Hoşgeldiniz!

Atalay Demirci

Atalay Demirci - Biz İnsan Oğluyuz - Şiiri 02:31
Atalay Demirci - Biz İnsan Oğluyuz - Şiiri 2.577 izlenme - 3 yıl önce Atalay Demirci - Biz İnsan oğluyuz - Trt Müzik Fısıltılar Programı
Atalay Demirci'nin Yüzüne Tüküren Muhabir 02:11
Atalay Demirci'nin Yüzüne Tüküren Muhabir 84 izlenme - 3 hafta önce FETÖ'cü olduğu ortaya çıkan Atalay Demirci ile röportaj yapan Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, sinirlerine hakim olamadı. YÜZÜNE TÜKÜRDÜ Muhabir, "Ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum" diyerek Atalay Demirci'nin yüzüne tükürdü.
Atalay Demirci Bakülü hayranlarını güldürdü 03:07
Atalay Demirci Bakülü hayranlarını güldürdü 2.192 izlenme - 3 yıl önce Komedyen Atalay Demirci, sahneye çıkarak gösteri yaptı.
Şerif İzgören vs. Atalay Demirci 03:00
Şerif İzgören vs. Atalay Demirci 3.242 izlenme - 3 yıl önce Serif İzgören vs. Atalay Demirci
Komedyen Atalay Demirci’den FETÖ İtirafları 01:01
Komedyen Atalay Demirci’den FETÖ İtirafları 67 izlenme - 3 hafta önce FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan komedyen Atalay Demirci ifadesinde, "Bugüne kadar onlarla geçirdiğim her anım yüzünden büyük bir pişmanlık ve üzüntü duymaktayım." dedi.
Beyaz TV Muhabiri Atalay Demirci'nin Yüzüne Tükürdü - 03.08.2016 02:11
Beyaz TV Muhabiri Atalay Demirci'nin Yüzüne Tükürdü - 03.08.2016 60 izlenme - 3 hafta önce FETÖ'cü olduğu ortaya çıkan Atalay Demirci ile röportaj yapan Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, Atalay Demirci'nin yüzüne tükürdü. Muhabir, "Ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum" diyerek Atalay Demirci'nin yüzüne tükürdü. Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, tepkisini şu sözlerle dile getirdi; "Muhabirlik yapmak çok zordu. Ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum. Bence, siz de onların köpeğisiniz. Bu benim kendi fikrim. Onlarca insan öldü, 'Kurban olurum' diyebildiniz. Yazıklar olsun diyorum.." Muhabirin sert tepkisine rağmen FETÖ'cü Atalay Demirci'nin gülümsediği de objektiflere yansıdı.
Beyaz Show 29.Mart 2013 Fragmanı 00:39
Beyaz Show 29.Mart 2013 Fragmanı 4.023 izlenme - 3 yıl önce "Beyaz Show" Kaçmaz! Gülşen, Rüştü Reçber Ve Işıl Reçber İle Atalay Demirci “beyaz Show” Da. Kanal D’nin Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün Yaptığı Sevilen Talk- Show Programı “beyaz Show”a Bu Hafta, Pop Müziğin Güçlü İsimlerinden Gülşen, Türk Futbolunun Efsane İsimlerinden Rüştü Reçber Ve Eşi Işıl Reçber İle Yetenek Sizsiniz Türkiye Programının Birincisi Atalay Demirci Konuk Oluyor. Sohbeti, Eğlencesi, Birbirinden Komik Vtr’leri, Esprileri, Skeçleri Ve Canlı Yayın Sürprizleriyle “beyaz Show” Yine Şahane! Sakın Kaçırmayın!
