öyle bir sistem döşemiş ki zamanın tofaşlarındaki tesisatlara beş basar.Valla ne yalan söylim ben kıskandım be.