Hoşgeldiniz!

atamer

Işıl Atamer - Tadımız Kaçmasın (Feat. Tankurt Manas) 03:15
Işıl Atamer - Tadımız Kaçmasın (Feat. Tankurt Manas) 106 izlenme - 2 ay önce Işıl Atamer'in, Seyhan Record Müzik etiketiyle yayınlanan "Tadımız Kaçmasın" albümünde yer alan "Tadımız Kaçmasın" (feat. Tankurt Manas) isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Uğurgeldi Köyü / Bayburt  Parakos 06:55
Uğurgeldi Köyü / Bayburt Parakos 1.424 izlenme - 6 yıl önce uğurgeldi köyü / bayburt eski ismi parakos
Usta Patenci Atamer 01:25
Usta Patenci Atamer 152 izlenme - 2 yıl önce Usta Patenci Atamer
ali taner atamer ' artık gelecek sanma sakın geçti o günler ' 04:57
ali taner atamer ' artık gelecek sanma sakın geçti o günler ' 274 izlenme - 5 yıl önce
Işıl Atamer Tadımız Kaçmasın feat Tankurt Manas 03:15
Işıl Atamer Tadımız Kaçmasın feat Tankurt Manas 9 izlenme - 2 ay önce Işıl Atamer - Tadımız Kaçmasın feat Tankurt Manas Tankurt Manas – Tadımız Kaçmasın (ft. Işıl Ataner) Şarkı Sözü Işıl Atamer: Gel diyorlar geçmişimden silmişim ben Sevdiğimle kalmışım ben bilmesinler Gel diyorlar üzerime anlasınlar Geç olmadan kur saatini geri sarsınlar Nakarat x2: Gel bana güzelim tadımız kaçmasın Keyfimiz bozulmasın gel Tankurt Manas: Bahaneler var inatla süre gelen bi kaç neden Ve daha neler bu beyaz atlı prensinden nağmeler Feragat et bi kaç dakika huylarından öyle gel Aklım hala sende hala gelsen kalbim bi rahat eder Eskiden desen bi senle böyle kalmaz eskiler ben Ben eski ben de değilim anla belki bende hevestiler ve Geçti her bi saniyem de serzenişte sezgiler Belki film koptu çoktan belki yarıda kestiler İçimde başkasın bir sorsan aşk nasıl? (he) Nasıl bi paradoks bu sanki Meksika açmazı Mantıklı bi o kadar da saçmasın Gel bana güzelim tadımız kaçmasın Nakarat: x4: Gel bana güzelim tadımız kaçmasın Keyfimiz bozulmasın gel
Junk Karaköy Çekim Arkası 00:58
Junk Karaköy Çekim Arkası 158 izlenme - 2 yıl önce Junk Karaköy'ün Kurucusu Aslı Atamer İle Mekânı Ve Yeni Projeleri Üzerine Yaptığımız Röportajın Çekim Arkasını Görüntüledik.
Junk Karaköy Çekim Arkası 00:58
Junk Karaköy Çekim Arkası 149 izlenme - 2 yıl önce Junk Karaköy'ün Kurucusu Aslı Atamer İle Mekânı Ve Yeni Projeleri Üzerine Yaptığımız Röportajın Çekim Arkasını Görüntüledik.
Havai Fişek Gösterisi | Gemlik Hotel Atamer | Düğün Töreni 2014 05:09
Havai Fişek Gösterisi | Gemlik Hotel Atamer | Düğün Töreni 2014 79 izlenme - 2 yıl önce Gemlik hotel Atamer' de gerçekleşen düğün töreninden havai fişek ve piroteknik gösterileri. Astorya havai fişek BURSA
Atamer 00:45
Atamer 80 izlenme - 8 yıl önce atamer gitar vs.