Hoşgeldiniz!

Atalay Demirci

Şerif İzgören vs. Atalay Demirci 03:00
Şerif İzgören vs. Atalay Demirci 3.242 izlenme - 4 yıl önce Serif İzgören vs. Atalay Demirci
Nihat Doğan: Atalay Demirci Fetö'cü Olduğu Ortaya Çıkınca Acun'u Aradı 01:22
Nihat Doğan: Atalay Demirci Fetö'cü Olduğu Ortaya Çıkınca Acun'u Aradı 129 izlenme - 1 ay önce Demirci'nin FETÖ'cü basketbolcu Enes Kanter ile yazışmaları, gizli bir FETÖ destekçisi olduğunu ve FETÖ darbesine destek verdiğini ortaya koymuştu. Nihat Doğan'ın iddiasına göre Atalay Demirci FETÖ'cü olduğu ortaya çıkınca Acun'u aramış.
Atalay Demirci Neden Tutuklandı? Demirci'nin Tutuklanma Süreci! 05:09
Atalay Demirci Neden Tutuklandı? Demirci'nin Tutuklanma Süreci! 111 izlenme - 2 ay önce Sözde komedyen Atalay Demirci, FETÖ'nün darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında hapse gönderildi. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan Demirci, emniyetteki işlemlerinin ardından Ankara Adliyesine getirildi. Savcılık sorgusunun ardından, "terör örgütüne üye olma" suçundan tutuklanması istenen ve Ankara 4. Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen Demirci, tutuklandı. FETÖ İLE İRTİBATI DEŞİFRE OLDU Demirci'nin, sosyal medya hesabından, FETÖ'nün elebaşı Fetullah Gülen'e yakınlığıyla bilinen eski futbolcu ve milletvekili Hakan Şükür ve basketbolcu Enes Kanter'le yazışmaları ortaya çıkmıştı. Atalay Demirci ifadesinde, Kanter, Şükür ile yazıştığını, bu kişilerle ara sıra görüştüğünü söyledi. "HOCAEFENDİ BENİ SEVMİŞ" Fetullah Gülen ile tanıştığını da kabul eden Demirci, "Tanıdığım abiler, Fetullah Gülen ile tanıştığımda bana 'Sen özel bir insansın, hoca efendi seni sevmiş, yoksa görüşemezdin' dediler" diye konuştu.
Beyaz Show 29.Mart 2013 Fragmanı 00:39
Beyaz Show 29.Mart 2013 Fragmanı 4.026 izlenme - 3 yıl önce "Beyaz Show" Kaçmaz! Gülşen, Rüştü Reçber Ve Işıl Reçber İle Atalay Demirci “beyaz Show” Da. Kanal D’nin Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün Yaptığı Sevilen Talk- Show Programı “beyaz Show”a Bu Hafta, Pop Müziğin Güçlü İsimlerinden Gülşen, Türk Futbolunun Efsane İsimlerinden Rüştü Reçber Ve Eşi Işıl Reçber İle Yetenek Sizsiniz Türkiye Programının Birincisi Atalay Demirci Konuk Oluyor. Sohbeti, Eğlencesi, Birbirinden Komik Vtr’leri, Esprileri, Skeçleri Ve Canlı Yayın Sürprizleriyle “beyaz Show” Yine Şahane! Sakın Kaçırmayın!
Atalay Demirci - Biz İnsan Oğluyuz 02:31
Atalay Demirci - Biz İnsan Oğluyuz 1.919 izlenme - 4 yıl önce Biz İnsanoğluyuz Ne istediğimizi bilmeyiz çoğu zaman Babanın, tabutunu taşırken anlarız kıymetini Sevgiliyi elden gidene kadar sevemeyiz Mutluluk dibimizdedir kör olur göremeyiz. Biz insanoğluyuz! Rüyaya dost'dan daha fazla inanırız Bardak kırar gibi kalp kırar Doğruluk gün gibi ortadayken Yalanı arar bulmak için kıvranırız Biz insanoğluyuz! Gerçekten seveni nerdeyse döveriz Eğer kaçarsa nefret eden mutlaka yetişiriz Derdi varsa birinin, en uzağına gider İyi gününde, ondandaha fazla güleriz Biz insanoğluyuz! Anayı ölümüne yakın hatırlarız Paraya her şeyden daha fazla aşığız Ümitlerimiz daha yeşermeden koparır Sevgimizi gösteremez herkesten sakınırız Biz insanoğluyuz! Kötünün niyetini, iyinin şevkatini Ecel kapısı çalana kadar anlamayız Yardımı her şeyden çok bekler Küfrü ağızdan asla atmayız Biz insanoğluyuz! Rahatlığın en yücesi hep hayalimiz Darlıktan ders almak en zor işimiz Burnumuz kanasa isyan eder Kuru ekmek, zeytine şükretmeyiz ÇÜNKÜ BİZ İNSANOĞLUYUZ! .. Atalay Demirci
Atalay Demirci - Boyacı Şiiri 03:53
Atalay Demirci - Boyacı Şiiri 2.657 izlenme - 4 yıl önce Atalay Demirci - Boyacı Şiiri - Trt Müzik Fısıltılar Programı
Atalay Demirci - Muhteşem Bir Şiir 02:04
Atalay Demirci - Muhteşem Bir Şiir 3.774 izlenme - 4 yıl önce Atalay Demirci - Muhteşem Bir Şiir
Ezan Sesini Duyunca Gösteriye Ara Vermek - Kel Alaka 01:53
Ezan Sesini Duyunca Gösteriye Ara Vermek - Kel Alaka 1.522 izlenme - 2 yıl önce 15 dakika sahneye geç çıkan ünlü komedyen Atalay Demirci'nin 'Kel Alaka' isimli gösterisinin başlarında ezan okununca komedi şovu yarıda kaldı. "Ezan bitsin şovumuza kaldığımız yerden devam edelim" diyen Demirci, daha sonra sahne arkasına geçti. İşte o anlar...
