Hoşgeldiniz!

Atar Videoları İzle

Köylü Dayının Atarı - Yörü 00:30
Köylü Dayının Atarı - Yörü 3.324.765 izlenme - 1 yıl önce Konya'da mahallerine kurulacak kum ocağına itiraz eden köy sakininin atarı...
Kıvanç Tatlıtuğ'un Havuza Tokat Atar Gibi Atlayışı 00:13
Kıvanç Tatlıtuğ'un Havuza Tokat Atar Gibi Atlayışı 24.642 izlenme - 3 hafta önce Unutulmaz dizi Aşkı Memnu dizisinden bir kesit göze çartp.Kıvanç Tatlıtuğ'un havuza atlayışı sanki yarışırcına bir atlayış gibi geldi
Küçük Hafızın Çamın Kralını Devirmesi 01:04
Küçük Hafızın Çamın Kralını Devirmesi 77.773 izlenme - 4 ay önce Fm tv televizyonu'nda Büyüdükçe programına konuk olan küçük hafız Yunus Emre hafızlığı anlatırken öyle bir pot kırıyor ki sadak allah ül azim gel başını kazım diyerek konuyu kapatıyor..
Büyüdükçe - Yunus Emre Atar'ın Fıkrası 01:31
Büyüdükçe - Yunus Emre Atar'ın Fıkrası 45.592 izlenme - 5 ay önce Fm tv televizyonu'nda Büyüdükçe programına konuk olan Yunus Emre anlattığı fıkrasyla ekran başındakileri kırdı geç.Programın bu anını kaçıran ve tekrar izlemek isteyen alkışlarla yaşıyorum üyeleri için tekrar yüklüyoruz.
Fazla Atar Göte Batar 2 01:47
Fazla Atar Göte Batar 2 28.883 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de sigorta şirketlerinin araç içi kamerayı zorunlu hale getirdikleri andan itibaren Ruslardan görmeye alıştığımız bu tür videoların daha absürtlerini göreceğimize eminim.. İşin özü: Fazla atar göte batar..
Adana da Fazla Atarlı Trafik Teröristi 03:51
Adana da Fazla Atarlı Trafik Teröristi 6.725 izlenme - 12 ay önce Adana'da hepimizin en az bir kez karşılaştığı anlayışşız ,aşırı gergin ,bağırınca kendini haklı sanan bir insan örneği.
intizar - atar mı bu kalp sen olmasan [ 2009 ] 03:49
intizar - atar mı bu kalp sen olmasan [ 2009 ] 92.176 izlenme - 7 yıl önce atar mı bu kalp sen olmasan feryat eder mi sen duymasan ne olur sevgilim kaçma benden yaşar mı bu can sen olmasan..??
Adı: Roket  Soyadı: Atar / Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar 03:28
Adı: Roket Soyadı: Atar / Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar 10.158 izlenme - 1 yıl önce Evet başlığı okuduğunuz gibi vatandaşımızın adı soyadı roket atar bey... "Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar, babası tarafından konulan ismi ve soyadı dolayısıyla internet sitelerinde konu olurken, her gün meraklı vatandaşlarca da telefonla aranıyor. Bebek tekstili üzerine 16 yıldır üretim yapan bir firmanın sahibi olan Atar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iş dünyası ve resmi yazışmalarında "Roket" ve "Atar" adı, soyadını görenlerin önce güldüğünü belirterek, "İnanmayıp kimliğime bakıyorlar. Gerçeği görünce de nedenini soruyorlar" dedi."
Aptal Aptal Sorular Sorma Google'a Bak - Jose Mourinho 01:31
Aptal Aptal Sorular Sorma Google'a Bak - Jose Mourinho 8.139 izlenme - 2 yıl önce Chelsea'de 3. sezon sendromu yaşayıp yaşamadığını soran muhabire Mourinho'nun verdiği yanıt. Türkçe Meali: Porto'da 3. sezonum mu vardı? Hayır. Inter'de, hayır. Chelsea'deki üçüncü sezonumda Federasyon Kupası ve Lig Kupası'nı kazandım, Şampiyonlar Ligi'nde yarı finale çıktım. Madrid'deki 3. sezonumda Süper Kupa'yı kazandım, Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynadım. Google'ı aç ve aptalca soru sormayı bırak. Kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim.
