Hoşgeldiniz!

atar

Köylü Dayının Atarı - Yörü 00:30
Köylü Dayının Atarı - Yörü 3.327.315 izlenme - 2 yıl önce Konya'da mahallerine kurulacak kum ocağına itiraz eden köy sakininin atarı...
Küçük Hafızın Çamın Kralını Devirmesi 01:04
Küçük Hafızın Çamın Kralını Devirmesi 78.379 izlenme - 7 ay önce Fm tv televizyonu'nda Büyüdükçe programına konuk olan küçük hafız Yunus Emre hafızlığı anlatırken öyle bir pot kırıyor ki sadak allah ül azim gel başını kazım diyerek konuyu kapatıyor..
Kıvanç Tatlıtuğ'un Havuza Tokat Atar Gibi Atlayışı 00:13
Kıvanç Tatlıtuğ'un Havuza Tokat Atar Gibi Atlayışı 24.967 izlenme - 3 ay önce Unutulmaz dizi Aşkı Memnu dizisinden bir kesit göze çartp.Kıvanç Tatlıtuğ'un havuza atlayışı sanki yarışırcına bir atlayış gibi geldi
Büyüdükçe - Yunus Emre Atar'ın Fıkrası 01:31
Büyüdükçe - Yunus Emre Atar'ın Fıkrası 46.222 izlenme - 7 ay önce Fm tv televizyonu'nda Büyüdükçe programına konuk olan Yunus Emre anlattığı fıkrasyla ekran başındakileri kırdı geç.Programın bu anını kaçıran ve tekrar izlemek isteyen alkışlarla yaşıyorum üyeleri için tekrar yüklüyoruz.
Yeşilçamda En İyi 10 Atar 03:32
Yeşilçamda En İyi 10 Atar 1.362 izlenme - 3 hafta önce Yeşilçam'da sabrın tükendiği anlar. Yeşilçam filmlerinde artık sabrın sınırlarının zorlandığı anlarda verilmiş cevaplar karşımızda.
Fazla Atar Göte Batar 2 01:47
Fazla Atar Göte Batar 2 28.990 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de sigorta şirketlerinin araç içi kamerayı zorunlu hale getirdikleri andan itibaren Ruslardan görmeye alıştığımız bu tür videoların daha absürtlerini göreceğimize eminim.. İşin özü: Fazla atar göte batar..
intizar - atar mı bu kalp sen olmasan [ 2009 ] 03:49
intizar - atar mı bu kalp sen olmasan [ 2009 ] 92.418 izlenme - 8 yıl önce atar mı bu kalp sen olmasan feryat eder mi sen duymasan ne olur sevgilim kaçma benden yaşar mı bu can sen olmasan..??
Adana da Fazla Atarlı Trafik Teröristi 03:51
Adana da Fazla Atarlı Trafik Teröristi 6.764 izlenme - 1 yıl önce Adana'da hepimizin en az bir kez karşılaştığı anlayışşız ,aşırı gergin ,bağırınca kendini haklı sanan bir insan örneği.
Adı: Roket  Soyadı: Atar / Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar 03:28
Adı: Roket Soyadı: Atar / Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar 10.264 izlenme - 1 yıl önce Evet başlığı okuduğunuz gibi vatandaşımızın adı soyadı roket atar bey... "Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar, babası tarafından konulan ismi ve soyadı dolayısıyla internet sitelerinde konu olurken, her gün meraklı vatandaşlarca da telefonla aranıyor. Bebek tekstili üzerine 16 yıldır üretim yapan bir firmanın sahibi olan Atar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iş dünyası ve resmi yazışmalarında "Roket" ve "Atar" adı, soyadını görenlerin önce güldüğünü belirterek, "İnanmayıp kimliğime bakıyorlar. Gerçeği görünce de nedenini soruyorlar" dedi."
Aptal Aptal Sorular Sorma Google'a Bak - Jose Mourinho 01:31
Aptal Aptal Sorular Sorma Google'a Bak - Jose Mourinho 8.189 izlenme - 2 yıl önce Chelsea'de 3. sezon sendromu yaşayıp yaşamadığını soran muhabire Mourinho'nun verdiği yanıt. Türkçe Meali: Porto'da 3. sezonum mu vardı? Hayır. Inter'de, hayır. Chelsea'deki üçüncü sezonumda Federasyon Kupası ve Lig Kupası'nı kazandım, Şampiyonlar Ligi'nde yarı finale çıktım. Madrid'deki 3. sezonumda Süper Kupa'yı kazandım, Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynadım. Google'ı aç ve aptalca soru sormayı bırak. Kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim.