Atalay Demirci'den Ağlatan Şiir 02:42
Atalay Demirci'den Ağlatan Şiir 2.043 izlenme - 3 yıl önce Atalay Demirci Canlı Yayında Boyacı Adlı Şiiri Okudu Duygu Canbaş Ağladı.
Atalay Demirci Gözaltına Alındı 00:13
Atalay Demirci Gözaltına Alındı 101 izlenme - 2 ay önce Komedyen Atalay Demirci gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, FETÖ’nün elebaşı Fethullah Gülen’e yakın isimler ile yazışmaları olduğu iddia edilen komedyen Atalay Demirci, Ankara’da gözaltına alındı.
Serif İzgören vs. Atalay Demirci 03:00
Serif İzgören vs. Atalay Demirci 3.227 izlenme - 4 yıl önce Serif İzgören vs. Atalay Demirci Atalay Demirci'nin gösterisi sahte çıktı!
Atalay Demirci Şiir 00:23
Atalay Demirci Şiir 1.941 izlenme - 4 yıl önce Atalay Demircinin Yetenek Sizsiniz De 2. Stand Up Gösterisinin Sonunda Okuduğu Şiir
Atalay Demirci'yi Hiç Böyle Görmediniz! 05:24
Atalay Demirci'yi Hiç Böyle Görmediniz! 1.698 izlenme - 4 yıl önce "Yetenek Sizsiniz Türkiye 2013"ün şampiyonu olan Atalay Demirci'nin arşivden çıkan görüntüleri şaşırttı!.. Yarışmanın ilk bölümünden son bölümüne kadar yapmış olduğu stand-up gösterileriyle izleyenlerin beğenisini kazanan Atalay Demirci, final bölümünde de yine keyifli bir performansa imza atarak birinci olmuştu. Herkes Atalay Demirci'nin "Yetenek Sizsiniz" programıyla parlayan yeni bir yüz olduğunu düşünürken arşivden çıkan görüntüler bunun tam aksini söylüyor.. Cengiz Küçükayvaz'ın keşfi olduğu öğrenilen Atalay Demirci daha önce aralarında Kayra Şenocak, Tuna Arman gibi ünlü tiyatrocuların da yer aldığı "Neler Oluyor Hayatta?" isimli bir skeç programında görev yapmış. Atalay Demirci, "Yetenek Sizsiniz"de kendisini birinciliğe taşıyan gösterilerinin tıpatıp benzerlerini "Neler Oluyor Hayatta" programında da sergilemiş..
Atalay Demirci - 3 Çeşit Saba Tümer Gülüşü (Saba Tümer) 03:10
Atalay Demirci - 3 Çeşit Saba Tümer Gülüşü (Saba Tümer) 1.827 izlenme - 4 yıl önce Atalaya Demirci - 3 Çeşit Saba Tümer Gülüşü (Saba Tümer)
Atalay Demirci - Ya Da Şiiri 00:57
Atalay Demirci - Ya Da Şiiri 2.206 izlenme - 4 yıl önce Atalay Demirci - Ya Da Şiiri
Yetenek Sizsiniz Atalay Demirci'nin Bilinmeyenleri - 5n1k Cüneyt Özdemir 03:00
Yetenek Sizsiniz Atalay Demirci'nin Bilinmeyenleri - 5n1k Cüneyt Özdemir 1.561 izlenme - 4 yıl önce Yetenek Sizsiniz yarışmasının birincisi Atalay Demirci, hayatının bilinmeyen yönlerini anlattı.
