Hoşgeldiniz!

Atalay Filiz

Atalay Filiz'le Selfie Çeken Polis 00:11
Atalay Filiz'le Selfie Çeken Polis 15.033 izlenme - 2 yıl önce tamam sakin adamda, yanındaki polisse eğer harbi ülkenin vay haline, bir suçluya helal olsun diyebiliyor ben de videoyu izleyip ''ne diyim'' diyebiliyorum
Atalay Filiz Kardeş Payında Polis Rolünde Oynadığı İddia Ediliyor 00:23
Atalay Filiz Kardeş Payında Polis Rolünde Oynadığı İddia Ediliyor 6.939 izlenme - 2 yıl önce O Şerefsiz Kardeş Payı Dizisinde Oynamış Daha Ne Diyelim.
Seri Katil Zanlısı Atalay Filiz'in Yakalandıktan Sonraki İlk Canlı Görüntüsü 01:38
Seri Katil Zanlısı Atalay Filiz'in Yakalandıktan Sonraki İlk Canlı Görüntüsü 5.529 izlenme - 2 yıl önce Seri Katil Zanlısı Atalay Filiz'in Yakalandıktan Sonraki İlk Canlı Görüntüsü Atalay Filiz'in yakalanması ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Atalay Filiz bu sabah bindiği minibüste kendisini tanıyan bir vatandaşın ihbarı üzerine polis tarafından yakalandı. Atalay Filiz’in, Menderes’e bağlı Gümüldür’den bindiği Gümüldür - İzmir dolmuşunda bir yolcunun kendisini tanıyıp polise ihbar etmesi sonucu, olayı fark edip değiştirdiği dolmuşta yakalandığı ortaya çıktı. Atalay Filiz'in üzerinden, 4 adet sahte kimlik, 3 adet sahte ehliyet, bir Fransız vatandaşının vatandaşlık belgesi, 2 adet avcı, komando bıçağı, biber gazı, 10 bin TL'nin üzerinde Türk parası, 3500 euro çıktı, farklı isimler adına düzenlenmiş 14 adet aktif, faal durumda kredi kartı çıktı. Emniyet Müdürü "Pişmanlık görüntüsü görmedim" dedi. Atalay Filiz sağlık kontrolüne götürüldü. İşte tüm detaylar... Son dakika: İstanbul ve Ankara’da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz, İzmir’in Menderes İlçesi’nde bir minibüste yakalandı. Tuzla’da 27 Mayıs günü tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’yı, 2013 yılında da Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan’ın TÜBİTAK’ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ile Rus sevgilisi Elena Radchikova’yı Ankara’da öldürdüğü iddiasıyla aranan Atalay Filiz’in, İzmir’e kaçtığı saptanmıştı. Geçen 29 Mayıs’ta İzmir’e gelen Filiz’in, Buca’da bir kafeteryada 4 saat kaldığı, ardından bir üniversite öğrencisinin evinde 30 ve 31 Mayıs geceleri kaldığı ortaya çıktı. Görüntülerin televizyonlarda yayınlanmasından sonra durumu fark eden kafeterya sahibi ile üniversite öğrencisinin verdiği bilgiler doğrultusunda, polisin araştırmalarına da yön verildi.
Atalay Filiz'i Yakalatan Dolmuş Şoförü Olay Anını Anlattı 02:47
Atalay Filiz'i Yakalatan Dolmuş Şoförü Olay Anını Anlattı 5.091 izlenme - 2 yıl önce Atalay Filiz'in İzmir Menderes'te yakalanma anları dolmuş şoförü tarafından anlatıldı. Seri katil zanlısının yakalanmasını sağlayan, dolmuş şoförü 41 yaşındaki Kenan Aka o anları anlattı.