Muhabir'in Samanyolu Haber Kameramanı'na Atarlanması 02:32
Muhabir'in Samanyolu Haber Kameramanı'na Atarlanması 6.853 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin aşina olduğu muhabir, Samanyolu Tv Kameramanı'nın, kafasına vurduğunu iddia ediyor ve olaylar gelişiyor.
Efsane İhsan Yıldırım Atarı 03:01
Efsane İhsan Yıldırım Atarı 6.527 izlenme - 1 yıl önce Efsane dizi Tatlı Hayat'ın efsane karakteri İhsan Yıldırım'ın efsane atarı...
Akparti'ye Oy Verdiğim için Vicdan Azabı Çekiyorum 01:09
Akparti'ye Oy Verdiğim için Vicdan Azabı Çekiyorum 4.201 izlenme - 1 yıl önce Kilis’e Suriye’den roketatar atıldı. Düşmedi, direk hedef alınarak atıldı. Valiliğe 100 metre mesafeye, bir camiye düştü. Kente bugüne kadar bilinen(!) 45 roketatar atıldı. Bir zamanların alışveriş merkezi olan Kilis; Halep, Şam, Trablusgarp oldu. ABD’nin peşine takılıp, İsrail ve ABD çıkarları uğruna Anzak askeri olmayı kabullenen mandacı kafanın gideceği bir başka nokta zaten yoktur.
Sen Kimsin? - Boğaziçi Lgbti Kulübü 01:47
Sen Kimsin? - Boğaziçi Lgbti Kulübü 4.124 izlenme - 1 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi LGBTİ Çalışmaları Kulübü, geçtiğimiz gün haber yaptığımız, kapıdaki güvenlik görevlilerinin bir LGBTİ bireye hakaret etmesi ve akabinde soruşturma açması konusuyla alakalı bir video hazırladı. Hazırladıkları videoda Seda Sayan'ın Erol Köse'ye yaptığı efsane atar konuşmasının metnini değiştirerek olaya uyarlayan kulüp, ayrıca videoda "19 Ocak 2015 , Salı günü, saat 12:00'de, Kuzey YADYOK'ta, disiplin soruşturması açılan üyemizin savunması vardır. Birlikte olacağız, bu soruşturmanın tanığıyız" dedi.
Minecraft Tnt Atar Yapımı 03:14
Minecraft Tnt Atar Yapımı 6.517 izlenme - 3 yıl önce Baska Ne Yapıyım Soyleyin Bu Ilk Vıdom İnşallah Beğenirsiniz Diğer Videolar Sesli Olcaktır
Kahveciye Atar Yapan Mahsun Kırmızıgül 00:34
Kahveciye Atar Yapan Mahsun Kırmızıgül 4.137 izlenme - 2 yıl önce Kahvecinin Mahsun'un ablasına hallenmesi sonucunda asileşen kahveciye atarını izleyelim efem.
Ödem Attıran Maydanozlu İçecek Tarifi 00:58
Ödem Attıran Maydanozlu İçecek Tarifi 1.421 izlenme - 8 ay önce Vücutta ilerleyen yaşlarda oluşabilen, kadınların da erkeklerin de yaşam kalitesini düşüren konulardan biri; ödem. Sağlıklı yaşam konusunda merak edilen konuların başında gelen ödem sorununu çözmeye destek doğal kür önerimiz; ödem attıran maydanozlu içecek. Hazırlama önerisi için videomuzu izleyin.
Hazel Güniz Güzel'in Efsane Seçim Atarı 01:51
Hazel Güniz Güzel'in Efsane Seçim Atarı 3.362 izlenme - 2 yıl önce Size film çektik. Git oyuna sahip çık derim be! #gitoyunasahipçık #1kasım
Orhan Ölmez_atar Mı Bu Kalp Sen Olmasan 04:12
Orhan Ölmez_atar Mı Bu Kalp Sen Olmasan 19.689 izlenme - 8 yıl önce Sevmek nedir bilir misin? Bir şeyler tutuşur yüreğinde kıpır kıpır Bütün benliğini sarar, ısıtır. Her gülüşte yeniden doğarsın Ve bin kere ölürsün her iç çekişte Nasıl anlatsam bilmem ki. Yani "sevmek" işte.