Atalay Demirci'nin Sakladığı Hayat Hikayesi 05:47
Atalay Demirci'nin Sakladığı Hayat Hikayesi 1.731 izlenme - 4 yıl önce İŞTE ATALAY'IN DUYGULANDIRAN İTİRAFI Canlı yayında açıkladı Yetenik Sizsiniz Türkiye'nin şampiyonunun hakkında bilinmeyen gerçek CNN Türk'te 5N1K programına konuk oldu.
Atalay Demirci - Ankara şiiri 03:26
Atalay Demirci - Ankara şiiri 3.103 izlenme - 5 yıl önce Atalay Demirci'den Ankara'ya özel şiir,
Atalay Demirci Gözaltına Alındı 00:14
Atalay Demirci Gözaltına Alındı 101 izlenme - 2 ay önce Komedyen Atalay Demirci gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, FETÖ'nün elebaşı Fethullah Gülen'e yakın isimler ile yazışmaları olduğu iddia edilen komedyen Atalay Demirci, Ankara'da gözaltına alındı.
Burada Laf Çok   10 Şubat 2016 01:49:32
Burada Laf Çok 10 Şubat 2016 614 izlenme - 7 ay önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 10 Şubat Çarşamba gecesi Hüseyin Turan, Atalay Demirci, Tahir Sarıkaya, Aslı Gökçe konuk oldu.
Atalay Demirci - Hemşire 02:16
Atalay Demirci - Hemşire 1.794 izlenme - 4 yıl önce Atalay Demirci - Hemşire - Trt Müzik Fısıltılar
Educatedear - Dünya Yıldızları Atalay Demirci'yi Anlatıyor 01:21
Educatedear - Dünya Yıldızları Atalay Demirci'yi Anlatıyor 1.035 izlenme - 2 yıl önce Educatedear'ın Koptu Geliyor Tv için hazırladığı Bedük videosundan sonra diğer keldaşı Atalay Demirci için yaptığı montajı izliyoruz.. Bedüklüsü için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/108993/educatedear-hollywood-yildizlari-beduk-icin-neler-dedi
Atalay Demirci Neden Kadınlar Günü Konuşması 08:31
Atalay Demirci Neden Kadınlar Günü Konuşması 254 izlenme - 7 ay önce Atalay Demirci ________________@_____________xclas_______________________ 8 Mart 2016 Neden Kadınlar Günü Yapıldığıyla İlgili Konuşması Sitendabı
Atalay Demirci'nin Yüzüne Tüküren Muhabir 02:11
Atalay Demirci'nin Yüzüne Tüküren Muhabir 85 izlenme - 2 ay önce FETÖ'cü olduğu ortaya çıkan Atalay Demirci ile röportaj yapan Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, sinirlerine hakim olamadı. YÜZÜNE TÜKÜRDÜ Muhabir, "Ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum" diyerek Atalay Demirci'nin yüzüne tükürdü.
Atalay Demirci'nin figüran oyuncu olduğunu biliyor muydunuz ? 01:18
Atalay Demirci'nin figüran oyuncu olduğunu biliyor muydunuz ? 785 izlenme - 3 yıl önce Yetenek sizsiniz şampiyano Atalay Demirci'nin Hop dedik Deli Dumrul filminde kısa bir rol aldığınız biliyormuydunu. Rolü teteikçi Bedo. Görevi Bulut Aras'ı öldürmek.
Atalay Demirciden Güzel Bir Stand Up Gösterisi Daha 06:56
Atalay Demirciden Güzel Bir Stand Up Gösterisi Daha 2.030 izlenme - 4 yıl önce Atalay Demirciden Güzel Bir Stand Up Gösterisi Daha
Atalay Demirci Beyaz Showda Kırdı Geçirdi! 02:57
Atalay Demirci Beyaz Showda Kırdı Geçirdi! 1.450 izlenme - 3 yıl önce Atalay Demirci Beyaz Showda Kırdı Geçirdi!
Atalay Demirci; Yarışmayı Baha Kazanacak Sandım! 00:31
Atalay Demirci; Yarışmayı Baha Kazanacak Sandım! 1.463 izlenme - 4 yıl önce Mesut Yar'ın sunucusu olduğu Burada Laf Çok'a katılan Yetenek Sizsiniz Birincisi Atalay Demirci, Yetenek Sizsiniz'de final günü kuliste ikinci olduğunu düşündüğü anı anlattı.
Atalay Demirci Hollanda Gösteride 2013 09:45
Atalay Demirci Hollanda Gösteride 2013 1.165 izlenme - 3 yıl önce Atalay Demirci Hollanda Gösteride 2013
Atalay Demirci Şovuyla Kırdı Geçirdi! - Parça 1 03:58
Atalay Demirci Şovuyla Kırdı Geçirdi! - Parça 1 1.233 izlenme - 3 yıl önce Atalay Demirci şovuyla kırdı geçirdi! - Parça 1