İnsan Kaçakçılarından Onurlu Davranış ! 02:45
İnsan Kaçakçılarından Onurlu Davranış ! 4.957 izlenme - 2 yıl önce ODTÜ 'lü katil Atalay Filiz'i aramaya devam eden ekip ve programa yardım etmek amaçlı insan kaçakçıları canlı yayına bağlandı ve yurtdışına insan kaçırırken bu kişiyi götürmeyecez" açıklamasında bulundu
Seri Katilin Ev Arkadaşı: Can Güvenliğim Tehlikede 03:52
Seri Katilin Ev Arkadaşı: Can Güvenliğim Tehlikede 4.487 izlenme - 2 yıl önce Üç kişiyi öldürdüğü iddiasıyla her yerde aranan ve en son İzmir’de ortaya çıkan Atalay Filiz’in aynı evde kaldığı gencin psikolojisi bozuldu. Zor günler geçirdiğini ifade eden Cemal C., “Bu olaydan dolayı psikolojim iyi değil. Can güvenliğim tehlikede devletten koruma talep ediyorum” dedi.
Seri Katil İzmir’de Mi Yaşıyor? 01:25
Seri Katil İzmir’de Mi Yaşıyor? 1.198 izlenme - 2 yıl önce İstanbul’da tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’yı öldürdükten sonra firari olarak her yerde aranan, parmak izi ve yapılan çalışmaların ardından Ankara’da da iki kişiyi öldürdüğü öne sürülen Atalay Filiz’in İzmir’de yaşadığı iddia edildi. İstanbul Tuzla’da tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’nın öldürülmesinin ardından Türkiye’nin gündemine gelen Atalay Filiz ortadan kaybolmuştu. Titizlikle olayın üzerine düşen emniyet, zanlı Filiz için özel bir ekip kurdu. Yapılan araştırmalar ve parmak izinden yola çıkan emniyet teşkilatı, zanlının üç yıl önce de Ankara’da çocukluk arkadaşı ile sevgilisini öldürdüğünü tespit etti. Filiz’in Paris’teki Rus sevgilisinin 5 yıldır kayıp olduğunun tespit edilmesi ise bu kişiyi de Atalay Filiz’in öldürebileceği ihtimalini akıllara getirdi. GÖRÜNTÜLERDEKİ KİŞİ ATALAY FİLİZ Mİ? Emniyet, olaylarla ilgili bugüne kadar onlarca kişinin ifadesini aldı. Tüm Türkiye’de aranan Atalay Filiz ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Ortaya çıkan güvenlik kamera görüntülerine göre, zanlının İzmir’de yaşadığı öne sürüldü. Filiz, iddialara göre en son Buca ilçesinde bir markette alışveriş yaparken görüntülendi. Görüntüler, bir kişi tarafından Müge Anlı’nın programına ulaştırıldı. Güvenlik kamera görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından İzmir Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Ankara emniyeti ile irtibata geçti. Güvenlik kamera görüntülerinin ardından fotoğraftaki kişinin Atalay Filiz olup olmadığı araştırılmaya başlandı. “Atalay Filiz İzmir’de” şeklinde gelen ihbar da İzmir emniyetini hareketlendirdi. Bölgede çalışma başlatan ekipler, zanlının görüldüğü bölgeyi araştırmaya aldı. Görüntülerdeki kişinin Atalay Filiz olup olmadığının önümüzdeki saatlerde netlik kazanacağı belirtildi.
Seri Katil Atalay Filiz'in  Cinayet Dosyası 04:54
Seri Katil Atalay Filiz'in Cinayet Dosyası 1.462 izlenme - 2 yıl önce ATALAY FİLİZ'İN CİNAYET DOSYASI ____________@__________xclas________________ İKİ ÇOCUK ANNESİ TARİH ÖĞRETMENİ FATMA KAYIKÇI'NIN KATİLİNİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ. YILLARCA AİLENİN İŞLETTİĞİ KAFEDE ÇALIŞAN, PARASI OLMADIĞI İÇİN KALACAK YER VERİLEN ZANLI, ANKARA'DA BİR GENERALİN OĞLUNU VE SEVGİLİSİ ÖLDÜREN, FRANSA'DA KIZ ARKADAŞI ORTADAN KAYBOLAN, SERİ KATİL ATALAY FİLİZ ÇIKTI. POLİSİN 2.5 YILDIR ARADIĞI SERİ KATİL, SON CİNAYETİNİN ARDINDAN DA ORTADAN KAYBOLDU. 30 05 2016 Atalay Filiz Göktuğ Demirarslan Olga Seregina Elena Radchikova
İzmir’de Seri Katil Paniği 01:59
İzmir’de Seri Katil Paniği 499 izlenme - 2 yıl önce İstanbul’da tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’yı öldürdükten sonra firari olarak her yerde aranan, Ankara’da da iki kişiyi öldürdüğü öne sürülen Atalay Filiz’in, İzmir’de internet cafede gördüklerini kaydeden vatandaşlar, seri katil zanlısının günlük kiralık ev araştırdığını iddia etti.
