Hoşgeldiniz!

ata nasıl binilir

Binicilik Eğitimi Nasıl Verilir? 00:50
Binicilik Eğitimi Nasıl Verilir? 1.776 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/binicilik-egitimi-nasil-verilir/ Kenanbey Binicilik Kulübü & At Çiftliği 'nden Ahmet Güner Erturgut ile daha önce at eğitimi üzerine konuşmuş, atların şaha neden kalktığının yanıtını almıştık. Şimdi ise binicilik eğitimine değiniyoruz; binicilik eğitimi nasıl verilir? Yanıtı videomuzda!
At Neden Şaha Kalkar? 00:53
At Neden Şaha Kalkar? 1.178 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/at-neden-saha-kalkar/ At eğitimi üzerine Kenanbey Binicilik Kulübü & At Çiftliği 'nden Ahmet Güner Erturgut ile keyifli bir röportaj yaptık. Atların en bilinen özelliklerinden biri ile devam edelim; şaha kalkmak! Peki, atlar neden şaha kalkar?
Ata Binmenin Püf Noktaları - Spor Yapıyoruz/ A Spor 05:53
Ata Binmenin Püf Noktaları - Spor Yapıyoruz/ A Spor 457 izlenme - 2 yıl önce Ata nasıl binilir? Jokeyliğin püf noktaları neler? Şafak Tükle'nin sunumu ile A Spor'da ekrana gelen Spor Yapıyoruz programı bu sorulara yanıt verdi...
At Nasıl Eğitilir? 00:26
At Nasıl Eğitilir? 514 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/at-nasil-egitilir/ Asilliği ile bilinen hayvan, yelesi ve duruşu ile kendine hayran bıraktıran, insanların en yakın hayvan dostlarından biri olan atların dünyasına konuk oluyoruz... Kenanbey Binicilik Kulübü & At Çiftliği 'nden Ahmet Güner Erturgut ile at eğitimi üzerine bir röportaj gerçekleştirdik. Detaylar için videomuzu izleyin!
Pony'ye Binen Çocuklar Hangi Seviyeden Sonra Engel Atlar? 00:50
Pony'ye Binen Çocuklar Hangi Seviyeden Sonra Engel Atlar? 423 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/ponye-binen-cocuklar-hangi-seviyeden-sonra-engel-atlar/ Çocukların sevgilisi, atların en sevimlisi Pony'ler! At biniciğine heves eden çocukların en "gözde" atlarından biri olan Pony'ler hakkında detaylı bilgiyi Kenanbey Binicilik Kulübü & At Çiftliği 'nden Ahmet Güner Erturgut'tan alıyoruz; Pony'ye binen çocuklar hangi seviyeden sonra engelli atlamaya başlar? Yanıtı MigrosTV'de!
Biniciliğin İnsan Sağlığına Yararları Nelerdir? 00:52
Biniciliğin İnsan Sağlığına Yararları Nelerdir? 419 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/biniciligin-insan-sagligina-yararlari-nelerdir/ At binmek, deşarj olmanın bir yolu olmasının yanı sıra iyi de bir spor kaynağı. At binmenin insan sağlığına faydalarını Kenanbey Binicilik Kulübü & At Çiftliği 'nden Ahmet Güner Erturgut ile konuştuk. Bu arada, atların neden şaha kalktığını biliyor muydunuz?
Herkes Binicilik Yapabilir mi? 00:59
Herkes Binicilik Yapabilir mi? 247 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/herkes-binicilik-yapabilir-mi/ At binmenin insan sağlığına faydalarını sorduğumuz Kenanbey Binicilik Kulübü & At Çiftliği 'nden Ahmet Güner Erturgut ile sohbetimize devam ediyoruz. At binmenin sağlığımıza etkilerini öğrendik peki herkes binicilik yapabilir mi? Yanıtı videomuzda!