Hoşgeldiniz!

atak

A Haber'in Atak Helikopteri Diye Yayınladığı Görüntüler Arma Adlı Oyuna Ait Çıktı! 01:28
A Haber'in Atak Helikopteri Diye Yayınladığı Görüntüler Arma Adlı Oyuna Ait Çıktı! 18.258 izlenme - 10 ay önce A Haberin, Atak helikopteri diye yayınladığı görüntülerin Arma adlı oyuna ait olduğu anlaşıldı. Bir A haber klasiği
03:00
" Ben Şırnak'tan Olimpiyatlara Gidebildiysem, Herkes Yapabilir" 1.243 izlenme - 1 ay önce Şırnak'ta beden eğitimi öğretmeninin yönlendirmesiyle tanıştığı halterde Avrupa şampiyonlukları yaşayan milli sporcu Hurşit Atak, yeni başarılara imza atmak istiyor.
Zarema - Atak 03:26
Zarema - Atak 72.387 izlenme - 10 yıl önce zarema atak 2007
Real Madrid'den Kontra Atak Dersi 00:59
Real Madrid'den Kontra Atak Dersi 9.999 izlenme - 1 yıl önce Real Madrid'den kontra atak dersi La Liga'da 7. hafta karşılaşmalarında Real Betis'e konuk olan Real Madrid, rakibini 6-1'lik skorla devirerek moral depoladı.
Qarizma Rap Ft Son Atak 03:57
Qarizma Rap Ft Son Atak 25.928 izlenme - 4 yıl önce Qarizma Rap Ft Son Atak ( gençliğimi tükketin ) 2015
Tottenham Hotspur Stili Kontra Atak 00:16
Tottenham Hotspur Stili Kontra Atak 13.427 izlenme - 2 yıl önce 16 Ocak Cumartesi günü oynanan Tottenham Hotspur - Sunderland maçının 34. dakikasında yapılan "fast break" tadında efsane kontra ataktır. Topun kapılmasıyla 5 Tottenham'lı adeta yarışa giriyor. Posizyonu Lamela gole çeviremese de efsane bir atak oluyor. Ayrıca Lamela adeta bir at gibi 3 kere kafasını öne silkeleyor. Bu arada maçı 4-1 Tottenham kazandı.
Roman Havası - Panik Atak 04:29
Roman Havası - Panik Atak 60.762 izlenme - 10 yıl önce
Böyle Kontra Atak Görülmedi 02:15
Böyle Kontra Atak Görülmedi 18.447 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın En İyi Kontra Atağı Ve Kupayı Getiren Golü
Djskandal - Piskopat Mc - Djprens - Malatya Merkez 02:41
Djskandal - Piskopat Mc - Djprens - Malatya Merkez 45.388 izlenme - 9 yıl önce
İstanbul Atak Konserinden Salla 03:14
İstanbul Atak Konserinden Salla 31.696 izlenme - 9 yıl önce istanbul attak ortalıgı yıkıp geçiyo salla klip i bomba gibi yaw
T129 Atak - Üstün Manevra Kabiliyeti 00:58
T129 Atak - Üstün Manevra Kabiliyeti 1.992 izlenme - 6 ay önce 12 yıldır ihale sürecinde olan Taktik KeÅŸif Helikopteri (ATAK) projesinde, ihale TAI ana yüklemeciliÄŸinde Agusto/Westland firmasında kaldı. Ä°ÅŸte helikopterin özellikleri: Aselsan'ın ATAK Projesindeki Sorumluluk Alanları 1-HMS (Helmet mounted system) Avcı kaska monteli niÅŸangah sistemi. 2-IFF dost düşman tanıma sistemi 3-Aselflir 300T gündüz-gece elektro optik niÅŸangah sistemi 4-Görev bilgisayarı 5-Hava yer telsiz sistemi 6-Silah yönetim sistemi (stinger-umtas-cirit vs entegrasyonu) 7-Chaff-flare ve kızötesi bastırıcı sistemleri 8-Dijital görev harita sistemi 9-Çok fonksiyonlu dijital göstergeler 10-INS/GPS sistemleri 11-Aviyonik kontrol merkez bilgisayarı 12-Radar ikaz sistemi-Füze ikaz sistemi-Lazer ikaz sistemi-RF jammer sistemi-IR ölçüm sistemi Maksimum kalkış ağırlğı : 5000 KG Azami uçuÅŸ sürati : 278 KM/S UçuÅŸ mesafesi : 561 KM Havada kalma : 3 saat UçuÅŸ tavan yüksekliÄŸi : 6096m Tırmanma sürati : 12,7m/sn. Azami hower yüksekliÄŸi : 3100 m Güç kaynağı : 2x Lhtec-T800 Kalkış gücü : 2x1375 shp Önemli Bilgi: T129’da FAZ 2 imalatına 2018’de baÅŸlanacak. Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TAI) tarafından geliÅŸtirilen taarruz helikopteri T129 ATAK’da ikinci faz imalat için çalışmalar hızlandı. Hedef, 2018’den itibaren FAZ 2 teslimatlarının baÅŸlaması. GeçtiÄŸimiz günlerde 23’üncüsü teslim edilen T129 ATAK helikopterleri toplam üç ayrı pakette teslim ediliyor. Ä°lk 9 helikopter, acil ihtiyaç doÄŸrultusunda hazırlanan EDH yani Erken Duhul Helikopteri. Bu helikopterlerin teslimatları tamamlandı. Daha sonra 29 adetlik FAZ 1 imalatına geçildi. FAZ 1’den bu güne kadar 14 adet teslim edildi. Kara Havacılık envanterindeki T129 sayısı 23’e ulaÅŸtı. FAZ 1’in ardından önümüzdeki yıl FAZ 2 teslimatları baÅŸlayacak. TAI FAZ 2’de 21 adet T129 imalatı yapacak. FAZ 1 ve 2 arasındaki en büyük fark, Elektronik Harp (EH) sistemleri. Savunma ve Havacılık Dergisi’nin haberine göre FAZ 1 konfigrasyonuna ek olarak FAZ 2’de RWR (Radar Warning Receiver – Radar Ä°kaz Sistemi), RFJ (Radio Frequency Jammer – Radyo Sinyal Karıştırıcısı), LWR (Laser Warning System – Lazer Ä°kaz Sistemi) gibi EH sistemleri ile 9681 V/UHF Radio (Yüksek/çok Yüksek Bant Telsizi) yer alıyor. Faz-2 gerçek operasyonel helikopter.
T129 Atak Helikopteri Görücüye Çıkıyor 03:33
T129 Atak Helikopteri Görücüye Çıkıyor 12.186 izlenme - 4 yıl önce Uluslararası Bahreyn Havacılık Fuarı'nda görücüye çıkacak olan "T129 ATAK" Taarruz ve Taktik Keşif Helikopteri uçuş gösterisi gerçekleştirecek. Fuarda, "T129 ATAK" Taarruz ve Taktik Keşif Helikopterinin sergileneceği ve uçuş gösterisi gerçekleştireceği belirtilen açıklamada, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ihtiyaçlarına uygun şekilde milli aviyonik ve silah sistemleriyle teçhiz edilmesi sonucu ortaya çıkan "ATAK"ın kendi sınıfında en etkin taarruz helikopteri olma unvanını elinde bulundurduğu kaydedildi.
atak server programı 03:48
atak server programı 11.244 izlenme - 7 yıl önce atak server programı edit yapımı
 T129 ATAK Helikopteri Tanıtımı 05:46
T129 ATAK Helikopteri Tanıtımı 2.316 izlenme - 9 ay önce T129 ATAK, ATAK programı çerçevesinde Türk Silahlı Kuvvetleri için Türkiye'nin coğrafi ve iklim koşullarına göre tasarlanan, TUSAŞ ve AgustaWestland ortak üretimi taarruz ve taktik keşif helikopteri. T-129, AgustaWestland üretimi Agusta A129 Mangusta helikopterinin gövdesinin çeşitli aksamlarının değiştirilmesi ve özgün silah ve yazılım sistemlerinin entegre edilmesiyle meydana geldi. Üretimi tamamlanan ilk helikopter 28 Eylül 2009 tarihinde, İtalya'nın Gallarate kenti yakınlarındaki AgustaWestland tesislerinde, bir İtalyan ve bir Türk pilot tarafından deneme uçuşuna tabi tutuldu. Yaklaşık yarım saat havada kalan helikopter, çeşitli manevra testlerinin ardından başarıyla yere indi. T-129'da, Rolls-Royce ve Honeywell'ın ortak üretimi iki adet LHTEC CTS800-4A motoru kullanıldı. Helikopter 269 km/s (145 knot) hıza ulaşabilirken, 6,096 m (20,000 ft) yüksekliğe çıkabilmektedir. T-129, yakın hava desteği görevleri ve çok amaçlı görevler için iki farklı tipte tasarlandı. T129-A, yakın hava desteği görevleri, T129-B ise çok amaçlı görevler için üretildi.