Atalay Demirci - Biz İnsan Oğluyuz 02:31
Atalay Demirci - Biz İnsan Oğluyuz 1.917 izlenme - 3 yıl önce Biz İnsanoğluyuz Ne istediğimizi bilmeyiz çoğu zaman Babanın, tabutunu taşırken anlarız kıymetini Sevgiliyi elden gidene kadar sevemeyiz Mutluluk dibimizdedir kör olur göremeyiz. Biz insanoğluyuz! Rüyaya dost'dan daha fazla inanırız Bardak kırar gibi kalp kırar Doğruluk gün gibi ortadayken Yalanı arar bulmak için kıvranırız Biz insanoğluyuz! Gerçekten seveni nerdeyse döveriz Eğer kaçarsa nefret eden mutlaka yetişiriz Derdi varsa birinin, en uzağına gider İyi gününde, ondandaha fazla güleriz Biz insanoğluyuz! Anayı ölümüne yakın hatırlarız Paraya her şeyden daha fazla aşığız Ümitlerimiz daha yeşermeden koparır Sevgimizi gösteremez herkesten sakınırız Biz insanoğluyuz! Kötünün niyetini, iyinin şevkatini Ecel kapısı çalana kadar anlamayız Yardımı her şeyden çok bekler Küfrü ağızdan asla atmayız Biz insanoğluyuz! Rahatlığın en yücesi hep hayalimiz Darlıktan ders almak en zor işimiz Burnumuz kanasa isyan eder Kuru ekmek, zeytine şükretmeyiz ÇÜNKÜ BİZ İNSANOĞLUYUZ! .. Atalay Demirci
Atalay Demirci - Boyacı Şiiri 03:53
Atalay Demirci - Boyacı Şiiri 2.657 izlenme - 4 yıl önce Atalay Demirci - Boyacı Şiiri - Trt Müzik Fısıltılar Programı
Atalay Demirci - Muhteşem Bir Şiir 02:04
Atalay Demirci - Muhteşem Bir Şiir 3.772 izlenme - 3 yıl önce Atalay Demirci - Muhteşem Bir Şiir
Ezan Sesini Duyunca Gösteriye Ara Vermek - Kel Alaka 01:53
Ezan Sesini Duyunca Gösteriye Ara Vermek - Kel Alaka 1.478 izlenme - 2 yıl önce 15 dakika sahneye geç çıkan ünlü komedyen Atalay Demirci'nin 'Kel Alaka' isimli gösterisinin başlarında ezan okununca komedi şovu yarıda kaldı. "Ezan bitsin şovumuza kaldığımız yerden devam edelim" diyen Demirci, daha sonra sahne arkasına geçti. İşte o anlar...
Atalay Demirci'den Ağlatan Şiir 02:42
Atalay Demirci'den Ağlatan Şiir 2.042 izlenme - 3 yıl önce Atalay Demirci Canlı Yayında Boyacı Adlı Şiiri Okudu Duygu Canbaş Ağladı.
Muhabirin Atalay Demirci'ye Tükürme Anı 01:10
Muhabirin Atalay Demirci'ye Tükürme Anı 59 izlenme - 3 hafta önce FETÖ'cü Enes Kanter'le yazışmaları ortaya çıkan Atalay Demirci'yle röportaj yapan Beyaz Tv muhabiri Levent Kelleci "Sizde onların köpeğisiniz. Yazıklar olsun" diyerek Demirci'nin yüzüne tükürdü.
Beyaz Tv Muhabiri Atalay Demirci'nin Yüzüne Tükürdü 01:02
Beyaz Tv Muhabiri Atalay Demirci'nin Yüzüne Tükürdü 47 izlenme - 3 hafta önce Atalay Demirci ile röportaj yapan Beyaz TV muhabiri, hal ve hareketleriyle FETÖ’ye destek olduğuna kanaat getirdiği Atalay Demirci’ye tepki gösterdi. Muhabir kelleci sinirlerine hakim olamayarak demircinin yüzüne tükürdü.
Serif İzgören vs. Atalay Demirci 03:00
Serif İzgören vs. Atalay Demirci 3.227 izlenme - 3 yıl önce Serif İzgören vs. Atalay Demirci Atalay Demirci'nin gösterisi sahte çıktı!
Atalay Demirci Şiir 00:23
Atalay Demirci Şiir 1.941 izlenme - 3 yıl önce Atalay Demircinin Yetenek Sizsiniz De 2. Stand Up Gösterisinin Sonunda Okuduğu Şiir
Atalay Demirci'yi Hiç Böyle Görmediniz! 05:24
Atalay Demirci'yi Hiç Böyle Görmediniz! 1.698 izlenme - 3 yıl önce "Yetenek Sizsiniz Türkiye 2013"ün şampiyonu olan Atalay Demirci'nin arşivden çıkan görüntüleri şaşırttı!.. Yarışmanın ilk bölümünden son bölümüne kadar yapmış olduğu stand-up gösterileriyle izleyenlerin beğenisini kazanan Atalay Demirci, final bölümünde de yine keyifli bir performansa imza atarak birinci olmuştu. Herkes Atalay Demirci'nin "Yetenek Sizsiniz" programıyla parlayan yeni bir yüz olduğunu düşünürken arşivden çıkan görüntüler bunun tam aksini söylüyor.. Cengiz Küçükayvaz'ın keşfi olduğu öğrenilen Atalay Demirci daha önce aralarında Kayra Şenocak, Tuna Arman gibi ünlü tiyatrocuların da yer aldığı "Neler Oluyor Hayatta?" isimli bir skeç programında görev yapmış. Atalay Demirci, "Yetenek Sizsiniz"de kendisini birinciliğe taşıyan gösterilerinin tıpatıp benzerlerini "Neler Oluyor Hayatta" programında da sergilemiş..