Muhabir'in Samanyolu Haber Kameramanı'na Atarlanması 02:32
Muhabir'in Samanyolu Haber Kameramanı'na Atarlanması 6.839 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin aşina olduğu muhabir, Samanyolu Tv Kameramanı'nın, kafasına vurduğunu iddia ediyor ve olaylar gelişiyor.
Efsane İhsan Yıldırım Atarı 03:01
Efsane İhsan Yıldırım Atarı 6.301 izlenme - 10 ay önce Efsane dizi Tatlı Hayat'ın efsane karakteri İhsan Yıldırım'ın efsane atarı...
Akparti'ye Oy Verdiğim için Vicdan Azabı Çekiyorum 01:09
Akparti'ye Oy Verdiğim için Vicdan Azabı Çekiyorum 4.188 izlenme - 1 yıl önce Kilis’e Suriye’den roketatar atıldı. Düşmedi, direk hedef alınarak atıldı. Valiliğe 100 metre mesafeye, bir camiye düştü. Kente bugüne kadar bilinen(!) 45 roketatar atıldı. Bir zamanların alışveriş merkezi olan Kilis; Halep, Şam, Trablusgarp oldu. ABD’nin peşine takılıp, İsrail ve ABD çıkarları uğruna Anzak askeri olmayı kabullenen mandacı kafanın gideceği bir başka nokta zaten yoktur.
Sen Kimsin? - Boğaziçi Lgbti Kulübü 01:47
Sen Kimsin? - Boğaziçi Lgbti Kulübü 4.096 izlenme - 1 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi LGBTİ Çalışmaları Kulübü, geçtiğimiz gün haber yaptığımız, kapıdaki güvenlik görevlilerinin bir LGBTİ bireye hakaret etmesi ve akabinde soruşturma açması konusuyla alakalı bir video hazırladı. Hazırladıkları videoda Seda Sayan'ın Erol Köse'ye yaptığı efsane atar konuşmasının metnini değiştirerek olaya uyarlayan kulüp, ayrıca videoda "19 Ocak 2015 , Salı günü, saat 12:00'de, Kuzey YADYOK'ta, disiplin soruşturması açılan üyemizin savunması vardır. Birlikte olacağız, bu soruşturmanın tanığıyız" dedi.
Minecraft Tnt Atar Yapımı 03:14
Minecraft Tnt Atar Yapımı 6.502 izlenme - 3 yıl önce Baska Ne Yapıyım Soyleyin Bu Ilk Vıdom İnşallah Beğenirsiniz Diğer Videolar Sesli Olcaktır
Ödem Attıran Maydanozlu İçecek Tarifi 00:58
Ödem Attıran Maydanozlu İçecek Tarifi 1.374 izlenme - 5 ay önce Vücutta ilerleyen yaşlarda oluşabilen, kadınların da erkeklerin de yaşam kalitesini düşüren konulardan biri; ödem. Sağlıklı yaşam konusunda merak edilen konuların başında gelen ödem sorununu çözmeye destek doğal kür önerimiz; ödem attıran maydanozlu içecek. Hazırlama önerisi için videomuzu izleyin.
Kahveciye Atar Yapan Mahsun Kırmızıgül 00:34
Kahveciye Atar Yapan Mahsun Kırmızıgül 4.087 izlenme - 2 yıl önce Kahvecinin Mahsun'un ablasına hallenmesi sonucunda asileşen kahveciye atarını izleyelim efem.
Hazel Güniz Güzel'in Efsane Seçim Atarı 01:51
Hazel Güniz Güzel'in Efsane Seçim Atarı 3.344 izlenme - 2 yıl önce Size film çektik. Git oyuna sahip çık derim be! #gitoyunasahipçık #1kasım
Akp'li Boynukalın'ın Hürriyet Saldırısı Sonrası Ortamı 01:04
Akp'li Boynukalın'ın Hürriyet Saldırısı Sonrası Ortamı 4.080 izlenme - 2 yıl önce bu nedir allahınızı severseniz? bu kadar mı düştü bu ülkede siyasette seviye? insan gerçekten hayret ediyor değil mi abdullahcığım?
Orhan Ölmez_atar Mı Bu Kalp Sen Olmasan 04:12
Orhan Ölmez_atar Mı Bu Kalp Sen Olmasan 19.684 izlenme - 8 yıl önce Sevmek nedir bilir misin? Bir şeyler tutuşur yüreğinde kıpır kıpır Bütün benliğini sarar, ısıtır. Her gülüşte yeniden doğarsın Ve bin kere ölürsün her iç çekişte Nasıl anlatsam bilmem ki. Yani "sevmek" işte.
Atara Atar gidere gider 00:06
Atara Atar gidere gider 3.145 izlenme - 3 yıl önce Atara Atar gidere gider - Yeni Vine
Giresunlu Boyacı Genç Füze Atar Yaptı 04:28
Giresunlu Boyacı Genç Füze Atar Yaptı 4.316 izlenme - 3 yıl önce Giresunlu Boyacı Genç Füze Atar Yaptı
T-122 Çok Namlulu Roketatar (ÇNRA) Sistemi - Azerbaycan Versiyonu 00:31
T-122 Çok Namlulu Roketatar (ÇNRA) Sistemi - Azerbaycan Versiyonu 1.538 izlenme - 6 ay önce T-122 Çok Namlulu Roketatar ÇNRA Sistemi, yakın muharebe sahasından düşman derinliklerine kadar, 3 km - 100 km menzil aralığında kritik hedeflerin zamanında ve doğru ateşlerle tesirsiz hale getirilmesini sağlayan, yoğun 122 mm.lik ve 300 mm.lik roket ve füze ateşleri açabilen, yüksek hareket kabiliyetine sahip modern ateş destek sistemidir. Taktik Rus KAMAZ kamyonların üzerine yerleştirilmiştir.
Barça'nın Yeni Transferi Deli Zeki 01:13
Barça'nın Yeni Transferi Deli Zeki 3.506 izlenme - 2 yıl önce Barçaya transfer olan Deli Zeki basın mensuplarının sorularını cevapladı. Arda Turan'la iyi bir ikili olacağını söyleyen Zeki her maçında beş atacağının garantisini verdi.
Ahirim Sensin (Şiirli) 08:26
Ahirim Sensin (Şiirli) 11.335 izlenme - 7 yıl önce ahirim sensin, evelim sen oldun
iPad Air’e Bomba Atar ile Sağlamlık Testi 04:43
iPad Air’e Bomba Atar ile Sağlamlık Testi 1.615 izlenme - 10 ay önce Her yeni modelden sonra yapılan sağlamlık testlerine yenileri eklendi. iPad Air’ in ekran sağlamlığını bu sefer M79 bomba atar silahıyla çılgın bir test yapıldı.
Pınar Altınok - Gaza Gelip Kemancısını Döven Şarkıcı 06:17
Pınar Altınok - Gaza Gelip Kemancısını Döven Şarkıcı 3.030 izlenme - 2 yıl önce Pınar Altınok isimli sanatçımız Flash Tv'de katıldığı Roman Show programında efendi efendi başladığı Kemancı şarkısını söyledikçe atarlanıyor, kemancıyı tartaklıyor, camı çerçeveyi indiriyor, bir Flash Tv efsanesine daha imza atıyor. İzliyoruz. Direk dayak bölümüne atlamak için şuraya tıklayalım: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/70407/pinar-altinok-gaza-gelip-kemancisini-doven-sarkici/t:262
Oğlum Bak Git! 00:51
Oğlum Bak Git! 3.822 izlenme - 2 yıl önce Sınırların zorlandığı,limitlerin alt üst edildiği bir an.Efenim olay tahminimce şöyle gerçekleşir:Çöpçü abimiz bu genç ergenin kardeşini itikler bişey yapar.Ergen arkadaşda belindeki kemere güvenir ancak çöpçü boş değildir.... Buradan tüm çöpçü abilerimizi alkıslarlayaşatıyoruz efenim.
Harika Avci Alisirim Arabeskci Sunar 05:34
Harika Avci Alisirim Arabeskci Sunar 5.915 izlenme - 7 yıl önce
Emirkan-Demet Akalın Sevgililer Günü 04:12
Emirkan-Demet Akalın Sevgililer Günü 17.280 izlenme - 8 yıl önce bir kez çağırsan bin kez gelirim...sevgililer gününde kalbin atar kalbimde...
Fazla Atarın Göte Batması 01:34
Fazla Atarın Göte Batması 1.374 izlenme - 2 yıl önce Mutlu son ile bitiyor diyorum, spoiler ın dibine vurmuyorum. Sakin olan kazanır.