Michael Jackson Show Billie Jean 03:26
Michael Jackson Show Billie Jean 33.507 izlenme - 11 yıl önce www.ilkeratak.com ilker atak billie jean dans performansı
Sıla - Panik Atak 03:28
Sıla - Panik Atak 12.011 izlenme - 5 yıl önce Batık bir gemi ay Gök sakin Gün suskun biz sakin Çare yoksa senin yüzünden Sarındık güya bembeyaz Karanlık hayatın o perçemi Kaçaksak benim yüzümden Varlığı belirsizin anlaşılır mı yokluğu Hangi dil anlatmaya yetkin yeterince sonsuzu İmkânsız inanmam Yalvarırım dayanmam Can bu yıkık kırık dökük Yapma olmaz Senle ben sadeceyiz Nihayet arbedeyiz Üveysek hiç konuşma Ah benim deli goncam Ufku yetim kara gecem Dengim benim dengesizim
Şehitler için Programı Terk Eden Damat Adayı: Para Aldım 03:12
Şehitler için Programı Terk Eden Damat Adayı: Para Aldım 5.204 izlenme - 2 yıl önce Şehitler varken oynandığı gerekçesiyle Zuhal Topal'ın programını terk eden damat adayı, olayı Seda Sayan'ın kurguladığını ileri sürdü. Geçen şubat ayında sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği izdivaç programına bir damat adayının protestosu damgasını vurmuştu. Damat adayı Zekeriya Atak, gelin adayına "Sizi eleştirmek istiyorum, perşembe günü gelen adayınıza sen askerliğini yaptın mı dediniz ve o akşam saatlerinde Türkiye şehit verdi ve siz burada oynadınız" demişti. AĞLAYARAK AÇIKLAMA YAPMIŞTI Bunun üzerine araya giren programın sunucusu Zuhal Topal bu sözlere tepki göstermiş ve stüdyoda gergin anlar yaşanmıştı. Topal, programında şehitlere saygısızlık yapıldı iddiasına ağlayarak ve sesi titreyerek cevap vermiş ve "Benim vatan sevgimi, bu topraklara olan sevgimi sorgulayanları Allah'a havale ediyorum. Sorgulamak kimsenin haddine değil. Ben Türk bayrağı gördüğüm zaman gözyaşlarını tutamayan bir cumhuriyet kadınıyım" diye konuşmuştu. Topal bu sırada ağlamıştı ve sesi titremişti.
Kum Kale vs Taş Kale (Minecraft) 22:37
Kum Kale vs Taş Kale (Minecraft) 3.557 izlenme - 8 ay önce KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN: https://goo.gl/HpkzEj ?Facebook Grubumuz - https://goo.gl/3LSEsK ?Facebook - http://facebook.com/bugrakazanci (Kendi Profilim) ?Instagram - http://instagram.com/bugrakazanci ?Twitter - http://twitter.com/bugrakazanci ?Snapchat - bugrakazanci ------------------------------------------------------------------------------------------ Minecraft Haritaları - Modları - Texture Packleri indirmek için - http://minecraftevi.com ------------------------------------------------------------------------------------------ Videomu izlediğiniz için teşekkür ederim umarım eğlenmişsinizdir kanalıma abone olmayı unutmayın. ------------------------------------------------------------------------------------------
Futbola Heyecan ve Zevk Katan En İyi 10 Kontra Atak 07:16
Futbola Heyecan ve Zevk Katan En İyi 10 Kontra Atak 4.906 izlenme - 2 yıl önce Hiç şüphe yoktur ki futbolun seyir zevki en yüksek olaylarından biridir kontra ataklar. Dünyada bunu çok iyi yapan takımlar mevcut. Wrzzer kanalının hazırladığı en iyi 10 kontra atak.