Seri Katil Atalay Filiz'in Son Görüntüleri 00:42
Seri Katil Atalay Filiz'in Son Görüntüleri 374 izlenme - 2 yıl önce 4 kişiyi öldürdüğü öne sürülen katil zanlısı Atalay Filiz'in 31 Mayıs 2016 tarihinde İzmir’de kaldığı öğrenci evinden çıkarken görüntüleri ortaya çıktı. İstanbul Tuzla'da 27 Mayıs günü tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı'yı, 2013 yılında da, Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan'ın TÜBİTAK'ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ile Rus sevgilisi Elena Radchikova'yı Ankara'da öldürdüğü öne sürülen Atalay Filiz, İzmir'e kaçtı. Şüphelinin Erasmus programıyla gittiği Paris’teki sevgilisi Olga Seregina’nın da 2011 yılından bu yana kayıp olduğu tespit edildi. ATALAY FİLİZ'İN YENİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI İstanbul ve Ankara’da 3 kişinin öldürülmesiyle ilgili polis tarafından her yerde aranan Atalay Filiz'in 31 Mayıs 2016 tarihinde İzmir’de kaldığı öğrenci evinden çıkarken görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde oldukça rahat gözüken Filiz'in yanındaki bavullarla uzaklaştığı görüldü. Öte yandan polis tarafından İzmir bölgesinde yoğunlaştırılan operasyonlarda yetkililer son 3 gün içinde evini günlük kiraya veren kişilerin kime kiraladıklarını tekrar sorgulamalarını, şüpheli bir durumda polise ihbarda bulunmalarını istedi.
Atalay Filiz'i Böyle Yakalattı! 05:04
Atalay Filiz'i Böyle Yakalattı! 421 izlenme - 2 yıl önce İzmir'in Menderes ilçesinde yakalanan Atalay Filiz'i ilk fark eden, minibüste babasının muavinliğini yapan 16 yaşındaki Özgür Berber oldu.
Türkiye'nin Son Seri Katilinin Gizemi 05:48
Türkiye'nin Son Seri Katilinin Gizemi 318 izlenme - 2 yıl önce İşte Türkiye tarihinin en acımasız ve kanlı suçlarını işlemiş 10 seri katili ve kan donduran hikayeleri. Üç kişiyi öldürdüğü iddiasıyla her yerde aranan Atalay Filiz’in nasıl bir seri katil profili çizdiğini, öldüreceği kişileri nasıl seçtiğini, cinayet kurbanları arasında nasıl bir ilişkisi bulunduğunu ve hangi yöntemlerle gizlendiğini Suç Araştırmaları Uzmanı, emekli Emniyet Müdürü Mesut Demirbilek anlattı.
