Hoşgeldiniz!

atari oyunu

mario küçük kızı delirtiyor.yaptım.yapıyodum :d:d 03:03
mario küçük kızı delirtiyor.yaptım.yapıyodum :d:d 31.575 izlenme - 8 yıl önce mario küçük kızı delirtiyor.yaptım.yapıyodum |http://www.lonelyemo.com
Wild Gunman Arab Versiyonu 16:03
Wild Gunman Arab Versiyonu 935 izlenme - 8 ay önce eski korkunç atari oyunu wildgunman ın arab versiyonu bi degişik olmuş
Ninja Jajamuru Kun - Atari Oyunu 39:32
Ninja Jajamuru Kun - Atari Oyunu 337 izlenme - 5 ay önce 1985 yılında Jaleco firması tarafından çıkarılan oyundur.
New Rally X - Atari Salonu Oyunu 18:06
New Rally X - Atari Salonu Oyunu 374 izlenme - 5 ay önce 1981 yılında Namco tarafından çıkarılan atari salonu oyunudur.
Kaptan Komando - Atari Oyunu 02:26
Kaptan Komando - Atari Oyunu 576 izlenme - 3 yıl önce Dört muhteşem kahramanın yer aldığı atari salonlarının sevilen oyunu Captain Commando!(Kaptan Komando) Capcom’un Cadillacs’ı gibi yine bir çizgiroman uyarlaması olan Captain Commando yine ülkemizdeki atari salonlarının vazgeçilmezlerindendi. 2 kişilik ve 4 kişilik versiyonları olan oyunun karakterleri: “Captain Commando”, “Mack the Knife”, “Baby Head”, ve “Ginzu the Ninja” idi. Bu oyunla gittiğim neredeyse tüm atari salonlarında karşılaştım.
Lunar Pool Atari Oyunu 03:13
Lunar Pool Atari Oyunu 567 izlenme - 3 yıl önce Atari kasetlerimizin yakalamaçlı, kovalamaçlı, ekşınlı oyunlarının haricinde daha sakin oyunlar statüsünde yer alan; dikkat gerektiren oturuldu mu başından kalkılamayan oyunlarından biriydi Lunar Pool. Aslında bilardomsu bir oyundu fakat levelleri gittikçe zorlaşırdı, çok değişik şekilli oyun masaları gelirdi her defasında. Atari oyunlarının müziklerini duymak bile insanı o günlere götürmeye yetiyor aslında.
Mighty Morphin Power Rangers: The Movie (1995) - Sega Atari Oyunu 01:08
Mighty Morphin Power Rangers: The Movie (1995) - Sega Atari Oyunu 375 izlenme - 3 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/93814/power-rangers-atari-oyunu Bir tane yüklenmiş oyunu var sitede.Bana göre Power rangers'ın en bilinen oyunlarındandır.Hem Power rangerları,hem megazordları dövüştürüyorsunuz canavarlara karşı,arabalara ezilirseniz canınız gidiyor ya da bir darbe ile canlarınız gidiyor bir de son kısmı 3'lü canavarlardan nefret ederdim geçene kadar ne canlar almıştı benden garip garip 3 tane kırmızı yaratıklar tipleri de bir garipti zaten :)
Formation Z - Atari Oyunu 08:42
Formation Z - Atari Oyunu 33 izlenme - 5 ay önce 1985 yılında Jaleco tarafından çıkarılan oyundur.
Mighty Morphin Power Rangers Reklamları (1990) 05:57
Mighty Morphin Power Rangers Reklamları (1990) 429 izlenme - 3 yıl önce 1990 Mighty Morphin Power Rangers yılı olduğu için Bandaı oyuncaklarından, Megazord oyuncakları, Gameboy, Sega Atari oyunlarına kadar oyunları piyasaya sürüldü.
Super Arabian Atari Oyunu 02:00
Super Arabian Atari Oyunu 163 izlenme - 3 yıl önce Bilmiyorum hatırlayan kaç kişi çıkacak ama 9999999 in 1 kaseti olanlar muhtemelen bilirler bu oyunu.Yine kulak tırmalayan o oryantal esintili 8 bit müzik, bir tekmelik canı olan ilginç yaratıklar ve tabi ki çocukluğumuz.
Galagon - Atari Oyunu 00:45
Galagon - Atari Oyunu 92 izlenme - 3 yıl önce En sevilen uzay oyunlarından olan Galaxian'ın grafik ve sesleri geliştirilmiş flash versiyonu.