BattleField 4 Oyununda Aşmak 2 - Atak Helikoper Pilotu TURB0_Banskuuu 04:06
BattleField 4 Oyununda Aşmak 2 - Atak Helikoper Pilotu TURB0_Banskuuu 4.343 izlenme - 2 yıl önce Kendisi bu videoda sadece TOW MiSSiLE roketi kullanarak yaptığı montajı sergiliyor. Atak helikopter kullanmak zor iş, Tow Missile kullanmak ise çok daha zor bir iş. Ancak bu zorluğuna rağmen kullanmayı başarıp bir kaç JET düşürebilirseniz, inanın keyfine diyecek yok. Eğer Atak Helikopteri kullanmayı becerirseniz, oyun içerisinde ciddi bir ölüm makinasına dönüşüyor. Beri yandan Gunner (silahçı) tabir edilen yardımcı pilotunuzla uçtuğunuz için, siz ayrı o ayrı bir ölüm makinası oluyor. TOW Missile'ın şöyle bir özelliği var; roketi attıktan sonra hedefe siz yönlendiriyorsunuz. Helikopterin burnunu hareket ettirerek, roketin hedefi bulmasını sağlıyorsunuz. Göründüğü kadar kolay bir iş değil. Özellikle JET vururken. Yeteneklerini sergilerken yaptığı montajda 10 numara 5 yıldız olmuş. Özellikle seçtiği müzik ve senkronizasyon harika. İyi seyirler Neden 2? Daha önce izlemedi iseniz, BombinoSniper isimli rus bir sniper videosu yükelemiştik. İzlemenizi tavsiye ederim. https://www.youtube.com/watch?v=J-nJwf2qK1c
Terörle Mücadelede 'ATAK' Dönemi 02:02
Terörle Mücadelede 'ATAK' Dönemi 3.044 izlenme - 2 yıl önce Yüksek manevra kabiliyeti, yeni nesil hedef tespit sistemi, etkin ve özgün silah teknolojisiyle Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) gücüne güç katan milli taarruz helikopteri ATAK, son bir yıldır terörle mücadele operasyonlarının sürdürüldüğü bölgelerde aktif görev alarak dosta güven, düşmana korku salıyor.
Canlı Yayın (05.06.2016) 01:03:00
Canlı Yayın (05.06.2016) 7.286 izlenme - 2 yıl önce Wolvoroth Gaming 05.06.2016 Canlı Yayını
Michael Jackson Dans Show İlker Atak 04:57
Michael Jackson Dans Show İlker Atak 18.558 izlenme - 10 yıl önce www.ilkeratak.com michael jackson show marmaris 2008
UZAYLI YAPIYORUZ  !! | Minecraft BuildBattle | Bölüm-14 | ft.Gereksiz Oda 19:37
UZAYLI YAPIYORUZ !! | Minecraft BuildBattle | Bölüm-14 | ft.Gereksiz Oda 7.833 izlenme - 2 yıl önce Wolvoroth Gaming Mobil Uygulamamız:http://izl.sn/bk823z Mağazamız Yenilendi Ürünlerimizden Satın Almak İçin :http://goo.gl/WKJgsu Videoyu Beğenmeyi ve Paylaşmayı unutmayın :D Serverler:eu.mcgamer.net-play.hivemc.com-EU.MINEPLEX.COM Texture Pack V3:http://adf.ly/1K5mpV Skin Pack:http://adf.ly/tkwvj İletişim Steam: wolvoroth Facebook: http://goo.gl/8LXY1a Twitch:http://goo.gl/rsPEOb Twitter:http://goo.gl/y8JyP8 İzlesene:http://goo.gl/BMOfH0 Kişisel Facebook:http://goo.gl/dWRZVN Paypal Bağış:http://goo.gl/zGOiFD Dükkanımız:http://goo.gl/deKuhD Reklam ve iş görüşmeleri için: wolvorothgaming@hotmail.com Daha Fazlası İçin Like ve Subscribe
Canlı Yayın (08.06.2016) 01:00:33
Canlı Yayın (08.06.2016) 6.726 izlenme - 2 yıl önce Wolvoroth Gaming 08.06.2016 Canlı Yayını
Obsidyen Savaşları ! 28:28
Obsidyen Savaşları ! 6.730 izlenme - 2 yıl önce
Bir zamanların kontra atak kralı Manceshter United 00:30
Bir zamanların kontra atak kralı Manceshter United 5.189 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanların kontra atak kralı Manceshter United..
Süper Yetenek - Final Birincisi İlker Atak 05:10
Süper Yetenek - Final Birincisi İlker Atak 12.374 izlenme - 8 yıl önce yetenek sizsiniz - 5yarı final birincisi ilker atak
SERİYE KİM KATILDI !!! | Minecraft | Hexxit | Sezon - 4 | Bölüm - 4 20:58
SERİYE KİM KATILDI !!! | Minecraft | Hexxit | Sezon - 4 | Bölüm - 4 6.236 izlenme - 2 yıl önce
Real Madrid'in Müthiş Kontra Atakları 02:50
Real Madrid'in Müthiş Kontra Atakları 5.618 izlenme - 4 yıl önce Real Madrid'in Müthiş Kontra Atakları