Atalay Filiz’in Üzerinden Çıkanlar Şoke Etti! 01:41
Atalay Filiz’in Üzerinden Çıkanlar Şoke Etti! 265 izlenme - 2 yıl önce İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, seri katil Atalay Filiz'in vatandaşın duyarlılığı sayesinde yakalandığını belirterek üzerinde yüklü miktarda para bulunduğunu söyledi. Üç kişinin katil zanlısı olarak aranan ve kamuoyunda “seri katil” olarak bilinen Atalay Filiz, bugün İzmir’in Menderes ilçesinde Gümüldür-İzmir istikametinde faaliyet gösteren bir minibüste duyarlı vatandaşların ihbarları sayesinde yakalandı. İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, yaptığı açıklamada Filiz’in üzerinden kendi kimliği, kendisi ve başkalarının fotoğraflarının bulunduğu dört adet sahte kimlik, üç adet ehliyet belgesi, 14 adet kendi ve başkaları adına faal olan kredi ve banka kartları, iki adet avcı bıçağı ve bir biber gazı ile 25 bin TL’ye denk gelen miktarda para çıktığını söyledi. Uzunkaya, vatandaşlardan gelen yüzlerce ihbar sonucunda Filiz’in yakalanması üzerine duyarlı vatandaşlara teşekkür ederek, Fili
Seri katil Atalay Filiz İle Selfie Çeken Polise Tepki Yağdı 00:42
Seri katil Atalay Filiz İle Selfie Çeken Polise Tepki Yağdı 175 izlenme - 2 yıl önce Seri katil Atalay Filiz'in İzmir Emniyeti'ndeki sorgusu sürerken, İzmir Emniyeti'nde görevli olduğu iddia edilen bir polis gülerek Atalay Filiz'i yanına alıp, "Bir selfie yapayım seninle gel. 3 sene kaçmayı başardınya bu memlekette seni tebrik ediyorum. Sana ne diyeceğimi bilmiyorum artık" diyor. Atalay Filiz ise gayet sakin bir şekilde, "Gel abi yapalım" diyor. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından, selfie çeken polis tepki toplamaya başladı.
Atalay Filiz İle Selfie Çeken Polisler Hakkında Soruşturma 01:53
Atalay Filiz İle Selfie Çeken Polisler Hakkında Soruşturma 186 izlenme - 2 yıl önce Atalay Filiz ile ilgili gelen son dakika haberi gündeme bomba gibi düştü. 3 cinayetin zanlısı olarak aranan ve dün İzmir'den yakalanıp İstanbul'a getirilen Atalay Filiz'in emniyet mensuplarıyla selfie çekilme skandalına bir yenisi daha eklendi. Atalay Filiz ile çekilen selfie ve anlara ait video sosyal medyada çok konuşuluyor. İşte konu ile ilgili gelen son dakika haberleri.. Son Dakika Haberleri: Seri katil Atalay Filiz'le Emniyet mensupları adeta selfie çekme yarışına girdi. İzmir'de yakalanan ve İzmir Emniyeti'ne götürülen Atalay Filiz'le İzmir Emniyeti'nde görevli, bir polis memuru selfie çekmiş, o anlara ait video sosyal medyada hızla yayılmıştı. 13.06.2016 - 08:36 | Son Güncelleme: 13.06.2016-11:04 Milliyet.com.tr » Gündem » Haber Son Dakika Haberleri: Seri katil Atalay Filiz'in skandal görüntüleri - İzle Atalay Filiz ile ilgili gelen son dakika haberi gündeme bomba gibi düştü. 