Hoşgeldiniz!

Atamız Videoları İzle

Atatürk İlkeleri Klibi S-M:gökhan Şen 03:17
Atatürk İlkeleri Klibi S-M:gökhan Şen 5.703 izlenme - 9 yıl önce http://rapidshare.de/files/40764260/goekhan__en_kl_pler_.rar.html adresinden gökhan Şen'in tüm eğitim şarkıları ve kliplerini ücretsiz edinebilirsiniz. İşte çocuklar için mükemmel bir eğitim şarkısı ve video klibi
kanımızla atamızı cizmek boyle bişey olsa gerek 03:44
kanımızla atamızı cizmek boyle bişey olsa gerek 1.064 izlenme - 7 yıl önce kanıyla atamızı cizen adam
Mustafa Kemal Atatürk Sevgisi - Mustafa Tosun 02:12
Mustafa Kemal Atatürk Sevgisi - Mustafa Tosun 554 izlenme - 2 yıl önce Erzurumlu Mustafa Tosun dedenin felaketten kurtardığı: Mustafa Kemal'in Kalpaklı Fotoğrafı, Atasının resmi ve silahı Bazı gazetelerde küçük bir haber olarak, bazı gazetelerde haber olarak hiç yer almayan bir olayı aktarmak istiyorum. Tarih: 13 Mayıs 2007 Pazar. Yer: Erzurum ili, İlçeleri ve köyleri. Konu: Bir haftadır süren etkin yağmur sonunda sel felaketinde su basmış evinden iki şey kurtaran adamın hikayesi. Adı: Mustafa Tosun. Beyaz sakallı, eskiden pehlivanlık yapmış 55 yaşında bir vatandaşımız. Bir haftadır devam etkili sağanak yağış sonucu derelerin, nehirlerin taşması sebebiyle araziler sel suları altında kalırken, ağaçlar kökünden çıktı, bazı ağaçlar da sel sularına kapıldı, onlarca ev sel suları içinde kaldı. Erzurum'un Tortum ilçesine bağlı Pehlivanlı beldesinde yaşanan sel afeti sonrasında bir vatandaş, su altında kalan evinden kıymetli eşyaları yerine, can tehlikesine aldırış etmeden Atatürk resimlerini ve dedesinin silahını kurtardı. Mustafa Tosun, etraftakilerin "Dur" ihtarına aldırmadan azgın akan sel sularına kendini bırakıyor ve evine giriyor. Herkes ne olacak diye merakla beklerken, o elinde sadece 2 tane resim çerçevesiyle çıkıyor. Birinde MUSTAFA KEMAL'İN Kalpaklı fotoğrafı, diğerinde dedelerinin-atalarının fotoğrafı var. Görenler soruyor: "Bunlar için mi girdin içeriye dede?" Mustafa Tosun yanıt veriyor: "Evet, en değerli varlıklarım onlar. Biri ailemin yani DEDEMİN resmi, diğeri de ATAMIZIN. Diğer bütün eşyalarım gitti ama önemli değil, buzdolabı, televizyon gene alınır, ama bunlar en değerlileri. Benim için Atam'ın resimleri ve dede yadigarı kalan bir kaç eşya önemliydi. Ben de her Türk vatandaşın yapacağı gibi Atatürk'ün resimlerini kurtardım .!!" Özenle resimleri bir ağaç dalının arasına yerleştiren Mustafa Tosun'un aklına sonra, bir şey daha geliyor ve gene azgın sel sularına dalıyor. Az sonra elinde eski bir çifte ile çıkıyor, "O da dedemden kalma.." Mustafa Kemal Atatürk sevgisini anlatırken gözleri dolan Mustafa Tosun, "Çanakkale'yi görmeyen, bilmeyen Atatürk sevgisini anlayamaz. Ulu önder, binlerce şehidimizin bulunduğu Çanakkale'de merminin, cephanenin bittiği, kıtlık zamanında milletimize süngüyle çarpışma talimatı vermiş ve kimsenin inanamayacağı zaferler kazanmıştır. Türk milleti her zaman düşmana karşı koymuş, Atatürk önder olmuştur. Kimseye, düşmana boyun eğmemiştir. Böyle bir komutan sevilmez mi? Türkiye'nin tam bu günlerde birlik ve bütünlüğe ihtiyacı var. Türkiye hep bir bütün olmalı. İktidarıyla, muhalefetiyle. Yaşadığımız bu süreçte bütün partiler, yetkililer bunu iyi düşünmeli . Ulu önder Atatürk gibi bir insana bugün de çok ihtiyaç duyuyoruz ", şeklinde konuştu. Üç değerli eşyayı kurtarıyor felaketten Mutafa dede kendisi anlamından: Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafı, dedelerinin-atalarının fotoğrafı ve tüfek-silah. Tüfek ve Mustafa Kemal, atalarından kalma. Öyle açıklıyor Mustafa dede. (alıntıdır)
Atatürk'ün Resimleri 03:44
Atatürk'ün Resimleri 1.178 izlenme - 8 yıl önce edip akbayramın yorumuyla.....
Milyonlar Gözyaşlarıyla Uğurladı 02:47
Milyonlar Gözyaşlarıyla Uğurladı 1.067 izlenme - 9 yıl önce 10 kasım 1938 saat 09.05'te gözlerini yumdu. ulu önder atatürk'ü milyonlar gözyaşlarıyla uğurladı...(size ben taarruzu emretmiyorum, ölmeyi emrediyorum)başbug.gazi mustafa kemal)
Atatürk'ün Cenaze Töreni 02:47
Atatürk'ün Cenaze Töreni 501 izlenme - 7 yıl önce işte atamızın cenaze töreni...
Kanıyla Ata'mızın Resmini Çiziyor [beğen Paylaş] 03:46
Kanıyla Ata'mızın Resmini Çiziyor [beğen Paylaş] 278 izlenme - 6 yıl önce kanıyla atamızın resmini çiziyor
Tual - Kasım [ Atamız İçin Özel Klip ] 02:18
Tual - Kasım [ Atamız İçin Özel Klip ] 314 izlenme - 6 yıl önce ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere türk milletine canımı vereceğim.
Atamız Osmanlıdır 03:31
Atamız Osmanlıdır 264 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan: Fatih SAROĞLU
Atatürk__ 04:06
Atatürk__ 358 izlenme - 9 yıl önce büyük atamızla ilqili resimli bir video atamızı saygıyla anıyoruz!
Atamız 03:52
Atamız 66 izlenme - 4 yıl önce Atamız
Asırlık Dedemiz 01:31
Asırlık Dedemiz 80 izlenme - 8 yıl önce