Atalay Demirci - 3 Çeşit Saba Tümer Gülüşü (Saba Tümer) 03:10
Atalay Demirci - 3 Çeşit Saba Tümer Gülüşü (Saba Tümer) 1.827 izlenme - 3 yıl önce Atalaya Demirci - 3 Çeşit Saba Tümer Gülüşü (Saba Tümer)
Atalay Demirci - Ya Da Şiiri 00:57
Atalay Demirci - Ya Da Şiiri 2.206 izlenme - 4 yıl önce Atalay Demirci - Ya Da Şiiri
Yetenek Sizsiniz Atalay Demirci'nin Bilinmeyenleri - 5n1k Cüneyt Özdemir 03:00
Yetenek Sizsiniz Atalay Demirci'nin Bilinmeyenleri - 5n1k Cüneyt Özdemir 1.560 izlenme - 3 yıl önce Yetenek Sizsiniz yarışmasının birincisi Atalay Demirci, hayatının bilinmeyen yönlerini anlattı.
Atalay Demirci'nin Sakladığı Hayat Hikayesi 05:47
Atalay Demirci'nin Sakladığı Hayat Hikayesi 1.731 izlenme - 3 yıl önce İŞTE ATALAY'IN DUYGULANDIRAN İTİRAFI Canlı yayında açıkladı Yetenik Sizsiniz Türkiye'nin şampiyonunun hakkında bilinmeyen gerçek CNN Türk'te 5N1K programına konuk oldu.
Atalay Demirci - Ankara şiiri 03:26
Atalay Demirci - Ankara şiiri 3.103 izlenme - 5 yıl önce Atalay Demirci'den Ankara'ya özel şiir,
Burada Laf Çok   10 Şubat 2016 01:49:32
Burada Laf Çok 10 Şubat 2016 613 izlenme - 6 ay önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 10 Şubat Çarşamba gecesi Hüseyin Turan, Atalay Demirci, Tahir Sarıkaya, Aslı Gökçe konuk oldu.
Atalay Demirci Neden Kadınlar Günü Konuşması 08:31
Atalay Demirci Neden Kadınlar Günü Konuşması 253 izlenme - 6 ay önce Atalay Demirci ________________@_____________xclas_______________________ 8 Mart 2016 Neden Kadınlar Günü Yapıldığıyla İlgili Konuşması Sitendabı
Atalay Demirci Younow Canlı Yayın Ve Twitter Hacked ! 08:23
Atalay Demirci Younow Canlı Yayın Ve Twitter Hacked ! 60 izlenme - 3 hafta önce Ayyildiz Tim Özel Operasyon Ekibi Part 21 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ayyıldız Tim 2002 yılında Yurt dışında yaşayan bir Türk tarafından kurulmuştur ve yurt dışında yaşayan iki gurbetçi tarafından yönetilmektedir.Bugün dünyada en çok takipçisi ve gönüllü siber savaşçıları bulunan ilk ve tek siber ordu olma özelliğine de sahiptir.Türkiye sınırları içerisinde herhangi bir yetkilisi bulunmayan Ayyıldız Tim, günümüzde de çalışmalarına yurtdışından devam etmektedir. Gerçekleştirdiği birçok başarılı siber operasyonlarla, sayısız takdir,teşekkür mektupları ve ödülleri almışlardır. Ayyıldız Tim misyon olarak kuruluş tarihinden bu yana daima tüm dünyada ki Türkler'i internet ortamı aracılığıyla tek çatı altında toplamak ve Türkler'e ya da soydaşlarımıza yapılan tüm haksızlıklara karşı sanal bir mücadele vermeyi amaçlamıştır.Ayyıldız Tim bu mücadeleyi 'Siber Savaş' olarak adlandırmış ve daima ciddiye almıştır. Ayyıldız Tim olarak bizler bugüne kadar birçok başarılı işe imza attık.Bunların içerisinde çok önemli faaliyetler de yer almaktadır.Gerek Avrupa'da gerekse başka ülkelerde Türkler'e karşı yapılan her türlü haksızlığa kanunlar ve yasalar çerçevesinde cevap verebilecek niteliğe sahip bir ekibimiz var.Ekibimiz Türk ve Dünya kamuoyunda (televizyon,dergi,gazete,e-gazete...v.b.) adından