3 cinayetin zanlısı olarak aranan ve dün İzmir'den yakalanıp İstanbul'a getirilen Atalay Filiz'in emniyet mensuplarıyla selfie çekilme skandalına bir yenisi daha eklendi. Atalay Filiz ile çekilen selfie ve anlara ait video sosyal medyada çok konuşuluyor. İşte konu ile ilgili gelen son dakika haberleri... CROPY11Sitene Ekle Son Dakika Haberleri: Seri katil Atalay Filiz'in skandal görüntüleri - İzle Son Dakika Haberleri: Seri katil Atalay Filiz'le Emniyet mensupları adeta selfie çekme yarışına girdi. İzmir'de yakalanan ve İzmir Emniyeti'ne götürülen Atalay Filiz'le İzmir Emniyeti'nde görevli, bir polis memuru selfie çekmiş, o anlara ait video sosyal medyada hızla yayılmıştı. SELFİE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE Bu selfie'ye tepkiler henüz dinmemişken, Atalay Filiz'le bi r başka Emniyet mensubunun çektirdiği selfie sosyal medyada yayılmaya başladı. İddiaya göre Atalay Filiz'le İzmir Cinayet Büro Amiri Vedat Yaylalı'nın da selfie çektirdi. Fotoğrafta samimi ve güleryüzlü tavırları dikkat çeken ikilinin, Emniyet'e ait bir aracın içinde oldukları gözlemleniyor. 3 POLİS HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI Katil şüphelisi ile selfie görüntüleri sosyal medyada büyük tartışma yaratırken, selfie çeken ve bu anı görüntüleyip paylaşan üç polis hakkında soruşturma başlatıldı. Polisler soruşturma tamamlana kadar açığa alındı. ATALAY FİLİZ KİMDİR? Türkiye’nin günlerdir konuştuğu Atalay Filiz’in pilot babası İ.F. de emniyetteki ifadesinde oğlunun bilinmeyen hikâyesini şöyle anlattı: “Atalay’ın bir kız kardeşi var. Galatasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra Fransa’ya gitti. 2006-2011 arasında Paris’te biyoloji ve genetik alanlarında lisans ve yüksek lisans yaptı. 2011’de Türkiye’ye döndü. Aynı yıl içinde İsviçre’ye gitti, 1 yıl boyunca eğitim vizesi için orada yaşadı. 2012’de bir üniversiteye doktora için yaptığı başvuru kabul edildi, Ankara’ya yerleşti. 2013 yılı eylül ayına kadar Ankara’da kaldı. Onunla en son Göktuğ Demirarslan ve sevgilisi Elena Radchikova’yı öldürmeden 2 gün önce görüştük. O günden sonra tüm aileyle irtibatı kesildi.”
Yakalanan Seri Katil Atalay Filiz İstanbul Asayiş Şubeye Böyle Getirildi 03:13
Yakalanan Seri Katil Atalay Filiz İstanbul Asayiş Şubeye Böyle Getirildi 151 izlenme - 2 yıl önce Atalay Filiz'i 16 yaşındaki muavin yakalattı İzmir'in Menderes ilçesinde yakalanan Atalay Filiz'i ilk fark eden, minibüste babasının muavinliğini yapan 16 yaşındaki Özgür Berber oldu. Seri Katil ATALAY FİLİZ YAKALANDI. Yakalanma Anının Detayları 12 Haziran 2016 İstanbul ve Ankara'da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz, İzmir'in Menderes İlçesi'nde bir parkta yakalandı Tuzla'da 27 Mayıs günü tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı'yı, 2013 yılında da Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan'ın TÜBİTAK'ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ile Rus sevgilisi Elena Radchikova'yı Ankara'da öldürdüğü iddiasıyla aranan Atalay Filiz'in, İzmir'e kaçtığı saptandı. Geçen 29 Mayıs'ta İzmir'e gelen Filiz'in, Buca'da bir kafeteryada 4 saat kaldığı, ardından bir üniversite öğrencisinin evinde 30 ve 31 Mayıs geceleri kaldığı ortaya çıktı. Görüntülerin televizyonlarda yayınlanmasından sonra durumu fark eden kafeterya sahibi ile üniversite öğrencisinin verdiği bilgiler doğrultusunda, polisin araştırmalarına da yön verildi. Aradan geçen sürede çok sayıda ihbar geldi. Bütün ihbarları titizlikle değerlendiren polis, Atalay Filiz'i bugün İzmir'in Menderes İlçesi'ndeki bir parkta yakaladı. Gözaltına alınan Atalay Filiz, emniyete götürüldü.
