Hoşgeldiniz!

atari oyunları

Karateka (Dövüşlü Atari Oyunu) 1984 07:04
Karateka (Dövüşlü Atari Oyunu) 1984 1.077 izlenme - 4 ay önce 11111111111 in 1 gibi atari kasetlerinde muhakkak denk gelinen atari oyunu, bu oyunu kaç kere oynadığımı hatırlamıyorum ama hepi topu 7 dakika bitirilebilen bir oyun olduğunu henüz öğrendim.
Nostaljik Kara Kutu Atari 02:14
Nostaljik Kara Kutu Atari 1.737 izlenme - 8 ay önce Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=ldK7mZB3prY Youtube'da NumismatikTV olarak bilinen kanal eski paraların yanı sıra eski ürünlerle ilgili videolar da yayınlamaya başlamış. 1990'lı yılların en teknolojik aletlerinden olan kara kutu atari. Televizyona bağlanan atari çocukları saatlerce kendine bağlardı. Oyun kasetinde her ne kadar 1000 oyun birden olduğunu iddia etse de aslında aynı oyunların farklı zorluk seviyeleri farklı oyunmuş gibi karşımıze çıkardı.
Kayıp Balık Nemo Oyunu 01:56
Kayıp Balık Nemo Oyunu 823 izlenme - 4 yıl önce Kayıp Balık Nemo filmi atari oyunlarına aşık bir grup genç tarafından tekrar çekildi.
sega oyunları 00:46
sega oyunları 1.875 izlenme - 8 yıl önce ps3 , xbox360 güzelde ben eski atari oyunlarını özlüyorum.bana sonic'i geri verin diyorsanız.alın size seganın bir tekrar yapımı
NOLTALJİ ATARİ OYUNU GRAND PRİX [TÜRKÇE] 08:44
NOLTALJİ ATARİ OYUNU GRAND PRİX [TÜRKÇE] 180 izlenme - 2 yıl önce NOLTALJİ ATARİ OYUNU GRAND PRİX [TÜRKÇE] oyun linki http://gamejolt.com/games/sports/grand-prix/16880/ twitter https://twitter.com/YabanciOyuncu facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu youtube abone olma https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug
Bir Zamanların Unutulmaz Atari Oyunları (Seksenler) 04:58
Bir Zamanların Unutulmaz Atari Oyunları (Seksenler) 151 izlenme - 4 yıl önce Bir Zamanların Unutulmaz Atari Oyunları (Seksenler)
Golden Axe Serisi - Atari Oyunları 13:01
Golden Axe Serisi - Atari Oyunları 235 izlenme - 3 yıl önce Golden Axe, 1989 yılında Sega tarafından çıkarılan bir dövüş oyunudur. Oyun, zalim diktatör Death Adder'dan intikam almaya yemin etmiş 3 savaşçı karakterden biri seçilerek oynanır. Death Adder barışçı Yuria ülkesini işgal etmiş ve oyunun karakterlerinden biri olan uzun kılıcı ile savaşan barbarian Alex' in arkadaşlarını, annesi ve ortağını öldürmüştür. Oyunun diğer karakteri, Wolud madenlerinden gelen ve ikiz kardeşi Death Adder' ın askerleri tarafından öldürülmüş balta ile savaşan cüce Gilius Thunderhead' dur. Son karakter ise ailesi Death Adder tarafından öldürülmüş kılıç ustası dişi amazon Tyris Flare' dir. Killer List of Videogames'e göre Golden Axe 1989 yılının en önemli atari oyunudur. Oyunun Amiga, Commodore 64, Mega Drive/Genesis ve Sega Master System gibi platformda oynanabilecek sürümleride üretilmiştir. Golden Axe benim hiçbir zaman bitiremediğim bir oyun, aranızda bitiren var mı, merak ediyorum. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/139514/kar-maskeli-genc-alkislarlayasiyorum-uzerine-tespitler Kar Maskeli Genç Golden Axe serisini bulamamıştı, şimdi keyifle izleyebilir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114272/golden-axe Golden Axe serisinin bu sitede bir ve tek bölümü var, ben 4 seriyi birden yükledim.
Atari Oyunları 00:22
Atari Oyunları 119 izlenme - 5 yıl önce Atari Oyunları
En İyi Atari Oyunları 01:27
En İyi Atari Oyunları 100 izlenme - 5 yıl önce En İyi Atari Oyunları The Best Arcade Games
Atari Oyunu 00:22
Atari Oyunu 88 izlenme - 5 yıl önce Zamanın en büyük eğlence araçlarından olan atariler, günümüzde halen sevilerek oynanıyor.
Mortal Kombat'ı Süper Mario'ya Uyarlamak 03:10
Mortal Kombat'ı Süper Mario'ya Uyarlamak 74 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun vazgeçilmez 2 güzel oyunu. Kombat ve Süper Mario. Peki bu kahramanlar yer değiştirse nasıl olurdu? Evet efendim, Kombat'ın Süper Mario'ya uyarlanıp kahramanlarla oyun oynanan ustaca yapımı izliyorsunuz. Nostalji oyunlar üzerinde değişiklik yapmak artık günümüz teknolojisinde daha kolay hale geldi. Ama o eski tatlar artık alınabiliyor mu? Orası soru işareti olarak kalacak. İyi seyirler.
Japon Mario Bölüm #1 Gerçektende Zor! 08:02
Japon Mario Bölüm #1 Gerçektende Zor! 6 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar küçükken çok oynadığım oyunun videosunu çekmek istedim herkeze iyi seyirler. Atari Gen : http://www.atari.gen.tr/ Japon Mario İndirmek İçin [Direkt Link] : http://www.atari.gen.tr/JaponMario - www.atari.gen.tr.rar