oldukça başarılı bir şekilde söz ettirmiştir.Kısa bir örnek verecek olursak;Balkan Türkleri'ne ve Çin-Uygur Türkleri'ne(Doğu Türkistan Türkleri) yapılan desteklerimiz basında uzun süre yer almış ve özellikle verilen bu destekler doğrultusunda Ayyıldız Tim,Uygur Türkleri başkanı Rabia KADİR'den teşekkür mektubu almıştır.Buna başka bir örnek ise yakın zamanda Makedonya,Bosna ve Kosova'da ki kardeşlerimiz için Ayyıldız Tim 'in resmi internet adresi www.ayyildiz.org 'da bulunan forum da özel bir bölüm açılmıştır.Bizler Ayyıldız Tim olarak bu bölge de yaşayan halkı kardeş halkımız olarak görmekteyiz.Yine gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerden söz edecek olursak;Danimarka ve Hollanda'yı İslam Dini peygamberi Hz.Muhamed'e karikatürler vasıtasıyla hakaretten dolayı milyonlarca Euro zarara uğrattık.Mossad'ın ve Pentagon'un internet sitelerinin tekzip hakkımızı kullanarak hackledik ve bu siteler dünyanın en büyük siber saldırısına maruz kaldılar.Pkk terör örgütünü destekleyen bir çok ülke de siber saldırılarımızdan nasibini aldı.Geçtiğimiz yıllar da 'ATAKA' isimli Bulgaristan partisinin,Bulgaristan Türkleri'ne yaptıkları saldırılar ve Osmanlı eserlerine verdikleri zararlar sebebi ile Bulgaristan Bakanlık sitelerini hackledik ve yayınladığımız tekzip Bulgar basınında oldukça uzun süre çok büyük bir yankı yarattı. Benimsediğimiz fikirler ve inançlar doğrultusunda bugüne kadar bizi destekleyip bundan sonra da desteklerini esirgemeyecek olan herkese teşekkür ederiz.Bizler daima bu bilinç doğrultusunda hareket ettik,bundan sonra da bu doğrultuda ilerleyeceğiz.''YAPTIKLARIMIZ,YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR.'' Ayyıldız Tim Yönetimi
Educatedear - Dünya Yıldızları Atalay Demirci'yi Anlatıyor 01:21
Educatedear - Dünya Yıldızları Atalay Demirci'yi Anlatıyor 960 izlenme - 2 yıl önce Educatedear'ın Koptu Geliyor Tv için hazırladığı Bedük videosundan sonra diğer keldaşı Atalay Demirci için yaptığı montajı izliyoruz.. Bedüklüsü için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/108993/educatedear-hollywood-yildizlari-beduk-icin-neler-dedi
Atalay Demirci - Hemşire 02:16
Atalay Demirci - Hemşire 1.791 izlenme - 4 yıl önce Atalay Demirci - Hemşire - Trt Müzik Fısıltılar
Atalay Demirci Gözaltında 00:20
Atalay Demirci Gözaltında 26 izlenme - 3 hafta önce Atalay Demirci Gözaltında FETÖ'cü Atalay Demirci Gözaltında. Terörle Mücadele ekipleri Atalay Demirci'yi gözaltına alındı.
Atalay Demirci'nin figüran oyuncu olduğunu biliyor muydunuz ? 01:18
Atalay Demirci'nin figüran oyuncu olduğunu biliyor muydunuz ? 785 izlenme - 3 yıl önce Yetenek sizsiniz şampiyano Atalay Demirci'nin Hop dedik Deli Dumrul filminde kısa bir rol aldığınız biliyormuydunu. Rolü teteikçi Bedo. Görevi Bulut Aras'ı öldürmek.
Atalay Demirciden Güzel Bir Stand Up Gösterisi Daha 06:56
Atalay Demirciden Güzel Bir Stand Up Gösterisi Daha 2.030 izlenme - 4 yıl önce Atalay Demirciden Güzel Bir Stand Up Gösterisi Daha