Seri Katil Atalay Filiz Yakalandı Çekilen İlk Resmi ve Detaylar (12 Haziran 2016) 10:07
Seri Katil Atalay Filiz Yakalandı Çekilen İlk Resmi ve Detaylar (12 Haziran 2016) 102 izlenme - 2 yıl önce Seri Katil ATALAY FİLİZ YAKALANDI. Yakalanma Anının Detayları 12 Haziran 2016 İstanbul ve Ankara'da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz, İzmir'in Menderes İlçesi'nde bir parkta yakalandı Tuzla'da 27 Mayıs günü tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı'yı, 2013 yılında da Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan'ın TÜBİTAK'ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ile Rus sevgilisi Elena Radchikova'yı Ankara'da öldürdüğü iddiasıyla aranan Atalay Filiz'in, İzmir'e kaçtığı saptandı. Geçen 29 Mayıs'ta İzmir'e gelen Filiz'in, Buca'da bir kafeteryada 4 saat kaldığı, ardından bir üniversite öğrencisinin evinde 30 ve 31 Mayıs geceleri kaldığı ortaya çıktı. Görüntülerin televizyonlarda yayınlanmasından sonra durumu fark eden kafeterya sahibi ile üniversite öğrencisinin verdiği bilgiler doğrultusunda, polisin araştırmalarına da yön verildi. Aradan geçen sürede çok sayıda ihbar geldi. Bütün ihbarları titizlikle değerlendiren polis, Atalay Filiz'i bugün İzmir'in Menderes İlçesi'ndeki bir parkta yakaladı. Gözaltına alınan Atalay Filiz, emniyete götürüldü.
Atalay Filiz Silivri Cezaevi’ne Konuldu 00:45
Atalay Filiz Silivri Cezaevi’ne Konuldu 86 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin günlerdir konuştuğu ve geçtiğimiz gün İzmir'de minibüste yakalanan seri katil Atalay Filiz Silivri Cezaevi’ne konuldu. İstanbul ve Ankara’daki 3 cinayetin zanlısı olarak aranırken İzmir’de yakalanan ve çıkarıldığı Anadolu Adalet Sarayı’nda sorgu işlemlerinin ardından tutuklanan Atalay Filiz, cezaevine konuldu. Mahkemenin kararının ardından yoğun güvenlik önlemleri altında zırhlı polis aracıyla adliyeden çıkarılan Filiz, Silivri Cezaevi’ne getirildi. Yoğun güvenlik önlemleri altında cezaevine getirilen Atalay Filiz, 23.00 sıralarında cezaevine konuldu.
İzmir’de Seri Katil Paniği 01:59
İzmir’de Seri Katil Paniği 81 izlenme - 2 yıl önce İstanbul’da tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’yı öldürdükten sonra firari olarak her yerde aranan, Ankara’da da iki kişiyi öldürdüğü öne sürülen Atalay Filiz’in, İzmir’de internet cafede gördüklerini kaydeden vatandaşlar, seri katil zanlısının günlük kiralık ev araştırdığını iddia etti.
Karakolda Polisler Seri Katil Atalay Filiz ile Selfie Çektirdiler ! 00:13
Karakolda Polisler Seri Katil Atalay Filiz ile Selfie Çektirdiler ! 59 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerde polis merkezindeki polislerin katil zanlısıyla fotoğraf çektirme yarışına girdiği görülüyor. İstanbul ve Ankara'da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz, İzmir'in Menderes İlçesi'nde bir parkta yakalandı. er
Atalay Filiz'in Bindiği Araç Yumruklandı ve Yuhalandı 01:53
Atalay Filiz'in Bindiği Araç Yumruklandı ve Yuhalandı 69 izlenme - 2 yıl önce Atalay Filiz'in bindiği araç yumruklandı ve yuhalandı Atalay Filiz'i İstanbul’a götürülmek üzere bindirildiği araç, vatandaşlar tarafından yumruklandı ve yuhalandı. Seri katil Atalay Filiz İstanbul'a gönderildi İzmir’de yakalanan Atalay Filiz, İstanbul’a götürülmek üzere İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Bozyaka hizmet binasından çıkarıldı.
Atalay Filiz'in Saklandığı Menfez 02:19
Atalay Filiz'in Saklandığı Menfez 65 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin dört bir yanında, 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan fotoğrafları televizyonlarda yayınlanan, gazeteler basılan Atalay Fliz, nasıl kaçtı? Neden İzmir'e gitti, nerede saklandı, ne yedi ne içti? İşte katil zanlısının 17 gün süren kaçışındaki detayları...
