Hoşgeldiniz!

at

Ata Çarpan Motosikletli 00:10
Ata Çarpan Motosikletli 1.583 izlenme - 1 yıl önce Yolunda ilerleyen motosikletli aniden kamyonların arasından çıkan atlardan birine çarpmış. Çarpmanın etkisiyle motosikletli savrulmuş.
Uçağa Atıyla Binen Kadın 00:06
Uçağa Atıyla Binen Kadın 2.938 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da bir kadının, yanında midilli atıyla birlikte uçaktaki koltuğuna geçerken görüntülendiği video sosyal ağları sallamış.
En Asil At Cinsleri 03:09
En Asil At Cinsleri 10.006 izlenme - 7 yıl önce Friesian Friesian atları her zaman siyahtır. Vücuttaki veya bacaklardaki hiçbir beyaz işaret kabul edilemez . Dönemin zırhlı şövalyeleri bu atları oldukça tutkulu, savaşlarda ağır yükler taşıyacak kadar güçlü ve hızlı manevralar yapabilen hayvanlar olarak görmüşlerdir. Gypsy Vanner Bu atlar uzun yeleleri ve tüylü ayaklarıyla biliniyor. Çok güçlü oldukları için, Uzun yıllar boyunca Çingeneler tarafından karavan çekmek ve tarlaları sürmek için kullanılmıştır. Clydesdale İskoçya'da ortaya çıkan oldukça ağır ama bir o kadarda hareketlidir., ırkın kendine ait bir rengi bulunmamaktadır. Tarihler boyunca yelesi ve kuyruğu vücudunun heybetini ortaya çıkartmak amacı ile örülmüştür. Appaloosa Nez perce kızılderilileri tarafından geliştirilen at ırkıdır. ekim 1877’de reis joseph ve nez perce kabilesi abd ordusuna teslim olunca, yanlarındaki özenle yetiştirdikleri 1100 kadar appaloosa’yla oklahoma’ya sürüldüler. bu benekli atlar, aşağı yukarı bütünüyle yok oldularsa da, az sayıda örnek günümüze kadar gelmiştir. Ahal Teke Ahal Teke bir Türkmen atıdır. Bilimciler Ahal Tekeyi, 3000 yıl evvel insanlar tarafından ilk evcilleştirilmiş at türü olarak görürler. Orta Asyada Türk halkları arasında özellikle Türkmenistan'da yaygındır. Ahal Teke'nin adı Manas ve Dede korkut gibi Türk destanlarında geçer. Arap atı Arap Atı, zekâsı, sadakati ve dayanıklılığı ile bilinen bir at cinsidir. Kökeni İlk Çağ'a kadar dayanır. Çöl şartlarına dayanıklı bu at cinsi, insan eliyle üretilmemiş ender doğal cinslerden. Endülüs atı Endülüs atı binlerce yıldır İber Yarımadası'nda yaşamakta olan bir at cinsidir. Endülüs atı yüzyıllar boyunca çok az değişmiştir. Yakışıklılı nedeni ile filmlerde en çok kullanılan at cinsidir. Shire Dünyada ki en iri at cinslerinden biri olarak olarak kabul edilmektedir. Bu at tepeden tırnağa zırhlı ve silahlı bi Şövaleyi rahatlıkla taşıyabilmektedir. Bu dev yapısına ve kuvvetine karşılık Shire atı çok yumuşak huylu bir hayvandır. Lippizian Lipizzan atları 400 yıldan uzun süredir uygulanan bir yetiştirme programının sonucunda ortaya çıkan bir türdür. Dünyanın dört bir yanından seçilen kaliteli atların karmasından oluşmuştur. Güzellik ve zarafetin yanısıra cesaret, kuvvet, yetenek ve aklın nadir bulunan bir kompozisyonunu sergilemektedir. İzlanda Atı Bu at, ülkedeki tek at türü. Çünkü İzlanda'ya dışarıdan at getirilmesi yasak. Ülkeden çıkarılanlar da bir daha geri dönemiyor. Shetland Küçük ama güçlü, bir o kadar da sevimli midilli soyu. bronz çağından beri yaşadıkları ileri sürülmektedir. binek olarak kullanılırlar, gayet ağır olan yükleri kaldırabildikleri belirtilir. adı, iskoçya’nın kuzeyindeki shetland adalarından gelir.
Yerde Debelenip Sürekli Gaz Çıkaran At 00:57
Yerde Debelenip Sürekli Gaz Çıkaran At 12.506 izlenme - 7 yıl önce Yerde debelenip sürekli gaz çıkaran at Her zaman göremeyeceğiniz, yere debelenirken aynı zamanda yellenen at videosu.
Öfkeli At Ağzına Alıp Yerden Yere Vurduğu Koyunu Öldürdü 00:55
Öfkeli At Ağzına Alıp Yerden Yere Vurduğu Koyunu Öldürdü 488 izlenme - 6 ay önce Bir süre koyunu havada sallayan ve defalarca yere vuran at, zavallı koyunu öldürdü. Atın koyunu öldürdüğü anlar ise izleyenleri kahretti.
Ağzıyla Osuruk Sesi Çıkaran At 00:13
Ağzıyla Osuruk Sesi Çıkaran At 10.486 izlenme - 8 yıl önce Ağzıyla Osuruk Sesi Çıkaran At
wild at heart 01:50
wild at heart 17.082 izlenme - 11 yıl önce lula'nın laura dern psikopat annesi kızının sailor nicolas cage ile olmasına katlanamıyor. bu yüzden sailor'ın hapse girmesine neden oluyor. sailor hapisten şartlı tahliye edilince california'ya geliyor ve lula'yı alıp kaçıyor. bunun üzerine lula'nın annesi sailor'ı öldürmesi için bir kiralık katil tutuyor. lula ve sailor yol boyunca birçok tehlikeyle yüzleşiyorlar ve bu tehlikelerle başederlerken birbirlerine daha sıkı bağlanıyorlar. bir gece bir trafik kazasında ölmek üzere olan genç bir
Freni Kilitlenen Atın Arabaya Toslaması 00:28
Freni Kilitlenen Atın Arabaya Toslaması 2.474 izlenme - 3 yıl önce Filipinler'de at arabası ile trafikte ilerleyen adam solunda hamle yapan araba yüzünde atını frenlemek istemiş ancak panik yapan at adeta kilitlenmiş ve kayarak duran arabaya vurmuş.
Ata Kafa Atan Adam 00:28
Ata Kafa Atan Adam 3.299 izlenme - 3 yıl önce Ankara' da dükkanımızın güvenlik kamerasına takılan görüntüde, karşıdan karşıya geçen dalgın kardeşimizin at a kafa atışını, berenin kafasından uçuş anını ve yere dengeli düşüşünü izliyoruz.
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 00:48
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 12.122 izlenme - 6 yıl önce Burger Kingde atı kesilen vatandasın yürekler acıtan isyanı. giriş on numara. iyi seyirler hadi öptüm.
atlar özgürken daha güzel 03:33
atlar özgürken daha güzel 10.393 izlenme - 11 yıl önce hazırlayan bülent yılmaz
judgment at nuremberg 03:00
judgment at nuremberg 16.477 izlenme - 11 yıl önce soğuk savaş sürmektedir ve birçok insan ıı. dünya savaşı'nda yaşanan acı olayları unutmak istemektedir. suçları hakkında hiçbir şüphe olmamasına rağmen politik baskılar nedeniyle tereddüt geçiren yargıç haywood ıı. dünya savaşı'nda nazi eylemlerini yasal hale getiren dört yargıç hakkında en doğru kararı vermek zorundadır.
Cristiano Ronaldo – 2014 Belgeseli 56:50
Cristiano Ronaldo – 2014 Belgeseli 14.259 izlenme - 8 yıl önce Cristiano Ronaldo – World at His Feet 2014 Cristiano Ronaldo hayatı için yapılmış özel bir belgeseldir. Cristiano Ronaldo bilinmeyen yanlarını onun yakından tanıyan kişilerin ağzından dinleyebilirsiniz. Çocukluğu ve ailesi hakkında bilinmeyenleri öğrenebilirsiniz.Dostları, teknik direktörler ve çalıştığı bir çok insanın izlenimleri, özel yanlarını bu belgeselde bulabilirsiniz. Hiç şüphe yok ki cristiano ronaldo dünyanın en iyi futbolcusudur der. İyi seyirler dilerim.
uğur karakuş 04:43
uğur karakuş 11.108 izlenme - 12 yıl önce ibrahim tatlıses ve uğur karakuş parçalıyor
Kadının Öpücüğüne Karşılık Veren At 00:07
Kadının Öpücüğüne Karşılık Veren At 62 izlenme - 3 hafta önce At çiftliğinde görevli olan kadın atlardan birinin yanağına öpücük kondurmuş. At kadının öpücüğüne karşılık verip kadını öpmüş.
Dünyanın En Absürt Kazası 00:46
Dünyanın En Absürt Kazası 5.057 izlenme - 4 yıl önce Romanya'da yolun ortasında heykel gibi duran bir adam, otomobilin çektiği bir at arabası ve at arabasının üzerinden düşen başka bir adamı içeren bu tuhaf kazanın görüntüsü sosyal medyanın gündemine oturdu.
At Yarışı İzlerken Anı Yaşayan Adam 00:24
At Yarışı İzlerken Anı Yaşayan Adam 2.452 izlenme - 2 yıl önce At yarışı izleyen adam kendini yarış heyecanına kaptırınca ilginç görüntüler ortaya çıkmış. Bir ara adeta at üzerindeymiş gibi ilginç hareketler yapan adam herkesi güldürmüş.
Dünyanın En Şık Atı 01:06
Dünyanın En Şık Atı 6.114 izlenme - 6 yıl önce İnsanların hayvanları giydirmeye karşı duyduğu tutkuyu anlamak mümkün değil doğrusu, üstelik bunu yapanlar genellikle de kendini "hayvan sever" olarak tanımlayan insanlar. Elbette bazı koşullarda özellikle de kış aylarında üşüyen hayvanları giydirmek son derece hoş ve yerinde bir davranış ancak bunun dışında sırf kendi keyfi ve zevki için hayvanları giydiren birini hayvan sever olarak tanımlamak imkansız. İşte giydirilme furyasından nasibini son alan tatlı at... Evet, takım elbisesinin içinde gayet şık ve sevimli görünüyor, ama acaba bu kıyafetlerin içinde kendini rahat hissediyor mu?
Yayalara Çarpan At 00:13
Yayalara Çarpan At 3.039 izlenme - 3 yıl önce Çin’de başıboş şekilde yayaların yürüdüğü yolda koşan bir at yayalara çarpmış. Yaralılar hastaneye kaldırılırken o anlar güvenlik kamerasınca kaydedilmiş.
Turbolu Japon Atı 01:37
Turbolu Japon Atı 8.923 izlenme - 8 yıl önce Yarışın son düzlüğüne gelindiğinde turboları yağlayıp en arkadan en öne geçen brond apeeal isimli japon atını izliyoruz, bu arada dünyanın en iyi sprint atan atı seçilmiş.
Otoyolda Dört Nalan Koşan Midilliler 00:44
Otoyolda Dört Nalan Koşan Midilliler 2.307 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da nereden geldikleri bilinmeyen midilli atları otoyolda dört nala koşmuşlar. Hem kendi canlarını hem sürücülerin canlarını tehlikeye sokmuşlar.
Kadının Elektrikli Çit ile İmtihanı 00:33
Kadının Elektrikli Çit ile İmtihanı 2.783 izlenme - 3 yıl önce Atları sevmek için elektrikli çitin dibine kadar giden kadın, Çitlerin elektrikli olduğunu bilmeden fazla yaklaşınca çarpılmış.
I'm a Pet At Dali Temple - Chinese Drama 2018 Trailer 01:21
I'm a Pet At Dali Temple - Chinese Drama 2018 Trailer 4.718 izlenme - 3 yıl önce I'm a Pet At Dali Temple - Xu Kai Cheng , Hu Yi Xuan , Li Yi Zeng , Wang Xi Ran , Xu Jovi ve Michelle Chen 'in ana kadrosunda yer aldığı Sohu kanalında yayınlanacak 2018 yapımı Çin dizisidir
At Kafası İle Alışveriş Yapıp Kasiyeri Korkutmak 03:17
At Kafası İle Alışveriş Yapıp Kasiyeri Korkutmak 4.767 izlenme - 4 yıl önce Markete girip kasada personele çaktırmadan maske takıp korkutan abimizi izleyeceğiz. Videoyu Bim marketin önünde çekip A101 marketten alışveriş yapmak ise Hollywood sinemasında göremeyeceğiniz şaşırtmacalardan.
Çizgi Film - Bu boşluğa ne gelecek? 02:18
Çizgi Film - Bu boşluğa ne gelecek? 22.484 izlenme - 7 yıl önce Dört küçük arabamız bu bölümde bakın neler yapıyor. Kedi,at,domuz,köpek onların temel bulmaca şekilleri. Bir şekil eksik olunca hemen tamamlamak için arıyorlar ve buluyorlar. Acaba doğru bulabiliyorlarmı. Haydi çocuklar küçük arabalar sizinle oynamaktan ve bulmaca öçzmekten keyif alıyorlar.Peki siz keyif alıyormusunuz onu da sormak isteriz. Gelin birlikte animasyonumuzu izleyelim ve fikir yürütelim bu boşluğa ne gelecek.
Atın İntikamı 00:21
Atın İntikamı 15.268 izlenme - 14 yıl önce işte olay budur
Sincan Süleyman Demirel Anadolu Lisesi - Karmin - Look At Me Now 03:21
Sincan Süleyman Demirel Anadolu Lisesi - Karmin - Look At Me Now 13.863 izlenme - 8 yıl önce Ankara elemelerinde hip-hop tarzında şarkı seçen tek grup Sincan Süleyman Demirel Anadolu Lisesi oldu. Karmin’den Look At Me Now’u seslendirdiler.
Erkek Sözü 05:50
Erkek Sözü 11.013 izlenme - 13 yıl önce
Mirhat'ın Son Koşusu 02:49
Mirhat'ın Son Koşusu 7.887 izlenme - 7 yıl önce 90'ların sonlarında pistlere adımını atmış ve yarımkan mı, mafyanın elinde mi, aslında ölmedi gibi efsanelere konu olmuş Arap atı Mirhat'ın koştuğu son koşusunu izleyeceksiniz. Koştuğu 29 koşunun ikisinde ikinci ve birinde altıncı olup geriye kalan tüm koşularını kazanmıştır. Bu vesileyle; Yavuzhan, Kafkaslı ve diğer ölmüş olan Arap atlarını da analım.
At Nallama İşlemi 11:34
At Nallama İşlemi 4.060 izlenme - 4 yıl önce Amcamız nasıl at nallanacağını gösteriyor.