Akp'li Boynukalın'ın Hürriyet Saldırısı Sonrası Ortamı 01:04
Akp'li Boynukalın'ın Hürriyet Saldırısı Sonrası Ortamı 4.083 izlenme - 2 yıl önce bu nedir allahınızı severseniz? bu kadar mı düştü bu ülkede siyasette seviye? insan gerçekten hayret ediyor değil mi abdullahcığım?
Oğlum Bak Git! 00:51
Oğlum Bak Git! 4.948 izlenme - 2 yıl önce Sınırların zorlandığı,limitlerin alt üst edildiği bir an.Efenim olay tahminimce şöyle gerçekleşir:Çöpçü abimiz bu genç ergenin kardeşini itikler bişey yapar.Ergen arkadaşda belindeki kemere güvenir ancak çöpçü boş değildir.... Buradan tüm çöpçü abilerimizi alkıslarlayaşatıyoruz efenim.
Giresunlu Boyacı Genç Füze Atar Yaptı 04:28
Giresunlu Boyacı Genç Füze Atar Yaptı 4.318 izlenme - 4 yıl önce Giresunlu Boyacı Genç Füze Atar Yaptı
Atara Atar gidere gider 00:06
Atara Atar gidere gider 3.162 izlenme - 3 yıl önce Atara Atar gidere gider - Yeni Vine
Ahirim Sensin (Şiirli) 08:26
Ahirim Sensin (Şiirli) 11.343 izlenme - 8 yıl önce ahirim sensin, evelim sen oldun
Barça'nın Yeni Transferi Deli Zeki 01:13
Barça'nın Yeni Transferi Deli Zeki 3.516 izlenme - 2 yıl önce Barçaya transfer olan Deli Zeki basın mensuplarının sorularını cevapladı. Arda Turan'la iyi bir ikili olacağını söyleyen Zeki her maçında beş atacağının garantisini verdi.
Pınar Altınok - Gaza Gelip Kemancısını Döven Şarkıcı 06:17
Pınar Altınok - Gaza Gelip Kemancısını Döven Şarkıcı 3.157 izlenme - 2 yıl önce Pınar Altınok isimli sanatçımız Flash Tv'de katıldığı Roman Show programında efendi efendi başladığı Kemancı şarkısını söyledikçe atarlanıyor, kemancıyı tartaklıyor, camı çerçeveyi indiriyor, bir Flash Tv efsanesine daha imza atıyor. İzliyoruz. Direk dayak bölümüne atlamak için şuraya tıklayalım: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/70407/pinar-altinok-gaza-gelip-kemancisini-doven-sarkici/t:262
Harika Avci Alisirim Arabeskci Sunar 05:34
Harika Avci Alisirim Arabeskci Sunar 5.919 izlenme - 7 yıl önce
Emirkan-Demet Akalın Sevgililer Günü 04:12
Emirkan-Demet Akalın Sevgililer Günü 17.280 izlenme - 8 yıl önce bir kez çağırsan bin kez gelirim...sevgililer gününde kalbin atar kalbimde...
T-122 Çok Namlulu Roketatar (ÇNRA) Sistemi - Azerbaycan Versiyonu 00:31
T-122 Çok Namlulu Roketatar (ÇNRA) Sistemi - Azerbaycan Versiyonu 1.556 izlenme - 9 ay önce T-122 Çok Namlulu Roketatar ÇNRA Sistemi, yakın muharebe sahasından düşman derinliklerine kadar, 3 km - 100 km menzil aralığında kritik hedeflerin zamanında ve doğru ateşlerle tesirsiz hale getirilmesini sağlayan, yoğun 122 mm.lik ve 300 mm.lik roket ve füze ateşleri açabilen, yüksek hareket kabiliyetine sahip modern ateş destek sistemidir. Taktik Rus KAMAZ kamyonların üzerine yerleştirilmiştir.
iPad Air’e Bomba Atar ile Sağlamlık Testi 04:43
iPad Air’e Bomba Atar ile Sağlamlık Testi 1.615 izlenme - 1 yıl önce Her yeni modelden sonra yapılan sağlamlık testlerine yenileri eklendi. iPad Air’ in ekran sağlamlığını bu sefer M79 bomba atar silahıyla çılgın bir test yapıldı.