Hoşgeldiniz!

Atarlanma Videoları İzle

Putin'e Atarlanan Dayının Geri Vitesi 00:43
Putin'e Atarlanan Dayının Geri Vitesi 11.764 izlenme - 1 yıl önce Bilindiği üzere geçmiş günlerde eline almış oldugu kamerayla putine "Teneke, gevşek" gibi kelimeler kullanıp, iş yeri adresini veren dayının u dönüşünü ve son durumunu izliyoruz
Cesego - +18 Yiğitle Atarlanmalar 07:51
Cesego - +18 Yiğitle Atarlanmalar 423 izlenme - 3 yıl önce Cesego - Yiğitle Atarlanmalar
Tesettüre Giren Niran Ünsal'a Flash Tv Spikerden Atar 01:31
Tesettüre Giren Niran Ünsal'a Flash Tv Spikerden Atar 470 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün şarkıcı Niran Ünsal'ın, muhafazakar Ayşa Dergisi için tesettüre girmesini sert şekilde eleştirmiş, Ünsal'ın tesettüre girmesini; Bülent Ersoy'un kandil gecesi canlı yayınlanan müzik eğlence programına tesettüre çıkmasıyla karşılaştırmış, izliyoruz ve yorumlarınızı bekliyoruz efenim.
Trafikte Fazla Atarlanmanın Sonu 00:44
Trafikte Fazla Atarlanmanın Sonu 62 izlenme - 10 ay önce Öndeki sürücü korkuyor Arkadakiler onu cesaretlendiriyor Öndeki sürücü hunharca dayak yiyor Dünya bir dakikalığına güzelleşiyor... İyi Seyirler efendim .
Egemen Bağış'ın Savunma Mekanizmasını Devreye Sokması 11:30
Egemen Bağış'ın Savunma Mekanizmasını Devreye Sokması 111 izlenme - 2 yıl önce Cuma namazına sayılı günler kala birden parlayan bir adamın savunmasını izleyeceğiz şimdi. Demiş ki 'dün bizi irtica ile suçlayanlar şimdi inancımızı sorguluyorlar' kendisine belirtmek isterim ki; bu şaşırılacak bir şey değildir, hatta iki tespit kendi içinde gayet tutarlıdır. İrtica, inanan Müslümanlar tarafından değil dini sömürmek isteyen çıkarcılar tarafından yapılır. Partiyi itibarsızlaşmak için bir internet çetesinin saldırısına maruz kalmış. 17 ve 25 Aralık darbesi yapılmaya çalışılmış. Bütün ses kayıtları montajmış. Bakara, makara olayı paralel yapının, Cehape'nın ve Mehape'nin işiymiş. Ben tatmin oldum ve bu seçimde kömürsüz, çeyrek altınsız oyumu Ak Parti'ye atacam. Allah utandırmasın.
Enkıromen - Yalçın Çakır 01:41
Enkıromen - Yalçın Çakır 101 izlenme - 2 yıl önce ailenizin enkırmeni, yalçın abisi canlı yayında enkıromen nedir, nasıl oluru anlatmış ve de yeni dönemine şahane göndermelerle girişi yapmış. hayırlı olsun yalçın reyiz, en delüganlı ganal fılaş tivi nin gülü...