NOLTALJİ ATARİ OYUNU GRAND PRİX [TÜRKÇE] 08:44
NOLTALJİ ATARİ OYUNU GRAND PRİX [TÜRKÇE] 182 izlenme - 2 yıl önce NOLTALJİ ATARİ OYUNU GRAND PRİX [TÜRKÇE] oyun linki http://gamejolt.com/games/sports/grand-prix/16880/ twitter https://twitter.com/YabanciOyuncu facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu youtube abone olma https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug
En İyi Atari Oyunları The Best Arcade Games 01:27
En İyi Atari Oyunları The Best Arcade Games 140 izlenme - 5 yıl önce En İyi Atari Oyunları The Best Arcade Games
Çocukluğumuzun Atari Oyunu Metal Slug 3 17:56
Çocukluğumuzun Atari Oyunu Metal Slug 3 119 izlenme - 3 yıl önce Özellikle 1990'lı yıllarda çocukluğunu yaşamış olanların küçüklüğü Atari salonlarında geçmiştir. Cem ve ben de bu çocuklardan biriydik. Jetonumuz varsa oyun oynar, yoksa yancı olup oynayan arkadaşlarımızı izlerdik. Atarilere jeton yetiştirmek ne mümkündü. Hep sınırsız jetonumuzun olacağı günleri düşlerdik. İşte o gün geldi. Sınırsız jeton ile atari salonlarının vaz geçilmez oyunu Metal Slug 3'ü oynadık. Jeton derdi olmadan doyasıya öldük. Yeri geldi karadan, yeri geldi sudan ilerledik. Kimi zaman zombi olduk kimi zamansa uzaylılarla dövüştük. Sonuçta gönlümüzce Metal Slug 3'ü yad ettik. Herkese iyi seyirler. Oyun Delisi kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın.
Atari Oyunları 00:22
Atari Oyunları 119 izlenme - 5 yıl önce Atari Oyunları
Captain (kaptan) Tsubasa Super Striker 2 Oynuyorum Türkçe Yama #1 (720P) 26:12
Captain (kaptan) Tsubasa Super Striker 2 Oynuyorum Türkçe Yama #1 (720P) 36 izlenme - 11 ay önce Captain (kaptan) Tsubasa Super Striker 2 Oynuyorum Türkçe Yama #1 (720P) canlı anlatımps4#sporoyunugamingpcmonstervodVideo Game (Industry)nesgamefacecamtürkçe oynanışVideo Game Console (Invention)#sportsgamegameplayküçük golcücaptain tsubasaemulatorhome computerkırmızı kepcanavarfifatusubasatsubasa türkçeoynanışkaptan tsubasatürkçestreamCaptain Tsubasa Vol. II: Super Striker (Video Game)
Sky Destroyer - Nes 1985 06:29
Sky Destroyer - Nes 1985 91 izlenme - 3 yıl önce Zamanında evde aterilerde sıkça oynadığımız oyunlardandı, özellikle denizde düşman gemilerini vurmak benim çok hoşuma giderdi, en sondaki büyük uçağı varmak ayrı bi keyif zaten, sonrasında taklit versiyon Sky Invader çıkmıştı.
Atari Oyunu 00:22
Atari Oyunu 88 izlenme - 5 yıl önce Zamanın en büyük eğlence araçlarından olan atariler, günümüzde halen sevilerek oynanıyor.
8-Bit Dövüş Kulübü 02:44
8-Bit Dövüş Kulübü 64 izlenme - 3 yıl önce Ergenlik yıllarımızda hepimizi bordo deri ceket almaya heveslendiren Fight Club'ı çok daha düşük bir prodüksiyonla izliyoruz alkışlamaktan avuçları yarılan kardeşlerim. İki nostaljik konsepti birleştirme mizahı.
Pixel’ler  Manhattan’ı Ele Geçirdi. !! 02:32
Pixel’ler Manhattan’ı Ele Geçirdi. !! 82 izlenme - 8 yıl önce Pixel’lerin Manhattan’ı ele geçirişini izleyin..
Blue Estate [PC] Bölüm 6 // Final 33:17
Blue Estate [PC] Bölüm 6 // Final 1 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümle Blue Estate serimizi bitirmiş bulunmaktayız oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Blue Estate diğer videoları https://www.youtube.com/playlist?list=PL_VqOeAEQqbWw2lm6sS0QFtMicH6CyfSZ • abone ol https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug Oyunları Ucuza Almak İçin: • https//www.g2a.com/r/yabancioyuncu Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/YabanciOyuncu • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu