Hoşgeldiniz!

at binmek

Anne Bak Neye Bindim 02:39
Anne Bak Neye Bindim 7.804 izlenme - 2 yıl önce bayram tatilinde anne annelerini ziyaret eden kardeşler köyde at binerken çok neşeli ve heyecanlı anlar yaşadılar
Minecraft Ata Binme (Modsuz) 06:50
Minecraft Ata Binme (Modsuz) 5.840 izlenme - 2 yıl önce Minecraft Ata Binme...
Bir Garip Spor Aleti 01:59
Bir Garip Spor Aleti 2.285 izlenme - 2 yıl önce Koreli olduklarını düşündüğüm milletten bir garip spor aleti daha, yararlı olup olmadığını bilemem ama komik olduğu kesin.
Sarhoş Adamın Ata Binme Çabası 01:17
Sarhoş Adamın Ata Binme Çabası 2.255 izlenme - 2 yıl önce Her yolu denese de ata bir türlü binemedi.
Minibüste Ata Binmek - Aydemir Akbaş 01:28
Minibüste Ata Binmek - Aydemir Akbaş 891 izlenme - 1 yıl önce Altılı ganyan konusunda uzmanlaşmış olan nane satıcısı Keskin Osman bülten vasıtasıyla voliyi vurmak için kupon yapmaktadır. 2. ayaktaki kısrak Aynur'la miniüste yanında oturan kadının adı aynı çıkınca ata inmek farklı noktalara doğru gider.
Ata Böyle Binilir 00:19
Ata Böyle Binilir 1.613 izlenme - 4 yıl önce Muratı Natı
Binicilik Eğitimi Nasıl Verilir? 00:50
Binicilik Eğitimi Nasıl Verilir? 710 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/binicilik-egitimi-nasil-verilir/ Kenanbey Binicilik Kulübü & At Çiftliği 'nden Ahmet Güner Erturgut ile daha önce at eğitimi üzerine konuşmuş, atların şaha neden kalktığının yanıtını almıştık. Şimdi ise binicilik eğitimine değiniyoruz; binicilik eğitimi nasıl verilir? Yanıtı videomuzda!
At Neden Şaha Kalkar? 00:53
At Neden Şaha Kalkar? 511 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/at-neden-saha-kalkar/ At eğitimi üzerine Kenanbey Binicilik Kulübü & At Çiftliği 'nden Ahmet Güner Erturgut ile keyifli bir röportaj yaptık. Atların en bilinen özelliklerinden biri ile devam edelim; şaha kalkmak! Peki, atlar neden şaha kalkar?
Fatih Altaylı - At Sana Binse Daha İyi Olurdu 00:37
Fatih Altaylı - At Sana Binse Daha İyi Olurdu 367 izlenme - 2 yıl önce Fatih Altaylı, Murat bardakçı'ya canlı yayında öyle bir laf söyledi ki Murat Bardakçı şok oldu.Gerçi video tam can alıcı noktada bitiyor.O dakikadan sonra neler yaşandı Murat Bardakçı Fatih Altaylı'ya ne cevap verdi bilemiyoruz.
Tarkan'ın Frikiği 01:55
Tarkan'ın Frikiği 190 izlenme - 1 yıl önce Tarkan Güçlü Kahraman Kolsuz Kahramana Karşı filminden güzel bir enstantane. Frikik görüntüsü videonun sonunda. Dikkat edilirse gayet güzel görünüyor frikik. Frikik de organ gibi oldu.
İlk Defa Dereye Giren At 02:19
İlk Defa Dereye Giren At 224 izlenme - 1 yıl önce sahibinin yardımıyla cesaretini toplayan at dereye ilk defa ayak basmış. sahibinin ilk gösterdiği şekilde suyla oynaması da şahane.
Pony'ye Binen Çocuklar Hangi Seviyeden Sonra Engel Atlar? 00:50
Pony'ye Binen Çocuklar Hangi Seviyeden Sonra Engel Atlar? 309 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/ponye-binen-cocuklar-hangi-seviyeden-sonra-engel-atlar/ Çocukların sevgilisi, atların en sevimlisi Pony'ler! At biniciğine heves eden çocukların en "gözde" atlarından biri olan Pony'ler hakkında detaylı bilgiyi Kenanbey Binicilik Kulübü & At Çiftliği 'nden Ahmet Güner Erturgut'tan alıyoruz; Pony'ye binen çocuklar hangi seviyeden sonra engelli atlamaya başlar? Yanıtı MigrosTV'de!
At Nasıl Eğitilir? 00:26
At Nasıl Eğitilir? 300 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/at-nasil-egitilir/ Asilliği ile bilinen hayvan, yelesi ve duruşu ile kendine hayran bıraktıran, insanların en yakın hayvan dostlarından biri olan atların dünyasına konuk oluyoruz... Kenanbey Binicilik Kulübü & At Çiftliği 'nden Ahmet Güner Erturgut ile at eğitimi üzerine bir röportaj gerçekleştirdik. Detaylar için videomuzu izleyin!
Biniciliğin İnsan Sağlığına Yararları Nelerdir? 00:52
Biniciliğin İnsan Sağlığına Yararları Nelerdir? 249 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/biniciligin-insan-sagligina-yararlari-nelerdir/ At binmek, deşarj olmanın bir yolu olmasının yanı sıra iyi de bir spor kaynağı. At binmenin insan sağlığına faydalarını Kenanbey Binicilik Kulübü & At Çiftliği 'nden Ahmet Güner Erturgut ile konuştuk. Bu arada, atların neden şaha kalktığını biliyor muydunuz?
Dişi mi Erkek mi Olduğu Belli Olmayan Cüneyt Arkın 01:54
Dişi mi Erkek mi Olduğu Belli Olmayan Cüneyt Arkın 192 izlenme - 1 yıl önce Koskoca prens elbetteki biraz daha girişken olmalıdır. Gül bahçelerinde gezip, şiir söylemek de nedir? Erkek dediğin ata binmeli, kılıç kuşanmalıdır. Bizim oralarda bel kırmayana kız bile vermezler. Film linki: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/158956/hakanlar-carpisiyor-cuneyt-arkin-1977-82-dk
Herkes Binicilik Yapabilir mi? 00:59
Herkes Binicilik Yapabilir mi? 146 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/herkes-binicilik-yapabilir-mi/ At binmenin insan sağlığına faydalarını sorduğumuz Kenanbey Binicilik Kulübü & At Çiftliği 'nden Ahmet Güner Erturgut ile sohbetimize devam ediyoruz. At binmenin sağlığımıza etkilerini öğrendik peki herkes binicilik yapabilir mi? Yanıtı videomuzda!
At Binen Cesur Çocuklar 01:34
At Binen Cesur Çocuklar 92 izlenme - 2 yıl önce CESUR KÜÇÜK KIZIN AT BİNME DENEYİMİ
Ata Deli Dedi 01:21
Ata Deli Dedi 29 izlenme - 2 yıl önce Ata Binen Tatlı Çocuğun Anlattıkları