Seri Katilin Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı 00:25
Seri Katilin Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı 64 izlenme - 2 yıl önce Tuzla’da tarih öğretmeni Fatma Kayıkci’nin katil zanlısı Atalay Filiz’in yeni görüntüleri ortaya çıktı. Olayın adından Tuzla’da güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde Filiz yanındaki valiz ile birlikte caddede yürüyor. Tarih öğretmeni Fatma Kayıkci’yi öldüren Atalay Filiz, 5 gündür aranıyor. Asayiş Şube Müdürlüğü bünyesinde kurulan 3 ayrı ekip, Filiz’in olası kaçış güzergahlarındaki kameraları izliyor. Her ihbarı değerlendiren polis ekipleri, güvenlik kameralarındaki detayları da tek tek inceliyor. Polis, Filiz’in üçüncü bir sahte kimlikle kaçmaya çalışmasından da şüpheleniyor. Tuzla’da tarih öğretmenini öldüren zanlı Atalay Filiz’in yeni görüntüleri de ortaya çıktı. Cinayetin ardından Tuzla’da bir güvenlik kamerasına yakalanan zanlı, elindeki valizle birlikte caddede yürüyor.
Seri Katil Atalay Filiz'le Selfie Çektiler 00:11
Seri Katil Atalay Filiz'le Selfie Çektiler 55 izlenme - 2 yıl önce Atalay Filiz ile selfie yapan polisin görüntüleri, sosyal medyada paylaşıldı. İzmir'de yakalanan seri katil Atalay Filiz'in gözaltındayken bir sivil polisle çekilen görüntüleri ortaya çıktı. "GEL SELFİE ÇEKELİM" Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, polis, Filiz'e önce 'gel selfie çekilelim' diyor.
Atalay Filiz'in, Öğretmen Fatma Kayıkçı'yı Öldürdüğü Davada Gerekçeli Karar Hazırlandı 01:14
Atalay Filiz'in, Öğretmen Fatma Kayıkçı'yı Öldürdüğü Davada Gerekçeli Karar Hazırlandı 1 izlenme - 3 ay önce Atalay Filiz'in, öğretmen Fatma Kayıkçı'yı öldürdüğü davada gerekçeli karar hazırlandı Filiz, Fatma Kayıkçı'nın gerçek kimliğini öğrendiğini düşünerek, cinayeti planladı Kayıkçı'nın cesedinin önceden hazırladığı valize koymuşİSTANBUL - Seri katil zanlısı Atalay Filiz'in öğretmen Fatma...
Atalay Filiz Şakası Karakolluk Etti 01:14
Atalay Filiz Şakası Karakolluk Etti 5 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada seri katil Atalay Filiz adına açtığı hesap üzerinden yakın arkadaşına tehdit mesajları gönderen genç, karakolluk olunca şaka yaptığını itiraf etti.
Atalay Filiz Ağırlaştırılmış Müebbet Hapse Çarptırıldı 01:14
Atalay Filiz Ağırlaştırılmış Müebbet Hapse Çarptırıldı 1 izlenme - 6 ay önce Atalay Filiz ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırıldıİSTANBUL - Katil zanlısı Atalay Filiz'in öğretmen Fatma Kayıkçı'yı öldürdüğü gerekçesiyle yargılandığı davada kararını açıklayan mahkeme Filiz'i kasten öldürme suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırdı.
Atalay Filiz'in Davası Anadolu Adliyesinde Görülmeye Başlandı 01:30
Atalay Filiz'in Davası Anadolu Adliyesinde Görülmeye Başlandı 1 izlenme - 1 yıl önce Ankara ve İstanbul'daki 3 cinayetin zanlısı Atalay Filiz'in davası İstanbul Anadolu Adalet Sarayında görülüyor.
Seri Katil Atalay Filiz Deli Taklidi Yapıyor Gibi Görünüyor 02:55
Seri Katil Atalay Filiz Deli Taklidi Yapıyor Gibi Görünüyor 1 izlenme - 1 yıl önce Seri katil Atalay Filiz deli taklidi yapıyor gibi görünüyor.