Hoşgeldiniz!

ata sporu

Yağlı Güreş Yapan Kızlar 01:54
Yağlı Güreş Yapan Kızlar 9.453 izlenme - 2 yıl önce Yağlı güreş deyince hemen bizlerin aklına pala bıyıklı yarma pehlivanlar geliyordur tabi. Lakin gavurun aklına bu görüntülerdeki bikinili hanım kızlarımız gelmekte. Bizler için çok ütopik bir kavram belki ama evet kızların yağlı güreş yaptığı böyle arenalarda mevcut dünyada...
Güreş Şenlikleri Yozgat - Yenifakılı - Ata66kan 05:00
Güreş Şenlikleri Yozgat - Yenifakılı - Ata66kan 2.256 izlenme - 9 yıl önce yenifakili senlik guresleri - ata66kan
Güreşte Salto Nasıl Atılır? 00:24
Güreşte Salto Nasıl Atılır? 388 izlenme - 2 yıl önce Belki internette izlemiş olabilirsiniz ama bu videonun alkışlarlayaşıyorumda olması gerekdiğini düşündüm. Belirtmek isterim güreşen kişilerin tam olarak milletlerini bilmiyorum.Ama internette çoğu yerde Azeri güreşçi olarak geçiyor.... Çeçen de olabilir.
Başpehlivanlar 2014 Yağlı Güreş Talimatlarını Değerlendirdi 08:40
Başpehlivanlar 2014 Yağlı Güreş Talimatlarını Değerlendirdi 390 izlenme - 3 yıl önce Değerli güreş sevdalıları. Bu sayfada geleneksel ata sporumuz yağlı güreşlerden, karakucak, aba, şalvar ve kar güreşlerinden mücadeleler seyredebileceksiniz....
RC Model İş Makineleri (Ata Sporu İçerir) 14:03
RC Model İş Makineleri (Ata Sporu İçerir) 368 izlenme - 2 yıl önce Ata sporumuz olan iş makinası izleme olayını daha ufak bir boyuta taşıyoruz hep birlikte. İyi seyirler diliyorum.
Ata Sporumuz Düz Duvara Tırmanmada Rekor Kırmak 02:19
Ata Sporumuz Düz Duvara Tırmanmada Rekor Kırmak 273 izlenme - 2 yıl önce Ata sporumuz ama yine de rekoru bi Çinli'ye kaptırdık lan. Gerçi Spor Bakanlığı desteklerse rekoru çok rahat egale eder ve ulaşılması güç bir seviyeye çekebiliriz.
Ata Sporumuz Cirite Sahip Çikalim 09:58
Ata Sporumuz Cirite Sahip Çikalim 692 izlenme - 8 yıl önce bİrİlerİ baklavamiza ve karagözümüze sahİp çikmaya çaliŞti yakinda densİzİn bİrİ cİrİt bİzİm sporumuzdu derse ŞaŞmayalim bu kültür mİrasini muhafaza edelİm...
amarok türk ata sporu 00:15
amarok türk ata sporu 456 izlenme - 6 yıl önce amarok türk ata sporu türklerin sanatı kurucusu mehmet gözükara
Meksika Usulü Güreş - Lucha Libre 00:25
Meksika Usulü Güreş - Lucha Libre 108 izlenme - 2 yıl önce Gecenin bir yarısı ata sporumuz güreş ile alakalı videolar kovalarken bu meksika zımbırtısına rastladım.Bana amerikan güreşinin sokaklısı gibi geldi ama takdir sizin.İzleyelim efenim.
Ata Sporumuz Kick Box 00:11
Ata Sporumuz Kick Box 180 izlenme - 3 yıl önce "Kick box vücudu zinde tutan beyni zinde tutan bir spordur, atalarımızdan gelen bir spordur, yani başka ne desem... bu kadar..." diyerek kısa ve etkili bir söyleşiye imza atan bu kardeşimizi kutluyoruz ve bu inancını yitirmemesini dileyip mahalle arasında kır pidecisinin hemen altındaki karate salonunda kendisine başarılar diliyoruz.
Ata Sporumuz Güreş 01:29
Ata Sporumuz Güreş 329 izlenme - 5 yıl önce Yaşar Albayrak Hulis Yıldırım Seyfullah Aygün Güreş
Amarok Türk Ata Sporu 00:15
Amarok Türk Ata Sporu 190 izlenme - 6 yıl önce amarok türk ata sporu türklerin dövüş sanatı kurucusu mehmet gözükara
 Meksika Usulü Güreş - Lucha Libre 00:25
Meksika Usulü Güreş - Lucha Libre 111 izlenme - 3 yıl önce Gecenin bir yarısı ata sporumuz güreş ile alakalı videolar kovalarken bu meksika zımbırtısına rastladım.Bana amerikan güreşinin sokaklısı gibi geldi ama takdir sizin.İzleyelim efenim.